Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

A sima Daz által fejlesztett Windows Loaderről mit gondoltok?

 

Mert ezt az Extreme dolgot anno próbáltam és jelezgetnek rá a vírusirtók. Ráadásul rendszerfájlt módosít. Nálam innen már bukott volt az ügy.

Most nem vagyok gépnél (Telóról írok.) de ez nem az a fajta aktivátor lenne amit telepíteni is kell és csak utána indul el?

Link to comment
Share on other sites

jocee, akkor nem jól csináltál vmit... ennek tökéletesen működnie kell, mindenféle időkorlát nélkül.

 

kr@ss, igazad van, jeleznek. de ha a telepítés után rögtön aktiválod, akár netes kapcsolat meglétével, akkor utána majd a vírusirtó kiszedi a "fölösleget", hiszen, ha sikít, akkor ki is irtja. amúgy a legtöbb játék peccse is ilyen és mégis játszanak velük, de hányan!

Link to comment
Share on other sites

na mégse lett tökéletes az aktiválás. Addig jó, hogy most szinte végtelenig tart a regisztráció, de viszon olyan mintha lebutult volna a windows. A bejelentkező kép fekete fehér, nincs windows aura, és nem látom a windows élmény indexet. Valami másabb aktivator ?

Link to comment
Share on other sites

Ezzel kellett volna kezdened, hogy Samsung laptopról van szó. Azok mindig macerásabbak mint a többiek mert eltérő SLIC van bennük. De az sem megoldhatatlan. Sőt...

 

Így kell megcsinálni

 

1./ Először a Profile menüpontban kiválasztod mindhárom helyen a Samsungot.

 

samsungaktivacio1_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

2./ Utána Advanced Options-ban a kép alapján kiválasztod a megfelelő menüpontokat.

 

Samsungaktivacio2_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

3./ Rámész az Installation fülre és rákattintasz az Install gombra. Újraindul a gép és Enjoy! :)

Ez biztos működik Samsung esetén mert már teszteltem!

 

Ha véletlenül nem működik akkor szólj mert van még egy trükk a tarsolyomban. :D :D :D

 

De van még egy fontos kérdésem. Eddig hány aktivátorral próbálkoztál? Ezt csak azért kérdem mert akkor érdemes lenne adni a Win 7-nek egy resetet.

Link to comment
Share on other sites

Csak nem jó ez az Extreme loader. KMS van benne ami a Win 7 trial módját babrálja és sok vírusirtó bejelez rá. Ha véletlenül letörlődik akkor akkor nem sokat ér.

Viszont ennek az aktiválási módnak az előnye az, hogy minden PC-n lefut.

Hátránya az, hogy nem a legbiztosabb és ugye a vírusirtók riasztásai miatt idegesítő lehet.

 

A Daz loader működik legjobban. Az a BOOT táblába tölt be egy hamis szektort. Tehát hamarabb elindul mint maga az oprendszer. Így minden indításkor a Win 7 azt érzékeli, hogy előtelepített (!!!!) azaz OEM-es Win 7 van a gépen és esze ágában sincs kiírni, hogy valami nem eredeti. :)

Ennek az előnyét leírtam tehát bombabiztos törés. :D

Hátránya az, hogy nem minden alaplap esetén fut le a program.

 

De ha érdekelnek egyéb trükkök akkor leírom majd pü-ben a tuti praktikákat. :D

Link to comment
Share on other sites

odáig értem, hogy a vírusirtók riasztanak a letöltött progira. ilyenkor egy mozdulattal elsiccelem a risztást és annyi, vagy eleve nem engedem azt a particíót vizslatni, amelyiken ez tárolva van. ami a megbízhatóságát illeti, nekem kizárólag kiváló tapasztalataim vannak vele, akárhányszor alkalmaztam akár és, akár az ismerőseim, akiknek ajánlottam, mindíg gond nélkül végezte a dolgát. hogy mit babrál, azt nem tudom, eddig még sosem mondott csődöt vagy törlődött le. amennyiben mégis, gondolom, újra le lehet futtatni.

ha mégsem, akkor még mindíg meg tudom látogatni a w7 gyűjtőt itt és letölteni a legújabb daz-alkotást.

ami a praktikákat illeti, vevő vagyok mindenre, nem szégyellek még most is tanulni.

 

ju eszembe, ez a daz-loader képes multbootot kezelni? mert egy másik partición van tartalék xp, az extreme-nek ez nem okoz gondot.

Link to comment
Share on other sites

A telepített verzió lehet hogy dx9, de attól a kártyád még nem dx9-es. Nekem 4850-es van, az dx 10(.1)-es, a dxdiag akkor is 11-et ír, mert a win7-ben az van. Mondjuk 1.6-os procira meg kevesebb mint 1 giga ramra én nem tenném fel.

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Adott Acer egy notebook ami egy jogtiszta Windows 7 Home Premium 64bites változattal lett vásárolva. Viszont semmilyen lemez nem kapódott vele. Elég ramaty már a rendszer és megérne egy reinstallt.

A kérdésem a következő:

Megoldható e hogy feltelepítek egy Windows 7 Home Premiumot mondjuk arról a lemezről (ilyen van nekem) amiben választható a többi változat is (prof., ultimate) és azt aktiválom újra a hozzá kapott kóddal?

Esetleg ha linkelnétek egyet a win7 topicból hogy melyikkel oldható meg azt megköszönném.

Tehát a lényeg, hogy hogyan maradhatna jogtiszta a noti?

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Hy!

Úgy maradhatna jogtiszta ha aktiválod. :D

Ha jól tudom egy kód csak egy oprendszerhez jó.

A Windows Loader by D.A.Z. v2.0.2 nevű aktivátort ajánlom amelyet jelenleg a legutolsó hsz-nél találod meg a Win 7 topikban. (WoLF4173 töltötte fel.)

 

-Az Acerokat nem nehéz aktiválni így biztosan fog sikerülni és elsőre átmegy az eredetiség teszten.

 

Egyébként van normális Win 7 verziód vagy olyan is kell?

(Mert sok szorgalmas embernek köszönhetően azokból is található pár ezen a fórumon amit most is köszönök/köszönünk nekik! :) )

Link to comment
Share on other sites

Thx Kr@sstheon1y!

 

Az aktivátorokkal nincs gondom, használom is. De ugye nem jogtiszta gépeken. ;)

Igen van normális Win7 verzióm is.

Ami a lényeg hogy maradhat jogtiszta az újratelepítésnél ha nincs hozzá telepítő lemez?

 

Link to comment
Share on other sites

Elvileg kétszer lehet aktiválni a Windows-t online, aztán pedig még mindig lehet telefonon keresztül, ha megadod a termékkulcsot. :)

 

Szerk.: Sőt! Ha másik gépre szeretnéd telepíteni, akkor elvileg telefonon lehet kérni másik termékkulcsot (mivel valószínűleg a hardverhez van igazítva a mostani).

Link to comment
Share on other sites

Na akkor még egyszer! Szóval NINCS HOZZÁ TELEPÍTŐ LEMEZ. (bocsi a nagy betűért)

 

Azzal tisztában vagyok hogy lehet újraaktiválni, újratelepítésnél illetve nagyobb hardverváltozás esetén.

 

Itt most csak egy reinstall-ra lenne szükség mert gáz a rendszer. Nincs semmilyen hardver változás sem.

 

Szóval. Azt mondja meg valaki, hogy ha letöltök egy Windows Home Premium 64bit oprendszert amiben nincs semmilyen buhera meg serial elmentve, és telepítésnél megadom a meglévő serialt akkor újra aktiválhatom e a windowst ?!.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...