Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Igen, ki tudod lőni a liszenszet.

 

Ezt az aktivátort használd:

 

Windows 7 Loader 1.7.2 (x86 & x64) by Daz

 

Letöltöd, kicsomagolod,Win 7 alatt futtatod,Pár perc múlva (1-2 perc) kiírja, hogy indítsd újra a gépet,Öröm. :)

Link to comment
Share on other sites

Még mindíg áll a kérdésem hogy az én gépemre amikor fel akarom rakni akkor a windosw starting után bejöna háttérkép és annyi ugyan arról a dvdv ről meg másnál simán felment..... :S Mit csináljak hogy nálam is mennyen a telepítés?

 

 

Csá!

 

Windows 7-et akkor telepítsd ha minden eszközödhöz találsz drivert, és a min. rendszerigény felett vagy.

Egyébkémt a jó öreg XP is megteszi.

 

Továbbá a 7-ből az ultimate vagy az enterprise tud mindent. A professional csak egy picivel "butább" (pl nem lehet nyelvet választani benne), de ez is megfelelhet a számodra.

 

Ha leírod a konfigodat segítek a driverek kikeresésében is. EVEREST megmondja neked hogy milyen hardverekből van összetákolva a masina.

 

 

 

 

De nekem nem az a bajom hogy fölmegy és nincs driver hanem hogy nem megy föl....

Gép dual core E5200 2.50 Ghz

4Gb ram

Asus eah 4850

Link to comment
Share on other sites

Még mindíg áll a kérdésem hogy az én gépemre amikor fel akarom rakni akkor a windosw starting után bejöna háttérkép és annyi ugyan arról a dvdv ről meg másnál simán felment..... :S Mit csináljak hogy nálam is mennyen a telepítés?

Petersen

Lehet dvd író hiba az egyik hibátlanul olvassa a másik is olvassa de hibázik de a telepítő elengedi. A másik, az alaplapi bios beállítás,(configuration) ide, raid,ahci. Valami ilyesmi beállítást keress. Jó lenne az alaplapod típusa,talán többen tudnának segíteni.Csak ötlet.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

A gondom a következő:egyszerre van a gépben 2 vinyón az XP és a Win7.Mindkettő remekül müxik,de az XP-n nincs internet!Ha fizikailag leválasztom a Win7-t tartalmazó vinyót,újraindítás után van net az XP-n!Ha visszakötöm a 7-t,újra csak neki van net!Pedig mindent frankónak mutat,nincs gond,engedélyezve,nem ütközik stb.Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

Lehet vinyóról bootolni. A régi rendszert elteszi egy old mappába. Érdemesebb egy teljes telepítést csinálni formázással. Ha újabb típusú az alaplapod F8 nyomogatod és kiválasztod a dvd íród.

Link to comment
Share on other sites

A lényeg az, hogy cd képfájl kiírásával írd ki, s ne az iso-t adatként (a hsz-ből nem derült ki, hogy eddig tiszta-e, s mivel rengetegen ebbe a hibába esnek, ezért inkább ezt is leírom :D)

 

Én is a Szaby féle verziót használóm, de ügyelje arra, hogy mint az info-ban is levan írva, az X64 -es verziót nem lehet frissíteni aktiválás után sem!

 

Egyébként, ha nincs célzottan olyan alkalmazás, ami miatt égetően szükséged lenne az x64-esre, akkor jobb maradni az x86-nál :)

Link to comment
Share on other sites

Nem! Úgy soha, de soha ne rakj fel op rendszert :( minden normálisabb cd-író progiban van külön cdképfájl kiírása funkció (burn cd image) arra lesz neked szükséged! Oprendszer alól, simán bemountolva csak gondjaid lehetnek belőle, jobb ledúrni a windowst a rendszer partícióról, s bebootolni dvd-ről, s úgy feltepíteni a rendszert (lehetőleg formázással, de ha úgy nem megy az a kisebb gond).

 

 

Értsd: lehetségesnek lehestséges, de a lehető legigénytelenebb munka úgy, amiből csak gondok lesznek. S úgy jó esély van szerintem arra is, hogy többet is foglaljon az egész kóceráj (mert hogy futó rendszer alól, a régi romjait nem tudja eltakarítani, az egyszer fix).

Link to comment
Share on other sites

"cdképfájl kiírása funkció"

 

Amit te mutatsz az nem ez. A legalsót válaszd ki: Lemez CD/DVD kép vagy Elmentett ( nehéz olvasni, tudom én... )

A biosban Olyat keress hogy boot, és ott állítsd be first boot device-nak ( vagy valamilyen, ehez hasonló néven ) a dvd meghajtódat. Aztán ugye jön egy resi, és lemezről fog indulni.

Link to comment
Share on other sites

Petersen

Lehet dvd író hiba az egyik hibátlanul olvassa a másik is olvassa de hibázik de a telepítő elengedi. A másik, az alaplapi bios beállítás,(configuration) ide, raid,ahci. Valami ilyesmi beállítást keress. Jó lenne az alaplapod típusa,talán többen tudnának segíteni.Csak ötlet.

 

 

Gigabyte G31M-S2C

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok, nem vagyok nagy woodo, de lenne egy kérdésem, feltettem az XP-re a 7 ultimate 32 bittest, simán felment, meg minden, de nekem már azt írja ki,hogy a windows eredeti és aktíválva, holott én semmi ilyet nem követtem el :) ez,hogy lehetséges? (talán az xp licence elég volt neki)

 

Másik kérdésem, melyik az az ultimate dvd képfájl, ami bootolható, és nem upgrade?

sajna nekem csak XPre frissítés volt, és jobban szeretnék egy teljesen legyalult vinyóra telepíteni...

köszönöm szépen

 

Harmadik és utolsó gondom, kizárólag a scannerem nem megy vele valaki tudna segíteni? neten még csak vista driver sincs, valami agyament ötlet?

canonscan N640P

Link to comment
Share on other sites

"feltettem az XP-re a 7 ultimate 32 bittest"

 

Mi van? Úgy érted, feltetted xp mellé a win7-et?

 

A nagy win7 témában, mind ami van normális telepítőlemez ( nem upgrade), csak meg kéne nézni egyáltalán: mindig oda van írva, hogy miféle cucc. A scannerhez a legfrissebb driver xphez való. Ha nem megy, így nem is fog.

Link to comment
Share on other sites

Ő úgy értette szerintem, hogy windows xp alól telepítette fel a Windows 7-et :)

 

Node, nem születik mindenki guruként, ne legyünk ilyen indulatosak (nem most; általánosságban) :P

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok, még idén át szeretnék váltani Win7-re.

Én azt hallottam, hogy a Win7 egy olyan gépen is elfut mint az XP SP3 például.

Na most én azt szeretném megkérdezni, hogy az én gépemre meik verziót lehetne felrakni, ami nem lassulna be túl hamar.

A gépigényem:

Intel Celeron 1.70 GHz proci

768 Mb RAM

128 Mb Ati Radeon videokari

 

Játszani nem szoktam rajta, mert ott van az Xbox erre, igazából én letöltésekre, netezésre, írásra, meg egyéb kissebb programok futtatására használom.

Eddig nekem XP SP3 van fent, teljesen meg vagyok vele elégedve, de szeretnék újítani.

Előre is köszönöm a válaszotokat. :)

Link to comment
Share on other sites

"A Gépigényem"-re: sok volt a mai nap :D:P

Mér lesz "csak negatív tapasztalat lesz belőle"?

Én itt az oldalon a Proffessional-t néztem, hogy az még ugy tud is néhány dolgot, és nem akarom erre a gépre én felrakni az Ultimate-tet, mert tudom hogy nem bírná el. :)

Link to comment
Share on other sites

Gépigényileg nincs különbség egyik "kiadás" közt sem... 1 giga memória alatt feltenni feleslegesnek érzem, nagyon lassú lesz. mint írtam 2-4 giga ajánlott. A vistáról is azért terjedt el hogy rossz, mert sokan olyan gépen akarták futtatni, amin elindul ugyan, de keservesen lassan fut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...