Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Hy! Itt Piratén van egy rakás Win7, tudom, de csak játékra, netre, és pár alkalmazásra(pl dvd írás)melyiket érdemes leszednem? Bő kiadást, ha nem szükséges nem szednék le, a merevlemezem mérete miatt. Szóval csak a fenti dolgokra használnám.

RTM-et használnék mindenképp. Ha lehetne magyarul.

Link to comment
Share on other sites

Meg ilyet, hogy "melyiket érdemes leszedni", lyen kérdésnek nincs értelme, hiszen egy darab ISO van, és a telepítőben kell kiválasztanod, hogy melyiket akarod telepíteni. Gregtom6, neked egy Professional elég, ha még az is sok, akkor Home Premium.

Link to comment
Share on other sites

Hali lehet volt már ez a kérdés de mindjárt mennem kell xD úgy hogy nem tudom végig olvasni az egész témát. Szóval a kérdésem az lenne hogy a legújab win7en megy már a punkbuster ??? Mer tök jó a win7 meg minden de kénytelen voltam vissza rakni a Vistát mer csak azzal tudok pb-s szervereken codozni. Kérdés hogy az új kiadásban megoldották e már ?? (ja meg hogy fel e tom rá rakni a daemon toolst :))

Link to comment
Share on other sites

4 hdd van a gépben, ebből kettőn van oprendszer, egyiken egy régebben telepített xp sp3, másikon a w7 rtm. amíg az előző, 7100-as ill. 7200-as verziók voltak fent, amiknek elég volt a microsofttól kapott kulcs, nem volt ilyen gond. amióta loader tölti be a w7-et, azóta semmi más nem hajlandó elindulni. nincs figyelmeztetés hiányzó ntldr-re, nincs választási lehetőség, a bios után automatikusan jön a w7. talán visszaghostolom a 7200-ast... nem észleltem akkora különbséget a kétféle között, hogy ragaszkodnék ehhez.

Link to comment
Share on other sites

Jah,hogy a loader,én nem tudom ki hogy van vele nekem a wintoolkit nagyon bejött,a telepítés után parancssorból töröltem a sorozatszámot majd OEM verziót csini (csak erre használtam)aztán meg katt az aktiválásra az op rendszerben és ennyi.Megcsináltam a windows hitelesítést is ,erre meg azt írta,hogy mivel még nem lehet kapni ezért nem tud vele mit kezdeni de nem tiltotta le a kulcsot.Nekem sikerült így de ez nem azt jelenti,hogy másnak is menni fog.

Link to comment
Share on other sites

Hali nekem lenne egy olyan gondom hogy böngészőnek a firefox a legújabb vant fent ez ugye 32bit-es és ha elindítom nyitok többet,meg az oldalakon belül lapokat akkor piszok lassú lessz a gépem.A feladat kezelőben szoktam figyelni ilyenkor a cpu használatot meg a memóriát,a memória olyan 1,36gb körül szokott lenni firefoxozás közben,de tegnap több lap és oldal volt megnyitva,a cpu használat piszkosúl ingadozott volt olyan 100%-on volt,a memória használat elérte a 2gb-t piszok lassú lett az egész rendszer.Na most próbáltam a firefoxnak a 64bit -es változatát a mienfield-et azzal ilyen probléma nem volt de az meg a flash dolgokat nem jeleníti meg,mert nem támogatja a az adobe a 64-bites böngészőket.A vistán is volt lasulás a firefoxtól de ennyire nem,ja és nem tudom hogy vajon csak a firefox a ludas vagy még akár más program is.

 

A windows:Windows7 x64 ultimate

 

A gépem

 

Asus p5q

Intel E8400 dualcore

4gb ddr2 ram 800mhz

Nvidia gainward 9600gt 512mb ram

Link to comment
Share on other sites

Szerintem szedd le fullosan a firefoxot, ha így jó, nincs lassulás, akkor egyenként tedd vissza a kiegészítőket amiket használsz ( ha van ilyen) és minden telepítésnél nézd meg hogy jó-e. Ha menet közben lassulna be, akkor megvan a ludas. Vírus, spy, és egyéb kártevőirtás is javallott, a milliószor tárgyalt módon ( csökkentett mód, net off, satöbbi)

Link to comment
Share on other sites

Hali lehet volt már ez a kérdés de mindjárt mennem kell xD úgy hogy nem tudom végig olvasni az egész témát. Szóval a kérdésem az lenne hogy a legújab win7en megy már a punkbuster ??? Mer tök jó a win7 meg minden de kénytelen voltam vissza rakni a Vistát mer csak azzal tudok pb-s szervereken codozni. Kérdés hogy az új kiadásban megoldották e már ?? (ja meg hogy fel e tom rá rakni a daemon toolst :))

Lehet, hogy megvárják még a hivatalos kiadást a frissítéssel, de már van megoldás RC-re is (ami, ha még nem támogatja az RTM-et a PB, megy azon is).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...