Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Ja szerintem is valahogy így fog alakulni :D Legalábbis remélem :D De valaki tuti meghal még (valaki aki meghatározó személy) a jók oldaláról mert valahogy mégis csak be kell mutatni a kormányzó "bosszúját", szerintem hidegvérrel megöl majd valakit, most nagyon bepipult :D

Link to comment
Share on other sites

Most nézem csak, hogy újra indult a rovat. Rég is jártam erre.

 

Érdekes egy reggel volt, leesett kb 8-10cm-es vizes hó, de már ez ahhoz elég volt, hogy a Volánnál 30 perces késést okozzon. Ráadásul a buszon nem volt pénztárgép, így maradt a régi lyukasztós módszer, persze lyukasztó nélkül, de a sofőr feltalálta magát, a golyóstoll erre is jó :). Ez újabb 10 perces késést eredményezett. De egyet nem értek, volt pénz fél millió forintos GPS készülékre minden busznál, de már pénztárgépre nem. Ráadásul rendőrök megállították a buszt, mert jó pár kisebbség megakart szökni a fogda elől. Még szerencse, hogy amivel tovább utaztam, annak a sofőrjét ismertem, miattam +20 percet várt, elég rendes volt tőle. Így pontban 8-ra, munka kezdésre beértem. A nap további részében egyelőre más érdemleges nem történt :).

Link to comment
Share on other sites

Tök jó napom volt eddig, mert most tudtam meg, hogy elhunyt Hollósi Frigyes :( Járai a Kisvárosból akinek nem ugrott volna be :(

Link to comment
Share on other sites

Én Hagrid szinkronhangjaként ismertem (Harry Potter) Nagyon sajnálom, hogy meghalt :(

 

Csütörtökön mikulás alkalmával buliztunk egy jót és egy élmény volt másnaposan iskolába menni tegnap,aludtam vagy 4 órát összvissz, de mára már kipihentem magam :D Viszont most meg fáj a fejem a vérnyomásom meg 85, iszonyú alacsony már megint, írni alig bírok mindjárt bealszok meg szédülök, most ittam egy kávét hátha helyrehoz, de kb. minden hétvégén ez van, az a vicces, hogy estére mindig helyrejövök, kb. 4 óra után már semmi bajom, vicces, hogy így reagál a szervezetem arra, hogy felkeltem reggel 8kor. Olyan mintha 8 óra hosszát zombi üzemmódban bambulnék, majd hirtelen csak észreveszi, hogy hopp ez már felkelt, be kellene kapcsolni a vérnyomást :DD

 

Aztán már kb 1 hete folyamatosan szárad az ajkam de iszonyú mértékben ha nem kenem 3-4 óránként szőlőzsírral akkor már repedezik, remélem nem a cukorbetegség első jele (mintha azt olvastam volna, hogy lehet az is) Mamám cukros de az más ő már 70 felé közelít (kb 60 évesen lett az ) de én meg? Még 17 is alig leszek és döfködjem magam tűkkel áhh :/

 

Aztán ma még jönnek messziről jött rokonok is úgyhogy elaludni se tudok (nem mintha máskor annyira menne a nappali alvás :D sosem tudom rávenni magam), még "jópofizzak" is :D Jövőhéten szombaton meg iskola. Na de semmi gond , az tart életben, hogy 2 hét múlva ilyenkor már a téli szünetet fogom élvezni, addig meg már csak egy kémiadogán kell túlesnem (a többit ezen a héten írtam meg :D <3) szóval no para :D

 

Amúgy ki mit kapott a Mikulástól ? :P Nálam szokásos édesség, de inkább nem ettem meg, így is rosszak a fogaim, odaadtam tesómnak :D)

Link to comment
Share on other sites

De anyámék folyamatosan a mozogj valamittel piszkálnak mert hétvégénként eléggé ellustulok :DDD

Most átballagtam nagyszülőkhöz ott mértem egy vérnyomást 100 lett, már jobban is érzem magam (ez a kis mozgás + kávé megtette a hatását) bár még mindig kevés sztem ahhoz képest,hogy 186cm vagyok, de legalább már nem hasogat a fejem :D

Link to comment
Share on other sites

én pont hatodikán találkoztam volt osztálytársammal, aki 1 bögrével lepett meg, amin az állt : " A legjobb barátnak!" nagyon jól esett :) Lakótársamtól meg 1 csomag sárga M&M-st kaptam :)

 

Én se vagyok kispályás : tegnap letoltam 8 óra melót, bent kicsit rosszul voltam, mert feljött nem gyenge szénmonoxid, na mondom kipihenem magam. Hazaértem negyed 12kor. Én hülye fél 2 kor bírtam elaludni, de 7kor kelni kellett, mert lakótársammal mentünk a Váci Úti Tescoba 7végi bevásárlásra. Egy másfél literes Vpower energiaital, meg a tudat tartott ma ébren. A tudat alatt arra gondolok, hogy most 2 napig munkahelyemen "offline" leszek ergo pihi (végre) . Holnapra a programom : elkezdem nézni a breaking Bad második évadját, s ha valami isteni csoda alapján kitudnám végezni akkor sincs semmi ok a pánikra, mert leszedtem a 3-4 évadot is már :) Az ötödik évaddal még ráérek, mert annak a második felét jövő nyáron fogják csak adni a tv-ben :)

Link to comment
Share on other sites

Zulu : ne feledd a lustaság félegészség :D Tehát Sony félig egészséges :D Lekopogom nekem a vérnyomásommal egyszer volt baj az is talán 17 évesen, s akkor annyi volt, hogy felálltam, s megszédültem, s le is ültem.

Link to comment
Share on other sites

85? ennyi? 2 számot kéne leírnod, mert 2 érték határozza meg a vérnyomást.

 

Biztosan a kettő átlagát írta :P Egyébként alsó értéknek szerintem nem alacsony... :) Ha ez a felső, akkor az úgy tényleg 'kicsit' furi. :huh: Nem lehet egyébként, hogy a pulzusodat nézted? :)

 

Egyébként nekem viszonylag normális a vérnyomásom... néha ugyan picit ingadozik, kicsit, de nem vészes. Valszeg később lesz gondom vele, mert apai ágról mindenki magas vérnyomástól szenved (mamám testvérei lényegében hatan agyvérzésben haltak meg) anyai ágról pedig éppen az alacsony vérnyomással voltak gondok, szóval gyanús, hogy valami lesz egyszer.. aztán ki tudja? :D

Link to comment
Share on other sites

na kellett vérnyomásról beszélnünk picit megszédültem ... Kipróbáltam a Minecraftot, s az új Angry Birds részt.

 

Minecraft : jópofa, függőséget tud okozni könnyen.

 

Angry Birds: hát én személy szerint többet vártam tőle

Link to comment
Share on other sites

Minecraftozol?D: Azt én is szeretem:D. Egyik haverral ép most indítjuk újra egy régi szervert, kicsit magasabb színvonalon:

 

min_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Ez a spawn , mint látod egyelőre környéke kicsit "szemetes" de még lesz köré városfal házak stb. Még nincs kész de hamarosan nyitunk:) Jah és persze nem máshonnan másolt cucc.

Link to comment
Share on other sites

Hancock szoktam olvasni a híreidet a film topicban, de qrva kevés olyan film van ami most speciel érdekel. a Die Hard 5 -ből valószínűleg mozi is lesz haverral, bár a 4 már nem volt olyan jó. A legjobb abból a 3 volt.

 

Csak kiprobáltam a Minecraft-t. Sok mindent még nem értek benne. Pl : hogy lehet ledarálni az ellenségeket, hogy tudok páncélt magamnak szerezni stb...

Link to comment
Share on other sites

no igen az első lépések:D

Szóval legelőször egy barkácsasztalt kell csinálnod, mert azon állíthatod össze a dolgokat. Elsősorban alapanyagok kellenek, amikből további cuccokat tudsz összeállítani. pl van 4 fajta páncél: bőr arany vas és gyémánt, ha vas páncél kell akkor elmégy bányászni, összeszedsz 1 kis vasércet majd kiégeted és a barkácsasztalon megfelelő formációba elhelyezve tudsz craftolni páncélt:D. Elsőre bonyolultnak tűnik, de gyorsan belejön az ember. Rengeteg leírás van róla, sajnos a magyar wiki kicsit elavult de az alapok benne vannak.

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting/Blocks

 

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting/Items

 

Az elsőből a blokkok barkácsolását ismerheted meg, a másikból a használati tárgyakét.

 

Am a mobokat kézzel is megölheted, de praktikusabb kardot készíteni és azzal. Kezdetben a kőkard tökéletes, és csak 1 bot és két zúzottkő block kell.

 

Am szerveren vagy egyéniben játszol?

Link to comment
Share on other sites

no igen az első lépések:D

Szóval legelőször egy barkácsasztalt kell csinálnod, mert azon állíthatod össze a dolgokat. Elsősorban alapanyagok kellenek, amikből további cuccokat tudsz összeállítani. pl van 4 fajta páncél: bőr arany vas és gyémánt, ha vas páncél kell akkor elmégy bányászni, összeszedsz 1 kis vasércet majd kiégeted és a barkácsasztalon megfelelő formációba elhelyezve tudsz craftolni páncélt:D. Elsőre bonyolultnak tűnik, de gyorsan belejön az ember. Rengeteg leírás van róla, sajnos a magyar wiki kicsit elavult de az alapok benne vannak.

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting/Blocks

 

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting/Items

 

Az elsőből a blokkok barkácsolását ismerheted meg, a másikból a használati tárgyakét.

 

Am a mobokat kézzel is megölheted, de praktikusabb kardot készíteni és azzal. Kezdetben a kőkard tökéletes, és csak 1 bot és két zúzottkő block kell.

 

Am szerveren vagy egyéniben játszol?

 

offline tolom, mivel tört verziós :) én már olyanokat csináltam, hogy virágból valami szeder féleséget kombináltam :D Ha a valóságba így lenne akkor virággyilkos lennék xD

Másik kérdés : itt a wikin 9 blockot mutat, nekem 4 van ezt hogy a 3.14be bővítem?

 

Nem gyenge pánikroham jött rám ma a Postán. Mentem megnézni a kártyámat, hogy mennyi a fizum. Erre kiirja, hogy " rossz vagy lejárt kártya" na most van 1 33%-s letiltásom, s már attól tartottam, hogy inkasszózták a számlámat, ami karácsony előtt "nagyon kellemes" tud lenni, erre kiderült, hogy a kártyám megsérült csak, azt hogy, hol, s mikor azt én se tudom...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem majd ha jobb lesz a gépem, akkor tuti, hogy multiba is fogom tolni. Most eléggé akadozik a játék, s ezt nem értem. Van 1 játék, aminek a grafikája a 90-es évek elejét idézi (pl: legelső Prince of Persia) s mégis ilyen nagy a gépigénye. Kicsit frusztráló...

 

Tegnap meló után megvettem a beteg testvéremnek a karácsonyi ajándékát :) Mostanában nagyon oda van a Spongyabobért, így az ötletem már meg is volt, de vicces, hogy se Tescoba, se Auchanbe nincs 1 db se (!) erre a Media Marktba tudtam beszerezni, de ott is 1 fajta van, s abból is 1 darab. Eladásban tiltólistára került vagy MAF???

Link to comment
Share on other sites

Idő kérdése, s komolyabban belefogok húzni, nem rossz, sőt kifejezetten tetszik, csak idő / normális gép hiányában nem tudom kipróbálni úgy, hogy ne akadozna. Tegnap csodák csodájára anyám felhívott, mondtam neki, hogy 29-30 án leszek ott, mivel karácsonykor "döglödni" fogok. Erre tegnap ahogy jöttem haza a "nyugdíjas műszakomból" (9-15) annyira voltam zombi, hogy a 30-ason aludtam, s csoda volt, hogy nem mentem tovább. Most 2 nap pihim van, s egyre jobban érzem a késztetést, hogy vagy ma vagy holnap, de elkezdem a Breaking Bad második évadját. Anyám megnézte az első részét, s neki annyi jött le, hogy ez egy baromság... na most ha valaki 1 rész alapján elítél egy sorozatot ott komoly gebasz van... ez most olyan, hogy 10 percet nézek mondjuk a Trópusi Viharból s rávágom, hogy ez úgy fos ahogy van... hihetetlen, hogy milyen emberek vannak ...

Link to comment
Share on other sites

Baromság. Egy sorozatnak már az első részének olyannak kell lennie, hogy az embert érdekelni kezdje a következő rész, ha ez nem jön össze, akkor mind1 mennyire lesz jó a többi része, el van cseszve... És igen, ha a film se nyújt az elején annyit, amiért odaszögezne a monitor elé, akkor az nem jó. És persze ezt a tényezőt befolyásolja, hogy az illetőnek milyen az ízlése... nekem hiába tetszik a gyűrűk ura, ha egy másik ember utálja a fantasy világokat. Had ne kelljen már 10-20 részt megnéznem egy adott sorozatból, hogy azt mondjam, hogy ez rossz vagy jó Oo.

Link to comment
Share on other sites

Jó, de anyám meg mondjuk az Ncies, CSI sorozatokért van oda, viszont én úgy vagyok vele, hogy az összes CSI sorozat ugyanarra a kaptafára épit : találnak egy hullát, s a végén megtalálják, hogy ki ölte meg, s miért. Ez egy évadnál még elmegy, de van 3 (?) fajta CSI s annak van minimum 5-6 évadja, illetve a sima CSI-nek talán 10 is. A Breaking Bad-et ezzel nem akarom védeni, de én azokat a sorozatokat jobban szeretem, ahol nem tudom mi lesz a következő részben. Megnéztem a második évad első részét, s kb ennyit bírtam mondani (mindegyik jó értelmű) : b@sszmeg! anyád, anyád! .. utoljára ezt a 24 nél éreztem.

 

Ám szeretem a fantasy cuccokat, s a Gyűrűk Úrát is láttam, de nem kaptam akkora katarzist, hogy esetleg újra. (Bővített verziót, s feliratosan néztem)

Link to comment
Share on other sites

Szergej : Hogy a viharba nem emlékeznék rá :D Akkor volt, hogy kifagyott a gépem rendesen xD Ám nem Március elsejével szűnik meg az msn? :) Felteszek 1 msn-t aztán valamikor a két ünnep között iktathatnánk 1 msn partit :) Viszont ha az megszünik akkor marad az Irc, amit szintén fel kell telepítenem :)

 

Aki nem tudná anno a régi veterán mindennapjaink topicosokkal csináltunk 1 msn partit, ami hasonló egy élő konferenciára csak itt a hülyeséget löktük, illetve mindent ami a sávszélességen kifért.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...