Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Viszont akkor mások sem látják azt :) de úgy emlékszem 2-3 oldallal visszább ott a megoldás... az msn-t vista kompatibilis módban kell futtatni, így visszakerül a helyére, a rendszertálcára. Alternatív megoldás a taskbar hider nevű progi használata, ez azonban teljesen eltünteti ( se tálcán, se a rendszertálcán nem jelenik meg). Erre a megoldás, a pin to taskbar opció.

 

http://messenger-taskbar-hider.software.informer.com/

Link to comment
Share on other sites

Ha az aláírásomban szerepelt Notebook konfiuráción a Burnout Paradise Win7 7600 RTM-el nagyon szaggatna? XP-n 20-25 FPS-el zakatol... Annyit tudok hogy az Intel GMA X3100 Vistán meg Win7-en 384 mb-os directx 10-es és shader model 4.0-ás... Nagyo várom a válaszokat!

 

Az én kérdésemre senki nm válaszol?

 

Link to comment
Share on other sites

Valószínűleg az lehet az oka, hogy az XP kb 120Mb eszik a memóriádból, a Win7 meg 7-800-at minimum!

Ha megnézed egyes játékok gépigényét látod, hogy mondjuk XP alá kér 1GB-t, de VISTA/Win7 alá meg 2gb-t!

A 2GB kevés. + a notebook-ok nem játékra specializálódtak!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Chipi, előszőr is bocs, hogy a letöltőben köszöngettem, de nagyon megörültem.... Majd vigyázok. A segítség viszont abban kellene, hogy feltettem a HAZAR féle aktivátort (Win7), ami nekem nem megy, de nem is ez a baj, hanem bootolás közben 1mp-ig kiírja, hogy mit csinál. Ez zavaró, szóval azt szeretném kérdezni, hogy lehet ezt uninstallálni, meg a biost visszacsinálni, hogy a bootolás eredeti legyen? Rákerestem a neten, de nem vagyok olyan jó sem az angolban, sem a buherában, hogy tovább piszkáljam. Egyébként müxik rendesen, csak ez zavar és mivel haszontalan, le szeretném törölni. Köszönöm a segítséget előre is.

Link to comment
Share on other sites

IDÉZET(SteamOwner @ 2009. Jul 27. 20:16) *

Ha az aláírásomban szerepelt Notebook konfiuráción a Burnout Paradise Win7 7600 RTM-el nagyon szaggatna? XP-n 20-25 FPS-el zakatol... Annyit tudok hogy az Intel GMA X3100 Vistán meg Win7-en 384 mb-os directx 10-es és shader model 4.0-ás... Nagyo várom a válaszokat!

 

 

Az én kérdésemre senki nm válaszol?

 

 

Nem, nem szaggatna.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Chipi, előszőr is bocs, hogy a letöltőben köszöngettem, de nagyon megörültem.... Majd vigyázok. A segítség viszont abban kellene, hogy feltettem a HAZAR féle aktivátort (Win7), ami nekem nem megy, de nem is ez a baj, hanem bootolás közben 1mp-ig kiírja, hogy mit csinál. Ez zavaró, szóval azt szeretném kérdezni, hogy lehet ezt uninstallálni, meg a biost visszacsinálni, hogy a bootolás eredeti legyen? Rákerestem a neten, de nem vagyok olyan jó sem az angolban, sem a buherában, hogy tovább piszkáljam. Egyébként müxik rendesen, csak ez zavar és mivel haszontalan, le szeretném törölni. Köszönöm a segítséget előre is.

Talán a boot.ini -ben próbálj buherálni valamit. Így nem tudom megmondani, hogy mit kéne módosítani mert amit én használtam activatort az nem csinál ilyet.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy feltettem a végleges magyar (torko féle) Windows 7 RTM-et és a Mozilla firefoxot egyszerűen nem tudom lerögzíteni a tálcára. Ez mitől lehet? Már úgy is próbáltam, hogy nem zároltam a tálcát.

 

Szintén a Torko féle van fent nekem és le van rögzítve a Firefox a tálcára. Nálad lehet valami hiba.

Úgy próbáld meg, hogy mikor meg van nyitva a Firefox akkor jobb gomb a tálca ikonján és rögzítés.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...