Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Nem három partícióra lett telepítve hanem csak egyre. Futtatásba kell valami parancssort beírni amivel kijön egy táblázat ahol ott van,hogy windows 7 és ott lehet kitörölni a felesleges dolgokat . Csak nem emlékszem a parancsra :S

 

Sniper köszi, ezt meg is próbálom mindjárt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

 

olyan kerdesem lenne, hogy hogyan lehetne megvalositani azt, hogy a Windows 7 a merevlemezrol telepuljon. Pl. egy netbook eseteben egy kulon erre a celra letrehozott particiorol?

 

Koszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekem ezzel

http://dirtywindows.hu/publ/blogs/nameless/windows_telepites_sajat_particiorol/7-1-0-453

a módszerrel sikerült. Szólj, ha valami nem megy!

Módosította agentzs1
ne idézd a közvetlenül előtted szólót (post reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Olyan kérdésem lenne, hogy bővítettem a gépemet, két memóriamodult tettem bele (így most 4X1 GB van benne eddig 2X1 volt). Semmi más bővítés sem hardveresen sem szoftveresen nem volt. Op rendszer: Win7 Ultimate SP1X64

Műxik minden rendben, annyi történt csak, hogy a sajátgépben megjelent a „Hajlékonylemezes meghajtó A”. Pedig ilyen nincs benne, nem is volt soha. Van valakinek tippje, hogy ez mitől lehet és hogy lehet eltűntetni?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hali!

 

A Windows 7 alapértelmezett parancssora helyett/mellé szeretnék egy annál jóval kifinomultabbat. Régebben hallottam egyet, valamilyen shell volt a neve, talán power shell, de nem vagyok otthon ilyen téren, szóval kérnék egy kis assist-ot ;)

 

Köszönet: tiger105

Link to comment
Share on other sites

Köszi a megerősítést akkor ez volna az, egy dologra figyelj, ne idézd a közvetlenül előtted szólót, mert így fölösleges duplázás keletkezik, használd helyette csak simán a REPLY gombot.

 

Szerk: nem is kell letöltenem semmit, benne van a Win7-ben alapból ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Olyan gondom lenne, hogy nemrég feltelepitett win7nél letoltes kozben az otthgyott gép szépen elmegy alvó állapotba, és ezzel meg is szekitja a netet, ami a laptopba lévő wifi-n keresztul vesz ... anno az elozo gépemmen hosszas kinlodas utana valahogy megtalaltam erre a megfelelo beallitast, de ennek mar joideje .. Valaki tudja, hogy mit kell allitani, hogy ne szakitsa a kapcsolatot, ha pihenore megy a gép?

 

Koszi!

Link to comment
Share on other sites

Mivel az agentzs1 által emlegetett helyen érhetőek el az energiagazdálkodási beállítások, Hasonló problémára én a "Teljesítménycentrikus" beállítást választottam. Abban alapból tiltva van az altatás. Három alapséma van, feltételezem, hogy abban van beállítva hogy ne altassa a gépet, amelyik nálad aktív.

 

Amúgy az óra mellől a telep ikonjáról is elérhető a beállítás.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok !

 

Win7-em van a gépemen amit már lassan fél éve tettem fel, és aktiváltam Windows 7 Loaderrel,na most nekem az lenne vele a problémám hogy tegnap óta ki írja hogy nem eredeti a windows a gépemen, amit a jobb alsó sarokba nekem zavaró helyen fel is tüntet,és hiába akarnám aktiválni nem engedte csak egyszer, de rá egy kis idővel mint ha nem csináltam volna semmit :/

Loader ezt a hibaüzenetet írja The certificate wasn't successfully installed. ami annyit takar telepítés sikertelen volt,esetleg valakinek volt már ilyen problémája vagy tudna benne segíteni hogy a hiba ki legyen küszöbölve ?

 

Válaszokat előre is köszönöm ! üdv :)

Link to comment
Share on other sites

Igazándiból ez egy összetett dolog. Az lenne az első kérdésem, hogy milyen loaderrel aktiváltad anno?

S milyen gépről van szó? Notebook vagy asztali?

 

Először az első aktivátor összetevőit kell kiszedni.

Ha majd válaszoltál írom a többi lépést. :)

Link to comment
Share on other sites

Hé hé, ez nem megoldás.

A termék le lett tiltva frissítés által.

Aktiválhatod újra, de ugyanez meg fog történni.

 

Nem biztos, hogy a loader a hibás, mert nekem is volt ilyen nem egyszer, valamelyik gépnél egyszer sem, igaz azt csak néha kötöm a netre.

Meg lehet próbálni.

Bocs hogy közbeszóltam, nyugodtan folytassátok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...