Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Igen, fogyaszt. Nem véletlen, h. 'kész állapotban' áll fel a hibernálásból, s nem véletlen, h. úgy időzítve is fellehet éleszteni, programokat futtatni megadott időpontra.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Feltelepítettünk a laptopomra a win7-et. Helyzet az hogy innentől kezdve nem mennek teljes képernyőn a játékok. Az NFS Most Wantednál két odlalt van egy vastag csík, a Star Craft-nál pedig még nagyobb a gond, ott szinte egy kis kockában megy a játék középen.

Vistával gond nélkül ment minden.

 

Van valami megoldás, vagy "a hiba az én gépemben van"?

 

 

Köszönöm.: D@niel

Link to comment
Share on other sites

Van egy olyan hogy DreamScenes, keress ra a neten es megoldva. Meg Videot is rakhatsz be hatterkepkent

 

Első körben kártevőírtást javaslok, a már rengetegszer leírt módon. Ha továbbra sem megy, msn törlés, aztán friss msn. Ha továbbra sem megy, akkor rakd újra a win-t, vagy garanciásan rendezd el ( win reinstall gyorsabb).

 

 

Ez ekkora gond lenne? Egyszeru jatek rezolucio beallitas....nicns olyan hogy 4:3 meg 16:9 kulon egy jatekban sem ha rendesen be van allitva a rezolucio. Nezz utanna

Módosította agentzs1
Ne idézd a közvetlenül előtted szólót (Post Reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

Eddig a Soft7 nevű VS-t használtam, ma bekapcsoltam a gépet és már nem azt jelenítette meg hanem Windows egyszerűt és sehogy sem tudom visszaállítani, sok VS-t próbáltam de mindegyikre a Win 98 style-t állítja be. Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok!

 

Mióta felraktam a win7-et a gépre párszor megtörtént már a következő dolog.

Tegyül fel estére bekapcsolva hagyom a gépet hagy menjen a torrent, monitor lekapcsol, majd reggel mikor újra bekapcsolom csak a monitor led villog, de nem ad képet. A gép ugyanúgy megy, ahogy este ott hagytam.

A monitor jó, mert másik monitorral is ugyanez a hiba volt, a videókártya is, mert annál is volt egy cserés próba.

Mikor kiütöttem a BIOS-t minden visszaállt normál kerékvágásba. Semmi hibaüzenet, semmi vírus.

Annyi különbséggel indult a gép, h nem rögtön az asztal jelent meg, hanem a felhasználóválasztó, ahol ott volt a felhasználói ikon és alatta h zárolva.

Párszor már megtörtént h hosszabb időre ott hagytam a gépet, és mintha önmagát zárolná, amit sehogy sem tudok feloldani, csak a BIOS kiütéssel.

Van valakinek erre diagnózisa?

Link to comment
Share on other sites

Asztalon jobbklikk/személyre szabás/képernyőkímélő/energiaellátási beállítások módosítása/

Innét már eléred, hogy melyik eszköz mikor kapcsoljon ki vagy hibernálja magát stb. Win7 alapbeállítása, hogy zárolja magát bizonyos tétlenség elteltével. Egérrel kattintasz vagy lenyomsz egy billentyűt, a monitor be fog kapcsolni és meg fog jelenni a felhasználói ikon.

Link to comment
Share on other sites

Mivel valami írtó kedves ember a windows 7 témából törölte a hozzászólásomat, megpróbálom ide leírni a gondomat. (Ha itt sem jó, lesz szíves pm-et írni, melyben megadja a helyet ahová írhatok.)

 

Szóval Bármelyik 7-est telepítem a gépemre, a második újraindítás után amikor már a c-ről kéne indulnia a windows embléma után fekete képernyő és nem történik semmi. Járt már valaki így? Mi a megoldás?

 

Egy Nvidia geforce gtx 260-as kártyám, assus p5k pro alaplapom, van, a 7-es paramétereinek minden szempontból megfelelő gépem van, és nem értem a dolgot. A vista is simán fut rajta.

Link to comment
Share on other sites

@gyuszi: azzal semmi gond, nem órákat, csak perceket késik. de azt a másfél-két percet tartja rendületlenül, akármelyik jeladóval szinkronizáltatom. az xp is ugyanígy van beállítva és azután be lehetne állítani akár a big bent is. ja, egyszer pár hétig volt vistám is, az is ugyanezt produkálta.

Link to comment
Share on other sites

Amikor fut a program, feladatkezelőben kattints rá jobb gombbal és válaszd a Fájl helyének megnyitása opciót. Ekkor megnyílik a mappa, amiben a fájl található, onnan annak bezárása után tudod is elvileg törölni.

 

Úgy is meg lehet oldani, hogy megmarad, de nem indul el automatikusan. Futtatásba beírod, hogy msconfig (pl. feladatkezelőben Új feladat...) és azon belül az Automatikus indítás fülön kiveszed a program előtti pipát, leokézod.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Valaki használja esetleg a Windows 7 gamer verziót? Elindítottam a telepítést és a legelején valami driver megadást kér rögtön.

Esetleg linkelnétek ide nekem egy olyan verziót, amit lehet rendben használni és magyar... :S

 

Előre is köszönöm

 

De ha valakinek van ötlete mit kérhet ott szivessen használnám ezt a verziót is. Állítólag nagyon jó...

Link to comment
Share on other sites

Csáóó

Nekem is lenne egy nagy problémám ezzel a dráága, jóó Windows 7-tel...

Méghozzá az lenne h 5-10 perc mulva az USB-s fejhallgatom elkezd iszonyat móód zúúgni ha vmit csinálok, amiben hangok vannnak: zene hallgatás, játék, film. S eddig ez nem volt így amig XP-m volt. Vki, vmi tipp???

előre is kösz

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem, lehet már valaki föltette ezt elöttem, csak 36 oldalt nem szeretnék átolvasni.

Szóval, most vettünk egy laptopot Win 7-el, és hogyan tudnám föltenni rá az XP-s programokat? Szal program, ami nem futna elvileg 7-en, de föl lehetne rá tenni, vmilyen emulátorral!

Szal tudtok ebben segíteni nekem?

Előre is köszönöm szépen!

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kérdésem :

Ugye a win 7-hez kell 1Gb ram . De nekem csak 512 van .

Ha így felraknám rá a win7-et akkor akadna a gépem ? Főleg akkor ha játszok

 

Lenne egy kérdésem :

Ugye a win 7-hez kell 1Gb ram . De nekem csak 512 van .

Ha így felraknám rá a win7-et akkor akadna a gépem ? Főleg akkor ha játszok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...