Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Dawide : Minden kapcsolatban vannak kritikus időszakok, ha azokat túlélitek akkor nagy baj már nincsen :)

Link to comment
Share on other sites

Dawide : lenyúlod a szövegem? :D

 

Az a baj, hogy a csajokat kiismerni lehetetlen. Biztos ismered erről a viccszerüséget:

 

A csajok és a pasik soha nem fogják megérteni egymást, mert a csajnak pasi kell, míg a pasinak csaj.

De ha már csajok : Tegnap melóhelyen 3 diák csajjal dolgoztam, akikkel este műszak után találkoztam a Keleti pályaudvarnál a metró aluljáró mellett. Na elkezdtünk beszélgetni kb 10 perc után 2 csaj ment, mert a metrójuk pont jött. A harmadik csaj viszont vonattal ment, mert ő Maglódon lakik. Beszélgettünk tovább, s valahogy olyan érzésem volt, mintha akarna valamit, ami persze jó mert mint tudjuk (az arany jóóóóóó - Austin powers 3-ból idéztem) elvileg kedden találkozunk bent, s kitudja bár amennyi sz@r ért mostanában, ami nagy részét anyámnak köszönhetek így nem tudom mi lenne a legjobb most, főleg, hogy 3 hete kishiján elkellet költöznöm a haverjaimtól, ami miatt totál össze voltam zuhanva.

Link to comment
Share on other sites

Én azt látom, hogy a legtöbb városi csaj beképzelt, nagy az arca (persze nem mind, csak nagy részük) de a vidékieket sem kell félteni errefelé azoknak is fent van a fellegekben az orruk :D De amúgy ha megfigyelitek a magyar nők kb. ilyenek, nagy részük beképzelt/kényes. Az baj, hogy ma már a ronda lányok (és tényleg nagyon csúnya, most viccen kívül) is azt hiszik magukról, hogy ők a királykisasszonyok és egekben a horgas orruk, nem veszik észre magukat. Szerintem azért van ez mert beléjük van plántálva, hogy a magyar nők a legszebbek meg húú de jó a magyar ffiaknak. Pedig közel sem a legszebbek... (elég megnézni egy japó/lengyel/svéd vagy orosz csajt.) Persze mindenhol vannak szépek meg nem szépek de ez azért elég erős kijelentés, hogy a magyar nők a legszebbek :D Persze egy angolhoz vagy itt a szomszéd nőkhöz képest gyönyörűek, minden viszonyítás kérdése :D Na meg mindenkinek a párja a legszebb szerintem :D

 

Bocs ha valaki megsírtettem, de ami a szívemen az az ujjamon :D

Link to comment
Share on other sites

Sony : Kb 90%-ban egyet is értek veled, de ne haragudj én 1 Japó/ Kínai / Koreai bigét maximum brutálrészegen fektetnék meg mert még a nyögést is az emlitett országok hangjain adná én meg néznék, hogy most élvezi vagy éppen harakirit tart :D

 

De ha már külföldi bigék : német csajokat se kell leírni elég ha a Mr. President-ből a szőke csajra gondolunk ;) De a filmesek közül 1 csaj van aki tetszik, akit a Die Hard 4-ben kinyir a Bruce Willis a dzsippel...

 

Tegnap megnéztem a Ideglelés Csernobilban-t. Nekem rohadtul bejött kiszámítható volt ugyan a film, sőt 1-1 jelenet kifejezetten emlékeztetett a Halálos kitérő első részére, viszont SPOILER!! a medve az elején rendesen megijesztett. Ha nem lettek volna ezek a mutánsok simán 7-8 pontot adtam volna rá, így csak egy átlagos film a 6 pontjával. A másik film amit letudtam (végre) az a Silent Hill - a halott város volt. Nem volt rossz, de 1-2 dolgot másképp csináltam volna (mondom ugy, hogy kimaradt a játék technikai ill anyagi okok miatt), de kellemes csalódás volt, s a vége ütött nálam azért. 8 pont a 10ből.

Link to comment
Share on other sites

Zulu : megbíztam az exembe, akivel majdnem 4 évig voltunk együtt, csúnya véget ért... apám anno megbízott anyámba hadd ne mondjam mi lett a vége... lakótársam megbízott a barátnőjébe, aki nyáron félre izélt, oké most megint együtt vannak,de sajna kérdés, hogy ki mennyire bízhat meg a másikban...

 

jó lehet normális csajt találni, de nehéz

Link to comment
Share on other sites

távkapcsolat se jó... sajna ez a sima barátságban is így van... van haverom, akit több, mint 2 éve nem láttam, pedig rohadt jóban vagyunk, csak az a sok kilométer...

Link to comment
Share on other sites

Nos szerintem igazszerelem esetén működik a távkapcoslat. Egy felmérés szerint 10 év után a párok 10%-a szereti úgy egymást mint a házasságkötéskor.

Sajnos manapság, nem nagyon kapnak a fiatalok erkölcsös nevelést, ráadásul a tvben mindig azt mondodgatják, h jár neked, meg te vagy a fontos, valósísd meg önmagadat. Így persze h mennek a fejük után.:/

Link to comment
Share on other sites

Zulu : azért, mert ha nem tűnt volna fel fogyasztói társadalomban élünk... erre a legjobb példa, reklámoztak egy autót régebben (talán BMV volt) s a lényeg, hogy a csávó annyira bün rondán nézett ki, mintha Joda mester felcsinálta volna az Alient, s a lényeg, hogy vezetett egy BMV-t s egy bombázó csajjal összejött a reklámban... s ez csak 1 példa azaz ha van pénzed összejöhetsz 1 gyönyörű bigével, ami persze mese habbal...

Link to comment
Share on other sites

Na azért ti pasik se legyetek úgy elszállva magatoktól, mert bennetek ugyanúgy nem lehet megbízni, mint a nőkben. Erről miért nem beszéltek? :) Mellesleg szerintem mindig kettőn áll a vásár, soha nem lehet csak az egyiket, vagy csak a másikat hibáztatni. Fiatalabb koromban én is megtettem, mostmár viszont kezdem belátni, hogy ez nem így működik. "Ribancok" pedig mindenhol vannak, nem csak Budapesten. Én sem vagyok pesti, igaz a vonzáskörzetében élek, de nálunk is van a városban "néhány" érdekes gondolkodású lány... de ugyanúgy srác is.

Az meg, hogy ki a szép és ki nem, a magyar lányok mennyire szépek vagy nem szépek, mind egyén kérdése. Ugye kinek a pap, kinek paplan. A mai fiatalok valami borzalom hogy tudnak kinézni, és ezt értem mindkét nemre. Divatbuzi mindenki, alig vannak egyéniségek, és ez itt a baj. Ti pasik pedig hihetetlen módon kezdtek elnőiesedni, de erre ti csak annyit reagáltok, hogy a szépség nem csaj nőknek jár.

Link to comment
Share on other sites

"Ti pasik pedig hihetetlen módon kezdtek elnőiesedni, de erre ti csak annyit reagáltok, hogy a szépség nem csaj nőknek jár."

 

Neeee. Ezt komolyan volt olyan aki mondta? Sírok :D HA egy férfira valaki azt mondja, hogy szép vagy az már régen rossz, ez inkább nőkre való jelző :D

 

Amúgy elnőiesedés igaz, csak az a baj, hogy a lányoknak meg pont az ilyenek kellenek így sokan sajnos DIREKT válnak nőiesebbé és a kiscsajok meg bekajálják (gondolom ez fiatalok között jellemző inkább). Őszintén kimondom, hogy a mostani 16-17 (mert én is annyi vagyok akkor kezdjük kb. innen :D) éves és az alatti korosztály nagy része ribancos lányokból a még nagyobb része pedig "páwa" fiúkból áll.

Link to comment
Share on other sites

Eszty azért nem beszélünk róla mert dawide (ex?)barátnője kapcsán merült fela téma, ami határozottan nőnemű (ugye? :D). Tegyük hozzá, h a nők nyughatatlanok, mindig a másik kell. Ha van egy kemény leszarom macsó akkor a rendesfiúk, ha meg rendes akkor macsó.

 

Az elnőiesedés betudható az elkényelmesedett világnak, meg a nem kevés identitás zavarban szenvedő emberkének. Alig van ép család, a gyerek nem tudja magát hova tenni stb. Inkább kórtünet mint valódi elnőiesedés.

 

Igen ribancok nem csak budapesten vannak, de itt azért eléggé nagy koncentrációban. Olyan területeken ahol az élet nehezebb, nincs idő ribanculni, így nagyobb valószínűeséggel talál az ember magának normálisat.

Link to comment
Share on other sites

Na azért ti pasik se legyetek úgy elszállva magatoktól, mert bennetek ugyanúgy nem lehet megbízni, mint a nőkben. Erről miért nem beszéltek? :) Mellesleg szerintem mindig kettőn áll a vásár, soha nem lehet csak az egyiket, vagy csak a másikat hibáztatni. Fiatalabb koromban én is megtettem, most már viszont kezdem belátni, hogy ez nem így működik. "Ribancok" pedig mindenhol vannak, nem csak Budapesten. Én sem vagyok pesti, igaz a vonzáskörzetében élek, de nálunk is van a városban "néhány" érdekes gondolkodású lány... de ugyanúgy srác is.

Az meg, hogy ki a szép és ki nem, a magyar lányok mennyire szépek vagy nem szépek, mind egyén kérdése. Ugye kinek a pap, kinek paplan. A mai fiatalok valami borzalom hogy tudnak kinézni, és ezt értem mindkét nemre. Divatbuzi mindenki, alig vannak egyéniségek, és ez itt a baj. Ti pasik pedig hihetetlen módon kezdtek elnőiesedni, de erre ti csak annyit reagáltok, hogy a szépség nem csaj nőknek jár.

 

A kapcsolataimban én soha nem csaltam / csaltam volna meg akivel együtt voltam, ezt én inkább úgy írnám, hogy aki hajlamos rá az úgy is megfogja tenni. Sőt volt olyan időszak (2002 körül, hogy vacilláltam, hogy elköltözök Pestről, s annak környékéről, mert egyszerűen nem éreztem jól magamat a városba az okokat leírtad TE is :) Ergo új életet akartam kezdeni, de aztán volt kettő okom ami miatt mégis a maradás mellett döntöttem :

 

-Végre normális barátokat találtam

- s akkortájt jöttem össze életem eddigi leghosszabb kapcsolatába

 

A dívatbuzisággal teljesen egyetértek, s sajna a testvéreim is beleestek ebbe igaz ők a társadalmi divatbuziságba ilyenek a facebook, iwiw, myvip , telawiw.... én speciel hetente max 2 hetente egyszer felnézek az arckönyvre, s a hányinger kerülget amikor 20-25 év körüli singli / kapcsolatba lévő csajok írnak : " Lájk ha fent vagy! Lájk ha nem tudsz aludni, Lájk ha unatkozol stb... régebben a mi időszakunkban nem volt ilyen, hogy unatkozás... komolyan gondolkodok rajta, hogy kitörlöm magamat, mert csak a drága időmet pazarolom el a semmiért...

 

"Ti pasik pedig hihetetlen módon kezdtek elnőiesedni, de erre ti csak annyit reagáltok, hogy a szépség nem csaj nőknek jár."

Most őszintén te a kollégámra gondolsz, aki valószínűleg a kék osztriga bárban átvette Michelle Wild szerepét, s rá jár a rút? Mert kicsit félreérthető... ne haragudj, de bennem van egy olyan biológiai tényező, hogy nem nézek meg egy férfit. Ha volt olyan férfi aki nekem szimpatikus volt az azért volt, mert a pénztárban nálam fizetett, s az angol csávó volt. Csajokból is azért valjuk be szoktunk válogatni. Nálunk van egy biztonsági őr nő, hát ha még nem láttatok bányarémet, akkor gyertek hozzánk... valahogy a szépségét mindig otthon hagyja (már ha volt neki) amúgy arra a fiatal kori bakiszerűségedre emlékszem is már ha az, amit anno írtál itt, s vigasztaltunk. Gyere kicsit sűrűbben most már :)

Link to comment
Share on other sites

Super : MAF??? (Gyengébbek kedvéért : MAF = Mi a F@sz?)

 

Eszty : azért mert félreértelmezzük, mert ismerjük a félreértelmező kézi szótárt, nem kellene csendes üzemmódba lépned ;)

Link to comment
Share on other sites

nekem nem volt még :D S neked Super? De most, hogy a csajok kimentek a konyhába... áhh, uhhh, ohhh ... papa buksi kiszökött :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...