Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Hello. Annyi kérdésem lenne hogyha felteszem és véletlenül nem működne az aktivátor és a rearmolási lehetőség is elfogyna akkor egyáltalán nem engedne utána belépni, vagy csak bizonyos funkciók állnának le és utána még kiírhatnám amire szükségem van aztán visszatehetném az xp t?

 

Válaszokat előre is köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Az Update2 WIndows7-nél kb a 96% után az alábbi hibaüzenetet kapom : "Windows could not set offline locale information" Error code : 0×80000001 . Ugye ez az a WIndows 7 amit már nem kell aktiválni hanem csak telepíteni . Mi lehet a hiba oka ? A dátum és idő megfelelően be van állítva .

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez a daytona xp legalább 3/4 éve van fent és ugyanolyan gyorsaságu mint mikor felraktam. Én tényleg nem gyakran szoktam ujratenni az oprendszert ezért kérdeztem azt. Az aktivátorral meg az a bajom h aki feltette kb 60 40 % arányban működik az embereknek mer ms nél is próbálják kiszűrni h meik hamis azok sem hülyék. De remélem 120 napon belül lesz hozzá normális törés. Válaszodat köszönöm természetesen. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Feltettem a win7 32 bites változatát innen http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...mp;p=1343331542 és ezt a Genuine crack-ot használom http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...mp;p=1343352153 amit teljesen flottul működik. 5 napja nyuzom a régi gépemet a call of 4-el egy ati 9550 es videokártya 256mb 1600+ proci 768 ram ,tehát egy régi lestrapált gép,amin szépen fut az op rendszer a játékkal 1024-768 felbontással játszom nagyon kis akadással,amit xp-vel csak élvezhetetlenül 800x600-ban tudtam nyomni. Most feltolta 319Mb grafikusra és 256 dedikáltra.A másik komoly gépen ami fullos sajnos a hangkártyával találtam problémát annak ellenére,hogy leszedtem a hozzá való drivert pci 5.1-es hangkártya,nos ezzel még küszködök(ha valaki tud erre megoldást megköszönném a segítséget).Laptopnál szintén egy hibát találtam MSI 3200 dual stb a nero egyik fajtáját sem tudtam feltelepíteni. Egyébbként csak ájánlani tudom szerintem nagyon jo op renszer lesz.

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez a daytona xp legalább 3/4 éve van fent és ugyanolyan gyorsaságu mint mikor felraktam. Én tényleg nem gyakran szoktam ujratenni az oprendszert ezért kérdeztem azt. Az aktivátorral meg az a bajom h aki feltette kb 60 40 % arányban működik az embereknek mer ms nél is próbálják kiszűrni h meik hamis azok sem hülyék. De remélem 120 napon belül lesz hozzá normális törés. Válaszodat köszönöm természetesen. :)

 

A 7Loader biztosan működik, azt használhatod, előbb-utóbb azt mondjuk lefogja lőni a MS, ezért módosítottam egy apró kis programmal az alaplapom biosát... :) Plusz OEM kulcs, és máris mindenhova eredetinek látszol ki...

Link to comment
Share on other sites

nekem az a gondom, hogy amióta aktiváltam az ultimate-met, azóta csak ez hajlandó elindulni. pedig nagy szükségem lenne egy másik vinyón ülő xp-re bizonyos okokból.

van valakinek ötlete?

 

Na szóval talán még nem késő ,nézegettem és találtam olyant,hogy számírógép/ tulajdonságok /speciális rendszerbeállítások /indítás és helyreállítás /rendszerindítás,alapértelmezett operációs rendszer,itt a legördülő menüből lehet választani ,hogy melyiket indítsa el 30 másodperc után automatice,illetve csökkentett módban melyik OP rendszerbe tudj bemenni!

Link to comment
Share on other sites

kösz csabicsekker, visszaálltam az xp-re közben. ezt a lépést én is ismerem, ott szoktam beállítani, hogy ne 30 mp-et várjon a válaszra, hanem csak 10-et. viszont egyből nehéz választani... :D többet ugyanis nem volt hajlandó mutatni. majd a ff topikban rákérdezek a jelszavak mentésének helyére, mert azzal is bőven kijönnék most már,

majd ha lesz végleges w7 és lesz olyan loader, amelyik lehetővé is teszi a tényleges választást, majd megint visszaállok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Olvastam a topicban, hogy elméletileg vista driverekkel működnek a cuccok. Ezt csak azért írom mert nekem egy olyan jellegű problémám volt és (van), már lehet nincs ezek szerint, hogy rokonomnál az xp-t lecseréltem ugye ha jól emlékszem a w7 7100-ra.

Majdnem minden működik, kicsit lassabb, ami érthető a gép adatai alapján.

 

Nos a majdnem minden alatt a nyomtatót értem. Mert felismeri, de nyomtatásnál nem nyomtat. Nyomtatási tesztet lehet vele végezni az maga működik is. Tehát tinta megfelel, és maga a nyomtató is működik. Scannelni nem emlékszem hogy tudtam-e.

A lényeg hogy a cd ami hozzá van, az xp-s.

De az információ alapján most már ugy gondolom, lehet hogy vista driver kellene hozzá.. Egyébként egy elég régi nyomtatóról van szó.

(lexmark 2300 series). szóval ide 3 típus tartozik, x2310,x2330,x2350. Most azt nem tudom az melyik, de a vista driver amit most szedtem le, az mind a háromhoz van készítve.

 

A kérdésem hozzátok, szerintetek ha majd felrakom működni fog a nyomtató, vagy valami más problémája van. (szerintem ez volt a gond)

Link to comment
Share on other sites

Hi. Feltettem hozzá a 4es nod vírusírtót és azelőtt simán rácsatlakozott a ruterre a nod óta pedig mindig nekem kell megkeresenem és nyomkodni h csatlakozzon.

 

Nem tudja valaki melyik beállítást kell változtatni hogy ne szoljon bele a nod és ugy működjön mint azelőtt?

 

Választ előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

A piratebay-ről szedtem le a megbízhatónak mondott Premium verziót amit nagyon dicsértek ott.Minden tökéletes, a Windows update leszedte a magyar nyelvet is.Mindent elsőre felismert és már a W-lannal sem volt probléma.Ez az eddigi legjobban sikerült Windows és nem vagyok elfogult.

Link to comment
Share on other sites

hali!

leszedtem egy Windows 7 RTM7200 x86 HUN-t és olyan gondom lenne vele h nem bootol.a biosomban az elsődleges bootoló a dvd meghajtóm, és mikor berakoma dvd-t és ujra indítom a gépet akkor nem bootol be a telepítő hanem egyszerüen továbblép a windows betöltésére... ilyenkor hogyan tudnám megoldani a telepítést? :S

Link to comment
Share on other sites

Olyan nincs hogy nem isoban van. A néhány oldallal ezelőtti delikvens is pont így csinálta, Hogy betársította az isót is a winrar-al, és kitömörítette azt is. Nem értem hogy mért annyira nehéz megérteni hogy az isot ne bontogassuk ki. Ennyi a titka, lemezképként kéne kiírni. Az rtm mellesleg nem 7200.

Link to comment
Share on other sites

Neróban van ilyen opció, de én soha nem használtam még, mert ugye szükség nem volt rá... Szerintem szedj le x64-est, ha esetleg meg akarnád hagyni :P Az amúgy is isóban lenne ( az összes isóban van feltéve ide, kivéve ezek szerint pont ezt... mégegyszer elnézést az agresszivitásért), könnyebb kiírni.

Link to comment
Share on other sites

http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahu%3Aofficial&hs=Wlg&q=install+windows+7+pendrive&btnG=Keres%C3%A9s&meta=

 

http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahu%3Aofficial&hs=blg&q=install+windows+7+pendriver%C3%B3l&btnG=Keres%C3%A9s&meta=

Link to comment
Share on other sites

Üdv Emberek!

 

 

Nekem olyan problémám lenne, hogy nekem "még" az RC van fenn de egyszerűen nem tudok a win 7-re netet varázsolni. Nem tudom mi lehet a gond. Xp-ről tértem át és ott elég volt bedugni a kábelt és már volt net de win 7 alatt ez nem történik meg. Már kifogytam az ötletekből, hogy mit is kéne csinálnom. Valakinek valami tipp esetleg? Minden fel van telepítve és minden rendesen működik. Előre is köszi a segítséget.

 

Üdv deszantos!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...