Jump to content
PirateClub.hu

Tetszik az új PirateClub?


svhs
 Share

Tetszik az új Pirateclub ?   

108 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Tetszik az új Pirateclub ?



Recommended Posts

Nekem elég nehézkes a navigálás (még - vagy nem), összefolyik a sok alfórum, túlságosan el van nyújtva az oldal szvsz. Ha a sormagasságok kisebbek lennének, nem kellene annyit görgetni, míg megtalálok valamit.

De azt mindenképpen értékelem, hogy ennyi idő után végre történt valami :).

Link to comment
Share on other sites

Szép és kellemes dizájn, semmi feltűnés. Azonban a régit most még komfortosabbnak éreztem, de lehet pár nap vagy néhány hét után visszavonom a véleményem.

A gyorsaságért 5*!

Ja és még valami. Ha már ennyire modern köntösbe bújt a fórum, akkor szerintem megérdemelni egy szép új logót a fellécre. Az feltenné az i-re a pontot.

Gratulálok!

Link to comment
Share on other sites

Nekem az előző sokkal jobban tetszett, átláthatóbb volt.

Az lenne a tuti hogy az amolyan "öreg rájáknak" és akik a régi skint szerették, amennyiben megoldható, átválthassanak a régi skinre.

 

Vagy ezt hasonlóra hozni a régihez.

Link to comment
Share on other sites

Nemmel szavaztam, de nem az oldal kinézete ami nem jön be. Hanem hogy jelenleg nincs annyira védve az oldal a külső szemlélők elől. Plusz több funkció elveszett, ez közűl ami a legjobban hiányzik az a topic alján a kereső rész. Tudom, lehet a "rendes" keresőnél beállítani melyik fórumrészben akarok, de ami már jól működött azt kár volt elrontani. Főleg annak a tűkrében, hogy anno ezzel sok gond volt (IPB errot, meg az oldal túlterhelt). Bár a fórummotor is közrejátszhat, nem tudom mennyire lehet belepiszkálni, hogy eme kereső részt visszarakni. Nem vagyok lusta a másik keresőt használni, ne értse félre senki, de a kényelem minden fórumozó számára kényelem ;)

 

Végszóként: az oldal zártsága/biztonság. Ez az amit beállítanék minél előbb.

Link to comment
Share on other sites

Határozottan nem tetszik. Az előző szép is volt (kellőképp), kényelmes is volt (szintén a kereső funkciót hangsúlyozom), ez meg egy alap témával tálalt, végtelenül leegyszerűsített butyuta fórumalap. Az egyetlen újdonsága a "hírnév", amit valószínűleg a kutya nem fog használni, mert miért is tenné. Ami egyszer bevált..

 

Arról nem is beszélve, hogy nincs olyan warezfórum az országban, ami ne használta volna már rongyosra ezt a külsőt.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Beci, haladni kell a korral, ez a fórum motor, pedig a legújabbak egyike lehet. (Azt azért el lehet ismerni, hogy a 2.0.4 körüli, verzióról 3.2.x vagy még újabb verzióra váltani kicsit szokatlan lehet, a felhasználóknak, de akik végig követték kisebb kihagyásokkal a verziókat, azoknak ez egyáltalán nem olyan nagy ugrás/változás. Mivel másol már régóta ezt vagy hasonló verziókat használnak...)

Bár tény nekem sem jön be a legújabb széria (inkább a 3.1.x), de ettől még egyáltalán nem rossz ez sem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...