Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

A legfrissebb aktivátor szerintem megoldja... Akárhány ilyen átcsusszan, mindig jön azonnal az újabb aktivátor.

 

Nekem is volt egy hasonló (frissítések nélkül rájött, h. nem eredeti), az újat meg nem engedte használni. Fogtam szépen a régit elindítottam, azzal el is lehetett távolítani a 'feltörést' és onnan már az újjal sem volt gond.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Tegnap frissített a gépem, és azóta ma kapcsoltam be először, és kiírta, hogy "A Windows a számítógép konfigurálását végzi. Kérjük ne kapcsolja ki a gépet!" Lehet, hogy másképp volt megfogalmazva, de teljesen mind1. Ment vagy 15 percig, lefagyva tuti nem volt, de megijedtem, hogy valami olyasmit frissített, ami miatt nem fog betölteni. Most suliban vagyok, a gépet hagytam dolgozni, ha hazamegyek és még mindig úgyvan akkor már tuti nem jó :(

 

A következő lenne a kérdésem: Lehetséges, hogy a microsoft kiadott valami windows 7 frissítést a kalózverziókhoz? Lehetséges, hogy nemis fog működni? Előjött még valakinél ez a konfigurálás bigyó?

 

Ha igen, és betöltött egy kis idő után akkor nyugtassatok meg, mert volt jópár fontos dolog a gépen, és nem lenne jó egy újratelepítés :D

 

Szerk.: bocs, hogy külön témát nyitottam, most látom, hogy ott a windows 7-es téma :(

Link to comment
Share on other sites

A frissítések telepítése sokszor tart sokáig, már a vistánál is ez volt. Ha esetleg valami gallyra ment akkor egy live cd-vel meneted valahova és újrateszed a gépet, esetleg csökkentett módban megnézheted elindul-e. Legközelebb pedig ne a win partícióján tessék tárolnia fontos dolgokat, és archiválj rendszeresen az ilyeneket megelőzendő.

Link to comment
Share on other sites

Noh hazaértem, és még mindig töltött, viszont újraindítás után rendbejött. Egyébként másik partícion tárolok, csak volt 1-2 dolog a windows-én is, és megijedtem, hogy elszáll :D mindenesetre megkönnyebültem h elindult. Egyébként csökkentett módban, rendszer-visszaállítással sztem jó lett volna, ha így nem :D

Link to comment
Share on other sites

helósztok olyan gondom van hogy amióta feltettem a win 7et azóta nemnagyon sikerült dvd-t írni

2 dvd-t már elrontottam ezzel

egyiket a windózba épített íróval vagy mivel

másikat egy progival

nemtudom hogy esetleg az olvasóm döglött e be hogy nemlehet vele írni

mert olvasni olvas rendesen

vagypedig valami értelmes dvd író kéne rá

nemtudja valaki milehet a baj?

előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Nézzétek el nekem, hogy olvastam végig az elmúlt 32 oldal történéseit, de mielőtt még a Kérések topicban nyitnék újat ennek, gondoltam megteszem itt (és akkor hátha ott már nem kell)!

 

Feltelepítettem egy windows7-et, 32 bites. Gondom annyi vele, hogy full angol. Boldogulok vele így is, de magyarul csak könnyebb lenne. Már csak a szövegszerkesztőben való gépelés miatt is. :D Valaki esetleg nem tudna velem megosztani magyarosítást hozzá? Mert amit kaptam hozzá, egy negyven akárhány megás fájl, a win7 feltelepítése után akarnám telepíteni és egyszerűen nem engedi. :blink:

 

Ja, most a másik partícióról vagyok bejelentkezve, amin még meghagytam az XP-t, ezen van magyar nyelv.

Link to comment
Share on other sites

Valaki esetleg, aki tudna érdemben is segíteni? :unsure:

Nem tudom, hogy a Windows Update neked miért nem jó, de (pár másodperces Google keresés után <_<) találtam ezt:

http://7win.honlapepito.hu/?modul=oldal&tartalom=696034

Itt RTM x86 nyelvi csomag letöltése.

Link to comment
Share on other sites

hy

aktíválnom kellene a w7-et mert 10 nap múlva lejár de nem találtam rá aktívátor progit

ha vki be tudna linkelni egy megfelelőt azt megköszönném

ilyen w7-hez kéne: windows 7 build 7100 x86 Ultimate 64 bites próbaváltozat

előre is köszönöm a segítséget

üdv

Link to comment
Share on other sites

Ez sajnos RC verzió, ami nem véletlenül fog lejárni (csak tesztverzió, nem végleges). Március 1-től 2 óránként újraindul, aztán később fekete háttér és be sem enged nagyon. Fel kell tenni a végleges (build 7600) verziót, mert ennek az aktiválása nem valószínű, hogy meg lesz oldva. Legjobb, ha kimentesz minden fontos dolgot és reinstall, ez van. :(

Link to comment
Share on other sites

És mi van akkor ha simán rátelepítek egy végleges verziót mindenféle törlés meg mentés nélkül???

nem fog "frissülni" egy álltalam feltelepített végleges változatra???

jah és a próbaverzió aktíválására egyáltalán nem is létezik aktiválás vagy csak nem ajánlott???

Link to comment
Share on other sites

És mi van akkor ha simán rátelepítek egy végleges verziót mindenféle törlés meg mentés nélkül???

nem fog "frissülni" egy álltalam feltelepített végleges változatra???

jah és a próbaverzió aktíválására egyáltalán nem is létezik aktiválás vagy csak nem ajánlott???

Hát szerintem nem nagyon létezik, amik vannak elvileg csak a véglegeshez jók. Frissíteni meg úgy lehet, ha megbuherálod a telepítőt, hogy RC is jó legyen neki... Itt van hozzá egy leírás:

http://www.technet.hu/szakerto/20100210/windows_7_rc_frissites_lehetseges/

 

balu1977: 7100-at is aktiváltál már vele?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...