Jump to content
PirateClub.hu

Hibabejelentés az új rendszerrel kapcsolatban


tibiole
 Share

Recommended Posts

Leginkább 3 okból keletkezik a nagy térköz

 

--1-- ha mentés után újraszerkeszted

--2-- előre megszerkesztett témát másolsz be váltott szerkesztőben (például .txt-ből)

--3-- váltogatod a szerkesztő módot szerkesztés közben

 

Snap_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Az én témáimnak semmi bajuk , ha rá pillantotok :)

Link to comment
Share on other sites

Legegyszerűbben úgy tudod erre a motorra kitenni a témáidat , ha egy másik fórumról átkopizod másolással a témát , ha máshová is töltesz.

Tehát ne a BB kódokat illesszétek be hanem már a kész témát.

Ott kijelölöd (ctrl+c) másolás itt pedig beillesztés ( ctrl+v) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nekem olyan problémám lenne, mondjuk ha sorozatok részeit akarom kilinkelni hétről hétre, akkor most az előző linkek, melyeket az oldal változása előtt tettem fel, code tag-gal vannak ugyan ellátva, de ennek ellenére szerkesztés után egy közvetlenül a letöltési oldalra mutató hiperhivatkozássá alakulnak, emiatt az első újra szerkesztésnél be kell másolni az előző linkeket, hogy ne váltsanak át. valami tipp ez ügyben?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nekem annyi gondom lenne,hogy a régi felhasználónevemmel (apolló13) nem enged belépni ezért kellett csinálnom ezt az új nevet!Ha utánna tudnátok nézni miért megköszönném!Egyébként a régi felület nekem sokkal áttekinthetőbb volt!

Módosította szaszanagy
pm ment
Link to comment
Share on other sites

A régi sokkal áttekinthetőbb volt, sokkal több infó volt a címbe és az alcímekből sok minden kiderült, ami fontos volt, méret, minőség stb. Ezeket nagyon hiányolom. A másik probléma, hogy nem találom, hogy lehet egy téma megtekintése után visszatérni az előző oldalra, nem találok (lehet bennem van a hiba) sehol olyat amivel az előző oldalra lehetne jutni. A fenti nyíllal, ugrás az előző oldalra, nem mindenhol működik. Filmek letöltésénél például nem, mert kiírja, hogy probléma az oldal betöltése közben. És mivel nincs kiírva sok fontos adat, adott témába mindegyiket meg kell nézni, hogy milyen tárhelyet használ például, de visszatérni, na azt nem lehet.

Módosította szaszanagy
címkék vannak jelenleg oda is be lehet írni minden infót
Link to comment
Share on other sites

Ezt elfelejtettem le írni és ezt jó lenne szerintem , ha az Admin panelben beállítanátok

Jelenleg minden tag adata megtekinthető kívülről , vendégként.

Ezt jó lenne letiltani szerintem.

 

a csoportok --> vendégek részénél állíthatjátok be a látogatok jogköreit :):D

 

290939228Snap1_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

 

 

 

471856046Snap2_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

At lett allitva, koszonjuk az eszrevetelt

Link to comment
Share on other sites

A frissitesrol par szot:

 

Habar sokaknak nem tetszik, egy szukseges lepes volt. A hatterben a regi rendszer felemesztette az egesz szervert, az uj viszont alig a gep negyedet hasznalja, es igy is gyorsabb mint a regi. Habar vannak hibak, es ezt X_Men is irta, meg igy is jobb mint ami a regi volt, mind teljesitmenyben, mind kod szempontbol. Az uj rendszer beallitasan / modositasan folyamatosan dolgozunk.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szabályzat sem működik. És még mindíg az internet legcsúnyább oldalának találom sose fogom megszeretni az új pirateclub-ot ez olyan mint ha nem is az lenne az első gondolatom az volt hogy törlöm magam innen. Csak tudnám hogy kié volt ez a nagyszerü ötlet hogy így elrontsa ezt az oldalt.

Link to comment
Share on other sites

3 hsz-al feljebb ki lett fejtve miért volt szükséges az újítás. Szerinted miért lett volna bárkinek is szándéka elrontani az oldalt? <_<

 

Bírom hogy pár ember nem képes tovább látni egy szimpla témán és nagyrészt csak ezért van kiakadva, mert eltér a megszokottól.

 

Az adminoknak pedig köszönjük a kitartó munkájukat!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Egyrészt: a régi jobb volt.

Másrészt: nekem nagyon zavaró, hogy bejelentkezéskor a tabulátor egyszeri leütésével nem tudok átváltani a felhasználó ablakról a jelszó ablakra. Feleslegesen gépelgetek...

 

Ezt az új design-t még szokni kell. Ez így sokkal áttekinthetetlenebb:

-pl. fő témákon belül lehetne altémákat létrehozni (pl film: évjárat vagy téma szerint);

-nem látom, hogy az adott téma hányadik oldalán vagyok;

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy az RSS szolgáltatás szándékosan lett leállítva, vagy csak egyelőre még nem működik? Nekem az nagyon bejött, a jelenlegi fórumkövetős-emailes verzió nem olyan átlátható számomra. Előre is köszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

Még a Google találatainál is a második helyre került pedig mindíg ez volt az első.Ezen szerintem semmi új kinézet nem segítene.Évekig jó volt most elrontották majd lesz egy új kihalt fórumuk. Ha ez nem kell nem tudom minek kell ezt erőltetni a régire senki nem panaszkodott szerintem ha nem akarnak " csődbe" menni csinálják vissza a régi Pirateclub-ot.

Link to comment
Share on other sites

Mint írtam , motorikus szempontból jobb ez az új IPB

viszont beci92-nek Igaza van

Egyszerűen nem kell az embereknek ez az új motor , mert sok mindenben , legfőképpen átláthatóság szempontjából rosszabb mint a régi verzió

és ebből az következik (90%) , hogy még jobban kifog halni ez a fórum.

Lesz egy szép nagy üres fórumotok tagok nélkül.

(már így is egyre kevesebben járnak ide)

 

Megoldás:

Optimalizáljátok a régit , vagy Game Over lesz , csak 1-2 Pirate-fan fog itt maradni.

 

Tudom , hogy jobb ez a motor , mert mint olvastátok már pár HSZ-emből értek hozzá.

Viszont mérlegeljétek azt , hogy hiába a szép új motor , ha egyszerűen nem kell az embereknek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kedves X_Men, tudjuk mit csinálunk, nem kell megmondanod mit kell tennünk, és azt sem, hogy mit hogyan kell csinálni, 8 éve vezetünk IPB fórumot, több programozó is van a vezetőségben, és más oldalakat is üzemeltetünk. A motor marad, eszünk ágában sincs visszahozni a régit. Sőt lehet még lesznek olyan változások is, amik neked nem fognak tetszeni. Arról meg nem is beszélve, hogy a felhasználók többségének tetszik az új motor (szavazásból következtetve).

 

Kedves felhasználók, maradjunk az eredeti témában, hibabejelentéseket várunk, véleményeket a másik témába várunk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...