Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Zuluparaszt sikerült beszélnem vele... és úgy néz ki nem sértődött meg nagyon, de a mozi hétvégén meglátásom szerint olyan 90% hogy felejtős... :blink: Na de mind1 :D Majd lesz valahogy :P Igazából két-három hónapig hiába fűztem, úgyhogy asszem, ha ez nem jön össze akkor, adok neki még egy uccsó esélyt, aztán ha hiányzom neki megkeres, vagy megy a süllyesztőbe a többi közé, és összeszedem az első csajt, aki bejön, és szerethető... :D Nem ér annyit az egész, hogy vacakul érezzem magam miatta, nem éri meg a befektetett energiát, és főleg nem éri meg, hogy egyedül legyek. :P

 

super woofer Anno tényleg olvasgathattuk a régi témákat, biztos te s emlékszel... igazából nem értem, hogy most miért nem :huh: Ha egy modi tudja a választ, akkor kíváncsi lennék, hogy van-e erre lehetőség? Köszönöm előre is a segítséget! :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom... Igazából annyiszor megszívtam már úgy, hogy valakire nagyon rákattantam, és olyan lehetőségeket hagytam k, amikért később csak fogtam a fejem, végül pedig nem lett belőle semmi... :huh: Persze mivel még nem nagyon volt pasija a csajszinak (még csak 16,)... szóval lehet, hogy egyszerűen csak félénk, de ha hiányzom neki, úgyis keres, ha én nem keresem egy darabig, ha meg nem, akkor megértem, hogy nem kellek, viszont mások egyedül szomorkodnak, és csak én vagyok az, aki kizökkentheti őket a magányos elvonultságból és beolajozhatja a rozsdás hajlatokat. :D Ez nem csak a saját érdekem, hanem mondhatni kutya kötelességem! :P

Link to comment
Share on other sites

Zuluparaszt sikerült beszélnem vele... és úgy néz ki nem sértődött meg nagyon, de a mozi hétvégén meglátásom szerint olyan 90% hogy felejtős... :blink: Na de mind1 :D Majd lesz valahogy :P Igazából két-három hónapig hiába fűztem, úgyhogy asszem, ha ez nem jön össze akkor, adok neki még egy uccsó esélyt, aztán ha hiányzom neki megkeres, vagy megy a süllyesztőbe a többi közé, és összeszedem az első csajt, aki bejön, és szerethető... :D Nem ér annyit az egész, hogy vacakul érezzem magam miatta, nem éri meg a befektetett energiát, és főleg nem éri meg, hogy egyedül legyek. :P

 

hát én fuckin' szarul szoktam érezni magam ilyenkor :D de ilyenkor az van h berakok vmi fuckin' fekazenét azt kicsit jobban érzem magam... + most még vmi hülye rap szöveget is írok, egy kis brainstorming :D

 

szerk.: am én is azt szoktam csinálni, ha ő nem ír rám, akkor én sem írok ő rá.. és ha hiányzom neki, akkor úgy is keres, ha meg nem.. hát akkor ennyi :D

Link to comment
Share on other sites

ehh az király :D

azon vagyok egész nap hogy letöltöm..khm.. megveszem az fl studiot ( és megtanulom használni) és csinálok jó beateket :D és már van is 1 énekesem :D aki nyomja alá a rappet. egy afroamerikai úriember :D

és fasza, mert alacsony költségvetésből, 13000-ből lesz egy 10 track-es profi Mixtape-em, és egy profi borítóm :D

Link to comment
Share on other sites

kösz tesó, majd lehet élek a lehetőséggel... de amúgy, mindenki noob-ként kezdte, senki se úgy jött ki az anyjából h már tudta kezelni :D de asszem nekem ez kell, most ez a célom, és talán.. BEJÖHET!

 

am más téma: sztetek ez gond h mindig más a "dilim"? :D mert most pl ez a zene téma érdekel.. jövőhéten meg lehet h megint más fog érdekelni..

Link to comment
Share on other sites

és vannak magyar nyelvű tutorialok is tudtommal :D

de jó lenne ezt csinálni, most ez ilyen 'ez az életem' effekt.. :D

a jó fekazene.... :D

 

 

super woofer Anno tényleg olvasgathattuk a régi témákat, biztos te s emlékszel... igazából nem értem, hogy most miért nem :huh: Ha egy modi tudja a választ, akkor kíváncsi lennék, hogy van-e erre lehetőség? Köszönöm előre is a segítséget! :)

 

jaajaa, emlékszem, de mikor volt az már? :D jó pár éve nincs ilyen :( pedig komolyan szerettem "kukázni" :D

Link to comment
Share on other sites

szerintem nem kell tutorial ilyen programokhoz, mert az az igazi elismerés ha mindenre egyedül jössz rá :)

 

Amikor hangokat vágdosok (lásd : bumeráng project,aminek hamarosan jön a második része :) ) azt magamtól tanultam meg. Sőt csináltam videószerkesztésben extrém dolgot régen :

 

Ismerösömnek leszedtem egy valamilyen bunyót oktató videót, s az avi fájlt úgy alakitsam át DVD-be, hogy a képkocka / másodperc az ne 25 legyen hanem mondjuk 5 (úgy, mint anno a VHS kazettáknál ha vissza emlékeztek) aláirom kellett kb 2-3 nap, mert közbe melóztam is, de megcsináltam, s ez nekem akkor akkora öröm volt.

Link to comment
Share on other sites

nekem annyi volt a tutorial, hogy haver pár éve elmondta, hogy mi mire való, de speciel azt a extrém dolgot, amit írtam azt nem mondta, hogy lehetséges e vele. Volt pillanat amikor majdnem mondtam, hogy nem fog menni, de adtam egy lehetőséget. Tegnap ugyanezt csináltam, mármint projectet a gépemen :

 

annyi a lényeg, hogy PIII-s a gépem, s egyszerűen a DVD írás 8X-es sebességen kb 1 óra volt. Tegnap leszedtem a Nero 6-t, s basszus 10 perc volt neki. Pislogtam is rendesen

Link to comment
Share on other sites

Ha magadtól fedezed fel a programot jobban megragad minden . Én sony vegasba tutorialok nélkül kezdtem bele mikor először megláttam (Movie maker után, gondolhatjátok) otthagytam kb. 2 hónapig hozzá se nyúltam aztán rászántam magam 2 nap alatt betanultam az alap dolgokat, gyorsbíllentyűket és nagyon jó :) Az adobe after effectsbe is "félek" belekezdeni. Valahogy nincs hozzá türelmem :D

Link to comment
Share on other sites

nem lett törölve a másik téma! csak takarítás alatt van, addig türelem, biztos látható lesz újra számotokra is

Nagyon királyok vagytok, csak így tovább!!! :rolleyes: Köszi szépen az infót, már azt hittem sosem fogom újraolvasni a régi mindennapokat, jó munkát hozzá, biztosan nem kis feladat :)

 

Most jöttünk meg balatonról :D Igazából most józanodok még, mert kávén kívül semmi alkoholmenteset nem ittam három napja :D Azt kell hogy mondjam, kisimultak a ráncaim rendesen, bár a csajszi hiányzott rendesen, de nagyon jó buli volt :D Amiket ittunk... született néhány új felfedezés, még ha spanyolviasz is, de nagyon jókat kevertünk :P Pl. hubi+tej, és senki nem cifrázott tőle :P és iszonyatosan jó volt, amikor egy csajszival éjfélkor bementünk a Balatonba, leültünk, és néztük a csillagokat :P Egyébként naon durván ki van száradva a balaton... konkrétan Zamárditól elsétáltunk majdnem Tihanyig, úgy, hogy a legmélyebb ponton is derékig ért a víz... csak egy kb 200m-es szakaszon volt mélyebb, mert kotorták a hajóknak.... Végre kipihentem magam, bár jobb lett volna, ha hozzábújhatok valakihez, mondjuk a kiszemelt csajszihoz este. :)

Link to comment
Share on other sites

Na Sony-nak leesett a lényeg, amit írtam :)

 

Mondjuk igaz, hogy a legjobb tutorial az a haver, de én már ott tartok, hogy jobban szeretek mindenre magamtól rájönni :)

 

Amúgy a Sony Vegas-sal én is erősen szemezgetek, hogy megtanulom, ahogy a photoshop-ot is, de most egy kicsivel nagyobb fába vágtam a fejszémet.

Azt tudni kell, hogy én régen németet tanultam, pedig angolra jelentkeztem anno anyuval, de hála a "remek" tanáraimnak mehettem németórákra. S a személyes célom, hogy legkésöbb jövő nyár végéig letegyem az angol nyelvvizsgát. Azért adtam ilyen hosszú időt, mert egyrészt dolgozok, s nehéz úgy időt szánni, lové se ártana hozzá, nagyon sok mindent meg kell tanulnom beleértve a szavakat, gyakorolnom is kell. Meg hát vizsgára helyet is kell találni, mondjuk az a legkönnyebb...

 

Super : az a utcsó részt leirom részletesen:

 

Eddig a gépem olyan lassú volt, hogy a DVD írás volt kb 60 perc nyolcszoros írással! (Nero 7 volt az író program) Most végre találtam egy Nero 6-t s azt amit régen 60 perc alatt írtam, azt megírta 10 perc alatt!

Link to comment
Share on other sites

Mennyibe kerül egyébként manapság egy nyelvvizsga?

 

Változó akár 15k-ból is meguszhatod. Egyébként szeretnék egy ilyen "papirt". Mert ezzel "megnyilik a világ előttem"

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...