Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

jajajaja, a drivereket jó lenne tudni... jól sejtem: a vista-sakat kell...

ugyi?

 

és ha jól vettem le, akkor semilyen telepítőkód nem kell...

 

a programok telepítésével sincs para?

csak mert a vistamat az alcohol 120% nyírta ki... :(

elég sok programot használok, jó lenne tudni.. valaki tapasztalja már le ide plííííííííz

 

ugyanaz van, mint a vista 32/64-nél, hogy a 32-es csak 1, míg a 64-es 2 mappát generál install dir-nek?

Link to comment
Share on other sites

Nagyon sokan kérdezitek a driver-problémát... Mindenkinek üzenem, hogy az összes Vistás driver működik alatta. Direkt úgy feljesztik, hogy ne kelljenek új driverek!

Én pedig továbbra is mindenkit bátorítok, hogy tesztelje, nekem eddíg minden nagyon szépen megy rajta, és sokkal gyorsabb, mint a Vista.

Link to comment
Share on other sites

Kulcs csak akkor kell, ha aktíválni szeretnéd, egyébként nem.

 

Batista: tudjuk, hogy létezik az Ubuntu, én is kipróbáltam, tényleg jó volt, de speciel kb, ugyan ilyen gyors, mint ez. Egyes tekintetekben a Windows gyorsabb is. Az Ubuntunak nagyon jó tulajdonsága a csomagkezelő, ez nagyon irigylésre méltó lehetne a Microsoftnak. Csak legtöbben megszokták a Windows-t, valamint sok emberbe belerögződik, hogy a linux szar, pedig nem az, csak nem ismerik. De talán valamikor megtörik a jég. Minden esetre, én mindegyikben találtam negatívumot, és pozitívumot is. Egyiket sem szabad leszólni, és egyiket sem szabad az egekig magasztalni.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Ugyan még nem volt lehetőségem kipróbálni, de egy fórumon találtam a következő leírásra mutató linket:

 

http://www.withinwindows.com/2008/11/02/flashy-windows-7-bits-protected-by-elaborate-scheme-workaround/

 

Az eljárással aktiválható a netről letölthető Windows 7 (Build: 6801)-ben is az új Taskbar, a Superbar. ;)

 

Angolul jól tudóknak ajánlom!

Link to comment
Share on other sites

Egy másik gép amin xp van a megostott mappákat nem látom,

a hálózat felderités bekapcsolva, hálózat otthoni stb.

Vistánál semmi gond.

 

Egy másik gép amin xp van a megosztott mappákat nem látom,

a hálózat felderités bekapcsolva, hálózat otthoni stb.

Vistánál semmi gond.

Link to comment
Share on other sites

Üdv.

Beírtam úgy ahogy leírtátok de amikor elindítom a unlockprotectedfeatures.exe-ét akkor ezzel a hibaüzenettel leáll.a problem caused the program to stop working correctly.windows will close the program and notify you if solution is available.előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Üdv.

Beírtam úgy ahogy leírtátok de amikor elindítom a unlockprotectedfeatures.exe-ét akkor ezzel a hibaüzenettel leáll.a problem caused the program to stop working correctly.windows will close the program and notify you if solution is available.előre is köszi.

 

Én úgy csináltam hogy bementem csökkentett módba ott létrehoztam egy olyan nevű felhasználót amiben nincs se ékezet, se szünet stb.Aztán bemásoltam a cmd-s parancsokat egy txt-be majd azt elmentettem .bat végződéssel és jobb klikk -> Run as Administrator és így működött. Minden más esetben nekem is kidobta a program cause...-ot!

Link to comment
Share on other sites

Üdv.

Én teljesen újratelepítettem a rendszert és utána már elfogadta és át is váltott. A csökkentett mód sem segített. A mit thugyecz írt úgy adtam meg a nevet se ékezet se szóköz bár előtte se volt ékezet de szóköz az igen. Ha valaki megtudná mondani, hogy lehetne beállítani az egy kattintást ha van benne, mert én előtte a vistat úgy használtam csak azt egyszerűen át lehetett váltani itt nem találom. Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

nekem a taskbar thugyecz módszerével sikerült!

 

Ám egy probléma előjött! A hangkártyámnak nem találtam működő drivert hozzá! A XPs nem működik a Vista-s pedig sírt h csak Vista alatt települ! Szal emiatt nekem nem jön be igazán! Majd ha kiforr biztos jobb lesz...

Link to comment
Share on other sites

Ha nem administrator-i cmd-t nyit az ember akkor már az első sornál elakad a dolog.

De ha tényleg csinál az ember egy .bat file-t a dologból akkor müxik de persze azt is administratorral kell elinditani.

 

De miért van hogy sokkal gyorsabb ez a BETA rendszer minden kis csili vili cuccal mint a forgalomban lévő végleges Vista ?

 

üdv

Link to comment
Share on other sites

Ha nem administrator-i cmd-t nyit az ember akkor már az első sornál elakad a dolog.

De ha tényleg csinál az ember egy .bat file-t a dologból akkor müxik de persze azt is administratorral kell elinditani.

 

De miért van hogy sokkal gyorsabb ez a BETA rendszer minden kis csili vili cuccal mint a forgalomban lévő végleges Vista ?

 

üdv

 

Én is ezen gondolkodtam. XP alá is fel lehet tenni ilyen-olyan progit ami megváltoztatja a skint, de tény h a vista csiga volt, a Seven meg több, jobb, szebb grafikai elemet rakott bele és az asztalon való böngészés is rendkívül gyors

 

Link to comment
Share on other sites

Hy! Feltelepítettem a windows 7-et. Először elindult rendesen utánna kikapcsoltam majd később megint bekapcsoltam és valamiért a betöltöképernyőnél megáll és kék halál :(

Már 4* telepitetttem ujra de még mindig ezt csinálja. Valaki esetleg tudja mi lehet a baj?

Előre is köszi!

 

Szerk:a gépet 1 hónapja raktam össze és az alatt az egy hónap alatt volt rajta XP, Vista és tökéletesen működtek. Egy kék halál se volt mostanáig.

Link to comment
Share on other sites

Hát nemtudom.... Olvastam fentebb hogy átt kell állítani valamit a bios-ban? időt stb.? mielőtt telepitem?

Ha tényleg driver hiba akkor minek indult el első indításnál rendesen?

Nagyon gyors rendszer és nagyon jó lenne ha menne, szóval jó lenne ha valaki tudná a hiba okát.

Link to comment
Share on other sites

Az a helyzet, hogy kb. 1 másodpercig ir ki valamit és utánna pedig ujraindul. Elolvasni nem tudom, de valami hardver részzel kapcsolatos dolgot láttam, de az se biztos.

 

Szerk: valahogy nem lehetne leállítani kékhalálkor? mert akkor talán letudnám fényképezni.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom sikerült -e valakinek nem 30 napossá tenni.Ha igen ossza meg velem sőt mindenkivel mert biztos soknak jól jönne.Persze az már luxus lenne ha magyarul ugyanis nem sokan tudunk angolul. neke

m nagyon tetszik a windows 7 .Sőt nem tudom hogyan valahogy előjött az a plusz.Szoval eddig jó.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...