Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Ennél a fosnál már minden jobb :) Pénteken amikor volt bent egy kisebb balesetem, úgy tudtam volna örülni egy lábtörésnek / zúzódásnak. Most már ennek :) Ma megyek át anyámhoz, mivel reggel vérvétel lesz, utána itthon pihenek, aztán este haverommal végre talizok is. A legnagyobb vicc, hogy most 8 órában : bruttó 122.700 a bérem, ALDI-ban heti 25 órában azaz 5 órás műszakra a bruttó : 179.813 forint! Bolti Eladóként jelentkeztem, Óbudai boltba. Ez kb 3/4 órára van az albimtól, tehát kb ugyanannyit fogok utazni, mint most, csak itt legalább megéri.

 

De itt 1 példa :

https://recruiting.aldi.hu/allashirdetesek/detail/nc/?tx_aldijobslist_pi1[vacancy]=546&tx_aldijobslist_pi1[selection][areaOfActivities]=15&tx_aldijobslist_pi1[selection][channel]=1&tx_aldijobslist_pi1[controller]=Vacancy
Link to comment
Share on other sites

sok sikert mindenkinek :) nálam a helyzet változatlan minden olyan,mint volt emelték a bruttót de mivel órabéres vagyok a fizum annyi,mint tavaly és tavaly előtt :( de a szakmát szeretem csak ennyi órával azért na majdnem 300 órát melózom vacak 100k-ért már lassan 2 éve :(

Link to comment
Share on other sites

Köszi Gery, remélem neked is sikerül!!

Kriszti amikor megtudta lehetett hallani a hangján, hogy fél, mondtam neki, hogy annyi változik, hogy máshol dolgozok, s többet keresek.

Reggel letudtam a vérvételt is, sztem hétfőn reggel átugrok az eredményekért.

Anyu is kicsit meglepődött, hogy beadtam a pályázatom, de maximálisan megértett.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na tudom a vérvétel eredményét, hát a vas az valami katasztrófa. Lényeg, hogy 12,5 - 32,2 között kell lennie optimális esetben, na nekem ez 6,7 ... Anyum mondta, hogy mindig is alacsony volt a vasam...

 

Nyáron lesz megint egy vérvételem, de akkor már a pajzsmirigyemet is meg kell néznem, mert valami nem ok, hogy eszek, s nem látszik semmi...

 

Aldi-ból azóta se kerestek, viszont nem idegeskedek, hogy sikerül - nem sikerül, mert megpróbáltam, s ez a lényeg szerintem.

 

Mint látjátok lecseréltem a profil képemet, aki nem tudná ő Adam Jensen a Deus Ex : Human Revolution c. game főszereplője, de valahogy benne magamat látom mindig:)

Link to comment
Share on other sites

Szikla a vasat nagyon jól lehet pótolni úgy, ha esténként megmosol egy marék vasszöget, és sündisznót csinálsz egy almából. Reggel kihúzgálod az almából a szögeket, és megeszed. Így az alma savas levében feloldott vas kationokat a szervezet számára azonnal feldolgozható formában viszed be. Kicsit vasas lesz az íze az almának, de sokkal nagyobb a hatásfoka és olcsóbb, mint a vastabletták. ;) Minden esetre jobbulást neked, remélem nincsen semmi komoly gond... A meló miatt meg ne aggódj nagyon... ha az Aldiból a továbbiakban sem jelentkeznének előbb, vagy utóbb találsz valamit.. :) 

 

Schindler te egészen pontosan mit is dolgozol? :)

Link to comment
Share on other sites

Nincs semmi baj Gery! :) Most az a egészségemben a project, hogy a C-vitamint pofozzam helyre. Nyáron azért lesz vérvétel, mert a drága dokim nem teljes vérképet kért, így nem nézte meg a vércukor szintemet, illetve a pajzsmirigyemet.

Kriszti is, Kriszti nővére Ancsi is azt mondta, hogy bátor lépés volt, az, hogy sikerül e vagy sem, az nem rajtam függ már. Krisztimmel, s persze a gyerkőccel átmentünk kolléganőnkhöz csapatni egyet, hogy elbúcsúztassuk az éjféli nyitva tartásos műszakjainkat. Ahhoz képest, hogy 9 sört lehúztam meg se kottyant :D

Link to comment
Share on other sites

9 sör húzóra... azért engem kicsit felfújna, és akkor a hólyagproblémákról nem is beszéltem. :D Egyébként én is már vágom a centit rendesen... :) Elvileg Április 30-ig vagyok még, aztán melókeresés ezerrel. :) Mondjuk én nem ebben szeretnék a jövőben dolgozni, így vagy átmeneti munkahelynek keresek valami irodai munkát, ami mellett tudnék masszírozni, de a legjobb az lenne, ha maszis melót találnék, bár null referenciával utóbbi kicsit necces... Na meg jó lenne Kecskeméten találni munkát, mert csajszi végett szeretnék oda költözni, a pesti terveket meg passzolom egyelőre, (vagy ha úgy alakul akkor véglegesen) hogy ne hetente/kéthetente tudjunk összehozni valami találka szerűséget... nem tudom ki találta ki a távkapcsolatot, de nem volt normális az biztos. :D Meg én sem vagyok az, hogy a világ másik felén ismerkedek.  :huh: Minden esetre áldom a szerencsémet, hogy így alakult végül. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pedig Kecsó - Budapest az még nem is olyan vészes (kb másfél óra ha jól tudom)

 

Én azt mondom, hogy próbálkozz te is, s az megfogja hozni a gyümölcsét! 2 hete nem hívtak vissza, de nem idegeskedek ezen, mert akkor próbálkozok máshol... Az a 9 sör azért nem volt vészes, mert közben ettem is szépen. Tegnap volt az első rövidített nyitva tartás. Krisztivel pont azt beszéltük mikor mentem haza, hogy nagyon fura, mondom neki, hogy egész nap ez volt, már azon filóztam, hogy hazalógok :D Ha lenne bennem késztetés, hogy csináljam akkor nem vacillálnék a maradás / elmenés között, de ez nagyon gáz... Szombaton megint elmegy 1 kollégánk, 3 hét múlva az egyik kedvenc kolléganőm Móni is elmegy... Valamelyik nap meg is jegyeztem, hogy elhagyom a Titanic fedélzetét... egyből levágták, hogy mire is gondolok.

Link to comment
Share on other sites

2:00 óra ha nem gyorsjárat, 1:10 ha az, és kb 2 rugóért vesztegetik per út. :D  Időben maga az út nem vészes, a problem ott kezdődik, hogy Ő Izsákon lakik és Kecskeméten dolgozik. Ha Pesten keresnék melót, és szeretném sűrűben látni, (márpedig ezt jelenleg mindennél jobban szeretném,) akkor is érdemes lenne Kecskemétre költöznöm, az viszont átlagban napi 5 óra buszozás illetve az albérleten kívül havonta egy 90km-es Volán+BKV bérlet... 
Na mindegy. :D

Jah, én azt hittem, már felmondtál... De ha nem, akkor te csinálod ügyesen. :P Én sajnos tettem egy olyan ígéretet anno Ildinek, hogy kb 2 hónappal azelőtt szólok, mielőtt elmegyek, olyan állás meg nem nagyon van, amit úgy hirdetnek, hogy kezdés két hónap múlva. :D 

Anno Diegos farsangra készültünk a területtel (gazdasági igazgatás) egy kis élőzenés műsorral, és most lett elérhető a vidi a napokban... ezt sikerült összehozni, remélem lejátssza a linket:
 

https://docs.google.com/file/d/0B6A_TLIPJ4AxNU5pM3lWQXdQUlE/edit?pli=1

Én a pofagyalus vagyok... :D

Link to comment
Share on other sites

Hát amig nem írnak vissza ( 2,5 hét alatt semmi) s nem megyek interjúra, addig minek mondanék fel? :) Meg most a legfontosabb célom, hogy valamennyire visszabillentsem az egészségemet, most kőkemény C vitamin kúrán vagyok. Úgy értsd : napi 2 szem 200 mg-s C vitamin tabletta, csütörtökön kb 1 kiló narancs pluszba. Tegnap úgy mentem be, hogy tudtam, hogy kevés olyan ember lesz akivel tudok normálisan beszélni, ergo ő is normális, nem is nagyon beszéltem senkivel, csak hoztam " a kötelezőt" pluszba mikor bezártunk egy angol csóka nem tudta, hogy miért vagyunk zárva, na ott úgy elmondtam neki, hogy minden zárva, hogy a nagyképű csoportvezetőm csak pislogott, mint hal a szatyorban. Ha a C-vitamin helyreállt akkor jöhet a magnézium / vas helyrepofozása. Az azért durva, hogy régebben simán fent voltam hajnali 2 - 3 ig, most meg tegnap bekapcsolom a tv-t a Comedy Centralra, akkor kezdődött a Louis ( ennél idiótább sorozatot se láttam), aztán hajnali 1kor South Park... bakker a South-n bealudtam :D

Link to comment
Share on other sites

Szikla: :D :D :D 

 

Schindler: És ha kevesled a pénzt, akkor miért nem tanulsz valamit? :) Nem tudom pontosan mennyit kell mászkálnod, és mennyi időd van amit pl olvasással tölthetnél, de ha nem jó munkahely, akkor én a helyedben tuti elkezdenél valami levelezős sulit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma kaptam választ az Alditól : Sajna nem sikerült, de nem vagyok megtörve, valamilyen szinten várható volt, hogy nem fog sikerülni.

 

Megkaptam ma az éves értékelésemet. Hoztam úgy mond a kötelező zöldet.

Link to comment
Share on other sites

Nos Gery a munkámat szeretem csak tudod ha egy 20k-val többet keresnék semmi gondom nem lenne. Elég közel van a melóhelyem az otthontól 4km kerékpárral ami nincs messze.A városba már necces a téma mert télen igen gázos lenne bejárni bringával :D Szikla gyere el velem egy lightos bringa túrára ígérem jó lenne egy-két 10%-s emelkedő után az a 100 km már meg sem kottyanna :D Amúgy nyáron Balcsi körre megyek 208km egy nap alatt :)

Link to comment
Share on other sites

Oh nincs bringám, sőt keretem sincs bringára :D Amúgy Krisztám Bringával szokott járni amikor már jó idő van :)

Link to comment
Share on other sites

szikla olyan számomra olyan nincs,hogy rossz idő csak télen lassabban érek oda a melóhelyemre de hidd el nekem nincs annál nagyobb érzés,mint amikor egy finom 10%-os emelkedőt megmászok. Most 7végén megyek Pestre aztán onnan kb 240 bringás csopitársammal együtt go Szentendre :) 2 éve bringázom rendszeresen havi 300-400 km-t

Link to comment
Share on other sites

Gondolom bukósisakkal mész mindig. Krisztám, igazi kamikaze ilyen téren, mondhatom neki, hogy bukósisak... Mondanom sem kell, hogy mennyire féltem a kicsikémet :)

Link to comment
Share on other sites

hogy a viharba nem érteném :) Mivel parkolóban dolgozok (innen viszek vissza kocsikat) folyamatosan a gyalogosjárdára parkolnak ha nincs őr... Egyszer mondtam is Zoli haveromnak, hogy akkor ennek a csávónak ennyi volt a visszapillantója :D  Rá 2 percre csörömpölés (valami állat belement a kocsijába :D ) [ Nem én voltam az az állat ]

Link to comment
Share on other sites

Mindjárt gondoltam :D Tegnap jól elfáradtam a nagy túra alatt. Visszanéztem a statisztikát 680méter volt a legmagasabb pont Szentendre pap rét de valaki okos kitalálta,hogy van még egy 13%-os emelkedő menjük és pózeroljunk ott egyet na az is megtörtént :D összesen 100 km-es túra volt a Margit szigetről indulva persze nekem el kellett jutnom Fehérvárra bringával reggel. Reggel szépen felvettem a bringás cuccra a hosszú gatyát majd a vonaton levettem és egy kis gyerek mondta az anyjának anya az a bácsi biciklis mert van sisakja. aranyos volt :)

Link to comment
Share on other sites

inkább valami túrát csináltam volna, mint bent melózni... konkrétan este Krisztivel olyan  fáradtak voltunk, hogy a mai együtt létünket lerövidítettük 2-3 órára kb... én délben, Krisztim délután 3 körül kelt fel...

Link to comment
Share on other sites

Tegnap ( csütörtökön) sikeresen beavattak a záros műszak "finomságába" konkrétan egyedül zártam. Azt se tudtam mi merre hány méter, de 23:02 kor kitudtam menni, ergo kész lettem időben. Ma meg hárman zártunk, s éppen hogy készen lettünk. Ennyit számit hogy csütörtök vagy pénteki zárás van... Mi lesz holnap már most félek ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Két és fél hónap távollét után ismét üdvözöllek titeket! :) 

Fejlemények az életemben: április 31-vel ott hagytam a DIEGO-t, azóta találtam állást és albérletet Kecskeméten. Ha minden rendben alakul, akkor holnap költözök be, és kedden már kezdek is az új helyen. :)

 

Remélem felétek is minden rendben. :)

Link to comment
Share on other sites

Én múlt héten vizsgáztam, csak nem sikerült a legjobban. Lényeg, hogy 3 napos volt a vizsgák. Első nap kipipálva, itt 1 húzós volt az a kémia. Jött a szerda, na ez igazi harakiri volt, mert ezen a napon 4 szóbelim volt, s 3 nál tét volt + rá tett 1 lapáttal, hogy a törire a tételeket 2 héttel a vizsga előtt kaptuk meg ( 100-120 oldal) mondanom se kell rá álltam, hogy sikeres legyen. 15:30-ra mentem szóbelizni, s az utolsó vizsgáig minden rendben volt (ekkor már a töri meg volt 4esre) jött a nyelvtan... beszélni alig bírtam már, mondanom sem kell, nem hogy gondolkodni (Kriszti szerint alapból se tudok :D, igaz ő se :D :D ) jött 1 karó... végül jött az utolsó nap, itt már mindegy volt, mert lesz pótvizsga, itt volt még 1 húzós a matek. Az se sikerült, így kettő javítóvizsgám lesz augusztusban. De brutál volt így is. Fizika viszont most is ötös lett ( csodákra képes egy házi dolgozat :D)

Link to comment
Share on other sites

Gratula a sikeres vizsgákhoz, ami meg javítóvizsgás, arra van egy nyarad. :P 

Hajrá-hajrá! :) Én meg Tegnap kezdtem az új helyen, ma már nagyrészt egyedül dolgoztam. :D Ha nem lesz semmi új tanulnivaló, azt hiszem elég hamar meg fogom unni a helyet.. :( Jah, végrehajtónál dolgozom most Kecskeméten, adminisztráción. Nem egy álomfizu, de legalább van. :) A munka nagyon egyszerű, eddig kicsit monoton, de remélem lesz jobb is. :)

Aztán még eldől, hogy mennyire korrektek a főnökök, és a kollégák... Úgy néz ki eddig, hogy aranyosak, nem látok köpőlegyet... eddig egy-két szarkasztikus mondat mutatta csak, hogy azért érdemes odafigyelnem, mit, kinek, mikor stb..  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Itt minden szipi szuper :D Megraktam a Balaton kört a táv 226 km és 21 óra lett az idő mindennel együt értem azt a megállások fotó stb........elsőre teljesen jó volt napközben a 36 fok soknak tűnt de a 6liter víz el is fogyott........Szóval jól vagyok és elértem az idén túrázással a 2000 km-t ősszesen 6k fölött van az óra 1.5 év alatt most spórolás jön mert egy országúti kerót néztem ki magamnak 184k-ért

Link to comment
Share on other sites

Az elmúlt másfél hónap alatt végre elkezdtem, s kiolvastam Dan Brown utolsó könyvét az Infernot. Itt a kritikám :

http://playstationcommunity.hu/blog/33245
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...