Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

nincs cici,megy az uj win hetedszer uraim,még jo hogy reggel 4 tol drivert keresek az N verziohoz,a fülesem elcseszte az egész napomat...

indul a mandula utoljára,remélem..

 

eddig tartott egy másik nem N -es telepitolemezzel ,HITELESITVE!!!hogy rohadjon meg.Bár még a Fülhallcsi drivertől tartok,mert azzal mindig elszarakodom...

 

 

THX EVRIBÁDI!!!

Link to comment
Share on other sites

A frissítések elvileg a C:\Windows\SoftwareDistribution mappában vannak, azon belül is a Download-ban. Frissítés közben ennek a mappának a tartalma rejtett és rendszerfájl minden, szóval be kell kapcsolni a rejtett- és rendszerfájlok megjelenítését.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nem tudom találkozott e valaki már ilyennel de a problémám a következő:

Win 7 Ultimate-t használok,és ha alvó állapotba teszem/vagy kapcsol magától,

és utánna belépek megint akkor nincs internetem,viszont a tálcán a kis ikon azt jelzi van kapcsolat,

meg a hálozati helyeknél is azt írja minden ok.

Ilyenkor mindig újraindítás után van csak netem és elég idegesítő! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Megtaláltam a megoldást,

a win7 alatt ha nincs net a következőt kell tenni(kimásolva egy fórumról):

 

"Bonjour DNS Responder Service csinálja az ismeretlen hálózati problémát.

 

Megoldás:

Start menü - Futtatás (keresés programokban és fájlokban) - beírni: services.msc - majd enter

 

Legfelül az alábbi sor található:

##Id_String2.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762##

- 2 klikk erre a sorra, majd Indítás típusa: LETILTVA - ezt választani

 

Letiltás után már minden indításnál van internetkapcsolat"

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Nem tudtam hova tenni, ígyhát ide rakom.

Tegnap a gépem vmi szart kapott, és nyivákolt, és ráütöttem egyet:$xd azóta nem megy.

Elindul, de BOOT-nál kiírja hogy "FATAL ERROR: Failed to locate necessary table(s) to make adjustments." és h nyomjak egy gombot a folytatáshoz, utána kiadja hogy válasszak h a windows 7 melyik módját indítsa. akármelyikre nyomom visszadob ezzel az üzenettel hogy rakjam be a win7 telepítő lemezt és indítsam el a javítást stb.. és hogy Állapot: 0xc0000225 információ: váratlan hiba történt. ENTER=folytatás.

berakom a win7lemezt, de onnan hogy starting windows, nem megy tovább.. a winxp-nél is kidob vmi sz*rt, a vistánál meg betölt és kiadja a villogó kurzort és annyi.://

Link to comment
Share on other sites

1. Set your BIOS so that it uses the DVD drive as its primary boot device. 

2. Boot the machine with your Windows 7 Repair CD or with your Windows 7 installation DVD.

3. Press a key if prompted to boot from the DVD.

4. Select "Safe Mode Command Prompt" when prompted.

5. Log on as Administrator if prompted.

6. Select Repair when prompted.

7. Select System Restore when prompted.

8. Set Windows back to a point before this problem occurred.

 

Dúrván...állítsd be a biosban ,hogy a dvd-ről bootoljon előszőr majd tedd be a Win7 telepítő dvd-jét és arról bootolj. Csökkentett mód parancssorral-->jelentkezz be-->javítás-->rendszer visszaállítás

Link to comment
Share on other sites

Van 1 pen drive-om aminek van 1 kék ledje, ez világít amikor használatban van stb. Na most xp-n ha rákattintok hogy leválasztás akkor elalszik a led és kiirja h most eltávolítható, win7nél minden ugyan ez de nem alszik el a led. Most akkor nem választotta le rendesen és ugyan úgy használatban van csak a szöveget írta ki?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

olyan problémán van a Windows 7 tel hogy amikor felteszek egy játékot, felinstallálom minden szuperül megy,de sok játéknál a végén rá kellene nyomni a finisah gombra és valamiért az utolsó ablakról levágja ezt a gombot, nem tudom kinagyitani semmit nem tudok vele kezdeni , ha kilépek a telepitöböl a finish gomb nélkül akkor meg nem idnul el a játék. Aki tudja mi lehet a baj segitsen légyszives.

 

szerk.:

Najo hagyjuk, zseniális módon rájöttem hogy csak egy entert kel nyomni :blush: :blush:

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nem tudok sok okosat írni. A fenti programot sem ismerem ilyen szempontból..én nem használom.

 

Ha a progit nem szívesen használnád:

 

Elvileg a Win7 bootoláskor csak 1magot használ.

Ha többmagos procid van: futtatásba msconfig-->rendszerindítás-->speciális beállítások majd itt megadod a cpu-nak megfelelő értéket. (duplamag 2 quad 4 stb) Itt a memóriát is megadhatod, értelemszerűen olyan értéket adj meg ami valóban megegyezik a gépedben lévő rammal.

 

Leállítás gyorsítása:

 

"Kattintsunk a Start menüre és az ottani kereső/indító mezőbe gépeljük be a ?regedit? parancsot.

Menjünk a HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/ részre ahol a ? Control ? mappán állva a jobb oldali paraméter listában a ? WaitToKillServiceTimeOut? értékét 1200-ról csökkentsük le egy kisebb értékre. Nyilván ha nem akarunk várni semmilyen programra írjunk be egy 0-át, ám ez nem javasolt, mivel éppen záródó folyamatot is kilőhet a rendszer ami később gondokat okozhat."

 

Ezeket próbáld meg hátha lesz valami javulás. Hogy mennyit és segít e egyáltalán nem tudom megmondani mert én megvagyok elégedve az indítás/leállítás idejével így hasonló módosításokat nem végeztem.

Link to comment
Share on other sites

Az előzőt NE szedje le ha jót akar.Nem akarom keverni az "akármit" de legyen elég annyi, hogy kerüld/kerüljétek a nem megbízható forrásból származó programokat.

 

 

Ezt szedje/szedd le:

 

Mz 7 Optimizer 1.1.0

 

 

Segítség és letöltés:

 

http://forums.mydigitallife.info/threads/23778-Mz-7-Optimizer-1.1.0-Windows-7-Tweaking-Guide

 

 

Ez meg a hivatalos oldal ahonnan szintén le lehet szedni:

 

http://www.mztweak.com/mz7optimizer.html

 

Nem teszteltem mert megfelelő gépem van de a leírtak alapján 46-48 másodpernyi gyorsulást lehet elérni.A Digitallife fórumozói szerint elég jó kis program, tehát ha ők azt írják, hogy okés akkor valószínűleg jól működik a progi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Kr@sstheon1y: Letöltöttem a progit, lefuttattam. Talán egy kicsivel gyorsabb, de a 40mp nálam nem jött be. Lehet az én notimból többet nem lehet kihozni.

 

Talán annyi, hogy amikor bootol, és be kell írni a jelszót, azt most kivettem, tehát nem kell beírni semmit, de ennél a résznél elég sokat tölt.

 

Hi,

 

a windows7 alatt azt szeretném, ha a tálcán lévő dolgoknál (msn, böngésző, stb.) ha ráviszem az egeret, ne legyen ilyen előnézetis kép. Nem tudom mi a pontos neve, de ezt szeretném kiállítani.

 

Az aero betekintési szolgáltatásnak a pipáját kivettem a tálca-tulajdonságokból, de ez nem az. Nem tudom mi.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! A Következő lenne a problémám. Win 7 -et akartam telepíteni a gépre a mai nap folyamán de sajnos 3 szori próbálkozásra sem sikerűlt. Valami oknál fogva nagyon lassan végzi a telepítést az utolsó fázisig kb 45 perc mire eljut utánna csak megy a gép semmi nem tőrténik . Ellenben az XP-t simán felraktam. Elötte is Win7vólt fenn az akartam újra rakni .Előreis kösz a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

alaplap:Gigabite P55A-UD3 Proci:Intel core i7 2.8Ghz VGA Ati radeon HD4850 + 4GB DDR3 RAM + SSD merevlemez. Ez elött is win 7 vólt fent . Akkor is elég nehezen ment fel.

Módosította agentzs1
ne idézd a közvetlenül előtted szólót (post reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

Tehát a telepítés folyamán fen álló hiba esetében dvd, op rendszer, adathiba, (amely mindegy hogy kiírás hiba vagy akármi miatt következett be) vagy karcosság a dvd felületen, tök mindegy melyik, a lényeg hogy másik lemezen másik w7-el próbálkozz, én ezt ajánlanám neked skyper76 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...