Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Kellene nekem egy egy olyan win7 integráló program, amivel saját integrált (maszek nyelven buherált :) ) win7et, vagy vistát tudok csinálni.

 

De nekem most konkrtétan win7-hez kellene.

 

Van nekem ez a Win7 integrator, ami nagyon jó lenne, mert képes drivereket, frissítéseket, magyaritást beintegrálni a win7-be, de asszem nem tud mondjuk egy nero dvd írót beintegrélni.

 

Nekem olyan kellene ami azt is betudja integrélna a windows 7-embe a nerot, vagy bármit ilyesmit is..

 

Ha valaki ért a win7 integrátor-hoz, (mert én nem) és be tud vele integrálni akár nerot, akár bármi progit, mert csinálta már, akkor az kérem segítsen benne.

 

 

Várom a segítségeket!

 

És köszi!

Link to comment
Share on other sites

üdv mindenkinek!

 

ma telepítettem fel a win 7-et! már csak 1 problémám akadna nem tudom hogy van e rá megoldás!

a hanggal van problémám vagy is a csatlakozókkal mert nekem valamiért nem észleli a gép hátulján lévő audio kimenetet de az előlapon lévőt pedig felismeri mint fülhallgató kimenet ha bemegyek a beállításokba a hátlapon lévő jackre azt írja ki hogy nincs csatlakoztatva! nem értem hogy mi lehet a probléma probáltam más audio illesztőt is feltenni de az sem javított semmitsem a helyzeten!

 

elöre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm!

 

Hát ez a waik enyhén szólva nekem bonyolult.

 

A Microsofthoz méltón olyan bonyolultan magyarázza el, amennyire csak lehetséges.

 

Mindent követve, (mert van hozzá segéd anyag is) nem derűl ki hogy mit miért csinálok a PE értékekkel, meg ilyen dolgokkal.

 

 

Ha van valakinek egy másik fajta progija, akkor légyszi dobja nekem.

:(

 

szerk.:

Senki nem tud jobbat?

:(

Link to comment
Share on other sites

üdv mindenkinek!

 

tegnap telepítettem fel a win 7-et! már csak 1 problémám akadna nem tudom hogy van e rá megoldás!

a hanggal van problémám vagy is a csatlakozókkal mert nekem valamiért nem észleli a gép hátulján lévő audio kimenetet de az előlapon lévőt pedig felismeri mint fülhallgató kimenet ha bemegyek a beállításokba a hátlapon lévő jackre azt írja ki hogy nincs csatlakoztatva! nem értem hogy mi lehet a probléma probáltam más audio illesztőt is feltenni de az sem javított semmitsem a helyzeten!

 

elöre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Heló steve223!

 

Lehet, hogy nem a rendszerrel van baj, hanem magával a csatlakozóval. Nekem is ilyen bajom van, de nekem hátul jó, elöl nem. Én azt csinálom, mikor bedugok 1 csatlakozót, hogy mozgatom és akkor érzékeli valamilyen helyzetben. Akkor kiírja, hogy csatlakoztatva van valami, itt leokozom. Ekkor elengedem a kábelt, kiírja, hogy kihúztak egy csatlakozót, de nem baj mert hang attól van.

 

Remélem segítettem.

Link to comment
Share on other sites

van egy laptopom, win 7 ultimate oprendszerrel, és szeretnék a netről letölteni egy win 7 et, mert amikor megvettem, kaptam kölcsönbe,dvd-t(most is az van rajta) de ez most csak 7600-as vagy mi.nem tudom hogy x64(64bites) vagy x86(32bites)oprendszerrel menne jobban, esetleg ha x64 lenne az nem venne el többet az erőforrásból???vagy az ultimatenál van jobb is ami nem eszik annyit de sokot is tud viszonylag...

gépem típusa, és adatai:

http://www.pcx.hu/termek/acer-aspire-5536g-642g25mn-39854

 

köszi:csecse

 

Link to comment
Share on other sites

A 64bites rendszernek 1GB-al több memória és 4GB-al több szabad terület szükséges. 64bites rendszert szerintem csak 4GB feletti memóriánál érdemes használni vagy akkor ha valami miatt (pl.: 64bites rendszerre fejlesztesz a munkád során) szükséged van rá. 64 és 32bit között nem vettem észre nagy sebesség különbséget, szóval a sebességkülönbség legyen az utolsó, amit figyelembe veszel.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok aztszeretném kérdezni hogy van ugye a "grafikus memoria" nekem az csak 512 és hogy van neki több annál mint 512 ? miből vesz el ?? a sima RAM-ból?a megosztott memoriát lelehet csökkenteni 0 -ra?

258272.N.jpg

 

és még azt is hogy Counter- Strike Source-ba miért nincsen hang Windows 7 alatt?

 

Előre is kösz mindent :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Feltettem a Windows 7 Professional-t, és azzal a hiányossággal szembesültem, hogy nincsenek rajta a játékok.

Pedig elvileg rajta kellene lennie, mert teljes verziót szedtem le.

A Start menüben indítanám el, rámegyek a Játékok->Játéktallózó, és nincs benne semmi. :unsure:

Valahogy rá lehetne varázsolni az eredeti játékokat (Sakk, passziánsz stb) utólag? Mert nagyon nagy szükségem volna rájuk. :mellow:

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Probléma:

Win7 RC van a gépen és ha megy pl. az utorrent, az msn vagy a counter strike (lehet hogy más programnál is, de ezeknél biztos) egy idő után kifagy a gép. Már megpróbáltam, hogy lehúztam minden felesleges cuccot (plusz vinyó, ram, dvd meghajtó, venti), de a helyzet változatlan maradt. Még a videókártyám is lecseréltem egy régebbire, hogy hátha túl sok minden van egyszerre üzemben. A probléma egyébként nem csak Win7 RC, hanem Vista, illetve végleges 7 esetén is fenn áll. Én a wlan driverre gyanakszom (a telepítőlemeze nincs meg és valami nem tom milyen helyen akadtam rá). Bios frissítést is végeztem.

 

Konfig:

Asus P5L 1394

Intel C2D E6300

Ati Radeon HD4850 1GB

3GB DDR2 667MHz Ram

750W Thermaltake

NL-2511UB Wireless Lan USB Adapter

 

Ha esetleg ez segít valamit, a minap CS Source-oztam, és netes szerón pár percig bírta, aztán kifagyott, de simán botok ellen meg akármeddig jó.

Link to comment
Share on other sites

Egy kis problémám van.Édesapám Acer (Aspire 5720 G) notebookjára ma feltettem a Win 7-et .Eddig minden sikerült csak a Windows Mail-t nem tudom beállítani.Az invitel e-mail rendszerét használja.Beírtam mindent a leírtaknak megfelelően de sajnos nem működik az e-mail.Azt látom, hogy online módban van de miután beírom a helyes jelszót nem enged tovább.Mi lehet a baj?

 

(Vista alatt jó volt minden.)

Link to comment
Share on other sites

üdv, csak annyi lenne a kérésem, hogy valakinek akinek megvan a win 7 ultimatenak a borítója töltse fel vagy linkeljen be egy jót.

a googlen csak angolt találtam, nekem meg magyar kellene...

ilyen kellene csak magyarban(32bites, magyar, végleges):

http://fc08.deviantart.net/fs47/f/2009/226/b/6/Windows_7_DVD_Cover_by_Manneman.jpg

ilyesmi kellene, csak full magyarul...

ui.:tudom hogy a google a barátom, beirtam párszor, végignéztem pár oldalt de hiába...

köszi:csecse

Link to comment
Share on other sites

Probléma:

Win7 RC van a gépen és ha megy pl. az utorrent, az msn vagy a counter strike (lehet hogy más programnál is, de ezeknél biztos) egy idő után kifagy a gép. Már megpróbáltam, hogy lehúztam minden felesleges cuccot (plusz vinyó, ram, dvd meghajtó, venti), de a helyzet változatlan maradt. Még a videókártyám is lecseréltem egy régebbire, hogy hátha túl sok minden van egyszerre üzemben. A probléma egyébként nem csak Win7 RC, hanem Vista, illetve végleges 7 esetén is fenn áll. Én a wlan driverre gyanakszom (a telepítőlemeze nincs meg és valami nem tom milyen helyen akadtam rá). Bios frissítést is végeztem.

 

Konfig:

Asus P5L 1394

Intel C2D E6300

Ati Radeon HD4850 1GB

3GB DDR2 667MHz Ram

750W Thermaltake

NL-2511UB Wireless Lan USB Adapter

 

Ha esetleg ez segít valamit, a minap CS Source-oztam, és netes szerón pár percig bírta, aztán kifagyott, de simán botok ellen meg akármeddig jó.

 

Valaki??

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Windows 7 x32 BIE verzió, néha néha gondolt eggyet a net, és megszakad, ilyenkor az esetek 50%-ban a hibajavító kijavítja a hibát, a maradék esetben meg közli velem hogy áramtalanítsam a routert, ami mondjuk éjszaka 2-kor elég zavaró, tekintve h 3 családtagon kéne átgázolnom álmában hogy áramtalanítsam a ... "buta" routert... Szivesen írtam volna valami ultrabrutált, mert elég idegölő ez a probléma.

 

3 gép van a családban, eddig 1 gépen Windows 7 és 2 gépen XP volt, az xpkkel nem volt semmi netes probléma, csak a "7"-el, ma felkerült az új windows egy xp-s gépre, és azis kezdi a netmegszakadásos mókát...

 

Aki találkozozz ilyennel, vagy csak van valami tippje hogy merre induljak, az szóljon.

 

Köszönöm előre is, boldog karácsonyt a népnek!

Link to comment
Share on other sites

Valaki árulja el nekem hogy kell a teljes winchester tartalmáról a zenéket kikeresni a windows 7-tel vagy a media playerrel egyikben sem találam azt a kerső funkciót hogy zenék, videók, fájlok akármi....Nekem nem elég, hogy beírom a címet és kidobja, kéne az összes zene.

Link to comment
Share on other sites

szóval leszedtem a magyarosítást, és az utasítás szerint a Keyboards and Languages fülben kellene a Display language-t választani, de itt nincs:\ írta hogy csak akkor látható ha Ultimate van, de itt az van és mégsem jó:\ miért, és hogy tudnám felrakni a magyarosítást?

Link to comment
Share on other sites

Szóval, nekem az lenne hogy ugye a tálcán vannak ikonok(firefox, wmp, msn, és egy win. intéző...)azt szeretném hogy nekem a windows intéző helyett a D: meghajtóm nyíljon meg.. annyit elértem hogyha jobbklikkel rákattolok és a lagfelsőre megyek(ami nekem: Tároló d:) akkor az jön be...

mert nagyon zavar mert abba a könyvtárba nem tárolok semmit...

köszi: csecse

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Szeptember-október tájékától használok végleges (7600) Windows Sevent. Eddig békességben éltünk, de 2-3 napja fura dolgot csinál. Letiltja az Aero témát, és nem tudom használni a ctrl+c és ctrl+v gombkombinációkat, amiket mással sem tudom helyettesíteni. Gondoltam egy format c megoldja a dolgokat... hát nem. Ősz óta semmiféle hardver változás nem történt a gépben, egyedül egy wifi routert kötöttem hozzá, amit ki is szedtem nem sokra rá. virtuális memóriára céloz a gép, hogy ott van valami gikszer, de ha eddig teljesen megfelelt neki, akkor most mi a baja? Egyébként is megváltoztattam, és nem változott semmi. A gép hardvere megfelel a gépnek (5,5 pontra értékelte), teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi lehet a gond... Illetve egyszer a mai nap megjavult, de aztán nyomtam egy restartot, és azóta megint jelen van a hiba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...