Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Amint látod én nem Kulcsot kértem!!! , hanem aktivátort mint az előző verziókhoz.... (7068 és többi..)

 

Mert ott jöttek ki akitvátorok amivel a senfeedback meg ien hülyeségeket is lelehetett szedni + -ba!

 

De ha esteleg nicsn aktivátor azt is megértem!!

 

 

Ui: Nem neked szolt Sont , hanem az előtted szólónak!! De azért köszönöm szépen a válaszod ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogyan kell az asztalon lévő inkonokat kissebbre állítani? :unsure:

Magyar-ra csináltam a windows 7-et, szólva úgy próbáljátok magyarázni, nagyon szépen köszönöm :)

 

Szerk:Megvan, bocsi a kérdésért ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekem meg csak az lenne a kérdésem, hogy win7-en hogyan kell a görgetősáv szélességét átállítani?

 

Me agyon kerestem, de nem találom...

Hát pedig tuti hogy van valahol ilyen opció is :D

 

 

(itt csak kérdések vannak? válaszok nincsenek??)

 

Valaki aki tudja válaszoljon már, légyszi!

Link to comment
Share on other sites

Jó igen ezt már megoldottam :).Nah most egy másik hiba lépett fel :/.Van egy SE S302-es telóm és amikor rágudom az USB kábelre semmi nem történik,van amikor bejön a menü akkor meg bármit választok nem történik semmise és igy nem sokra megyek hogy nem tudok se tölteni se rátenni cuccokat a telóra :S. Kéne egy Win7-es driver vagy mittomén.Amugy meg semmibajom a Win7el csak ez idegel de nagyon :@

Link to comment
Share on other sites

Jó estét urak!

Lenen egy olyan gondom, hogy a Realtek HD audio integrált hangkártyám Win7 build 7100 RC alatt patog és elég rendesen akadozik a zene alatt illetve a saját hangjaival is. Próbáltam a legújab drivereket meg a sajátját amit letöltöt semi. Codekek se segítetek meg a régebbi driverek amiket írtak pár oldalon azok se jötek be. Ötlet van rá miként tudom megoldani ezt a gondod mert ha nincs akkor megyek visza a Vista alá. JA és 2.0-ba használom a rendszert.

A segítséget előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

De igen arra gondolsz.

Saját gép vagy Computer jobb egérgomb preferences vagy tulajdonság

speciális rendszerbeállítások rendszervédelem és ott látni fogod a meghajtókat és beállításoknál kitudod venni.

A hang mondjuk megoldódott mert már készítetek a Gigabyte-nál Win 7 drivert.

Link to comment
Share on other sites

A hibernálást legegyszerűbben egy adminisztrátorként futtatott parancssorból lehet kikapcsolni, ahova ezt írod be és entert ütsz:

powercfg -h off

Ezután elvileg a fájl is eltűnik, nekem már nincs lefoglalva.

Link to comment
Share on other sites

Lancelot: WINKEY+R (vagy Feladatkezelő és azon belül Alkalmazások fülön Új feladat), a Futtatás-ba pedig cmd. Ezután amit az előző hozzászólásomban írtam.

 

Én így csináltam és azóta sincs hiberfil.sys fájl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...