Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

de nem úgy mondom Dawide. Letöltöttem, s abban a pillanatban véletlenül töröltem is :D Ráadásul shift + del kombóval, hogy még lomtárban se legyen xD

Link to comment
Share on other sites

Hát őszinte leszek fiuk ennyi eszem nem volt.Szikla igen a melómhoz kellett és hidd el ha láttál volna azon a 7-en nem akarok felvágni de kb 4 órát aludtam egész 7-en és még sok bakit is elkövettem de a részleteket nem írnám le................de ebből tanultam és megcsináltam a melót igaz csúszott 7napot. Ja és még a fizumból is ugrott 20 ezer ezért a kis malőr végett :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Akkor te voltál a Dead Islandból vagy a Walking Deadből az egyik negativ figura (zombi) :D

 

Basszus én meg társkeresőzők most már lassan 2 hónapja, egy csajjal levelezek is, de nem tudom, hogy mi lesz, Krisztámnak mondtam, hogy dobtam, konkrétan sokszor eltűnik munka címszó alatt... közben egy 19 éves csajjal elkezdem levelezni, remélem ő legalább nem tünik el. Múlt kedden Krisztámmal voltunk az egyik kollégámnál, aki fodrász is, tök jól megcsinálta a séromat :) S lehet röhögni, de már elkezdtem zselézni ( csak én vagyok ilyen barom, hogy Februárban :D )

Link to comment
Share on other sites

Hu egyszer volt olyan, hogy egy Francia csaj írt nekem. Nyelvtanulás miatt jó lett volna ha sikerült volna a találka összehozás :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na ki hogy van ezen a szép tavaszi estén? :'D

 

Végre találtam egy normális lányt, már 2 hete kavarunk, egy buliban ismertem meg közelebbről, de már előtte is ismertem :D Hála az égnek nagyon egy hullámhosszon vagyunk és még jól is néz ki :D Végre 17 és kicsit több mint fél évesen kijelenthetem, hogy van egy normális kapcsolatom. :D

A cigiről azóta sem szoktam le sajnos. Most az előrehozott érettsigi miatt és eléggé izgulok (angol+info) ráadásul matekból sikerült két egyest összeszednem már erre a félévre.. :D Bár még van idő év végéig szerencsére (Vagy inkább sajnos :D).

 

Egy korábbi hsz-re reagálva : Nekem a nyakamnál a jobb oldali nyirokcsomóim már második éve , hogy kitapinthatóak (ha nem vagyok megfázva akkor is...) Voltam vele orvosnál, megnézte, azt mondta hogy bizonyos mértékig normálisnak mondható de ha elkezdenének nőni vagy fájna akkor menjek el és csinál vele valamit. De szerencsére 2 éve stagnál. :D

Link to comment
Share on other sites

Gratu Sony a csajhoz!

 

Te a tegnap estémből a következők maradtak meg :

 

- zártunk meló helyen, ergo éjfélkor végeztem

- Krisztámmal és egy másik kolleginával mentünk piálni

- annyira görbe estét csaptunk, hogy konkrétan arra sem emlékszem, hogy jutottam haza, csak annyi biztos, hogy negyed 7 körül estem be.

 

Ám jó ez a tavaszias idő.

Link to comment
Share on other sites

Persze, hogy kell, de ezen a héten a második görbe este volt, mondjuk az elsőnél Kriszta lelkizett, én meg végre tudtam mosolyt csalni az akkor szomorú arcára :)

 

Egyszer volt olyan, hogy lázas voltam, s kurta szarul voltam. Következőt csináltam algoplexre 1 üveg vörösbor. Ok, hogy drognak minősül, de instant fájdalomcsillapitó. Jobbulást Schindler

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek Schindlerrel. Néha le kell engedni a gőzt. Grat a leányzóhoz Sony :) A cigiről majd akkor tudsz leszokni, ha tényleg elhatározod, hogy ennyi volt. De nem csak úgy mondogatod, hogy jó lenne abbahagyni. Én még vasárnap szívtam, aztán azt mondtam oké! hétfőtől nem gyújtok rá. Elég nehéz volt az biztos, de csak így lehet. Ennek már másfél éve, de pár hete annyira megvoltam bolondulva egy szálért, hogy legszívesebben vettem volna egy dobozzal. Végül nem vettem, de sajnos az idő múlásával nem teljesen tűnik el a vágy, hogy rágyújts. Néha előjön. Közben én már átestem 2 bölcsességfog húzáson, de lehet vár még rám 2, mert felül még megvannak. Jól megszívatott ez a bölcsességfog... Baloldali fülkürthurutom is van most már rendszeresen...

Link to comment
Share on other sites

Szerencsére Krisztával sokszor kiengedjük a gőzt :) Van amikor segítek neki cipőt venni, jövő hónapban közös kirándulást szervezünk, szóval többet vagyok vele, mint otthon :) Csak nagyon féltem, mondjuk okaim vannak.

 

Tegnap s ma nem találkoztunk / találkozunk, de már most hiányzik a társasága.

 

Csak nem kipróbáltad a gyógymódomat Schindler? :D

Link to comment
Share on other sites

Szikla jobb megoldást találtam :) Amúgy mostanában nagyon happy vagyok. Megvan az új kerékpárom is végre valahára. Idén nagyon sokat fogok túrázni azt hiszem. Krisztádat meg hívd fel vagy nem tudom. Bár a névtől kiráz a hideg :D
 

Na ma én is kiengedtem a gőzt kb 500 méteren 45km/h-val repesztettem egy jó kis meló után :) Még mellé letekertem 50 km-t az új gépemmel.

 

Fot_459_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Íme Ő lenne az :)

Módosította Venheidem
Link to comment
Share on other sites

Miért mi a bajod a Krisztával? Ám szinte mindennap beszélünk vagy telon vagy személyesen :)

 

Mennyi egy ilyen bringa? Lassan eljutok arra a pontra, hogy én is beruházok,  s azzal tekerek be meg haza melóból, bár VIII. kerbe bringázni hát ő.... nem túl biztonságos :D

Link to comment
Share on other sites

Schindler : akkor én ne jöjjek össze Edinákkal (ő volt az a barátnőm, aki a karomban meghalt 15 éve) vagy Dórikkal, mert a leghosszabb kapcsolatom Dóri nevü hölgyeménnyel volt? A régi eseteket le kell zárni, nekem sem könnyű, de muszáj

Link to comment
Share on other sites

"Lezárni a régi dolgot könnyű is lenne de ez nem olyan egyszerű" - abszolút egyetértek ezzel!

Link to comment
Share on other sites

Oksa! Fizukor ha gondolod ihatunk egyet ;) Tudok Pesten 1-2 jó helyet :) 

 

[ S Szikla most tudja meg, hogy Schindler 200 km-re lakik tőle ]  Mennyi???   :D

Link to comment
Share on other sites

jájjj csak viccből írtam :D Na megnéztem ezt a "gigászi" 4-es metrót. Hát maradjunk annyiban, hogy akkor fogok ezzel utazni, ha valami csoda folytán letudok menni haverhoz Győrbe, mert akkor rengeteg időt tudok spórolni. Viszont 1-2 megálló nagyon brutális lett!

Link to comment
Share on other sites

Bocsi, hogy így ide pofátlankodok, de a 4-es metró híre számomra olyan mintha a szomszédos városban CBA-t nyitnának. Abszolút nem érdekel. Csak azért mondom, mert a TV napi egy órát foglalkozik hírekkel és ebből félórát ez tett ki.. Az infrastruktúra fejlődésénél az úthálózatok után a tömegközlekedés a minimum..

Link to comment
Share on other sites

Vanheidem : megértem, hogy nem érdekel, engem csak annyiban érint, hogy ha valami csoda folytán mennék Balcsira vagy mondjuk Győrbe, akkor nem kell fél Budapestet körbe buszoznom. Hanem  Újpest-Központnál 3-as metró, s a Kálvin Téren át a 4-es metróra, s élből 1 órát (ha nem többet) spórolok!

Link to comment
Share on other sites

schindler : amikor húsvétkor szombaton zárok (11:45-től 23:45ig) ha feljössz az Aréna Pláza Tesco recije elé éjfélre akkor mehetünk piálni ;)  De ugye nem lánycitromos sört akarsz inni :D Lehet jön velünk 1-1 kolléga is :)

 

Jaja 4 évtizede tervezik. Nem hiába 4-es metró :D

 

Venheidem :  azért hiresztelik, hogy elkészült, mert ebbe az országba ez már világszámnak minősül.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok Fiúk:) hogy vagytok? Én is szemezgetek a bicajokkal munkába járás miatt, bár nem tom használtat vagy újat vegyek -e . 

De a legnagyobb baj ,hogy nekem nagyon bejönnek ezek az új összecsukhatós városi cangák csak az áruk horror...

http://bikemag.hu/alapismeretek/milyen-kerekpar-valo-nekem-1 

és a 4.képen látható..

Módosította Venheidem
Közvetlen hivatkozást nem használhatsz!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...