Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Egy lemezen x86-64? nahát... ez tényleg nagy dolog. nekem kettőn is jó. Igaz, 60 Ft-tal többe került.

Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy aki nem tudja, hogy lehet kiírni DVD5-re, az hogyan szedi ki belőle a nyelveket.

Meg arra is, hogy esetleg te hogyan szeded ki, mert nem olyan egyszerű ám, mint az xp,-nlite cucc (már akinek az is egyszerű, persze). Beletört már pár ember bicskája. :)

Link to comment
Share on other sites

Szolgálati közlemény!!! Az innét letöltött Win7 ISO fájlok közül csak 1 ami gyári lemezről készült, a többi buherált, mivel a Windows7IsoVerifier.exe egyiket se tudta beazonosítani.

 

Mielőtt valaki téves következtetéseket vonna le tom18 eme magasröptű és teljesen fölösleges hozzászólásából, szeretném elmondani azt a nagyon egyszerű dolgot, hogy eredeti windows iso fájl maximum az informatikusok számára közzétett jelszavas honlapokról letölthető verziók lesznek (és voltak is. ;))

 

Amúgy a 7 "lite-olgatáshoz" hozzátenném, hogy teljesen fölösleges, hisz a Fredapó által közzétett verzió sem a "magyar verzió", hisz akkor az teljesen magyar lenne és nem kelet-közép-európai lokalizáció. :D (Plusz egy rakat amcsi oldalról letölthető ez a verzió...)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Először is bocsi ha a kérdésemre a válasz teljesen egyértelmű, de elég kezdő vagyok ebben az operációsrendszeres témában. Szóval az a helyzet, hogy leszedtem a windows 7 végleges verzióját, kiírtam dvd-re és amikor fel akarom rakni ez a hiba üzenetet hozza ki

http://kepfeltoltes.hu/091030/prob_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mit tegyek hogy fel tudjam telepíteni? Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Ja értem, arra gondoltam hogy a win 98-hoz hasonlóan valami indítólemezt kell létre hozni, de nem. Viszont van még egy problémám: amikor indul a gép beütöm az f12-őt hogy a boot módba lépjek, itt viszont olyan mintha lefagyott volna gép: nem tudok léptetni a módok között nem tudok az Esc-pel kilépni.

Link to comment
Share on other sites

Vki ismeri véletlenül a tisztaszoftver progamot?

gamesahowról sezreztem egy win7 prot mint diák,és áll egy érdeels tétel pont...

"Kedvezményezettek megfelelően kitöltött és leigazolt igénylőlap benyújtásától 2010. márc. 1-ig jogszerű a használat.."

 

vagyis ezután aktiválást megszünteti a mikroszoft és meghal a win,vagy a lelkiismereten múlik h törlöm-e( vagy ha állambácsi újra kifizeti a pénzt akkor igazolást újra benyújtom,és csinálok egy hercehurcát)...

 

Vki fel tud homályosítani?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Az a problémám hogy még régebben a windows 7 ingyenes verzióját töltöttem le a tisztaszoftver programból egy akkori seriallal. Tökéletesen működik minden funkció és kiváló windows.

Most azomban 4 nappal ezelőtt nekiállt visszaszámolni és 26 nap múlva aktiválást kér.

Nincs véletlenül egy végleges serialotok a 32 bites verzióhoz?

 

Vagy valami olyan windows 7 verzió amit aktiválhatok és nincs ilyen baja.

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

halott link

 

"Nincs véletlenül egy végleges serialotok a 32 bites verzióhoz?"

"Aki megvette a Windows 7 Ultimate dobozos hun változatát az legyen kedves rakja már föl "

 

Azt a nyamvadt nagy win7 témát legyetek szívesek már megnézni, oda be vannak linkelve a végleges verzióhoz vezető linkek százai -.- Nem hiszem el hogy annyira nehéz használni egy aktivátort -.-'''

 

"vagyis ezután aktiválást megszünteti a mikroszoft és meghal a win,vagy a lelkiismereten múlik h törlöm-e( vagy ha állambácsi újra kifizeti a pénzt akkor igazolást újra benyújtom,és csinálok egy hercehurcát)..."

 

Ezután aktiválást fog kérni, azaz ha az állam újra megveszi a licencet, akkor újra aktiválhatod. Igazolást nem hiszem hogy be kéne nyújtani róla, egyszer elég ( legalábbis úgy emlékszem ezt mondta az előadó progalap órán). De egy aktivátort ez is elbírna....

Módosította agentzs1
Link to comment
Share on other sites

"legtöbb aktivátornál azt kérik h ne írj be seriált a telepítéskor...

emiatt gondoltam h nem fog müködni az aktivátor. "

 

Nem, az lényegtelen :) Elindítod ( admin módban), resi, kész.

 

"Csak a doboz lemarad a letöltésnél, mert a kábelek szigetelésén elakad. "

Ezért mondtam hogy azt fénypostával küldik utána :P

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 vagy xp? Melyik a windows 7-ből a legstabilabb, mert láttam elég sokat fönt már. Annyira én nem értek hozzá és nem tdom melyiket rakjam fel. Valamint, ha felrakom a számítógépes játékokra nem lesz hátránnyal?

Link to comment
Share on other sites

Nos én a win 7 -t ajánlanám , de ez a gépedtől is függ , hogy érdemes e rá tenni.A win 7 ekhez én se naon értek , de most kijött a teljes úgyhogy azt ajánlom , nekem 7600 as van ami fogalmam sincs mennyire új , csak leszedtem kipróbálásra.

Link to comment
Share on other sites

Csá!

 

Windows 7-et akkor telepítsd ha minden eszközödhöz találsz drivert, és a min. rendszerigény felett vagy.

Egyébkémt a jó öreg XP is megteszi.

 

Továbbá a 7-ből az ultimate vagy az enterprise tud mindent. A professional csak egy picivel "butább" (pl nem lehet nyelvet választani benne), de ez is megfelelhet a számodra.

 

Ha leírod a konfigodat segítek a driverek kikeresésében is. EVEREST megmondja neked hogy milyen hardverekből van összetákolva a masina.

Link to comment
Share on other sites

Alaplapod drivereit itt találod (csak válaszd ki az op. rendszert a legördíthető menüből):

http://asus.com/product.aspx?P_ID=A24zbYNEEjUKRREK&content=download

 

Videókártyád:

32bit:

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista32.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.24&lang=English

 

64bit:

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista64.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.24&lang=English

Link to comment
Share on other sites

Kedves pomaházi roland!

 

Töröltem minden hozzászólásod, illetve a hozzá tartozó válaszokat, mert értelmetlenek voltak!

Kérlek ne a segítség, és ne a letöltés témában kérj feltöltést!!! még akkor sem ha nagyon szépen kéred!!!!!!!!!

 

A feltöltött Win7-ekhez álltalában oda van írva, hogy milyen verzió, csak olvasni kell!!!

 

Külömbség: OEM egy papír tokban van, és általában egy komlett géphezadják "ajándékba"

Dobozos: bebattyogsz egy Microsoft viszonteladóhoz, és ott megveszed műanyag dobozban!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...