Jump to content
PirateClub.hu

Win7 problem


djalaitner
 Share

Recommended Posts

Nekem szint ez van csak XP-nél.

Mióta feltelepítettem a SATA2 meghajtós gépre az XP-t driver nélkül, azóta nem működik a kombináció, csak ha a futtatásba beírom hogy: taskmgr

Bocs hogy így ide furakodtam, de nekem is tudna valaki egy tanácsot adni?

(A telepítés félbeszakadt és rögtön a rendszergazdai fiókba irányított.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem szint ez van csak XP-nél.

Mióta feltelepítettem a SATA2 meghajtós gépre az XP-t driver nélkül, azóta nem működik a kombináció, csak ha a futtatásba beírom hogy: taskmgr

Bocs hogy így ide furakodtam, de nekem is tudna valaki egy tanácsot adni?

(A telepítés félbeszakadt és rögtön a rendszergazdai fiókba irányított.)

 

  • A Registry Editorral nyissuk meg a
    HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Policies / System nevû kulcsot.
  • Hozzuk létre a DisableTaskMgr nevû, dword típusú bejegyzést, értékként 0-et megadva.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

üdv

lenne egy súlyos problémám

újabban egyre több gépben van olyan sata vezérlő amit a win7-es telepítő nem ismer fel

van olyan win7-es telepítő amibe az újjabb chip készlet vezérlők be vannak integrálva?

vagy hogy tudnám egyszerűen telepíteni a win-t a régi lemezzel?

0xc00000e9 -es hibával dob le sajnos, ami merevlemez hibát jelez

eddig a legtöbb gépnél sikerült úgy orvosolnom a problémát hogy ide módban futtatam a sata vezérlőt, viszont az új lapom még így se hajlandó elindulni vele :)

by Süsü

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Sziasztok! Van egy gondom amivel még nem találkoztam... :( Van egy alaplap: ASUS A8N-VM/S, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2.2GHz, Memória: Kingston K 2* 1024Mb Videokari: Integrált nVIDIA GeForce 6150 LE (C51LE) 512Mb Nos a problémám hogy Win Xp Sp3 operációs rendszer fut rajta maximum..... Tehát Win7 (amit szeretnék) Nem akar települni. BIOSBAN Beállítottam a bootolást és mikor Be kellene olvasnia a telepítő lemezt, (ezzel a lemezzel telepítettem a másik gépemet) bal oldalon a monitornak "H" betűket ír függőleges sorban vagy még történik egy dolog... Biost ha vissza állítom teljes alapra, (elem ki és 2perc múlva be) Akkor elindul a telepítő beolvasás, de amikor már kezdenie kell telepíteni (még mindíg a fekete háttér alul a szürke csíkkal) végig ér a fájlok másolása, ujraindul a gép és ismét megjelenik az a bizonyos "H".... Valaki valami megoldás?

Link to comment
Share on other sites

A szerintem a lemezzel van gond. Miből gondolom ezt? Abból hogy:

 

1. Én még sosem találkoztam olyan géppel, amire alaplap miatt nem ment volna fel egy oprendszer. Processzor miatt viszont annál inkább.

 

2. Ha a Vista felmegy, akkor a 7-nek is fel kell mennie, mivel a 7 hasonló alapokra épül mint a Vista. Ezért van az, hogy a Vistás driverek gyakra jók a 7-hez is.

 

Tölts le egy másikat (lehetőleg érintetlen, MSDN-es verziót), és írd ki! Hidd el, jó lesz! Ha viszont mégsem jó, akkor az lesz amit hankock írt, de ezt erősen kétlem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Üdvözlet mindenkinek!

 

Eléggé érdekes (vagyis lehet CSAK nekem érdekes) problémával találkoztam. Adott egy Toshiba Satellite C850-108 típusú gép. HDD-t cseréltem benne és új Win 7-et raktam rá. Eddig semmi gond, ezután jött a hideg zuhany! Aktiválás utáni újraindítás után NEM indult el a gép. Csak annyi történt, hogy felvillant a TOSHIBA feirat majd rögtön le is kapcsol a képernyő. Ezután megint felvillan a felirat és megint lekapcsol. Ez a jelenség folyamatos!!!! Ezt követően újratelepítettem az egészet, de NEM aktiváltam. Ekkor semmi gond, indul a rendszer és minden működik ahogy kell, de amint aktiválom, minden kezdődik előröl. A géppel nem lehet baj, mert kipróbáltam másik HDD-vel és remekül működik. A HDD is jó, ezt szintén kipróbáltam ( az új Win 7-tel) és a másik gépben is működik.

Jelenleg ott tartok, hogy van egy 30 napos próbaverzióm. 

Mit lehetne tenni? Ötlet, segítség bármi ami beválik, jó szolgálatot tenne.

Előre is köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem olyan problémám van, hogy vettem egy használt gépet telepítettem rá win 7-et, de az USB nem működik tökéletesen.

Ja , telepítő nem járt hozzá, de a hangot (alaplapi) és a videokártyához találtam drivert. Mi lehet a gond?

Bocsi, ízt írja ki ha csatlakoztatok valamit: ez az eszköz nagyobb sebességre is képes....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...