Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok.

Van még egy gondom.A haveromnál felraktam a Win7-et,de

a nyomtató szoftverét nem fogadja el,mert azt írja nem kompatibilis.

Nyomtatni ugyan lehet,de nem tud szkenelni és fénymásolni sem.

Kerestem legújabb szoftvert de Win7-hez ugye még nincs!?

Ilyenkor mit lehet tenni???Azon kívül hogy megvárjuk amíg elkészülnek

a Win7-es szoftverrel?A nyomtató HP F4210-es. :(

Link to comment
Share on other sites

Nem tudjátok a végleges verzióban már minden hiba meglett oldva, mert a Bétában nekem a TV kártyám nem működött és ebbe már fog a véglegesben nem tudjátok? :unsure:

Nekem van Pinnacle tv kártyám és a WN7 RTM Ultimate van fenn amiben a media center alapból kezeli a tv kártyát,a beállításoknál a Hungaryt kell választani!!

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek mi lehet a gond?

 

Leszedtem a windows 7 7600-as széria számú verzióját kiirtam Bootol rendesen bejön a telepítő,beállítom a dolgokat kiválasztom hogy Windows 7 Ultimátot(vagy bármelyiket)akarom telepíteni,bejön a telepítő fájlok másolása megcsinálja pillanatok alatt de a fájlok kibontásánál 1 ora alatt semmit nem csinált majd vártam egy kicsit újrapróbáltam más verzióval azt hiszem windows 7 starter erre ugyanaz.Ennél vártam 1,5 orát de akkor se semmi változás.Mi lehet a gond?Magyar verzió.Konfigot leírom ha kéritek.

 

A segítséget előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudjátok a végleges verzióban már minden hiba meglett oldva, mert a Bétában nekem a TV kártyám nem működött és ebbe már fog a véglegesben nem tudjátok? :unsure:

Nekem van Pinnacle tv kártyám és a WN7 RTM Ultimate van fenn amiben a media center alapból kezeli a tv kártyát,a beállításoknál a Hungaryt kell választani!!Külön Driver se kell!!

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek mi lehet a gond?

 

Leszedtem a windows 7 7600-as széria számú verzióját kiirtam Bootol rendesen bejön a telepítő,beállítom a dolgokat kiválasztom hogy Windows 7 Ultimátot(vagy bármelyiket)akarom telepíteni,bejön a telepítő fájlok másolása megcsinálja pillanatok alatt de a fájlok kibontásánál 1 ora alatt semmit nem csinált majd vártam egy kicsit újrapróbáltam más verzióval azt hiszem windows 7 starter erre ugyanaz.Ennél vártam 1,5 orát de akkor se semmi változás.Mi lehet a gond?Magyar verzió.Konfigot leírom ha kéritek.

 

A segítséget előre is köszönöm.

Tudod mit kell ilyenkor? író tálca ki aztán be és menni fog,Fogalmam sincs mi ennek az oka sztem nálam az AMD proc nem igazán szereti, de én is csak lestem mint eszkimó a naptejre de hidd el így menni fog, ezt megcsináltam vagy kétszer mikor megakadt a telepítés és sikerült :)

Link to comment
Share on other sites

Kedves csabicsekker!

 

Megcsináltam.Fájlok másolása kipipálva majd következik hogy fájlok kibontása áll áll 0% vagy 15 percig.Kivettem meg visszaraktam felpörgette majd leállt.Megcsináltam többször is de 0% ról em akart menin sehova tehát én feladom marad a vista és kész ;)

 

Amugy valaki szerint jobb lesz valaki szerint nem?Vélemények?

Link to comment
Share on other sites

Használni én is használom gond nélkül megy, csak nekem is ez a probléma adódott a telepítés során kipróbáltam vagy 3-at és nekem úgy sikerült a telepítés ahogy leírtam .Tálca ki /be lemez felpörög és vagy 4 perc után kezdte el a telepítés folytatását.Kipróbáltam kalóz és eredeti win7-en is ,ua és a mai napig nem tudom mi ennek az oka.Sztem jobb mint a vista .

Link to comment
Share on other sites

Itt van egy két termékkulcs

 

7XRCQ-RPY28-YY9P8-R6HD8-84GH3

RFFTV-J6K7W-MHBQJ-XYMMJ-Q8DCH

482XP-6J9WR-4JXT3-VBPP6-FQF4M

JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4

D9RHV-JG8XC-C77H2-3YF6D-RYRJ9

6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73

TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC

GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY

4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH

QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenkinek!

 

Kis segítség kellene: a ,,D" meghajtón volt nekem egy béta Win7,amit már leformáztam. Gép indításkor még mindig megkérdezi, hogy melyik Win-t szeretném használni? Mit kell még elkövetnem, hogy ne kérdezze?

Másik gond: az RTM telepítésénél (második wincseszterre) a kötelező újraindításkor 1.Régebbi Win 2. Win telepítő 3. Win7 (ami már nincs) közül a telepítő lemezt választom és nem folytatja, hanem kezdene mindent előlről.

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

http://www.opendrivers.com/driver/292406/c-media-cmi8738-audio-driver-8.17.37-beta-windows-7-free-download.html

Na most kényszerítsd rá,hogy felismerje az eszközt,nézd meg az eszközkezelőben,hogy látja-e egyálltalán,vagy gép kikapcs vedd ki a hangkártyát,majd bekapcs aztán megint kikapcs és tedd bele a hangkártyát

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...