Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna nekem segíteni.Eddig XP-t használtam, most az elvileg legújabb Win 7 van a gépemen. Aktiváltam, megy minden szépen, frissít stb.

Viszont van egy nagy probléma, amire egyszerűen nem találok magyarázatot. A tv, net, telefon egy modemről (routerről, inviteles, thomson st780i WL) megy, és egyszercsak gondol egyet a rendszer, és megáll a tv is, meg a net is, mindig 2 percre, utána magától visszaáll, és megy minden tovább. Kérdeztem az inviteleseket, ők se tudtak mit mondani. XP alatt ilyen nem volt.

Ha bármi ötletetek lenne, szívesen venném, mert egyébként nagyon tetszik a rendszer.

Ja, még annyit, hogy nem fix időközönként van ez, hanem teljesen véletlenszerűen. Van, hogy 2-3 napig semmi, utána meg 1 órán belül 3x.

 

Előre is köszönök minden ötletet! Linda

Link to comment
Share on other sites

Halihó!a következő problémám : feltettem a win7-et,és meg is bántam....visszasírom az xp-t....de sehogy nem tudom eltüntetni...lelett formázva a vinyómásik gépbe,és mégis csak win7et enged telepíteni,nem hajlandó felismerni a gép másik oprendszer telepítőlemezét bootoláskor :S még azn agyaltam hogy úgy talán meg lehetne oldani ha mondjuk szereznék 1 linuxot,és abból eltüntetni a pi**ába?wálaszaitokat előre is thx

Link to comment
Share on other sites

beton: Linux LiveCD jó ötlet. ubuntu.hu-ról le lehet tölteni. Desktop-i386 Ubuntu 10.04 Lucid Lynx. Ezt letöltöd, kiírod, majd erről a cd-ről ha bootoltatod a rendszert, betöltés után System-->Administration-->GParted és itt leformázod az adott partíciót amire xp-t akarsz visszarakni. Utána mennie kell az xp telepítőccd-nek.

 

asseembly: na ne szórakozzunk hogy win7 alól akarsz xp-t telepíteni :) szépen BIOS-ban beállítod a cdről bootolást és úgy engednie kellene.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! nekem a következő lenne a problémán.. van egy rendszergazda fiókom, és hoztam létre egy felhasználói fiókot. rendszergazdaként beállítottam h megtagadja a hozzáférést a másik felhasználónak egy adott mappára. nos ezután rendszergazdaként sem tudtam hozzáférni a mappához, mert itt is azt írja h "hozzáférés megtagadva". szerkeszteni akarom az engedélyeket a mappa tulajdonságoknál, berakom a pipát az engedélyeknél az összesbe, és nem tudom alkalmazni se, mert megint a hozzáférés megtagadva üzi.. vagyis azt írja, hogy nincs meg az engedélyem a mappa módosításához, és a mappában lévő 1-2 almappát se se tudom nyítani, mer azt írja hogy nincs engedélye a mappa eléréséhez, az írásvédettséget pedig úgyszintén nem engedi kivenni. valaki tudna segíteni ez ügyben? köszönöm!

szerk.: már megoldódott..

Link to comment
Share on other sites

Üdv. Tudom hogy nem azért van a fórum hogy helyettem keresgéljetek, de most ilyen problémával fordulnék hozzátok ugyanis op-rendszerekhez nagyon nem értek világ életemben xp sp2vel nyomtam (a világ keletkezése előtt 98al :) ) és nagyon nem értek ilyenekhez hogy miért jó ha egy operációs rendszer ennyi meg ennyi bites stb. Nem az a problémám hogy meg akarom tanulni részletesen csak most vettem egy laptopot a következő konfigurációval

Processzor: Intel Core i3-350M (2.26GHz, 3MB Cache); 
Memória: 4GB DDR3 1066Mhz; 
Grafikus kártya: Ati Mobility Radeon HD 5145 1GB DDR3; 
Operációs rendszer: FreeDos

És a kérdésem/kérésem az lenne hogy milyen típusú Windows 7et ajánlanátok rá amivel a legnagyobb teljesítményt hozhatnám ki belőle, mivel játszani is szeretnék a laptopon, és jó lenne hozzá valami crack v serial amivel eredetinek tekinti már ha van ilyen.(olyannal inkább nem kezdenék ami próbaverziós és a visszaszámlálót kell újraindítani mindig)

A legjobb az lenne ha innen a fórumról linkelnétek konkrét letölthető win7est, de ha csak egy olyan verziószámot vagy akármit megadtok amire ha rákeresek találok torrentet vagy akármit akkor azt is megköszönném.(lehetőleg magyar de nem fő szempont :$)

Előre is nagyon köszönöm

Link to comment
Share on other sites

A 4 GB RAM miatt mindenképpen 64 bites Windows-t kell feltenned, a 32 bites csak 3-at tudna használni. Ajánlom ezt, ebben az összes verzió benne van (32 és 64 bites egyaránt). Felteszed ezzel a Windows 7 Ultimate x64-et és aktiválni sem kell.

Link to comment
Share on other sites

zárt torrentről töltöttem le hasonlóan 32/64bites, az összes lehetséges fokozatot tartalmazó, önaktivizáló magyar w7-est, kellő gondossággal telepítettem, az összes frissítés rajt' van (kivéve a 34 nyelvi választékot), de nem sikongat. hogy ez azonos-e az ajánlottal, azt nem tudom. vagyis léteznek olyan törések, amik még ezt a fajta wga-t is kikacagják. de hogy meddig, az csak a ms bölcsei tudják. az xp-nél is jónéhány év után lőtték ki a korai, generált vagy corporate-kulccsal telepítetteket. na, nem mintha annak is nem jártak volna hamarost túl az eszén. :)

Link to comment
Share on other sites

Sajnos én már beleestem a csapdába.Telepítettem a frissitést és kiszűrte win 7et hogy nem eredeti.

Lehet rá valami gyógymód,vagy újra kell telepíteni?

 

Én is így jártam, de egy akkora bugot találtam, bár nekünk usereknek inkább lehetőség :rolleyes:

 

Amit tenni kell a következő:

Valamikor a win7 hajnalán, mikor még nem voltak aktiváló progik a 30 napot 120-ra lehetett bővíteni egy egyszerű

módszerrel. Aki még emlékszik, rá annak nem részletezem (aki nem annak lejjebb van egy link).

Nálam bevált, simán újraaktiválta a meglévő Win-t, úgy hogy a frissítés is fent van és nem látja csúnyának a rendszert.

 

http://hogyan.org/windows-7-ujraaktivalasa

 

A lényeg, hogy: Command Prompt-ra kattintsunk jobb egérgombbal, és válasszuk a Run as administrator lehetőséget.

Pötyögjük be a "slmgr -rearm". Majd a felbukkanó ablak után re-start.

 

Sok sikert ;)

Módosította agentzs1
direkt link szerkesztve
Link to comment
Share on other sites

Zsoltee23, most megmentettél. Nálam egymást követő napon mindkét itthoni gépem beszívta ezt a frissítést. Az általad linkelt oldalon levő leírás úgy néz ki megmentett a reinstall-tól. Egyenlőre mindkét gépről eltűnt az a fránya nem eredeti szöveg.

Remélem így marad. Köszi. :D:);)

Link to comment
Share on other sites

ennek az ellenőrző frissítésnek mikor kellene hatnia?

tegnap jött, települt és semmi, mégcsak újraindítást sem kért. igaz, nem is indítottam újra azóta. sok meglepetés nem érhet, le vok ghostolva. amennyiben sikítozna, egy rendszer visszaállítás nem segíthet? csinált visszaállítási pontot.

Link to comment
Share on other sites

A frissítés települése utáni következő restart-nál jelentkezett. Nálam a rendszer visszaállítás sajna nem segített.

Most néztem meg előző hsz-em óta megint, most azt írja 30 nap az aktiválásig. A frissítés beszívása után pedig még aznapi aktiválást kért. most visszarakom az aktivátort majd meglátjuk mi lesz.

Link to comment
Share on other sites

nem akartam átszerkeszteni a posztomat, amíg vki nem jön, aki már megtapasztalta ennek a frissítésnek a csalafintaságait. tehát:

újraindítottam a gépet, és nem tortént semmi, nem tett ki pirostáblát, nem tiltott le semmit, megnéztem a sajátgép tulajdonságait és ott az áll, hogy aktiválva van. megjegyzem, egy oem-kulcs van megadva, vagy inkább, ezt tartalmazza ez a telepítőlemez. akinek ilyenje van, az megkísérelheti a telepítést, de azért egy particiómentést megér, hogy ne legyen mégis meglepi.

Link to comment
Share on other sites

Nekem fekete lett a háttér és a jobb alsó sarokba kiírta, hogy nem eredeti. Mielőtt a win beindult volna feldobott 1 ablakot, h. nem eredeti meg mégegyet asszem azzal, hogy hogyan tehetem eredetivé, aztán beindult. zsoltee23 amit ajánlott megcsináltam, azóta nem írkál semmi hülyeséget, bár frissítéseket se jelez.

Link to comment
Share on other sites

Van ez a frissítés aminek a neve "rossz indulatú szoftverek eltávolítására szolgáló eszköz"ha májusi frissítést feltelepítette a gép és tört rendszered van akkor elszállt a törés és próbálkozhatsz az eddigi összes programmal nem fogja crackelni.Csak újratelepítéssel sikerült megoldani.Én letiltottam ezt a frissítést és beállítottam hogy én döntsem el mikor mit telepit a gépre hogy ne járjak így mint most. ;)

 

Szép estét.

Link to comment
Share on other sites

A legújabb 1.8-as verziót próbáltad??

 

Innen is le tudod tölteni vagy keress rá "Program based Windows 7 loader 1.8" néven.

 

Ami a legfontosabb.A biztonság kedvéért aktiválás közben az internetelérést TILTSD LE!

 

Ez még nagyon fontos és innen is letölthető:

 

http://dirtywindows.ucoz.ru/load/software/windows_7_loader_1_8_by_daz/2-1-0-36

 

 

Nekem működött.

Link to comment
Share on other sites

Próbáltam de semmi.Ugyanúgy kiírja hogy nem eredeti.

 

Amit leszedtem Windows 7 autocrackes azt hogyan lehet törölni mert azt írja a telepitöben hogy ha van feltéve aktivátor akkor töröljük aztán rakjuk fel ezt.

 

A programhoz tartozó termékkulcsok sem igazán aktiválják. :(

Link to comment
Share on other sites

A rosszindulató szoftverek eltávolítására szolgáló eszköznek köze sincs az aktiváláshoz. Én torko féle Windows 7 AIO-ról tettem fel a rendszert (Ultimate x64, aktiválta magát első induláskor), feltettem az új aktiválás elleni frissítést is, mégis eredeti és vígan feltelepül többek között a Windows Virtual PC.

 

Szerk.: Valamelyik aktivátorban van olyan funkció, hogy az összes eddigi crack törlése, de nem tudom melyikben.

Link to comment
Share on other sites

Próbáltam de semmi.Ugyanúgy kiírja hogy nem eredeti.

 

Amit leszedtem Windows 7 autocrackes azt hogyan lehet törölni mert azt írja a telepitöben hogy ha van feltéve aktivátor akkor töröljük aztán rakjuk fel ezt.

 

A programhoz tartozó termékkulcsok sem igazán aktiválják. :(

 

Nos igen.Ezek az autocrackes változatok a legrosszabbak.Mindenkinek kerülnie kell ezeket mert nem tudhatod, hogy az auktóaktiváló program benne micsoda.Lehet, hogy rootkit.

Az általam belinkelt aktiválóban van uninstall funkció.Az elméletileg minden előző cracket megszüntet.

Ha így se jó akkor azt javaslom, hogy szedj egy Retail verziót.

Link to comment
Share on other sites

Üdv Hudi! A zsoltee23 (1087-es) hsz-t próbáltad?

Mint írtam fentebb, én is beszívtam a frissítést és nekem úgy sikerült megoldani ahogyan a zsoltee23 leírásában van.

Próbáltam több aktivátort is de nekem sem tüntette el egyik sem. Megcsináltam a parancssoros dolgot, restart aztán 30 nap az aktiválásig volt a win7 reakciója. Majd újra lefuttattam az 1.5-ös loadert (előtte is az volt) és azóta nálam műxik rendesen. Win7 ultimate 64bit.

Ha nem próbáltad akkor egyszer mindenképp megéri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...