Jump to content
PirateClub.hu

Hibabejelentés az új rendszerrel kapcsolatban


tibiole
 Share

Recommended Posts

Keresővel mi lett? bénább, mint valaha. Ez a tárhelymizéria is fárasztó. Most már aztán semmiről nem lehet tudni, hogy mi hol van és a keresővel se lehet rászűrni, mert nem talál semmit. Ráadásul kivág a francba, ha a címben "of" "an" "in" vagy bármi 3 betűnél kevesebb szó szerepel. Sokkal lassabb, nehézkesebb lett minden, mint a lassabb, nehézkesebb régi verzióval. Klassz.

Link to comment
Share on other sites

A keresővel nekem is gondom van. Régebben komplett címeket, ha beírtam, jött is a találat, most pl. Kung Fu Panda (11 karakter+2 szünet mégis a Fu ugye csak 2)semmi, átmeneti megoldás az idézőjel pl. ugye amikor csak nagyjából emlékszünk a címre, már nem jó...

Egy vagy több megadott kulcsszó karaktere kevesebb mint: 3; vagy pedig olyan kulcsszót adtál meg ami nem engedélyezett.
Link to comment
Share on other sites

Csak a következő, vagy előző oldalra tudok lépni, hiányzik a legördülő menü, hogy hányadik oldalra akarok lépni.

Ezen kívül a címek mellett nem látszik, hogy mekkora file mérete. Ezek régen megvoltak, most mind hiányoznak.

 

 

Plusz ott van egy "Oldal" felirat oda klikk és előjön a menü ahova betudod írni amely oldalra szeretnél navigálni!

 

 

A keresővel nekem is gondom van. Régebben komplett címeket, ha beírtam, jött is a találat, most pl. Kung Fu Panda (11 karakter+2 szünet mégis a Fu ugye csak 2)semmi, átmeneti megoldás az idézőjel pl. ugye amikor csak nagyjából emlékszünk a címre, már nem jó...

 

 

Keresésnél lehetőleg 1 darab szót írj be ami hosszabb 3 karakternél és benne van a címben vagy utal a szerzőre, szereplőre, rendezőre stb.... A kereső működik csak picit kell megerőltetni magad a használatához.

Link to comment
Share on other sites

Én az oldalak számozást hiányolom. Könnyebb volt vmit visszakeresni, ill. tudta az ember,h épp hol is van,stb. Most csak annyit látni,h elözö oldal, következö oldal.( A keresö egyébként ott van a jobb felsö sarokban.)

 

A "következő" mellett bal fent katt "oldal" és a kis mezőbe beírhatod melyik oldalra ugorjon.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

2 komoly hiba nekem:

Semmilyen kép nem marad meg profilban, változtatok rajta - elmenti és ennyi, marad ami volt (az sem tudom milyen kép az)

 

Új témát csak fő "oldalról" tudok indítani, eddig volt a h.sznél fent -új téma indítása -most már nincs.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, hogy mennyit számít a véleményem, de mint itteni régi motoros, én is visszasírom a régi dizájnt. Sokkal áttekinthetőbb és kezelhetőbb volt. Pl. most nem tudom, hogy utoljára mikor voltam az oldalon, mert azt nem találom, hogy hol írja ki, így pedig nehéz átböngészni az utolsó látogatásom óta született témákat (sokszor van, hogy 1-2 hétig külföldön vagyok és akkor vissza szoktam böngészni, hogy mik kerültek fel azalatt az idő alatt.). Ezen kívül nagyon hiányzik a címekből a filmek minősége, tárhelyinformációja, szinkronos-e vagy feliratos, valamint a kategória besorolása (vígjáték, akció, stb.).

 

Szóval, ha lehet, akkor én is azt kérném, hogy állítsátok vissza inkább az eredeti állapotot!

 

Köszi szépen.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, hogy mennyit számít a véleményem, de mint itteni régi motoros, én is visszasírom a régi dizájnt. Sokkal áttekinthetőbb és kezelhetőbb volt. Pl. most nem tudom, hogy utoljára mikor voltam az oldalon, mert azt nem találom, hogy hol írja ki, így pedig nehéz átböngészni az utolsó látogatásom óta született témákat (sokszor van, hogy 1-2 hétig külföldön vagyok és akkor vissza szoktam böngészni, hogy mik kerültek fel azalatt az idő alatt.). Ezen kívül nagyon hiányzik a címekből a filmek minősége, tárhelyinformációja, szinkronos-e vagy feliratos, valamint a kategória besorolása (vígjáték, akció, stb.).

 

Szóval, ha lehet, akkor én is azt kérném, hogy állítsátok vissza inkább az eredeti állapotot!

 

Köszi szépen.

 

Klikk a linkre:

http://www.pirateclub.hu/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

 

Egyébként a főoldalon és minden aloldalon kint a fórum jobb felső negyedében ez a szöveg "Új tartalom megtekintése" nos itt találod meg milyen új témák és hozzászólások érkeztek.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

"Ezen kívül nagyon hiányzik a címekből a filmek minősége, tárhelyinformációja, szinkronos-e vagy feliratos, valamint a kategória besorolása (vígjáték, akció, stb.)."

 

Ezek pedig azért hiányoznak mert az új motor nem alap esetben nem támogatja az alcímet amelyet a régi motor igen. Tehát lehetőséged sincs odaírni max a főcímbe ha odafér a limitált karakterszám miatt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A fórum nemrégiben meg lett tisztítva, és a halott linkek és felesleges vagy elévült témák törölve lettek, hozzászólásokkal együtt, nyilván azért csökkent neked is a hozzászólásaid száma.

Ezt értem. akkor elveszett 500 hozzászólásom. Csak nekem, vagy mindenkinek? A most már halott linkekre adott hozzászólások akkor nem is voltak hozzászólások? / 500 azért nem semmi! /

Itt olvasom, hogy 2290, az adatlapomon meg: 951, és volt 2800 körül. Most akkor melyik az igazi?

Link to comment
Share on other sites

"Ezen kívül nagyon hiányzik a címekből a filmek minősége, tárhelyinformációja, szinkronos-e vagy feliratos, valamint a kategória besorolása (vígjáték, akció, stb.)."

 

Ezek pedig azért hiányoznak mert az új motor nem alap esetben nem támogatja az alcímet amelyet a régi motor igen. Tehát lehetőséged sincs odaírni max a főcímbe ha odafér a limitált karakterszám miatt.

 

Javítalak.

Idézek saját magamtól az 1-ső oldalról

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=7311750&view=findpost&p=1477997346

 

"3-- téma alcíme (ahová eddig az infókat írták a feltöltők)

erre van 1 mod , de gondolom ismeritek azzal be tudjátok állítani."

 

kb.: 30 másodpercbe telik beállítani , hogy legyen alcím rendesen mint régen , de senkit sem érdekel ezek szerint.

(nekem megvan valahol az a mod és használtam is már szóval tudom)

 

 

___________________

 

 

Na akkor 1-2 segítség még

 

-- Sokan hiányoljátok , hogy a feltöltőknek nem tudjátok a témáit kilistázni

megoldás:

Vidd az egeret a feltöltő nevére és hagyd rajta az egér mutatót kb: 2 másodperc alatt megjelenik az adott ember összegzése és ott a kis ablakban klikkeljetek a "saját tartalmára"

 

1198397753Snap1_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

--kereső

A kereső jól működik , csak tudni kell használni

 

 

-- Témában "ÚJ TÉMA" gomb

erre is van 1 mod , nekem ez is megvan valahol és kb: 10 másodpercbe tellene megcsinálni , még itt a piratén is láttam valahol.

 

 

-- Témák gyors megtekintése azoknak akiknek lassan töltődik az oldal , stb..

 

Snap2_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

Az egész fórumot kb: 25 perc alatt be lehetne állítani html kódolással együtt (ennyi időt vesz igénybe kb , ha tudod hová nyúlj)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Miután stabilabbá vált azt oldal és a kereső is működött a filmeknél nagyon korrekt lett. Az új dízájn nekem se jön be, de izlések és pofonok. Viszont egy jótanács: a régi kinézettel stb. a bejelentkezési oldalon nem látszódott a fórum felépítése, hogy mik a tartalmak. Ez ugye azokat is ide vonza akiket nem kellene. Tehát nem volna egy utolsó dolog minél hamarabb visszaállítani ;)

Igen tudom, hogy a tartalom miatt többen regisztrálnak ha látják, de jobb megijedni mint félni ;)

Link to comment
Share on other sites

Ezt elfelejtettem le írni és ezt jó lenne szerintem , ha az Admin panelben beállítanátok

Jelenleg minden tag adata megtekinthető kívülről , vendégként.

Ezt jó lenne letiltani szerintem.

 

a csoportok --> vendégek részénél állíthatjátok be a látogatok jogköreit :):D

 

290939228Snap1_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

 

 

 

471856046Snap2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Link to comment
Share on other sites

És újabb hibák:

 

Új válasz értesítő:

 

Nem lehet elolvasni hogy mit írtak egy h.sz-ra mert : köszi-köszi :) ez gondolom köszit jelentene..

 

És a másik gond:

 

A témát az alábbi linken találod:

 

Ez csak a főoldalra visz, nem a konkrét témára.

Link to comment
Share on other sites

apróság: a segítség topicban vettem most észre, hogy miután nyitottam egy új topicot, nem mutatja hányan nézték meg, pedig már 3-4x ki-be léptem a topicból amit csináltam, és régen azt is megtekintésnek vette.

 

lehet, hogy ha mások nézik meg akkor sem fogja egyből jelezni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...