Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Én kb. januárban döntöttem el hogy gyökeres változás kell emrt kb. egész nap csak kockultam.. :D Február közepén rávettem magam, hogy letegyem a League of Legends-et (eladtam az accomat, így biztosan nem esek kísértésbe, gondoltam) Aztán suli miatt amúgy sem volt időm, meg már nem is érdekel annyira, csomó szabadidőm lett a folyamatos kockulás helyett :D Azóta "nagy"játékokkal sem játszottam, fú az utolsó amit kivittem a BIoshock Inifinte volt de az nagyon megérte :D

 

Mondjuk most meg KRESZ-t kellene tanulnom, 2 hét múlva vizsga. Ez a nyár nagyon gyorsan el fog menni :D De nem is bánom, most valahogy nem olyan mint az előzőek.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a játék az életem részét is tartalmazza (nem dlc-ként) basszus emlékszem mivel apuval voltam, s ha délutános volt akkor a házban mindig csaptunk igazi pubokat megszégyenítő mortal kombat vagy killer instict partikat :) Ha nekem le kéne tennem a joyt, hülyét kapnék.Örüljön mindenki, hogy a cigit letettem, s az sokkal nehezebb, mint egy joyt. S elmondhatom, hogy a Super Mario World-t megcsináltam 100%-ra! :) Aki játszott vele az tudja, hogy milyen nehéz is volt. Na de visszatérve mióta dolgozok (2007) lényegesen kevesebbet játszok, jó végigtolok 1-1 nagyobb címet, de volt olyan játékom ( Red Dead Redemption), hogy itt volt 2 évig, s toltam talán 1 órát összesen ( el is lett cserélve) jövő hét vasárnap meg elmegyek jól megérdemelt (?) nyaralásomra.

 

De nekem 3 eset volt az ivásra, ami meg ér 1 külön szösszenetet, mindegyik eset 2005-ben történt. Ekkor voltam 20 éves.

 

1. Volt 1 csaj akivel kis híján összejöttem, gyönyörű volt, a bibi az volt, hogy férjezett, de a csajból ezt nem vetted ki. Haverokkal elmentünk 1 boltba vettünk piát, akkor kiakadtak, hogy egy fél literes borsodit 1 húzásra megittam. S mentünk a Zöld Pardonba, ekkor még ott volt a Petőfi híd budai hídfőjénél. Vele szemben volt 1 kis bolt, ott haverom vett tablettás bort, s 1 csomag rágót. Na mondták, hogy ezt a cigit úgy szívjam el, hogy bemártom a borba. Megcsináltam, s rá 1 perccel (!!) úgy beálltam, hogy a ZP-be bejutás, illetve a hazajutásra abszolút nem emlékszem! Másnap reggel nem értettem, hogy mitől vizes a cipőm, persze haverok elmesélték, hogy kétszer löktek be a medencébe a ZP-nél :D

 

2. Dédnagymamám meghalt július elsején (másnap volt a Londoni terrortámadás, kis történelem) s az volt, hogy haverral lementünk a ZP meletti Plázsra ahol Hooligans koncert volt. Na ott kb 3-4 liter sört ittunk meg, aztán át Csepelre a focipálya mellett van egy kocsma ott ittunk még kb ugyanennyi sört (tehát olyan 12-13 korsót) közben 2-3 doboz cigit, ekkor még 20 szál volt 1 doboz cigiben. Hajnali 4kor elbúcsúztunk, s hazavergődtem fél 5re. Reggel 9re viszont apámékhoz kellett mennem Angyalföldre, ami Csepeltől kb 1 óra. Végigszenvedtem az utat :D

 

3. Szeptemberben volt volt osztálytársamnak a születésnapja, s engem kértek fel, hogy csináljam a zenét, mivel régebben házibulikban mixeltem. Na jött az igazi állatságom konyakra ittam whiskyt (nem tudtam akkor még, hogy ez így nem jó) Végeredmény : 12 órás K.O, totális képszakadás, belülről eltalált 79-es troli :D , 10-12 nem fogadott hívás havertól :D S kitiltás arról a helyről...

Módosította szikla22
Link to comment
Share on other sites

Jó szórakozást a nyaraláson :D Én idén nem megyek szerintem, minden időmet lefoglalja a jogsi.

 

Egyébként én apával nagyon sokat játszottam NINTENDO-n :D Fú emlékszem, mennyit super marioztunk :D

Csak aztán bedöglött. :( A számítógép őt meg már nem érdekli. Míg xbox360 volt addig néha beült és megpróbálkozott egy két játékkal, de azt mondta, hogy egyik se olyan jó mint a super mario :'D

 

Azóta se hülyültem vele olyan jókat :D Na jó, múltkor mikor beültem a kocsiba és tanítgatott, hogyan kell vezetni akkor már közelített a jó apa-fia kapcsolathoz :D

Link to comment
Share on other sites

hú én faterommal mindig International Super Star Soccer-t nyomtunk Super Nintendon. Állandóan elvertem, illetve 20 győzelem között 1 vereség belefért :) Viszont volt amikor sakkoztunk élőben azok, de jók voltak :) Egyszer a királynőjét olyan csapdába csaltam, hogy akárhova lép leütöm :) Super mario az örök kedvenc mindenkinek :) Múltkor a Radio Sure nevű programmal, a themusroomkingdom rádiót hallgattam, s ott csak super mario-s zenék mennek :)

Link to comment
Share on other sites

Az igen nem is tudtam, hogy van ilyen :D

 

Tényleg, engem is apa tanított meg sakkozni :D

 

 

Én zenét már nem is youtubeon hallgatok, kb. 1 hete bukkantam rá erre a soundcloud nevű oldalra. Kb.minden fent van és szépen mennek a zenék, egész nap :D

Link to comment
Share on other sites

a soundcloud tényleg jó, s firefox alá létezik 1 plugin aminek a segítségével le is lehet tölteni onnan a zenéket :) Amúgy Google-ba írd be radio sure letöltés (ingyenes program, s több, mint 23 ezer net rádió van benne) tud magyarul, tud felvenni :) Van benne kereső is. Viszont 1 jó tipp : ha magyar adót keresel, akkor ne csak azt írd be, hogy magyar, mert akkor nem minden magyar adót talál meg. Anno, amikor a Debrecen bejutott a Bajnokok Ligájába az első meccset (Liverpool ellen játszottunk) úgy néztem a meccset, hogy kép valami steam link hang az meg Radio sure MR( 6?) Debrecen rádió :D

 

Dawide : Oksa, de a rágó fontos, mert amikor bemártod a cigit a borba, s úgy teszed a szádba, akkor öklendezni szokott az ember. Na ha kipróbálod írd le a véleményedet erről a trükkröl ;) Jó tipp, töltött cigit szívjál ;)

Módosította szikla22
Link to comment
Share on other sites

Fú én egyébként se bírtam a cigit, (annak ellenére, hogy ősök nagy dohányosok mindketten) de mikor buli volt akkor ugye szívtam. De egyszer túlzásba vittem az ivást és akkor jött Vuk és nem a piától undorodok azóta, hanem a cigitől :D Vicces... :D Ha buli van már a közelembe se hozhatják, mert a hányingert hozza rám :D

Link to comment
Share on other sites

A "hogyan b@sszuk el másnak a jó napját tippei a következők" :

 

- A nyaralás ami miatt 2 hét szabit kiveszel másfél héttel indulás előtt kiderül, hogy elmarad.

- A kis idióta gyerek akkor kezd el üvöltözni (sírni másképpen nem tud) amikor mellette állsz, éljen a Bukarest Parádé

- A nyaralás elmaradása miatt neked van lelkiismeret furdalásod, mert a barátod már szabályosan beleélte magát

- A nyaralásra ismerős (anyám) talált egy átmeneti megoldást, de azzal csak a vizet kapom meg, de a nyugodalmat nem (tudom temető...)

Link to comment
Share on other sites

 

Dawide : Oksa, de a rágó fontos, mert amikor bemártod a cigit a borba, s úgy teszed a szádba, akkor öklendezni szokott az ember. Na ha kipróbálod írd le a véleményedet erről a trükkröl ;) Jó tipp, töltött cigit szívjál ;)

 

na most várjál. mert nem értem a konstrukciót :D

az egész cigit kell belemártani, vagy csak a szűrőt? :D

Link to comment
Share on other sites

Csak a szűrőt kell bemártani, de az is elég lesz hidd el nekem a beálláshoz :)

Link to comment
Share on other sites

Nincs mit! Felelősséget nem vállalok semmiért! :D

 

Eleinte ha úgy érzed, hogy jönni akar a Vuk akkor vedd ki a cigit, s 1 rágó (ha jól emlékszem a sima orbit volt nálam), mondjuk 8 éve volt.

 

Havert próbálom nyugtatni, közben magamat is, mert elmarad a nyaralás, s most jön a kérdés, hogy mi a f@szomat csinálok itthon 2 hétig... mert valljuk be a medencézés xart se ér, mivel a Balatont évente illetve most 2 (?) évente egyszer látom, míg a medencét kicsit sűrűbben... mindenesetre ha véres leszámolásokat hallanátok az Aréna Plázábol a mai híradóban, akkor az én voltam. Szabályosan idegbeteg vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Nincs mit! Felelősséget nem vállalok semmiért! :D

 

Eleinte ha úgy érzed, hogy jönni akar a Vuk akkor vedd ki a cigit, s 1 rágó (ha jól emlékszem a sima orbit volt nálam), mondjuk 8 éve volt.

 

Havert próbálom nyugtatni, közben magamat is, mert elmarad a nyaralás, s most jön a kérdés, hogy mi a f@szomat csinálok itthon 2 hétig... mert valljuk be a medencézés xart se ér, mivel a Balatont évente illetve most 2 (?) évente egyszer látom, míg a medencét kicsit sűrűbben... mindenesetre ha véres leszámolásokat hallanátok az Aréna Plázábol a mai híradóban, akkor az én voltam. Szabályosan idegbeteg vagyok.

na majd ha az ivászat balül sül el és emiatt beperellek akkor leszel csak idegbeteg :D

Link to comment
Share on other sites

Dawide : hát én már haverral szervezkedek, csak anyám már keveri a sz@rt, ma felhívtam a szünetben, s mondanám az én dolgaimat, erre ennyit mond : szia gábor!, s kinyom! Így mondhatom el a dolgaimat el neki.Csodálkozik, hogy gyűlölöm, s ezt nem könnyen írom... Mindenesetre úgy néz ki haverral leugrunk 1 napra Velencére, s szigorúan csak mi ketten.

 

S másfél - két év után bevettem 1 szem nyugtatót, remélem egyszer visszakapja a sorstól ezeket, s akkor még nem beszéltünk arról, hogy anyagilag, hogy tett tönkre...

Link to comment
Share on other sites

Dawide : Kipróbáltad a módszert, amit ajánlottam?

 

Hát Csepel külsőrészén (még jó, hogy Csepelen laktam 2 éve még...) leszünk 3-4 napot aztán 1 nap Velencén, s csá ennyi volt... megmondtam havernak, hogy jövőre ketten összehozzunk valamit, s ha anyámék jönni akarnak akkor nekik is bele kell tenni pénzt rendesen (saját részüket), de akkor normális helyre fogunk menni, nem az, hogy a vonatállomástól még 1 óra amíg megérkezünk, mert fel kell menni a hegyre stb... anyám mondta, hogy ahol leszünk ott állítólag pezsgőfürdő is van, na most erre havernak olyat írtam ncore-n, hogy a pezsgőfürdőt 2 perc alatt összeállítom, elég 1 puki amikor a víz ott van a se**emnél :D Kajakra mondom néha az ilyen pénzéhes görények miatt gondolkodok, hogy rágyújtok vagy esetleg füves cigi (lesz@rom, hogy büntetik) azért büntetik, mert jó... írással is rendesen leálltunk, főleg, hogy a tervezet szerint egy érdekes cikksorozatot kezdek írni a premier újságban, de a társírom írt eddig 3-4 sort, én meg azért már lassan 2 oldalt. Szóval 1 hónapos csúszás lehetséges ott is, jah s megjelent a júliusi magazinban is a cikkem :) Totál Szívásról írtam 1 "kemény" kritikát, olvassátok, aztán szidhattok.

Link to comment
Share on other sites

Én úgy írtam a kritikát, hogy a második évad valamivel több, mint a feléig láttam, szóval nyugodtan elolvashatod, s spoiler nélkül írok :)

Link to comment
Share on other sites

Tegnap több, mint 5 év után újra voltam strandon (őszintén szólva nem egy nagy kaland) lehet azért, mert a testvéreimre kellett jobban figyelnem, de úgy néz ki, hogy vasárnap haverral le Velencére, szerdán csak mi ketten strandra :) Jah s jó fizut kaptam! :) Lehetne ez minden hónapban :)

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom én a Breaking Bad második évad inkább utáltam , mint szerettem, túl lassan indult be a Tuco-s ügy után :D Az első évad meg inkább érdekes volt, mint izgalmas. A harmadik évad már kicsit jobb, a negyedk évad meg az istencsászár :D Nem semmiért emlegetik a legjobb sorozatok között, az a negyedik évad tényleg nagyon ott volt.

Link to comment
Share on other sites

Sony olvastad a kritikámat? Én az addigi látottak alapján írtam a kritikát. Igazából a szabi alatt sok mindent meg kellene néznem (hősök első évad, 24 - hetedik évad, BB 2-3-4-5 évad) Most délelőtt megnéztem a Die Hard 3-t az eredeti szinkronnal szabályosan szakadtam a röhögéstől a beszólások miatt. Amúgy ha már kritika : van 1 nagyon elmebeteg ötletem, amire ha kapok engedélyt meg is csinálom a Családi Titkok-ról írni 1 kritikát. Ötletem van, csak hozzá jön az is, hogy az Éhezők Viadala 2-hőz meg egy ajánlott is akarok írni + most szeptemberben indul (ha minden összejön) az állandó rovatom az " Így filmeztünk mi" konkrétan én írtam 2 oldalnyi anyagot, a társam meg 4-5 sort, de azt garantálom, hogy ütős cikk lesz! :) Szóval annyi ötletem van, csak időm nincsen...

 

Vasárnap reggel elvileg haverral megyek le Velencei tóra, ha már a Balaton kimarad idén... a jövő évi nyaralást ketten szervezzük haverral, s lehet, hogy Horvát tengerpart lesz belőle :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na egy kicsit átalakítottuk haverral a "nyaralást"

 

Szerdán reggel 7kor találkoztunk náluk, ki az Auchanba, s úgy Pünkösdfürdői strandra téptünk ki. 1300 forint volt a beugró, mert akkor volt a "strandvárónap" haver vett 4 doboz Kozelt, de engem bizott meg, hogy válasszam ki őket (milyen jól tette :) ) Az övébe 1 kozel felirat + 1 kód nálam 1 korso felirat + 1 kód. Na most mivel nekem már van korsóm így odaadtam neki, mert ő hajtott rá :) Nagyon jó volt egyébként annyit ökörködtünk :) Másnap meg go Velencei tóra, s anyám is jött, végül egy kicsit lehiggadtam hajnali 4 kor keltem, mert haverral 6kor találkoztunk náluk ( elvileg a hajnali forgalomban nincs olyan, hogy soká érsz ki ) hát 5:50-re oda is értem, haver pont 6kor ott :) Onnan gyalog a Déli pályaudvarhoz (kb 10km gyalog), s a 7:55 -s vonattal le Gárdonyba, anyámék Kelenföldön szálltak fel biztos kérdezték, hogy kel en föld? :D Találkoztunk az I család sarjaival azaz : Velence(i) Istvánnal, Gárdony(i) Gézával, s Agárd(i) Gáborral :D A víz is nagyon jó volt, igaz elején szabályosan megfagytam, de végül "örömmel" észrevettem, hogy leégtem... nem kicsit nagyon :)

Link to comment
Share on other sites

Én meg ma fejeztem be a Hősök első évadját, miután múlt hónapban egy ezresért (!!) árulták a Media Marktban, s az utolsó példányt kiszúrtam. Kellemes sorozat volt, bár van benne 1-1 logikai bukfenc.

 

Dawide : engem White Walker Jr idegelt ki. Ja meg Pinkman szülei. Csak nem doppingoltál? Ám erre az exes képekre a f@szbukról : én is most valamelyik nap keresgéltem képeket, ahol csak a (ex)csajom van, de végül abbahagytam a keresést, tudni kell elengedni...

Link to comment
Share on other sites

Anno a Bumerángban volt egy olyan téma, hogy milyen indokokat fogadtak el a dopping miatt, s milyeneket nem, azon szabályosan szakadtam. Tegnap haverral dumáltam egy jó órát Skype-n , s úgy néz ki megismételjük a 2009 nyarán csinált piálásunkat :D Akkori eredmények : 1 tálca soproni + durván 0,5 liter unicum next = nem gyenge másnaposság :D S haver másnap ballagott xD Annyira emlékszem, hogy kikísértem Kelenföldre, s ahogy jöttem haza a Csepeli HÉV-en jaj vészelve : "Édes istenem, nem akarok taccsolni, könyörülj rajtam"... hazaértem, s a következő 3-4 óráról semmi emlékem sincsen.

 

BB : Marie az a Kleptomániás bige, aki a Hankkel jár? Mert őt, de utáltam, de Skyler-t is utáltam benne

Link to comment
Share on other sites

Igen, Marie az Hank élettársa (sztem nincsenek összeházasodva, bár nem tudom :D)

 

Én 3 hét múlva megyek tiszapartra baráti társasággal 3 napra ki van bérelve egy ház :D Jó lesz végre elfelejteni mindent legalább arra a 3 napra :D

 

Én most a Dextert darálom amikor időm engedi. 7. évad elején tartok már, ahhoz képest, hogy egy hónapja még a 2. évadot fejeztem befelé egész jól haladok :D

 

Dawide, azok elég komoly mellékhatások :s Remélem helyrejössz! Én soha nem használnék semmilyen szert pedig rámférne valami, 185cm-hez vagyok 55 kiló, el lehet képzelni :D Eszek rendesen de egyszerűen ilyen típus vagyok, ez van, már beletörődtem. Sokáig önbizalomhiányom volt miatta, hogy ilyen vékony vagyok, aztán utóbbi időben már kezdem leszrni (mióta egy lány aki tetszik kiosztott, hogy mi a fszért hiszem azt, hogyha valaki vékony az hátrány.. :D), ha valaki piszkál miatta meg se hallom. Általában ugye a nagy vagány kigyúrt állatok szokták lenézni az ilyen piszkafákat, mint én , még szerencse, hogy nem nekik akarok tetszeni, lányok közül meg van aki így is szeret, szóval most már túltettem magam magamon :D

Na meg ha kigyúrnám magam akkor az már nem én lennék, hanem valaki teljesen más, akiket meg én bírok azok így is bírnak, akkor meg nem mindegy..: ? :D

 

 

Csütörtökön megvolt a kreszvizsgám, teljesen rá voltam parázva aztán végül 2 pontot vesztettem összesen. :D Most már jöhet az elsősegély aztán a vezetés. Csak valahoghy még nem érzem magam készen, pedig itthon már egész jól tudok forgolódni a kertben a kocsival (bazi nagy) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...