Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Hy.

 

Felraktam a 64bites vistát meg a 64bites win7-et is.

Ezzel nincs is baj, de ha aktiválom win7-et, akkor a vista aktiválása megszűnik, de utánna aktiválom a vistát és a 7 aktiválása szűnik meg. Ördögi kör :D

Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.

 

Vista sp1 x64

és

win7 rtm 7600-as oprendszerek

 

A segítséget előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

7loader 1.5

7Loader By Orbit30 & Hazar v1.2

7Loader Release 5-Orbit30

w7lxe

Windows7Loader.eXtreme.Edition.3.011.(by Napalum)

Finally Crack For Windows 7 ...Activate All Version

 

mind azt írta a művelet sikeresen végrehajtva újrainditás és semmi, ezek közül háromnál van külön emachines opció is az om logót felrakja más semmit

Link to comment
Share on other sites

Szia!

A 90 napos triált innen tudod letölteni:

http://technet.microsoft.com/hu-hu/evalcenter/cc442495%28en-us%29.aspx?ITPID=sprblog

 

A triált majd tudod ugyebár aktiválni.

Ha a pirateclubrol akarsz tölteni akkor ajánlom a #188 hozzászolásnál találhatót[nálam ment]

És van rendesen aktivátor hozzá... Egyébként a kettő ugyan az amit az első linken töltesz az aktivátor nélküli, amit pedig innen az aktivátoros, de vannak ugye itt külön álló aktivátorok, ráadásul ha jól emléxem akkor az első linken található az ugye egybe van =)

 

Pirateclubbon:

halott link

Módosította agentzs1
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni h kinek mekkora helyet foglal el a win 7.

nekem külön partícióra van telepítve, ami 20 gb os. telepítés után nem is volt gond, kb 13gb volt, de nem emlékszem pontosan. mostanában meg állandóan piszkál h kicsi a lemezterület, most is alig van 500mb ja. nem sok program van fent, csak a windows mappa 15,5 gb.

ami érdekes még hogy a

C:\Users\"név"\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts mappa több mint 1gb, de az msn konkrét adata alig pár kb osak, viszont amik vannak mellette még egy csomo mappa, fura névvel (hosszu összevissza karakterek) ha csak ráviszem az egeret, azt irja h üres mappa, ha megnyitom akkor is, de ha jobb gomb, tulajdonságoknál nézem akkor több tíz, akár több száz mb osak. nemtom ki lehet e törölni, vagy fontosak?

van valami tuti tipp, hogy lehetne helyet felszabadítani ezen a partíción?

köszi!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni h kinek mekkora helyet foglal el a win 7.

nekem külön partícióra van telepítve, ami 20 gb os. telepítés után nem is volt gond, kb 13gb volt, de nem emlékszem pontosan. mostanában meg állandóan piszkál h kicsi a lemezterület, most is alig van 500mb ja. nem sok program van fent, csak a windows mappa 15,5 gb.

ami érdekes még hogy a

C:\Users\"név"\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts mappa több mint 1gb, de az msn konkrét adata alig pár kb osak, viszont amik vannak mellette még egy csomo mappa, fura névvel (hosszu összevissza karakterek) ha csak ráviszem az egeret, azt irja h üres mappa, ha megnyitom akkor is, de ha jobb gomb, tulajdonságoknál nézem akkor több tíz, akár több száz mb osak. nemtom ki lehet e törölni, vagy fontosak?

van valami tuti tipp, hogy lehetne helyet felszabadítani ezen a partíción?

köszi!

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Nekem az a problémám hogy felrkatam a ROhan online-t de miután bejönne a játék kékhalált csinál:S :(

 

Egyik barátomnak meg rendesen megy simán és nincs semmi gond :(

 

Configom :

 

Proci: Intel pentium 4 CPU 2,66GHz

Ram: 2GB

Videokártya: Ati Radeon x1300xt

 

Azt még hozzá teszem hogy a videokártyának a win7-es driverét tetttem fel elvileg! Kompatibilitási módokat is néztem és akkor is kékhalál...

 

Segítségeteket előreis köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem is szokott lenni kékhalál játékoknál de én rájöttem mitől van,én outpost security suite pro tűzfalat használok,és egynémelyik játék össze akad vele és kékhalál,na most én úgy szoktam megoldani hogy az internet kikapcsol jobbegérgomb a tűzfal ikonjára,védelem felfüggesztése,vagyis ngyából kikitatom a tűzfalat és így nincs semmi probléma.De látom neked netes játékkal van gond azt meg tűzfal nélkül nem biztonságos játszani.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Mikor a laptopomon elkezdtem telepíteni a Windows7-et, ezt a hibaüzenetet írtak ki, mit kellene csinálnom?

 

Üzenet:

" A következő problémák akadályozzák a Windows frissítését. Szakítsa meg a telepítést, fejezze be az egyes feladatokat, majd indítsa újra a frissítést.

 

 

Nincs elég hely a(z) C: partíción. Összesen 8565 MB szabad lemezterület szükséges. Szabadítson fel több helyet a Lemezkarbantartóval vagy a fájlok külső adathordozóra (CD, DVD vagy külső merevlemez) másolásával, majd indítsa újra a telepítést.

 

 

A Windows frissítése a következő eszközökre és/vagy programokra lesz hatással:

 

 

Lehet, hogy ezek az eszközök a frissítést követően nem fognak megfelelően működni. Javasoljuk, hogy előbb frissítse az eszközök illesztőprogramjait. Szakítsa meg a telepítést, nyissa meg a Vezérlőpultot, és keresse az "eszközillesztők frissítése" kifejezést, vagy az eszköz gyártójának webhelyén keresse meg a frissített illesztőprogramokat.

Tárolóvezérlők: SCSI/RAID Host Controller "

Link to comment
Share on other sites

Ha jól látom, akkor csak simán frissíteni akarod.

 

Ezt én mindig ellenzem és a tiszta telepítést ajánlom. Tehát ments le mindent a C meghajtóról, ami fontos neked, esetleg írd fel, hogy mik a telepített programjaid. Ezután már leformázhatod a c meghajtót és indulhat is a telepítés.

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Nekem egy olyan gondom van, hogy nagy nehezen végre sikerült a laptopon is az aktiválás(Windows.7.Loader.eXtreme.Edition.v3.014), de azóta nem működik sem a hibernálás, sem a készenléti mód!

 

A 7-es mellett van a gépen egy XP is, amihez ráadásul van egy "beragadt" rendszerjavítási bootbejegyzés, így kétszer is ki kell választanom a 7-est minden gépindításnál...

 

Ha csak legyalulom az XP-s partíciót, az nem segít sokat, mi?

Törölni kellene az XP-t és újra kellene tenni a 7-est?

 

Ötletek?

Link to comment
Share on other sites

Helló!

 

Letölthető az egyik oldalon egy windows 7-ultimate OEM és 32 bites verzió.Az OEM mit jelent?Rz még nem végleges.Lehet most hülyeséget kérdeztem :D de nem vagyok otthon annyira ebben a témában.A nyelv angol de azt irták hogy letölthető a magyar nyelvű csomag.

 

Előre is kössz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...