Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Sony : egy az egyben rólam is írtál (testalkat, önbizalomhiány)

 

Ahhoz képest, hogy nem tudtam, hogy fogom ellőni a 2 hét szabimat, a felén már túl vagyok. Mára is van programom Csepelen, kicsit pancsolok, ha a meleg kollégám lenne ott akkor ő lenne a pancsoló kislány :D Pénteket várom basszus nagyon :) aztán a jövő nyarat :D

Link to comment
Share on other sites

Pedig nem :P Az önbizalomhiányt viszont kordában tudom tartani.. olyan dolgokat kell csinálni, amit még soha nem csináltál, lásd anno 6-7 évesen amikor megtanultad a cipődet bekötni. Tegnap este csináltam lecsót, ami annyira finom lett, hogy reggelre el is fogyott :D A cikkeket is azért írom, mert hiszek abban, hogy van bennem annyi tehetség, hogy megmutassam a világnak, hogy vazze velem is lehetne számolni... Doogkával találkozok pénteken, nem leszünk józanok elvileg :P

Link to comment
Share on other sites

Hát az új cikkemhez nem csak szerencse kellene, hanem a szerkesztő társamtól végre egy kis anyag, amit összeállított. Van rá még durván 2-3 hetem, hogy készen is legyen. Mondjuk így is már 2,5 oldalnyi dolgot írtam, már csak 1-1 részletet le kell tisztitani, hogy a technikai adatok ne wiki szagúak legyenek. Természetesen ha a VHS-ről tudtok bármilyen dolgot(dolgokat) nyugodtan bombázzátok :) Amiről kellene anyag az a BATA (ez a VHS elődje) kicsit olyan, mint a DVD-->Blue-ray

Link to comment
Share on other sites

az hangszerkesztő program super? Jó múltkor láttam 1 profi hangszerkesztő programot "csak 9 gigát" kell letöltened :D

Link to comment
Share on other sites

én is mindig pont ezt mondom, h áh ez sz@r.. aztán törlöm az egészet, rámegyek h NEW, aztán próbálok másikat csinálni.. egyébként néha beugrik 1-1 nem létező szám, tehát a fejembe kitalálom a dallamot, basszust, ütemet meg mittoménmit, tehát egy konkrét zenét találok ki, tokkal vonóval, na de mire odajutok, vagy elfelejtem, vagy nem tudom úgy megcsinálni, vagy ha elkezdem tök más jön ki, vagy elmegy a kedvem stb. :D

 

1. song-om, illetve a 2. csak az elsőt kicsit átalakítottam :D na de mindegy:D

tudom, béna meg minden, de nem aranybakelitet készülök kiadni :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=k34N409qcdU

Link to comment
Share on other sites

Na megtaláltam a program nevét, ami "csak" 9 giga

Action Strings a neve.

[/size][/font][/color][/b]

[color="#000000"]http://www.youtube.com/watch?v=a4LoB5ieUxY

"kis tutorial, hogy mit tud :P

Link to comment
Share on other sites

Laikusként nem rossz, legalább is az én fél perces beatem eltörpül a tied mellett. ;)

 

Miért törpülne el? Megmutatod, meghallgatjuk, s elmondjuk a véleményünket :) Legyen egy kis önbizalmad! ;)

Link to comment
Share on other sites

Végighallgattam mind kettő számot az elsőnél amikor olvastam, hogy Silence hirtelen felcsillant a szemem, hogy esetleg remixet csináltál e belőle. Mindenesetre nem rosszak!!! :) Ám hirtelen eszembe jutott, hogy anno Ps1re anno a Codemasters adott ki egy zenekészítő programot az MTV Music Generatort (ez pc-re is kijött), s nagyon durva dolgokat lehet vele csinálni :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=9u9yy8L0hrI

 

Ha jól tudom volt, aki a Beverly Hills-i zsarunak a témáját is megcsinálta!

Link to comment
Share on other sites

Előző YT csatornámra raktam fel ezt a két tracket lassan 3 éve.

Dubstep: (2500 megtekintés OMG :D )

www.youtube.com/watch?v=VNMsXi9fyqQ

DNB:

www.youtube.com/watch?v=9ZRHPoXdxeA

 

Akkoriban még a régi laptopomon nyűglődtem az FL-el ami ha 2 VSTi-t betöltöttem kék halállal leállt, ráadásul összesen egy iPhone fülhallgatóm volt, ezért is annyira túlvezérelt a mély, mert addig nem hallottam rendesen, de a kommentekből ítélve jól szól mélyládán. :D Fel is teszem, szerencsétlenkedek megint 2 napot aztán úgyis letörlöm. :D

DNB-s tetszik, dupstep nem annyira, az olyan, túlságosan, egyhangú, vagy nem is tudom, olyan egyszerű :D

de a DNB az szalonképes lenne sztem :D

 

bár én rap-be utazok, ott meg nekem elég egy egyszerű alap, meg alatta legyen vmi mély/basszus, aztán lehet rá nyomni a semmitmondó sz@r szöveget :D

 

szerk.: egyetlen egy effekt kéne, és jó lenne..de olyat nem tudok csinálni... -_-

Link to comment
Share on other sites

Doogka még a való életben is megismerlek nem csak itt :) Pénteken iszunk egy jót majd :P

Link to comment
Share on other sites

Jó szórakozást! :D

 

Valaki néz itt Dextert? Most fejeztem be a 7. évadot, ahogy látom a 8. évadból az első 4 rész már kint van csak nem tudom ha azokat is megnéztem akkor mit nézzek :D Breaking Bad is még 2 hét múlva jön :/ Valaki tud ajánlani valami jót? :D (Amiket már láttam : LOST, Game of Thrones, American Horror Story, Walking Dead, asszem ennyit :D) Lehet az Arrow-ot folytatom azt valahol az 5. rész környékén hagytam abba mert a Dexter jobban érdekelt.

Meg mondják, hogy ez a Wire (Drót) is nagyon jó, de nekem nem jött be az első résznek a felét néztem meg :'D

Link to comment
Share on other sites

Sony : esetleg a Hősök első évadja, vagy 24 bármelyik évadja (érdemes első évadtól nézni ,s szigorúan feliratosan!!) s esetleg a Spartacus - Vér és Homok c. sorozatot (ezt nyugodtan lehet szinkronban nézni. Anno 3-4 éve leszedtem szinkronban a Dexter első évadját, s 4-5 részt néztem meg, s rájöttem, hogy ez nem az én sorozatom, mondjuk feliratosan még adok neki majd 1 esélyt.

 

De ami örök kedvenc az a Mythbusters ( Állítólag) ami a Discovery-n szokott menni :)

Módosította szikla22
Link to comment
Share on other sites

"Lassan 19 éves fejjel időpocsékolásnak tartom a TV nézést. "

 

Ki mondta, hogy TV-ben nézem? Akkor nézem amikor épp van időm, letöltök egy részt (5 perc alatt lejön egy 400-500mb-os rész..) aztán megnézem. Azért az az 1 óra naponta simán belefér (főleg most nyáron), én nem tartom időpocsékolásnak. :D Igazából mióta nem játszok azóta inkább sorozatokat nézek. Most így visszatekintve inkább az volt az időpocsékolás, mikor télen egész nap nyomtam orrba szájba a league of legendset. De ez, hoyg sorozatot nézek.. :D Legalább közben fejlesztem az angoltudást is aztán mehet az előrehozott ősszel :D

 

Szikla köszi. :D

Link to comment
Share on other sites

Nincs mit Sony! Ám az időpocsékolás amit anyu élettársa csinált régen. Amikor még biztonsági őr volt hazajött pénteken este olyan 8 körül, s vasárnap estig csak tolta a Diablo-t, esetleg a Guild Wars-t vagy mondjuk a Sacredet. Amikor ez megszűnt két évig (!!) nem keresett melót csak játszott, s anyuval ketten tartottuk el, aztán 2011. áprilisában elköltöztem, mert már nem bírtam elviselni azt az állapotot, s haverhoz költöztem. Rá két hónapra lett munkája.. kicsit érdekes

Link to comment
Share on other sites

be is laggolt Doogka rendesen :D De ettől függetlenül jó volt, hiába a gödör egy fantescosztikus hely :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...