Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok

nekem olyan problémám lenne a windowsommal (win 7 ultimate x64 sp1) vagy én nem is tudom, de pár napja vettem észre, hogy mind a két hddmen minden file és mappa írás védett lett magától

nem tudok másolni törölni semmit, és ki venni se tudom, mert hiába veszem ki a "pipát" és okézom le végig is fut egy ksi csik gyorsan, hogy vmi történik, de azonnal rá nyomhatok a jobb gombbal újra és újra irásvedetség be van pipálva

avastot használok ezer éve és windows gyári tűzfalat nem lett feltéve semmien program se, semmi olyan helyen nem jártam ahol virust kaphattam volna és én vagyok a rendszer gazda is :)

nem tudom mi lehet a megoldás aki tudja legyen szíves és segítsen.

vagy ha azt tudja mitől lett az is jó :)

Link to comment
Share on other sites

Sajnos próbáltam már szinte mindent és virust se talál semmi

rendszer progikat is nézem de ott se találok semmi erre utalót

vmi biztos van vele csak szerintem ez az ami soha nem fog kiderülni mi :(

majd egyszer lesz kedvem meg idom lehet leformázom az egészet :)

hát amúgy annyi van bár szerintem nincs köze hozzá, hogy két hdd van ugye benn és a másikon xp van és a bioszba szoktam váltani a boot sorrendet ha véletlen kell még az xp vmiért

és mikor egyikkel a másikba kotorászok mindig kiírja nincs hozzá férési jogom változtassam meg ezt megszoktam tenni de eddig soha nem volt gond muködött mindig minden jól

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

Olyan kisebb problémám van a Win 7-tel, hogy az energia gazdálkodási sémái nem működnek.

Pl. beállítom, hogy fényerő csökkentés 3 perc

képernyő kikapcsolása 5 perc

de nem történik semmi, ill. egy pillanatra a megadott időben elsötétül a képernyő, de abban a pillanatban már vissza is kapcsol teljes üzemmódra.

Képernyő elhalványulás pedig egyáltalán nincs.

Ilyenkor mi a helyzet?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

Laptopot vettem nem rég. Használtam a win 7et rajta, kipróbáltam a win 8at, de visszapakolnám a win7et. Minden sikerül, de a wifivel nem tudok már mit kitalálni.

Próbáltam több windows verziót, de ha felrakok wifi drivert nem hozza ki a win 7 alatt a teljes sávszél csak 1-3 Mbitet. Ha routerrel összekötöm jön a teljes.

Intel Centrino Wireless N-2230-as wifi kártyát telepít fel. Ha visszarakom a win 8at, akkor nincs vele gond.

Van ötletetek hogy mit lehet a rossz?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok

van egy nem induló win7-em, ujra kéne telepiteni

kéne egy format C:

inditáskor F8, nyomok egy save mod parancssorral, de végigfutnak parancsok és nem tudok belenyulni

majd újraindul a win7 )ami nem indul

hogyan tudok format c-t beirni?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

juniorg

A drivert az Intel oldaláról szedted le és telepítetted, vagy a Windowson keresztül (Vezérlőpult -> Eszközkezelö -> Hálózati kártyák -> Intel Centrino Wireless-N 2230)?

 

dzsoot

A Win7 telepítésénél ha jól emlkszem le lehet formázni a HDD-t, amikor megkérdezi milyen módon telepítse (Upgrade / Custom (advanced)).

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sziasztok!

 

Olyan problémám van már egy ideje, hogy mikor elindul a w7, kb. 20-30 mp-re kifagy, csak az egeret tudom mozgatni, aztán megy tovább. Van úgy, hogy az első 5 percben még csinálja párszor, aztán kikapcsolásig nem jön elő többet. Nem vagyok biztos benne, hogy szoftveres gond, de hátha valaki tudna segíteni. Az SSD-n csak a windows van.

Nagyon megköszönném!

 

Itt a gép config:

 

Asus P8B75-M LX  (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

QuadCore Intel Core i7-3770, 3700 MHz (37 x 100)

16Gb RAM

NVIDIA GeForce GTX 660  (2 GB)

OCZ-AGILITY3 ATA Device  (SATA-III) 120Gb

Hitachi HDS5C3020ALA632 ATA Device  (2000 GB, 5900 RPM, SATA-III)

TSSTcorp CDDVDW SH-224BB ATA Device  (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:24x/8x, DVD-RW:24x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

Chieftec 500W (nem tudom a pontos tipusát) Ez lehet gond? Épp határeset.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok !

Win7 Ultimate van ismerősöm Acer Aspire laptopján.

Aktivált volt, de néhány napja kiírta, hogy "Nem eredeti a windows" a gépen, amit a jobb alsó sarokban fel is tüntet

Daz Loader próbáltam aktiválni, de ezt a hibaüzenetet írja The certificate wasn't successfully installed.

szóval nem sikerült... :(

Próbáltam úgy is, hogy MBR Regenerátorral visszaállítom, és utána Daz loader, de ugyanez a helyzet...

 

Van valakinek ötlete, esetleg egy másik aktiváló program Win7 Ultimatehez?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

 

Olyan problémám lenne hogy a gépem minden bekapcsoláskor status.msi file-t keres és nem talál. Ccleaner-t használtam, szerintem azután kezdődött. az elérési utvonal ahonnan keresi:  C:\Users\USER\AppData\Local\Temp\7zS72B4\setup\status

Remélem van valakinek egy jó ötlete hogy tüntessem el ezt a dolgot mert eléggé idegesítő és eléggé makacs. Csak sokszori  'Cancel' nyomogatás után tűnik el.

 

Előre is köszi a segítséget

Link to comment
Share on other sites

Valószínűleg megoldja a problémád örökre, ha leszeded ezt a kis programot,

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

Elindítod az autoruns.exe-t és megkeresed az "Everithyng" vagy "Logon" ablakban azt a sort, ami az általad emlegetett fájlra vonatkozik, és kiveszed előle a pipát. Ha nem lehet kivenni a pipát, akkor rendszergazdai jog kell, ha elsőre nem találod a bejegyzést, akkor meg még egy "ima" is. :)

 

A nevezett hely, (Temp mappa) átmeneti tároló, onnan, telepítés kivételével, program nem indul, akár teljesen is kiüríthető a mappa, néhány, éppen használatban lévő ideiglenes, fájl kivételével, A Ccleaner és a többi hasonló program is kiüríti a helyet. A keresett fájl, egy félbemaradt művelet fájlja lehetett, és a rávonatkozó bejegyzés is bent maradt a regisztrációs adatbázisban. Az már más kérdés, hogy miként és miért történt így. Rosszabb esetben rossz indulatú alkalmazások is tanyázhatnak a mappában. A javasolt programmal ezt az indító bejegyzést változtatod meg, hogy nem keresse indulásnál. Ép ezért, meg mert szinte bármit lelehet állítani a programmal, körültekintően javasolt használni.

Link to comment
Share on other sites

Köszike a segítséget. Így hogy elmagyaráztad teljesen megértettem mindent. A HP nyomtatómnak az összetevőit kapcsoltam ki, így rendben üzemel. Jó ez a progi, sok mindenhez hozzáférek ezzel. De igazad van csak körültekintően, nehogy hülyeséget iktassak ki.. Kösz mégegyszer

Módosította agentzs1
ne idézd a közvetlenül előtted szólót
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Egy számomra nagy gondban szeretnék segitséget kérni.

 Van dvd-n  windows 7 64 bit  progim és abbol szeretnék Iso fájlt  késziteni emrt hamarosan Netbookom lesz és az azon lévő Linusot akarom törölni és feltenni.

Ez a netbookom lesz majd.

http://www.aqua.hu/acer-aspire-v5-123-12104g50nss-notebook-ezust-linux-nxmfreu001-253900.html
 

Ajánlottak egy  windows 7 USB DVD nevű progit amit letöltöttem de ez iso fájl ból akar dvd-t csinálni. Nekem pont forditva kellene.

Minden segitséget köszönök. Illetve ha  letudnátok irnia  folyamatát a pendrive-rol való windows 7 telepitésének azt meg köszönném.

Köszönöm előre is.

Módosította agentzs1
direkt link
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello, van egy bena kerdesem, mert mar total el felejtettem: szoval el lett felejtve Win7 aktivalasa, es most az a fekete kepernyo udvozol, h illegalis masolatom van, hogy tudnam inned aktivalni, ezer koszi az infoert! :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...