Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Nem sok van, de amúgy sokkal jobb mint az 1-2 mert a grafikán is van némi javulás, meg a történet is más.

De amúgy a pályák szinte teljesen ugyan azok, csak kicsit kiegészítve.

Teljesen olyan mint ha a Black Mesa Research Facility-t a katasztrófa után újra megnyitották volna, és föl lenne újítva az egész.

Bár a játékban még sehol sem tartok szinte(indulás után egy 10 percel kilép, így nehéz előrejutni).

Amúgy nem kell hozzá nagy gépigény, ugyanis egy Celeron 2.60 GHz-es proci szépen viszi a játékot, meg egy Intel GMA videókártya(256MB).

Egy ilyen konfig 2GB rammal egy olyan 40 000-ből könnyen összejön.

Milyen a géped szikla22?

Link to comment
Share on other sites

Hát igen.

 

Nem tudnátok segíteni egy kicsit?

Naponta lelki terrorok érnek, és már nem tudom elfolytani őket, hogyan tovább?

Kötekednek velem itt-ott hol ezért hol azért, valahol épp azért mert kivételeznek velem, valahol meg azért mert jobb vagyok, de ezzel én nem dicsekszem, még is fenyegetnek és nem bírom tovább.

 

Tudnátok nekem tanácsokat adni?

De ha rossz helyre írtam szóljatok, csak ma már idegileg ki vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Hát a dolog már komoly.

Kötekednek velem, aztán ha esetleg hozzájuk szólok akkor az már kötekedés és hívják a barátjukat meg hasonló gyerekes dolgot.

Egyszerűen nem tudok így élni.

Igaz ez vagy csak 3 ember, de ha tényleg komolyan gondolják, akkor fogalmam sincs mit lépjek.

Link to comment
Share on other sites

Addig szólogatnak, vagy lökdösnek ameddig a türelmem el nem fogy és azt mondom hagyjál már békén, ekkor meg visszakérdeznek hogy én?

A csaj jön a barátjával a fiúk meg a haverokkal.

Mások azt mondják ne figyeljek rájuk de ezt nem tudom figyelmen kívűl hagyni.(facebook, email, mindenhol ahol fenn vagyok zaklatnak).

 

Mindegy köszönöm a segítséged Zulu, majd megoldom valahogy, nem akarok senkit belekeverni.

Kérnék egy moderátort hogy törölje a hozzászólásaimat.

Link to comment
Share on other sites

ugyan ez beletartozik a mindenapjainkhoz, ha nem akarod ne mondd de hány éves vagy? És ők? egy iskoolába jártok?

18-19 körüliek vagyunk és igen egy iskola.

Az is zavarta őket hogy van munkám, meg hasonló, tehát nem értem, de már olyan gyomoridegem van hogy aludni sem merek.

Link to comment
Share on other sites

Milyen a géped szikla22?

 

 

Intel Celeron 2gigás proci, 512 ram ( ha jól tudom SDRAM) Ati Radeon 9250 vagy 9550 videokari... ezt fatertól kaptam még ha jól emlékszem tavaly. Ami anyáméknál volt gépem az meghalt, s én már nem nagyon fejlesztek pc-t.

 

Ha rám hallgatsz abból a fizubol, amit kapsz tegyél félre, s valami küzdősportot tanulj meg, gondolok itt a taekwandora. Egyrészt ezzel magadnak is bizonyitasz, vagy pedig gyurjál... anno általánosba engem is szivattak csak én fogtam magam, s mint Bud Spencer úgy vertem meg az egyik "szájkaratést", hogy fogtam a fejét, s bele a táblába :D Amúgy 1 tipp töröld le magad a f@szbukról, s iwiwröl is, én is nagyon vacilálok rajta hosszabb ideje már...

 

Hétfön kicsit megreccsent az agyam bent :D Ugye az volt az első napom szabi után, s olyan este 6ig nem volt semmi bajom, s akkor, mint valami barom elkezdtem veszekedni a kollégáimmal, s a csoportvezetőimmel, s olyanokat mondtam, hogy csopi (csoportvezető) nézett rám, hozzá teszem rohadt jól esett, hogy végre kijött ez a kis gőz

 

Na én most megyek, mert álmonhalok, s majd reggel mikor megerőszakolom a kávéscsészémet olvasom a leendő newságokat addig is Szikla turn off... 10..9..8..7..6..5..4..3..2..1..0

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm szépen a tanácsokat, rendesek vagytok :)

Ezt a küzdősportos dolgot most nem tudom hogy elkezdjem-e, mert szerintem a koromhoz képest már késő lenne elkezdeni.

Örökké nem tudom elkerülni őket, de igaz is azt a két évet már kibírom velük valahogy.

A gázspray-s dologért szerintem kaphatnék már börtönt is, de ha iskolán kívűli a dolog akkor megfontolom.

 

szikla22: Nem rossz a gép configod, de ha celeron-os procid van akkor azt már tudnád olyan alaplapba is tenni aminek DDR2-es Ram foglalatai vannak+SATA és IDE.(az SD Ram elavult)

Nekem ilyen van és megy rajta minden(Na jó most túloztam, de a Valve játékoknak nem nagy a gépigényük még is királyak).

 

Mégegyszer köszönöm a bátorításotokat és a tanácsotokat, nem hittem volna hogy ilyen sokat segítetek.

Link to comment
Share on other sites

ugyan küzdősporthoz sosincs késő!

 

Am ma remek napom volt:D kezdve h 6kor végeztem az egyetemen, hullán hazafele a villamoson sikeresen belekötöttem 2 csövesbe, akik a villamosról köpdösték az embereket és egyik csajra gyömbért öntöttek. Hú de sikerült felbosszantani őket:D.

Másik egy néniek átadtam a helyem a buszon és cserébe kezembenyomott egy zacskó epret, tudom h nem nagy szám, de nagyon jó érzés:)

Link to comment
Share on other sites

Azt tudnod kell, hogy öseim elváltak mikor lehettem 7-8 éves... amikor apámnál vagyok néha szidja anyámat... anyám viszont megmondja, hogy ilyen nem is történt soha (mármint amit fater mesélt)... néha már a tököm van tele szó szerint az ilyenekkel (néha kiváncsi vagyok arra, hogy szerették e egymást...)

 

 

Nálunk is hasonló a helyzet... a szüleim elváltak mikor hat voltam, és nagyjából 15 éves koromig az ment, hogy egyik így egy rohadt semmirekellő mocskos alak, a másik meg így egy rohadt 3,14csa.... és ez kicsit lelki-beteggé és zárkózottá tett, és elszúrta a legszebb éveket és csak a barátok támaszával sikerült kicuppannom a gondolataim pöcegödréből... :D viszont mára eljutottunk odáig, hogy nem beszélnek egymással, és már úgy egymásról sem nagyon, ha meg mégis, akkor egy csípős megjegyzés a részemről megteszi a hatását, és terelik a témát... :D

 

Hajrá Sony!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali... hát jó kihalt itt minden, úgy látom a régiek közül már nem is nagyon vannak itt, sőt :D

 

Kezdem magam nagyon unni, jelentkeznem kellett volna valami suliba inkább, mert a munkanélküliség nem menő... amíg van tartalékom az anyagiak miatt nem izgulok, de halálra unom magam itthon egyedül egész nap :(:D Fura világot élünk, ha van valami végzettséged, diplomád, az a baj... ha nincs (még) akkor meg az a baj. Nem értem az olyan hirdetéseket sem amikben azt írják pályakezdőket is várnak, közben meg elvárják, hogy legyen minimum 2-3 év tapasztalatod. Honnan??!! Na mindegy... remélem hamarosan akad valami.

Addig meg szenvedek a pasik miatt :D

 

 

Zuliparaszt: hát a kravmaga nem egyszerű sport :D mondjuk tényleg jó és hatásos, csak igencsak kell kitartás hozzá, hogy bírjad már az elején a tempót...

egyébként a kempo sem rossz, csak az valamivel összetettebb, mint a kravmaga és néhány ágazata elég durva :D mindenesetre valamilyen küzdősportot tényleg nem árt soha megtanulni, és nem csak az önvédelem miatt, hanem mert rengeted önbizalmat ad, megismered magad, kitartást tanulsz, meg egyéb hasonló, hasznos dolgokat :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

De jó végre olvasni arról, hogy mi van veled Eszty :) Erre a munkanélküli szir-sz@r-ra annyit mondok, hogy expressz.hu vagy monster.hu szerintem simán találsz normális állást vagy ha mást nem meki s társai (tudom, hogy ez most hülyén jön ki), de néha az otvar munkát is megkell csinálni... legjobb barátomnak olyan munkája van 1 Békásmegyeri pékségbe, hogy zéro szabadnap 120-130 akat kap havonta...

 

Teremtő: Ezt a gép konfigot még fater így vette egybe a Lehel téri piacnál (valami számtek boltban)

 

Amúgy Zulu megirta a Frankót, nem korhoz van kötve a küzdősport, most gondold el utcán megtámad ezek a srácok hagyod, hogy agyonverjenek? Ha jól tudom a gázsprey nem minösül fegyvernek, ergo nuku börtön,s különben is ha önvédelmből használod akkor miért kapnál börit?

 

Gery: Én csak egy dolgot nem értek, ha ennyire szidják egymást az ösök, mind nálad, mind nálam, akkor, hogy szerettek egymásba anno... speciel én valamelyik nap egyik legjobb fönök barátommal beszélgettem, s megmondtam neki, hogy gyakorlatilag nincsen családom már... kicsit olyan, mint ami 10 éve volt, amikor Dórival voltam, s amikor otthon voltam karácsonykor vagy "közös nyaralás" cimszó alatt úgy éreztem magam, mintha börtönben lennék, s nem vár rám senki... mondjuk akkor volt életem talán legzürösebb időszaka. Neked ennyiben jo volt, mert nekem nem azok a haverok voltak, hogy menjünk beszélgetni stb... hanem lehet, hogy pont miattuk keveredtem zürökbe, 1-2 normális haver azért volt...

Én meg multkor megmondtam, mind anyámnak,mind apámnak ha ott vagyok ne beszéljünk a másikról

 

Sony : Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! Sok sikert ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Eszty sajnos az elején ingyen kell dolgozni:/ már ha azt akarod h valami jobb helyre felvegyenek, összegyüjteni pár jól kinéző dologt az önéletrajzba és menni fog.

 

Szikla lehet h régen szerették egymást, de az idő múlásával, ez elmúlik. Anno tudosok vizsgáltak 10 éves házasokat, ebből 10%-uk szerette úgy a másikat mint mikor összeházasodtak. Ehhez hozzájön az a mentaltás, h én ugyan nem alkalmazkodom senkihez és ebből lesz a válás.:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok szerették egymást, lehet szerelmüknek egy közös gyümölcsük jelen esetben én ,vagy Gery... Arra a két szülő miért nem gondolt, hogy ezzel neki, vagy nekem árt? Nem ők jártak psziholugoshoz hanem én, nem nekik volt zürös időszakuk, hanem nekem... amit mondtam a fönök kollégámnak, azt mai napig tartom, s állitom, hogy gyakorlatilag nincsen családom... mert az nekem nem család, hogy anyámnál ha ott vagyok, mindig csak azt mondja, képzeld ilyet vettem Fruzsinak ( húgomnak) képzeld ilyet vettem 500 forintért.... ha apáméknál vagyok akkor elég sürün veszekednek vagy apám iszik rendesen ergo ott a két kisebb testvéremnek árt valamilyen szinten, s nekem is, mert én nyugalomra vágyok amikor megyek akár apámhoz akár anyámhoz, s azt, hogy kicsit velem is foglalkozzanak... néha tök jó lenne mondani, hogy anyámmal vagy apámmal voltunk moziba... pedig most van 1-2 film, amit kötewlező jelleggel jelöltem be magamnak ( pl: Ted, Batman : A sötét lovag felemelkedése, Ideglelés Csernobilban, Elrabolva 2 )

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alapitanék családot, de... én úgy vagyok vele, hogy addig teljesen felesleges, ameddig finoman szólva sz@rban vagyok, mert én a leendő gyerekemnek nem akarok ezzel ártani, hanem valami normális életszerűséget adni neki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...