Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

na ha megyek vásárolni én is kiprobálom egy pasival:D

az alkatomon nem igazán tudok változtatni napi 12-13 órát ülök havi 21 napba átlag...ez van..

már nem izgat,csak szarul esik ,ha ilyen netes társkeresőn emiatt nem találkoznak velem na meg ,hogy nincs diplomám ,teljesen ki vagyok ettől..

Link to comment
Share on other sites

Nekem nyáron volt olyan 13ztam (reggel 9-től este 10ig) s Pisti bejött elém, hogy menjünk el bulizni, mert nem akart magába zárkozni. Ilyenkor hullafáradt emberke azt mondaná, hogy most ne, na én meg menjünk be max alszok az éjszakain. Elmentünk az Instantba (nagyon jó kis hely, ajánlom figyelmetekbe ;) ) s hát végigpörögtünk olyan 3-4 ig. Én meg lehet, hogy túl laza voltam, mert nem is tudom hány csajt hivtam fel 1 táncra, bár a legjobb hely ahova szivesen járok az a Filter. Jó multkor Virelis havercsajommal, Renton, Papa, Frenzyvel, Rolmanussal s persze Pistivel bementünk. Ez volt Július 13-án s rá 4 nappal később meg mentünk Combichrist koncertre. Ott aztán még hangunk se volt, de jó volt :)

Link to comment
Share on other sites

Vicu ne legyél kibukva még ez miatt sem ;) Én is kilehetnék amennyi sz@r szemét emberrel találkozok naponta. Örülj neki, hogy meghallgatunk adunk tanácsot is :) Ha ez vigasztal nekem sincs most senkim, de úgy vagyok vele, előbb- utóbb mindenki megtalálja álmai pasiját/ csaját :)

 http://data.hu/get/5841462/A_boldogsag_meres.mp3

 

Itt van amit meséltem neked vasárnap. Szedd le, s hallgasd meg van benne tanulság :)

Link to comment
Share on other sites

hát elég necces

engem anno úgy koppintott le a lovas edzőm ,hogy állatira bejövök neki de túl sok a 12 év

korkülönbség ,aztán amikor betöltöttem a 18 -at ,én is úgyanezt mondtam neki amikor bekostolt:D:D

Link to comment
Share on other sites

de komolyan most mit számit van-e diplomám?

van érettségim ,gagyogok angolul keveset,eltartom magam,mosok ,főzök takaritok, kedves vagyok általában az élet elég sok területén

erre kiesek a kosárból mert nincs diplomám.

néha csak lesek milyen palik vannak :huh:

Link to comment
Share on other sites

Undoritó, hogy vannak ilyen férfiak akik " Van diplomád?"

"Nincs"

"akkor szakítsunk..." brrr

 

Az ilyen nyomiknak soha nem lesz normális kapcsolatuk...

Link to comment
Share on other sites

csak nem tudom mihez kell nekik:D

lassan lépek mert zárnom kell ,örültem ,hogy beszéltünk:) leszedtem a boldogság mérést. kiváncsi vagyok rá .

Legyetek jók ,Pénteken jövök:) sziasztok

Link to comment
Share on other sites

Vicu Igazából két dolog amit erre mondani tudok... A diploma csak papír, ha valakinek egy papír miatt kellesz, az menjen a bús 3,14csába... nagyjából ugyanaz a sztory, mint ha valaki azért 'szeret', mert szép vagy... Ha valakit szeretek, az szép, és pont. Egyébként a kép alapján (habár nem túl nagy/éles) nincsen miért szégyenkezned, bár egy kis elfogultság a vörös haj miatt játszik, mert az egyik gyengém, de akkor is. :P A lényeg, hogy akinek egy csöpp esze van, nem olyan társat keres, aki jól mutat mellette, vagy akivel dicsekedhet, hanem olyat, aki ha azonos nemű lenne, akkor 'csak' legjobb barátok lennének egy életen át. Én pl ezt keresem, és nem azt, hogy mindenki megnézze a csajt, akivel vagyok... Hiába szép, ha nem szeretem azt Aki, nem leszek vele boldog soha... Nyilván nem akarok bűnronda csajjal járni, de szerintem, ha valakinek normális értékrendje van, nem ez a döntő. :happy: Egyébként, ha nem vagyok túl indiszkrét, mivel foglalkozol? Mármint meló... :)

Link to comment
Share on other sites

Én is ugyanígy vagyok most. Tiszta murphy, ameddig volt barátnőm addig egy csomó aranyos csaj megnézett az utcán is, most meg senki. :D Lehet ennyire látszik valakin ha éppen kvára de nem boldog?

 

Szerintem nem boldogságon múlik, h megnéznek-e. Szerintem hagyni kell h ő vegyen észre, ha te kezded bámulni ritkábban lesz szemezés belőle. (mármint a buszon/villamoson)

Link to comment
Share on other sites

Vicu Igazából két dolog amit erre mondani tudok... A diploma csak papír, ha valakinek egy papír miatt kellesz, az menjen a bús 3,14csába... nagyjából ugyanaz a sztory, mint ha valaki azért 'szeret', mert szép vagy... Ha valakit szeretek, az szép, és pont. Egyébként a kép alapján (habár nem túl nagy/éles) nincsen miért szégyenkezned, bár egy kis elfogultság a vörös haj miatt játszik, mert az egyik gyengém, de akkor is. :P A lényeg, hogy akinek egy csöpp esze van, nem olyan társat keres, aki jól mutat mellette, vagy akivel dicsekedhet, hanem olyat, aki ha azonos nemű lenne, akkor 'csak' legjobb barátok lennének egy életen át. Én pl ezt keresem, és nem azt, hogy mindenki megnézze a csajt, akivel vagyok... Hiába szép, ha nem szeretem azt Aki, nem leszek vele boldog soha... Nyilván nem akarok bűnronda csajjal járni, de szerintem, ha valakinek normális értékrendje van, nem ez a döntő. :happy: Egyébként, ha nem vagyok túl indiszkrét, mivel foglalkozol? Mármint meló... :)

 

Véletlenül nem az érdekkapcsolatra akartál célozni? Ám most este, illetve most reggel azon filóztam, hogy nekem volt e ilyen hasonló jellegű kapcsolatom akár engem dobtak akár én dobtam e ki valakit. S úgy látszik a szerencsés emberek közé tartozok aki ilyen téren tökéletes. Emlékszem 2001ben mielőtt összejöttem volna életem eddigi leghosszabb kapcsolatával volt egy olyan csaj, akivel a chat.hu-n jöttünk össze, s tök véletlenül derült ki, hogy egy suliba is járunk, csak ő más szakra. Na a lényeg az volt, hogy Olyat írt nekem, hogy hívjam fel. Ráírok hívnálak, de semmi lóvém nincsen (előző nap Velencei Tavon voltunk haverral) s Ő erre azt mondta, "Hívjál fel! Most" aztán beszéltünk egy időpontot (a chaten), hogy akkor itt, s ekkor találkozzunk. Találkoztunk, ami részemről hiba volt. Nem volt szép, de nem is ronda a csaj az a tipikusan átlagos, de ahogy gondolkodott, rájöttem, hogy nem jár egy rugóra az agyunk. Végülis nem dobtam, de elmondtam neki, hogy legyünk barátok, őszintén elmondtam neki, hogy szívesen bandázhatunk meg minden, de ebből ha kapcsolat lenne az erőltetett lenne, s mindkettőnknek ártana.

Link to comment
Share on other sites

Szikla Így hosszan leírva sokkal viccesebb volt no! :D

 

Hát... Én netten egyszer csajoztam be... Illetve úgymond egyszer szedett fel egy csaj :D A lényeg, hogy rockerek.hun megtalált, aztán beszélgettünk, mondta, hogy milyen egyedül van, meg unatkozik... Mondom ez azt akarja, hogy randira hívjam... mondom jól van, adjunk egy esélyt a dolognak, úgyhogy elhívtam... Csak annyit mondok nagy hiba volt. :P egy hónapig jártunk kb, de annyit hazudott, mint egy normális csaj 10 év alatt :lol:

 

Nem igazán az én esetem ez a előre megbeszélt "első randi" dolog... Ha valakivel összehoz a sors, nyilván azért futok össze vele, mert hasonló dolgok érdekelnek, és hasonló helyeken, programokon érezzük jól magunkat... Innentől egy kapcsolattal lehet mit kezdeni

Nekem is megvan még a rockerek.hu felhasználóm, legalább 2 éve nem is voltam fent, és a zenék nagy részét, amiért akkor megőrültem amikor utoljára szerkesztettem, már elviselni is nehezen megy néha.... a nett egy olyan adathalmaz, ahol az igazság egy változatát ugyan megtalálod, ha igazán akarod, de valahogy mindig olyan, ahogy az író mutatni akarja. Nem mindegy, például, hogy a nép forradalma egy elnyomó rendszer ellen, vagy az igazság és a törvény emberei ellen elkövetett csoportos erőszak és ostoba vandalizmus, pedig egy dologról van szó... Ha viszont ott vagy, akkor pontosan tudod miről van szó, akárki akármit is mond. ;)

 

Ha valakire kíváncsi vagyok, akkor megtalálom a módját, hogy a közelébe kerüljek, és személyesen igyekszem megismerni, nem online. :happy:

 

 

Szerk.: Upsz ez is kicsit hosszú lett.. :D Szóval akkor röviden: megismerni valakit személyesen lehet. :P

 

Szerk2:

Szerintem nem boldogságon múlik, h megnéznek-e. Szerintem hagyni kell h ő vegyen észre, ha te kezded bámulni ritkábban lesz szemezés belőle. (mármint a buszon/villamoson)

Igazából szerintem nagyon is sok múlik azon, hogy valaki boldog-e... Ha pl lerí rólad, hogy rossz a kedved, nem vagy olyan szinpatikus az embereknek, mintha kicsattansz az örömtől, és sugárzó mosollyal fogadod, vagy keresed a pillantásokat.. :P

Link to comment
Share on other sites

Gery : Mint írtam utólag derült ki, hogy egy suliba jártunk :) Amúgy én azt bírtam régebbi chat.hu-n, hogy nagyon sok haverom volt csak onnan. (minimum 30-40) na most ez egy fórumon az a átlagos. Nem egyszer volt, hogy beszéltem minimum 10-12 haverral egyszerre, s a saját dolgaimra nem volt időm :D S tök jó volt velük lemenni Velencei tóra nyáron ( reggel 7órással le s este olyan 9-10 esel vissza ) néha visszasírom azt ami volt 10-11 éve

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok :)

jelentem a boltban ismerkedés tuti:)

Megnéztem az utcsó hajnalhasadást a moziban.

hát nekem tetszett , a barinőmnek kevésbé bár szerintem se érte meg a jegy árát a film..

kinek milyen napja volt? és ki mit csinál hétvégén?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok :)

kinek milyen napja volt? és ki mit csinál hétvégén?

 

Hát lehetett volna jobb napom, mert a drága Tesco vezetősége mindig úgy alkot valami nagy őrületet mikor én egyedül vagyok délután :D 5,5 év alatt nem tanultam még meg eléggé :D Holnap még meló délutánra aztán pihenés, s ha minden összejön vasárnapra befejezem a Breaking Bad első évadját :) Látom bevált a tippem a boltban való ismerkedés :) Majd a "boldogság mérés"-ről a véleményedre is kíváncsi leszek :)

Link to comment
Share on other sites

1 hónapja betegeskedek, de az elmúlt 1 hét volt a legdurvább... de végre eljutottam arra a pontra, hogy ehessek egy kis párolt csirkemellett és főtt rizst, el sem hiszem :D Nagy a boldogság, hogy végre finomat is ehetek... mostmár tuti, hogy nem kerülök kórházba sem :happy::D

Link to comment
Share on other sites

Volt egy tüdőgyuszi, a levegőt még a mai napig keresem időnként... aztán meg összeszedtem valamit, és nem volt hajlandó bennem maradni semmilyen étel-ital. De mostmár lassan minden oké lesz, és véget ér ez a hihetetlenül "szerencsés" hónap :) Végre nekiállhatok állást keresni :D

Link to comment
Share on other sites

Úh... az nem túl egészséges... Mondta a bölcs, és felszívta a fehér utcát :D Szerencsére még nem volt tüdőgyuszim... Viszont erősen dohányzom, szóval egy két dobozos, partis este utáni reggel el tudom képzelni, milyen lehet.. :S Minden esetre még egyszer jobbulást, és sok sikert a keresgéléshez! :)

 

Illetve csak egyet, de azt nagyon! :D

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom illik-e ismeretlenül ide firkálni, de remélem nem leszek megkövezve! :) Kérek mindenkit "szorítson" Kiminek! Tudom már csak harmadik lehet a rangsorban és ráadásul le is sajnálja, hogy hányadik ha nem első; de attól még bírom azt a "jégember" búráját!

Ha netalán offgyanús a dolog, elnézést! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Úh... az nem túl egészséges... Mondta a bölcs, és felszívta a fehér utcát :D Szerencsére még nem volt tüdőgyuszim... Viszont erősen dohányzom, szóval egy két dobozos, partis este utáni reggel el tudom képzelni, milyen lehet.. :S Minden esetre még egyszer jobbulást, és sok sikert a keresgéléshez! :)

 

Illetve csak egyet, de azt nagyon! :D

Köszi :) Na igen a reggeli köhögés... én nem dohányzom, de erős dohányosokkal élek, és szörnyű a reggeli köhögésük. Most viszont én is erősítem a reggeli köhögőtábort.. elég pocsék mikor alig kapsz levegőt :D

 

Állás ügyben elég elkeseredett vagyok már, egyszerűen nincs semmi... most ott tartok, hogy HA akad irodai alkalmi munka, akkor azt elvállalom amíg nincs valami állandó. Vidéken azt mondják a fővárosban könnyebb állást találni, hát én eddig még nem így tapasztaltam. Se Szentendrén, se Pesten nincs, főleg pályakezdőnek :/

Link to comment
Share on other sites

hú skacok / csajok ez a nap elég érdekes volt :D

 

Tegnap bent voltam 22:30 ig utána go haza, s megnéztem az új Batman filmet ( még a hatása alatt vagyok, szóval telitalálat) egész éjjel nem aludtam mivel haverom kitalálta, hogy reggel 7 körül találkozzunk, mivel jön fel Győrből, mivel a kollégája fegyvervizsgát tesz ma. Na mondom oksa, csak vagy aludjak vagy legyen bennem koffein jellegü pia...

 

Haverral találkozok, be az arénába, s ma ott nyertem egy "Asus Vivotab" bögrét :) Elvoltunk egészen olyan délután 4 ig amikor szóltam, hogy én most már mennék ,mivel holnap meló ... na hazafele menetre nem emlékszem csak annyira, hogy felszáltam a 30-as busszra. Itthon kibontottam a havertól kapott Dankó Pista vörösboromat,s mindjárt fekszek le aludni elvégre 2 napnyi alvást kell visszahoznom :D

Link to comment
Share on other sites

Zulu : az a legrosszabb... :( amúgy én választhattam : hazaérek 3/4 12 kor, s alszok kb 4-5 órát vagy inkább fent maradok s másnap este alszok akár 12 órát...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...