Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Nem tudom volt-e már ez a kérdés. nincs kedvem végigolvasni 38 oldalt. :) Az lenne a kérdésem, hogy nincs a Windows 7-ben driverkereső program? Vagy esetleg olyan program ami tökéletesen megálapítja, hogy milyen hardverek vannak a gépbe és ahhoz keres drivereket? Persze Win 7-esek kellenének! :)

 

az eszközkezelőben jobbklikk a hardver nevére és "Frissítés", ezután keresni fogja a legújabbat és ha van akkor telepíti is

 

 

az eszközkezelőt megtalálod:

 

jobbklikk a "Számítógép"-re, "Tulajdonságok" és bal oldalt lesz az "Eszközkezelő"

Link to comment
Share on other sites

Én is tom ki vagy xD hogy né tudnám :D

De ha ez sem lesz jó akkor LOL az egész

Mert nagy gépet meg tudtam vele csinálni úgy hogy alapból ASRock alaplapos és mivel nincs benne olyan Asus-t adtam neki és Asussal is jó lett a nagy gépem.

Ezért nem értem hogy miért nem jó ehhez a Samsunk r528-hoz az aktiváló ...

 

De ahogy néztem az SLIC-ez résszel van a baj nincs hozzá benne a programba samsunghoz való szal eleve ismeretlennek látja benne azt a cuccost

Módosította agentzs1
Ne idézd a közvetlenül előtted szólót (Post Reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

Bajban vagyok, ma neteztem, és egyszercsak a win kiirta hogy nem eredeti, feljöttem, és megcsináltam ezt:

 

Vannak újdonságok!

 

4 napja jött ki a Vista7SlicLdr nevű aktivátor új változata ami a 2.4.9-es verziószámot viseli.

 

Innen le lehet szedni.

 

KÓD

http://rapidshare.com/files/391965707/Vista7SlicLdr2.4.9.zip

http://www.mediafire.com/?lz1okntdmyi

 

Ez már jó lehet mindenkinek.

 

Újraaktiválás előtt itt is törölni kell a régi érvénytelen kulcsot az "Uninstall" menüpont segítségével.Utána katt az "Install" gombra.Reboot után mindennek működnie kellene hiszen a legújabb dolgok vannak ebben az aktivátorban.

 

ujraindítottam, de ujraindítás után is ez volt...

megnéztem a sajátgép tulajdonságait és ezt irja:

Ma aktiválnia kell.Ha most kívánja aktiválni, kattintson ide!

 

Mit tegyek még.

És ha ma nem aktiválom akkor mi torténik???

Ha lehet ne azt mondjátok hogy olvassak össze vissza, hanem valami használhatót, mert nem akarok mindent állítgatni mert azt hallottam tönkrevághatják a gépet...

előre is köszi!!

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Nekem az 1.82 és 1.81 es DAZ loaderek után eredetinek látja a win 7 et.

Nekem a dupla boot-os gondom még nem oldódott meg, de a win 7 eredti ezekkel a loaderekkel.

A win 7 topikjából letölthetetd.

Ezt a slic loadert még nem használtam.

De szerintem előtte töröld.

Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

nos, miután az eddig önaktiváló w7emet újraraktam, már nem aktiválta magát, viszont találtam egy ilyet:

Windows.7.Loader.eXtreme.Edition.v3.503-NAPALUM

amivel a multiboot megtartása mellett aktiváltnak tetteti magát a w7.

pirinyót macerás csak és természetesen csak angolul tud. amennyiben van rá érdeklődés, feltöltöm és becuccolom a nagy w7 témába.

Link to comment
Share on other sites

sziasztook, segítség kellenne, biztos nyomokban levan már itt írva a forumon ezerszer de most nem akarok végig olvasni 40 oldalt.

 

Szóval laptopomhoz kellenne windows 7. Eredetileg windows 7 home premium-ot adnak hozzá, de nem vettem mer túl drága volt. Szóval kellenne hozzá egy windows 7 home premium és mindenképpen 64-bites mert csak az megy rajta.

Amugy még kellenne a segítség abban is hogy mi a teendőm ,így ha nem eredeti windows7-et telepítek hogy az rendesen fusson. A regisztrációs kulcsot keressek netről és azt pötyögjem be? Esetleg ne írjak be semmit és majd crackeljem meg?

 

Annyira nagyon nem értek a gépekhez szóval ezért kellenne egy 64bites windows 7 link, meg magyarázat hogy mi a teendőm hogy működjön rendesen, esetleg a crack-ekhez linkek

köszönöm a segítséget!

 

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a segítségeket!

A napalum féle, vagy a daz 183 is jó a multiboothoz, ha a vistát utána a v7 slic loaderrel kísérti az ember. Sikerült aktiválni mindkettőt, és köszönik a vásárlást mindenféle crackölő után is.

Még egyszer köszönöm azoknak, akik priviben is segítettek.

Link to comment
Share on other sites

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!! áramszünetem volt 3 szor egymás után azótra ha belépek a ormál módra akkor csak fekete képernyő jön elő segítsééééééég!!! egér van de más nem aki tud segítsen most is csökkentett módon vok hálózattal pls segítseteeeeeek

Link to comment
Share on other sites

egy gyors és egyszerű kérdésem lenne: hogy tudnám azt elérni hogy a win7 ne kérdezzen rá minden alkalommal hogy az általam telepített játék/program megbízható-e? szóval van beállítás rá hogy egyes elemeknél ne kérdezzen rá vagy ne hallgassak a windows figyelmeztetésére mely szerint nem ajánlatos a figyelmeztetéseket teljesen kikapcsolni?

Link to comment
Share on other sites

üdv

 

amd 64 x2 dual core 4800+ proci, 2giga ram és ati radeon hd 4550 (512mb) videó kártya van a gépembe. win 7 mennyire menne rajta? a sima home prenium lite-t néztem ki, semmi csilli villi nem kell nekem. az xp meg már unalmas és az idő is eljárt felette. szóval ha nem fogná nagyon a gépem váltanék... legerősebb játék amivel mostanában játszottam szerintem az assassins 1 volt erős közepes beállításokkal nem akadt egyszer sem. gta episod akármi szintén.

válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...