Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

És mi van akkor ha simán rátelepítek egy végleges verziót mindenféle törlés meg mentés nélkül???

nem fog "frissülni" egy álltalam feltelepített végleges változatra???

jah és a próbaverzió aktíválására egyáltalán nem is létezik aktiválás vagy csak nem ajánlott???

 

 

Ha a végleges sokkal korrektebb, akkor miért kínlódnál egy - anyagcsere végtermék szerű - RC-vel? Tessék szépen venni a fáradtságot... egyébként azért nincs is hozzá szerintem véglegesítés, feltörés erre is, mert egészen egyszerűen nincs értelme egy crack/patch készítőnek se egy nem végleges op-hoz ilyennel kínlódni.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nos az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e segíteni, mi lehet a probléma a windowsal? Napok/Hetek óta szívózik ezzel a hibaüzenettel:

 

errorke.jpg

 

Frissítettem a C++ is DX, driver, mindent, amit lehet, de semmi.

 

Valaki tudja, mi lehet a baj?

 

Köszi előre is!

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Feltettem a win 7-et végre eddig mindíg lefagyott a telepítés befejezésénl de ma megoldottam és felment az op rendszer. Csak az a gond,hogy amikor bekapcsolom akkor kijön egy képernyő rajta felsorolva 7x hogy win7 és kikell választani az elsőt hogy betöltse a renszert vagy várni 30mp és betölti magát. Mindíg ugyan úgy a c re próbáltam tenni mikor lefagyogatott. Mi lehet erre a megoldás? Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

a beépített msconfiggal ki lehet törölni a felesleges maradványokat ( startmenü keresőjébe: msconfig, enter, rendszerindítás fül). Egyébként néhány sorral feljebb ott a win7 téma, legközelebb ott kérdezz...

 

 

Nagyon szépen köszönöm ez volt a gond :)

Link to comment
Share on other sites

Cd képfájlként írtad ki, vagy adat dvd -ként? Cd képfájl írására van szükséged. S az iso-t sem szabad kitömöríteni. Elméletileg csak működőek vannak kint!

Link to comment
Share on other sites

chesterboy1: van wifi-rádióhoz ki-bekapcsoló gomb a laptopodon? Nekem egyszer csak simán az volt kikapcsolva, és nem vettem észre.

 

 

kérdés: másnak is okoz ez problémát, vagy csak nekem tűnik a FINAL verzó lassabbnak, mint az RC? (nemcsak tűnik, lassabban kapcsol be. Már néha a Vistát juttatja eszembe... persze azért nem.)

Link to comment
Share on other sites

A gond valószínűleg az hogy feltetted az összes frissítést. Ugyanis egy ideje már van egy ami lelövi az eddig használt aktivátorokat.Amíg jön új - lehet hogy van már, nem tudom - addig jó lesz a rearm parancs is (gugli a barátod), azzal 90 napig lehet használni aktiválás nélkül ( vagy újrarakod és frissítés nélkül aktiválod ).

Link to comment
Share on other sites

miután használom a hazard-os win7 aktiválót és újraindítom a gépet egy ERROR felirat jelenik meg a gép meghal az ablak fejlécén pedig a köv olvasható: couldn't load recovery.dat más aktiváló nem is megy. erről az ablakról nem tok továbblépni. mi történik ha nem aktiválom? vagy mivel tudnám akkor aktiválni?

Link to comment
Share on other sites

Helló!

Tudnátok nekem olyanban segíteni, hogy akinél az a verzió áll fent, hogy a videókártya miatt nincs aero, annál meg lehet csinálni valahogy, hogy legalább olyan "Vista fekete" színű legyen a tálca, startmenü, és az ablakok szélei? Sajnos nálam ez áll fent, bár a kártyám talán bírná(GeForce FX Go5700-as... Notim van ezt kifelejtettem) de mivel a HP honlapján(ez a noti márkája) 2004-es a legfrissebb driver és az Nvidián sem találok működőt, így sajnos csak ez az alap kékes színű megy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...