Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Hello mindenkinek!

Egy idegesítő problémára kellene megoldás. Hogyan lehet win7-nél kikapcsolni/letiltani azt hogy ne zárolja folyton a gépet? Mert amikor napközben otthagyom, elmegyek otthonról és közben mennek a letöltések. akkor mindig zárolja és akkor minden letöltés megszakad. És ez kiakaszt! :angry:

Link to comment
Share on other sites

blanco-14: itt van két link, itt nézz szét, sokmindent megtalálsz. Az első az aktiválásról szól.

 

Az ilyen összevissza írkálásokból, meg még baj lesz, Moderátorok nem fognak örülni.. Igaz ez nem is az én posztom, hogy beleszóljak, elnézést érte. :)

 

http://www.hogyan.org/kategoria/windows/windows-7

Link to comment
Share on other sites

Üdv Mindenki!

 

Akadt egy pici problémám a win 7 RTM 64 bites aktiált változattal. A problémám az, hogy a wincsim egyik partícióját egyszerűen nem látja a rendszer. Nem is érdekelne ha nem egy 110 gigás partíció lenne és nem azon lennének a cuccaim jó része (filmek, játékok), és nagyon szeretném visszakapni. A poén az, hogy ha particion magic-el nézem akkor meg látja az összes partícióm. Valakinek nincs ötlete, hogy hogyan kaphatnám vissza a partíciómat? Ha valakinek volna ötlete az nagyon jó lenne.

 

Üdv deszantos!

Link to comment
Share on other sites

gyuszi02 ! az 581.hsz-t nekem szántad? mindenkinek:most nincs feltelepítve a Win7,és nem is tudom feltelepíteni újra mert blokkolt valamit az MS...valami ötlet,hogy mit kéne csinálni? formázás,másik partíció nem használ....hol blokkolhat egy system file-t? előre is köszi az ötleteket

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

nagyon megszívtam... Asus F5V Series típusú laptomra tettem fel a Win 7-et, Vistát lefrmáztam róla, de a gép drivereit nem lehet feltenni, mert ahogy elindítom kiírja hogy only Vista. Anélkül ugye meg nem igazán használható a gép... Ja! kérdés: valakinek valami ötlete?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

A Nagy Windows 7 témában doktor írta:

"Hellou...!!!

 

Csak hogy tuggyátok - van eggy univerzális automata robot aktivátorom amejikre csak elég egyszer rákattintani és saját maga végzi ell az egéssz fojamatot amejik 1 percig tart az ujraindítást is beleertve...tudom mostan bisztosan vannak ojakis akik magukba mongyák hogy nemnagy dolog - de pedig nagyon nagy dolog és hiszem hogy még ijet nemis láttatok....!!!

 

Ha netán valakinek kéne ..... csakis privibe kuldom ell a linket....sziasztok....udv:....doki........!!! "

 

Egy aktivátorral sem mentem túl sokra, de elkértem doktortól a linket, és azzal ment! Akinek ilyen aktiválásos gondja van, az forduljon doktorhoz! Orvosolja a problémákat :D

Link to comment
Share on other sites

Helló MINDENKINEK!

 

Az alábbi paraméterekkel rendelkező gépre feltelepítettem a W7 7600 RTM x64 op. rendszert:

 

CPUDualCore Intel Pentium, 2800 MHz (10.5 x 267)

 

Gigabyte GA-EP43-DS3 (4 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

 

ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB)

 

2x 2 GB DDR2-1100 DDR2 SDRAM

 

Újraindításnál (amikor már elvileg a telepítés befejeződne, vagy, ha valami új programot telepítek) rendszerint megáll, nem indul el!

 

Tud valaki megoldást? (A 32 bit-es rendszer is ezt csinálja)

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindegykinek!

....... Tehát keresem a Windows Mail utódát. Lécci valaki segítsen. Köszi.

 

Talán próbáld ki ezt:

http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=410&k=3

 

A guglival szétnézel, biztos van újabb is, meg Magyar is, vagy magyarítás hozzá.

 

Szerk: szétnéztem kicsit, itt van is:

 

http://naigen.extra.hu/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...