Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

SP1-ből van RC, ezért írja, hogy nem végleges Windows-t használsz. Nem tudom, hogy van-e rá megoldás újratelepítés nélkül, de a telepítőt amiről feltetted, felejtsd el!

 

Töltsd le pl. ezt! Igazából a legjobb az MSDN verzió, de ez csak annyiban más, hogy alapból van benne IE9 , és frissítések vannak bele integrálva. Utána aktiválhatod ezzel (mindig letöltöd a legújabb verzióját):

http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information

Link to comment
Share on other sites

Hello

Az lenne a problémám hogy letöltöttem ezt a windows 7 releast

http://thepiratebay.org/torrent/6464393/Windows.7.ULTIMATE.SP1.ALL.EDITIONS.32-64.bit-MAFIAA

de amikor újraindítom a gépet és beállítom hogy tudjam instalálni és hogy a dvd-ről dvd ről bootoljon betölt valamit és kiírja hogy starting windows, és utánna ki kellene választani a nyelvet stb de csak a háttér jön be az ablak nem és csak vagy fél másodpercig tölt valamit de utánna semmi

csak a hátteret látom és nem tudok semmire sem kattintani meg semmi.PLS help

Link to comment
Share on other sites

Van, hogy a telepítőnél az elején sokat kell várni. Nagyon sokat. Ha mégsem jönne be mondjuk 20-30 perc alatt se (addig mész és lefoglalod magad valamivel :D), akkor próbálj meg egy másik Windows 7 telepítőt, lehetőleg MSDN verziót!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

 

Több programot nem tudok elindítani mert Visual C++ Runtime error -t ír ki. Pontosabban a program nem tud Patchelni.

Próbáltam már hogy kikapcsolom a tűzfalat, letörlöm a vírusirtót, újratelepítem a programot, javítottam a NET keretrendszert, Registry cleaner-t futtattam, Microsoft Visual C++ -t frissítettem. Eddig semmi nem változott. Ugyan úgy kiírja a hibaüzenetet. Tudna valaki tanáccsal szolgálni ezügyben hogy miként tudnám kijavítani a problémát?

Link to comment
Share on other sites

Hali! :)

Egy olyan problémám lenne, hogy ha felrakom a win7-t és loadert rakok mellé, utána nem indul el a rendszer. Próbáltam olyan wint amiben auto aktivátor volt, feltelepül kiírja h beálltások véglegesítése végez aktiválja a windowst loaderrel kiírja h telepítést befejezte újraindul és már nem indul el a rendszer.

7boot1.jpg

ennél a pontnál áll meg, a logó már nem áll össze.

felszenvedtem az xpt de nem igazán működik mert viszonylag új a laptop és csak win7 driverei vannak, amiket meg találtam xpre annyira elég hogy tudja mi van a gépben de nemigazán használja ki...

 

ha valakinek van ötlete mit kezdjek a windowsal (7-el) előre is köszi :D

Link to comment
Share on other sites

Igen csak én eddig el sem jutottam mert auto loaderek voltak, most is olyan lett volna de kinyomtam a telepítőt mikor loadert akarta felrakni gy most 30 napossal elindult :D ki próbálom most ezt :D köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Lenne egy kérdésem!

Hogyan tudom felvenni azt a hangot, amit én hallok a hangszórón?

XP-n lazán fel tudtam venni bármit, amit én hallottam, de Win7-en akárhogy állítom a hangkártyát, és a programokat, sehogysem sikerül. Csak és kizárólag mikrofonról hajlandó felvenni, de annak a minősége.....

Szóval ha lehetséges valahogy amit kérdek, akkor remélem tudtok segíteni! :)

Link to comment
Share on other sites

Akkor jó. :D

Ha friss a telepítés akkor nem kell használni MBR-t.

 

Semmi újdonság?

 

most nincs kedvem újra rendszert telepíteni, úgyhogy megvárom még lejár a 30nap utána kipróbálom a legújabb loaderrel :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

 

Előre is elnézést kérek, ha valaki már kérdezte, de a keresővel nem találtam itt semmit.

Fujitsu Siemens Amilo 2727-esem van, amit Vistára optimalizáltak és csak azzal megy a laptopon a wi-fi.

Szeretném az XP-met Windows 7-re cserélni és más fórumokon azt olvastam, a Vistas driverekkel menni fog a gép és ezek szerint a wi-fi is?

Az XP-hez tudom, hogy a BIOS-ban SATA-ra kellett váltanom, a Windows 7-nél is vissza kell cserélni ezt a beállítást? Magyarul a Vistas beállítást használjam?

 

Köszi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni

Eggyik haveromnak nem indul a gépe vagyis indul csak a Windows 7 nem tölt be neki

 

Bejön egy fekete képernyő és az alábbi hibaüzenet fogadja:

Reeboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in

selected Boot device and press a key

 

Próbáltam újratelepíteni de azt írta ki hogy : A Telepítő nem talált merevlemezes meghajtót

 

Csak nem a vinyó szállt el? :unsure:

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Táp , vinyó, alaplap. Ezen sorrend. Ha van lehetőség másik táppal kipróbálni akkor nosza. Vagy a vinyót másik gépben kipróbálni hogy ott műxik-e?!

Az alaplapot csak azért írtam mert sajnos (nem elkeserítés akar lenni) de már találkoztam ezen üzenettel úgy hogy alaplapi hiba volt.

Esetleg még boot sorrend nem hibádzik? Biosban látszik a vinyó?

 

 

Reboot and select proper boot device insert boot media selected boot device and press a key

 

A BIOS-ban olyan eszköz van beállítva elsődleges boot-forrásnak, amely nem bootolható. Ellenőrizzük a BIOS-ban, ha elvileg jó a beállítás, akkor az adathordozóval nem stimmel valami, akár merevlemez-halál is lehet.

pcworld.hu

 

> Reboot and Select proper Boot device

> or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key.

 

A BIOSban a boot device a dvd meghajtód legyen. A telepítés végeztével majd visszaállíthatod a neked tetsző merevlemezre.

A win7 telepítő iso fájlát nem kell a daemonnal bántani, hanem a Neroban a lemezkép felírása funkció szépen kiírja a lemezre úgy, ahogy annak lennie kell. Az általad alkotott lemez sajnos nem tartalmazza a rendszerindításhoz szükséges dolgokat, ez okozta a sikertelen telepítést.

 

A fenti hibaüzenet egyébként pont arról szól, hogy a biosban beállított rendszerindító eszköz nem tartalmaz indítható rendszert, helyezz be egy ilyet tartalmazó adattárolót vagy válassz helyette másikat...

pcforum.hu

 

Valamelyik csak segít! :blink:;)

Link to comment
Share on other sites

Néhány géptípusnál a bios-t kellet buzerálni, mert csak úgy lehetett egyfajta optikairól Windows 7-et telepíteni. csak most pontosan nem tudom, melyik csatolású okozta a problémát, ennek utána kéne egy kicsit olvasni. Másik, pl. egy XP telepítőnek is megmutatnám a gépet mielőtt ízekre szeded.

Link to comment
Share on other sites

Helló. Most raktam fel a win7-et és a letöltési sebességem 70%-ával tudok letölteni, 840 helyett csak 560-nal jön maximum. Letöltéskezelő probléma kilőve mert próbáltam torrent, ftp letöltést és nem kaptam nagyobb letöltési értéket. Most használom először a win7et így nem tudom hogy van-e valami rejtett beállítás ami korlátozza a net sebességet vagy valamit rosszul állíthattam-e be.

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Tartok attól, hogy ez nem a Win7-től van. Nálam feltettem a Win7-et, és nem csökkent semmit a sebesség! Elképzelhető, hogy régen sem volt nagyobb, vagy éppen most kisebb a sebesség. Egy másik géppel, vagy egy laptoppal kéne még megpróbálni! Hívd a szolgáltatót, ők meg tudják mondani, hogy éppen mennyi a sebesség a vonalon.

 

Ui: Jól számolsz? 840x8= 6.72 Mbps Nem lehet, hogy 5 Mbps a Neted, mert ahhoz tartozik 625 kBps letöltési sebesség!

Nem láttam, hogy ilyen sebességre lehetne valahol is előfizetni!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...