Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

direkt löktem be a Még szót xD amúgy is ami késik az nem jön időben :D

 

Hu gyerekek lakótársaimmal megnéztük a Hullajó-t (Peter Jackson első filmje) hát valamiért nem vagyok éhes :D

Link to comment
Share on other sites

super : köszi, de azért ennyire nem kell morbidozni :D

 

Egyébként múltkor 3 szóba elmondtam lakótársamnak, hogy mi a menstruálás (igaz bepiálva) : Nő vérzik alul xD

 

egy kicsi segítséget szeretnék kérni : angolul hogy írnátok le a következőt : Ugye nem félsz a sötétben?

Link to comment
Share on other sites

Sony Vegast használjáá :D Az Adobe after effects eléggé bonyolult, a vegast meg kiismerheted pár óra alatt. :) A villogás helyette meg igen inkább rázkódást, ráközelítést/távolítást, pörgetést vagy ilyesmiket. Ha meg gyorsan váltogatod a képkockákat akkor epikus hatást érhetsz el :D Szóval ha mégis villózni akarsz akkor úgy csináld, hogy mindig más "jelenet" következzen a villogás után. Ha a zene ütemére csinálod még jobb hatást érhetsz el az emberekneél ^^

 

De ha már úgyis videókról van szó :D Erre valaki valami véleményt? A végét összecsaptam kicsit, meg a karib tenger kalózai jelenet minősége sz@r a többiéhez képest de igyekeztem :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jah az azért van amúgy mert nem volt kedvem több filmet letölteni már és belassítottam pár jelenetet ahol nem annyira látszik :D

 

Köszi :D

 

 

Off féle, vagy inkább csak saját kis "sírás" :D :Ha már Adobe A. Effectsről votl szó itt feljebb. Lehet tényleg jobb lenne ha megtanulnám de eddig kb. 4-szer töltöttem le és mindig fél órát elhülyéskedtem vele de állandóan törlés lett a vége. MOst is fent van a gépe de eddig még csak egy egyszerűbb text-effectig jutottam. Pedig jó lenne ebbe azirányba okosodni egy kicsit mert ilyesmivel szeretnék majd foglalkozni :D Másik opció az angol fordító/tolmács, szinkron szerkesztő ilyesmi. Ha meg magyarországon kívül gondolkodom akkor esetleg lehet el kellene végezni egy szakács tanfolyamot és azzal szerencsét próbálni a nagyvilágban, vagy valami filmes szakma (nem színészet, hanem a színfalak mögött valami :D) mert kb. ez a 3-4 téma vonz összvissz. :DD habár a szakácssághoz először normális alapok kellenének mert egy régi baleset miatt még a gyufától is ódzkodok :DD

Link to comment
Share on other sites

jó csak azért nem olyan könnyű zenére csinálni :D

villogást meg próbálom zenére, meg stb. de majd megpróbálom azt is amit mondtál Dawide..

Rockot meg inkább nem, mert.. nem nagyon csípem :s

villogásra még annyit h tényleg sok, de hát na, mást nem ismerek xD de majd próbálkozom mással is.. kicsit epilepszia gyanús a vid. nehogy nekem vki epilepsziát kapjon miközbe nézi :D

és sony vegas 10-et használok

Link to comment
Share on other sites

de mondjuk azért azt is nézzétek meg h ... igen csak trágyák voltak az előző videóim xD

http://www.youtube.com/watch?v=M89TARyL1kE

itt van pl ez. legelső vid :D semmi efekt meg semmi... csak ilyen.. A'la natúr

és azért van egy kis különbség eközött meg az új között... :D (majdnem 1 év eltelt a 2 videó közt... és 1 éve arabdriftelek :D )

Link to comment
Share on other sites

gyűlölöm a reggeli kényszerű kelést! :angry: Miért nem lehet állandó délutánra menni??? Szerencse, hogy holnap már délután leszek...

 

Sony : amúgy pont téged szedtelek le az nMag (ncore) -ról már csak időt kellene nyernem, hogy elsajátítsalak :)

Tegnap előtt beszereztem 1 Batman : Arkhem Asylumért a Need for speed : the run-t s egy Bulletstormért a Resistance 2-t :)

Hiába rövid az NFS : The Run, de végre 1 jó autóverseny, ahol nem az van, hogy minden szakaszt nyerj meg, hanem az, hogy a gép lefossa, hogy 113-ik vagy, de a játék végén legyél első... remélem lesz még ilyen kaliberű autós játék

Link to comment
Share on other sites

Sony : mondok lazán olyan autós játékok(at) amik jók, de tudnak érdekességeket...

 

1. Split / Second (pedig imádom a hangulata odab@sz)

2. Gran Turismo ( az 5-t premier után 2 héttel vettem meg, de nagyon nem kötött le)

 

Ez az új MW az gyakorlatilag a 2005-s MW "Burnoutositása" sajnos...

 

Az Assasin Creed-ből bejelentettek egy olyan pakkot, hogy 1 ,2 Brotherhood, Revelation s a 3. Amúgy érdekelne a széria, de mivel az 1 nél nuku felirat így csak pislogok, hogy mi van...

 

Borderlands 1 GOTY-ja megvolt azt szerettem, s be is szerezném újra, az jópofa volt a 2-t majd akkor ha olcsobb lesz (4-5k max)

Viszont ha Battlefield akkor Bad Company 2 annak a multijába 75 órát tettem bele, s már csak 4 medál kellett, s a többi az insignia

Módosította szikla22
Link to comment
Share on other sites

BC2 nekem is meg votl :D De eladtam. A többi játékom sajna warezos, nincs még saját keresetem anyámék meg nem szívlelnék ha ilyenre költeném a pénzt :D

 

Amúgy ja néhol bugos a dishonored dawide :D

 

A Split/Second nagyon jó játék el voltam vele sokáig x-boxon már ameddig volt :D (Dawide egyébként meg van még ha szabad érdeklődnöm? :D)

Link to comment
Share on other sites

Sony : A split / Secondnek 1 nagy hibája van nagyon kevesen tolják a multiját, ami pedig nagyon jó tud lenni! Jó multkor haverral ki boostoltuk mind kettönknek a "world beater" trófeát ami annyit jelent, hogy legyél világ ranglistán első. Ezt persze nem úgy kell értened, hogy nyersz zsinórban 1500 meccset. Na mindegy elkezdtük olyan este 8- fél 9 körül s hajnali negyed 6 körül lett meg neki is meg :)én közbe aludtam 1 jót :D

 

Ami nekem tetszett nagyon a Split-ben azok a jópofa játékmodok főleg a :

 

-Survival ( a kamionrol kék/ piros hordok esnek. Kéknél picit csuszkál az autod a pirosnál robbansz)

-Air Strike ( tiszta Die Hard 4 feeling volt)

-Air Revenge (ugyanaz, mint az elöző, de itt visszaadod a rakétát )

 

S a legjobb, hogy végig Death Race feelingü a cucc :)

 

Tegnap megkaptam a decemberi beosztást :) 28-án vagyok az évben utoljára melóba aztán ha minden összejön durván 2 hétig nuku meló :D

Link to comment
Share on other sites

Sony : Ha valami akkor az van bennem :) anno volt olyan, hogy 6-1-6 ztam ( 6 nap meló 1 nap pihi 6 nap meló)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...