Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Remélem a 2005-s eseteimet nem akarod überelni :D 12 órás K.O amiből majdnem mentő hívás lett :D Vagy amikor ruhástól belöktek a ZP medencéjébe, s másnap nem értettem, hogy mitől vizes a cipőm belülről :D

Link to comment
Share on other sites

ott kipróbáltam 1 nagyon durva berúgási módszert :D Talán 1-2 oldallal ezelőtt meg is találod :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem a játék az életem részét is tartalmazza (nem dlc-ként) basszus emlékszem mivel apuval voltam, s ha délutános volt akkor a házban mindig csaptunk igazi pubokat megszégyenítő mortal kombat vagy killer instict partikat :) Ha nekem le kéne tennem a joyt, hülyét kapnék.Örüljön mindenki, hogy a cigit letettem, s az sokkal nehezebb, mint egy joyt. S elmondhatom, hogy a Super Mario World-t megcsináltam 100%-ra! :) Aki játszott vele az tudja, hogy milyen nehéz is volt. Na de visszatérve mióta dolgozok (2007) lényegesen kevesebbet játszok, jó végigtolok 1-1 nagyobb címet, de volt olyan játékom ( Red Dead Redemption), hogy itt volt 2 évig, s toltam talán 1 órát összesen ( el is lett cserélve) jövő hét vasárnap meg elmegyek jól megérdemelt (?) nyaralásomra.

 

De nekem 3 eset volt az ivásra, ami meg ér 1 külön szösszenetet, mindegyik eset 2005-ben történt. Ekkor voltam 20 éves.

 

1. Volt 1 csaj akivel kis híján összejöttem, gyönyörű volt, a bibi az volt, hogy férjezett, de a csajból ezt nem vetted ki. Haverokkal elmentünk 1 boltba vettünk piát, akkor kiakadtak, hogy egy fél literes borsodit 1 húzásra megittam. S mentünk a Zöld Pardonba, ekkor még ott volt a Petőfi híd budai hídfőjénél. Vele szemben volt 1 kis bolt, ott haverom vett tablettás bort, s 1 csomag rágót. Na mondták, hogy ezt a cigit úgy szívjam el, hogy bemártom a borba. Megcsináltam, s rá 1 perccel (!!) úgy beálltam, hogy a ZP-be bejutás, illetve a hazajutásra abszolút nem emlékszem! Másnap reggel nem értettem, hogy mitől vizes a cipőm, persze haverok elmesélték, hogy kétszer löktek be a medencébe a ZP-nél :D

 

2. Dédnagymamám meghalt július elsején (másnap volt a Londoni terrortámadás, kis történelem) s az volt, hogy haverral lementünk a ZP meletti Plázsra ahol Hooligans koncert volt. Na ott kb 3-4 liter sört ittunk meg, aztán át Csepelre a focipálya mellett van egy kocsma ott ittunk még kb ugyanennyi sört (tehát olyan 12-13 korsót) közben 2-3 doboz cigit, ekkor még 20 szál volt 1 doboz cigiben. Hajnali 4kor elbúcsúztunk, s hazavergődtem fél 5re. Reggel 9re viszont apámékhoz kellett mennem Angyalföldre, ami Csepeltől kb 1 óra. Végigszenvedtem az utat :D

 

3. Szeptemberben volt volt osztálytársamnak a születésnapja, s engem kértek fel, hogy csináljam a zenét, mivel régebben házibulikban mixeltem. Na jött az igazi állatságom konyakra ittam whiskyt (nem tudtam akkor még, hogy ez így nem jó) Végeredmény : 12 órás K.O, totális képszakadás, belülről eltalált 79-es troli :D , 10-12 nem fogadott hívás havertól :D S kitiltás arról a helyről...

 

Idézem magam :D

Link to comment
Share on other sites

basszus elolvastam ezt a hozzá szolásomat, s elkezdtem röhögni, hogy régen milyen állat voltam :D

Link to comment
Share on other sites

Nem gyenge filmes élményem volt ma. Több, mint 10 év után végre láttam a Rekviem egy álomért c. filmet. Szerencsére nem drogozok, de a témában mindig is érdekeltek a filmek (kedvenceim a Trainspotting, Betépve) erre ma ezt megnézem, s az utolsó 10-15 perc egyszerűen annyira horrorisztikus katarzis, hogy az ágyam végét fognom kellett, s szabályosan féltem! Nézzétek meg, ha még nem láttátok volna!

Link to comment
Share on other sites

én is így voltam vele Sony, mindig csak tervezek, de ma véghez vittem. Én az idei nyarat csak azért gyűlölöm, mert 1 pénzéhes családtagunk miatt buktam a nyaralásomat... az, hogy jövő hónapban lehet, hogy Doogkáékkal sátrazzunk Siófokon az nem kárpótol csak jó lesz...

Link to comment
Share on other sites

"Lassan 19 éves fejjel időpocsékolásnak tartom a TV nézést. "

 

Ki mondta, hogy TV-ben nézem? Akkor nézem amikor épp van időm, letöltök egy részt (5 perc alatt lejön egy 400-500mb-os rész..) aztán megnézem. Azért az az 1 óra naponta simán belefér (főleg most nyáron), én nem tartom időpocsékolásnak. :D Igazából mióta nem játszok azóta inkább sorozatokat nézek. Most így visszatekintve inkább az volt az időpocsékolás, mikor télen egész nap nyomtam orrba szájba a league of legendset. De ez, hoyg sorozatot nézek.. :D Legalább közben fejlesztem az angoltudást is aztán mehet az előrehozott ősszel :D

 

 

 

Jaj, nem rád értettem, hanem magamból indultam ki. Pár évvel ezelőtt sorozat fan voltam és most érettebb fejjel azt mondom, hogy milyen jó lett volna irodalmat olvasni sorozatok nézése helyett. :)

Mellesleg tegnap néztem a Star Wars első részét magyar szinkronnal. Nem sokáig tudtam nézni, mert amikor még kicsi voltam angolul volt meg 5.1-el. Mintha teljesen más filmet néztem volna. A magyar szinkron megparódiázta a filmet. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Nekem most az a mániám, így most 17 éves fejjel, hogy mikor unatkozok akkor letöltök valami régi kedvenc filmet/mesét (a régi mesék megnyugtatnak, jobb mint a cigi :DDD) angolul és így nosztalgiázok egyet de mégsem ugyanazt nézem, mint anno mert ugye akkor magyarul néztem :D

Link to comment
Share on other sites

Este elkezdtem nosztalgiázni s megnéztem a Pókember 1-t ( Tobby Maquire-s) aminek a betétdala Chad Krueger-től a Hero. Basszus mindenki mondja, hogy ilyen xar, olyan xar... nekem tetszett, most délelőtt megnéztem a pókember 2-t (ezt most láttam először) hát ez viszont gyengus volt... most jön mindjárt a harmadik rész...

 

Tomme : én ha tehetem feliratosan nézek filmeket elvétve van 1-2 amit megéri szinkronosan megnézni. Nem paródiázta meg a magyar szinkron a filmeket, régen világhírű volt a magyar szinkron, s meg kellene őket is becsülni. Annak idején Kőszegi Ákossal csináltak egy interjút, s ő maga mesélte, hogy nagyon nincsenek megfizetve, így ők sem buliból csinálják ezeket.

Link to comment
Share on other sites

pont most tervezem végignézni, de előbb egy hüssitő zuhany lesz a menü :) A Pókember 3 vége az jó volt. Ha értékelnem kellene, hogy tetszettek : 3-1-2 lenne a sorrend.

Link to comment
Share on other sites

Sony úgy látszik sok közös vonás van bennünk ami jó, nagyon jó! :)

 

Na megnéztem a Csodálatos Pókember-t. Itt a kritikám :

 

"Na a pókember maraton végén őt is megnéztem. Na egy ilyen filmet vártam, végig pörgős volt, nem volt idegesítő csaj benne. A poénok jók voltak, kérdés akkor is ilyen lett volna ha simán Pókember 4. lett volna, s Maguire lett volna a főszereplő. Elvileg jövőre vagy 2015-ben kiderül, hogy ez csak szimpla feltámadás volt vagy végre normális adaptációt kapott e Spider-man."

 

 

Ha értékelnem kellene : 8/10

 

Pókember 1 : 7/10

Pókember 2 : 6/10

Pókember 3 : 7/10

Link to comment
Share on other sites

Még lehet inni kéne egyszer együtt egyet :D xddd

 

Ám erről jut eszembe 2 hét múlva hétvégén megyek 3 napos bulizásra haverokkal, már alig várom :D Utána meg már nemsokára iskola, amit megint csak várok mert már itthon unatkozok :D

 

Pénteken meg elsősegélyvizsgám van, már most sík ideg vagyok miatta.

Link to comment
Share on other sites

benne vagyok az ivászatban, de szolok, hogy nem bírom a piát annyira (legalábbis most már)

 

amúgy a legegyszerűbb ha Skype-on felveszel, mert ott olyanok lennénk, mint a bankok : hamarosan jövünk a részletekkel :D

 

szikla850523 a nickem

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Egész jól sikerült a balatoni hétvége, eléggé le is égtem, öröm így dolgozni :D. A németek meg a legjobb partyarcok, úgy tudnak bulizni...jó nagy hangfalakkal ki a stégre, azt még a vízben is táncoltam velük :D.

Link to comment
Share on other sites

Doogka : anno a 2006-s Budapest Parádén amikor volt a német hyperspace kamion akkor velük mentem, s Kai Tracid pörgettet, s lazán megértettem velük magam, aláírom nagyon jó partiarcok! :) Csak, hogy érzékeltessem : a többi kamionnál olyan 1-2 ezer fő volt, így olyan 2-3 perc periódussal jöttek a kamionok, míg a Hyperspace kamionnál talán 5 perc csúszással jött a kövi kamion :D

 

Tegnap mentem először én is melózni így 2 hét után, volt 1-2 meglepetés aminek örültem (a legfontosabb, hogy végre normális kollégát kaptam!!)

Link to comment
Share on other sites

Piero is Szabolcs-Szatmár-Beregben lakott vagy lakik :)

 

 

A normális kollégát arra értettem, hogy volt 1 kollégám aki meleg volt, s rengeteget szívtam miatta ( ha sz**ást írtam volna az enyhén félreérthető xD) ő kilépett még Júniusban, s most debütált az új kollégám aki a szabim előtt jött oda közvetlenül. A srácot meg alapból ismertem, tehát tudtam, hogy most ütős brigádunk van :) Kolléganőm úgy örült, hogy végre egy normális társat kaptam, mert kicsit most már tudsz lazítani ( lényeg, hogy nagyon sokat segítek az éjjeles pénztárosoknak) s ezt is csinálja.

 

Skype-n általában délelőttönként fent vagyok 1-1 órát.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...