Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Nem tartom kizártnak, én vevő lennék rá :) Bár a Warrior-ból nem lett sorozat, pedig az is nagyon komoly volt.

Link to comment
Share on other sites

Mostanában szerintem elég kevés az olyan film ami tartalmilag is ér valamit :( engem már az öldöklés meg a tárcsere nélkül megölni egy egész hadsereget akik ráadásul még rövid látóak mert sosem találnak el senkit nem érdekel :D akkor inkább életrajzi és dráma.....ami szerintem most nagyon jó lett a Kémek hídja bár Spielberg és Tom Hanks nem egy rossz páros :)

Link to comment
Share on other sites

Na igen! Még külön- külön is jók, de együtt meg főleg.Most fizukor az Inferno van tervben, mivel a könyvet olvastam, kicsit tartok tőle, de nincs elvárásom, mert szerintem ez jobb adaptáció lesz, mint az Angyalok és démonok.Néha azért nem árt 1-2 ilyen bugyuta akciófilmet megnézni, de ha akarsz ilyen téren tökös filmet vagy sorozatot :

 

24 ( ha teheted feliratosan nézzed ) 

Strike Back (ebből én csak az első évadot láttam anno 4-5 éve... )

Link to comment
Share on other sites

Akkor pár sorozat  :

Breaking Bad   ( Totál szívás )

Hősök

Outcast  ( ezt speciel most kezdem, démonos, megszállós horror-dráma sorozatnak van elkönyvelve)

 

Filmek :

 

Túl mindenen

Öngyilkos osztag

P2 - A rettegés új szintje

 

 

Hirtelen ennyi jutott az eszembe

Link to comment
Share on other sites

Nincs mit!

Filmekből nekem sincs hiányom, na de időből... mostantól minden hétvégén éjszakás vagyok, s fura lesz akkor kezdeni, mikor mennék haza :D Viszont megvan az előnye, elvileg decembertől, de legkésöbb januártól új poziciom lesz, ami a mostanihoz képest ( kocsigyűjtő) megváltás lesz :)

 

Sajna megvolt az áldozata, de a legjobb, hogy számithatok rá, mikor baj volt / van / lesz, igaz ez forditva is igaz.

Link to comment
Share on other sites

Én havi szinten 312 órát töltök a munkahelyen totál egyedül :( persze most azt gondolod a pénz sok....de ne,hogy azt hidd :( Viszont szeretem a szakmám amiben dolgozom.. elkezdek angolt tanulni meg még pár dolgot jövőre nagy változást tervezek magamnak és amilyen akaratos makacs vagyok el is fogom érni :)

Link to comment
Share on other sites

ha szereted, amit csinálsz, akkor az jó :) Én is várom az előléptetésemet (Kocsigyűjtőből leszek pénztáros) A szerződésem elvileg már megjött :) Fizum ugyannyi marad, de élvezem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nyugi Piero! Nekem nem jött meg a szerződésem " egy elavult 6 éves struktúra " miatt. Úgy értsd : hiába van nálunk mindennap örületes káosz, km-es sorok, nem vesznek át embereket. Bocs Fogarasin túltöltötték a pénztárosi poziciót, erre őket hozzánk küldik, engem ezáltal kiturnak :/

 

Viszont a bérem megint drasztikusan nött : 161 bruttó +16 tab (Terület alapú bonusz). Lassan készülödök, mert ma éjjeles vagyok. November óta szoktam heti szinten éjjelezni is, ez annyit takar, hogy : november - decemberben éjjeles voltam hétvégéken, viszont most januárban csak hétfőnként. Jövő szombaton a nagyobbik hugómnak szalagavatója lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok! Kecskeméten keresek német magántanárt! Főleg beszélni szeretnék megtanulni, az alapoktól nagyjából 1-2 hónap alatt. Valamennyire már gagyogok, de még nem vagyok kommunikációképes. Tudnátok segíteni?
Voltam kint haverinalátogatóban, és lenne munkám nyárra egy hotelben, de mivel pincérkednék, így kell hozzá a beszédkészség, az meg jelenleg konvergál a nullával. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Kecskeméten keresek német magántanárt! Főleg beszélni szeretnék megtanulni, az alapoktól nagyjából 1-2 hónap alatt. Valamennyire már gagyogok, de még nem vagyok kommunikációképes. Tudnátok segíteni?

Voltam kint haverinalátogatóban, és lenne munkám nyárra egy hotelben, de mivel pincérkednék, így kell hozzá a beszédkészség, az meg jelenleg konvergál a nullával. :)

https://nonstoptanar.hu/index.php?helyseg_targy&&&0&10&&magantanar-kecskemet

Nézd meg! =)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Igen Vin Emlékszem is rád! :) Piero, Daniels, Phulay, Jaire, Tibiole s még lehetne sorolni a régi nagy ágyúkat! :) Én is 2006-2007 körül csatlakoztam másodjára csatlakoztam, mivel az első accomat bannolták :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Atya úúúristen.
Én sem hittem volna, hogy megy még. Régen rengeteget használtam az oldalt, sajnos a torrent a háttérbe szorította a warez oldalakat.

Szinte hihetetlen, hogy már több, mint 10 éve regisztráltam ide. :)

Örülök neki, hogy még működtök.

Link to comment
Share on other sites

Jesszusom, hogy kihalt sajnos ez az oldal. :D De azért még néha mikor eszembe jut felszoktam nézni.

Nekem ez az accountom 2011-es, de volt előtte vagy 3 másik... :D Csak hát még akkor 10-11 éves gyerek voltam (2007ben, akkor regisztráltam először ide még Hungarian13 néven..:D) és túl sok rossz dolgot csináltam amit nem kellett volna (flamelés ésatöbbi:D).

Jó látni, hogy még mások is visszajárnak ide.

Link to comment
Share on other sites

Holnap mehetek a Szentkirályiba, mert letört a fogam :( Kicsit se parázok, és kicsit se vagyok ideges

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Azta de kihaltunk! :( Kivel mivan mostanság? Én jelenleg a melóhelyem jóvoltából bekerültem 1 OKJ-s tanfolyamra, ami most 23-án fog véget érni, remélhetőleg sikeres vizsgával.

Link to comment
Share on other sites

telefonos_tvers_4okdv.jpg
Sziasztok!
Fel szeretném hívni a figyelmetek az alábbiakra:
Ne dőljetek be az alábbi telefonos átverésnek!!!
Ha hívnak a telefonszolgáltatód nevében, hogy 4G-s tesztelés végett, vagy bármi más végett küldjél egy sms-t ilyen szöveggel:
FELTÖLT,telefonszám,összeg
akkor csapd le azonnal a telefont, mert el akarják lopni a pénzed!!!

Egyik ismerősömtől így loptak el pénzt.
Terjesszétek az infót, csak így van esély visszaszorítani ezt az átverést.
Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Micsoda pörgős kis fórum volt ez anno, pörögtek az események azért rendesen :) Természetesen a csevegés átköltözött egyéb közösségi oldalakra, de talán még feltudjuk éleszteni ezt is?? :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jaire jó lenne, de akkor szólni kellene a többieknek is ;)  Meg hát én is pár fórumon is aktívkódok + ott a facebook is :) 

 

Most egy nagyon nagy idővallumot kellene elmesélnem, mert alig volt megállás. Így dátumhoz kötöm a dolgokat :

 

2017. 07. 09-23 : Siófokon voltam kiküldetésben, nem akartam visszajönni Pestre, okokat sztem nem kell mondani :D 

2017. 11. 23 : sikeresen letettem egy közel 2,5 hónapos tanfolyam után egy OKJ-s vizsgát ( Élelmiszer- Vegyi áru eladó lettem hivatalosan is), de aznap délután tudtam meg, hogy a nagymamám elhunyt :(

 

2018.01.09 : összejöttem egy lánnyal, akivel konkrétan 2 nap után (!!) szakitottunk. Az ok amiért dobott, hogy túl idős voltam hozzá. Mondtam neki, hogy 13-14 év az semmi, volt is kis veszekedés utána még, de szerencsére, most már jóba vagyunk egymással. 

 

Természetesen voltak ezen felül is dolgok, de nem akarok senkit sem untatni :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szép jó nagyot mindenkinek, így hétfő délben! :) Ki hogy s mint van? :) Régen jártam már erre... :(

Én tavaly március elején eldöntöttem, hogy megtanulok németül és kint fogok dolgozni Ausztriában, noha soha a büdös életben nem tanultam előtte... Júliusban lesz egy éve, hogy kint élek, és pincérkedek egész jó lóvéért egy brutálisan szép helyen, 80 méterrel Magyarország teteje felett. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Kiürül a fórum sajnos. De hogy ne offoljam a témát:

Mai nap: mikroelektronika vizsgán voltam és sikeresen átmentem (3-assal). Már csak egy megmérettetés van hátra és az őszi szemeszter vizsgaidőszakát hivatalosan is lezártnak tekintem. :D Drukkoljatok!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...