Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Nincs mit Piero! :) Valamikor összefuthatnánk, bár szeptembertől alig lesz szabadidőm, konkrétan 1 nap lesz amikor se Tesco, se suli :)

 

Ezek a jegy automaták nem olyan régiek, amúgy az Inmedionál még árulnak 10-es gyűjtőjegyet az 3 ezer (jelen pillanatban ez a bérletem :D )

 

22-én beiratkoztam a suliba, ahol jövő hét kedden kezdek. Hétfőn megjött az aktiváló email, így hivatalosan is beléptem :) Élvezem a szabadságot még ezen a héten, Krisztámmal, Kriszta anyukájával  vasárnap rakott krumplit csináltunk, ami isteni finom lett :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Na beindult a suli. Október 23-án a sulival tanulmányi kiránduláson vettünk részt Sárospatakon :) Nagyon jó volt, függetlenül, hogy durván 40 órát voltam ébren, tehát TWD  voltam :D  

 

TWD = The Walking Dead

 

Krisztámmal most beszéltem telefonon kb 15 perce, azóta próbálok matek leckét írni, kicsit hardcore ez jelen pillanatban nekem :D

Angolbol a csoportom egyik legjobbja vagyok :) Hiába a sok játék, film :D

Történelem az fincsi, fél évre kb 120 oldalt kell tudnom

Link to comment
Share on other sites

Jó kis történelem órák, Reál beállítottságú vagyok, de imádom mai napig és megmondom őszintén a töri órák hiányoznak a legjobban! :)

 

Kicsit gondolkoztam ma. Visszaemlékeztem mikor régen ez a topic pörgött a legjobban, még a facebook előtti időkben ... nem legenda, volt élet előtte :D

Nekem régi vágyam egy igazi, régi mindennapjaink találkozó, előtte egy beszélgetés. Sőt, a régi tagok pl a forma 1 topicból, mint például Lac69 akitől telefont vettem vagy 5 éve ... mintha ma lett volna egy Nokia 5310 XpressMusic .. mekkora telefon volt :D

Gospel, akivel ellenségek voltunk a nézeteink alapján, de imádtam a dumáját :)

Innen meg Piero, Danieels, Szikla tesa, akit már ezer éve nem láttam, de még tartja a frontot :), Gabesz, Szergej :) folytathatnám ... :)

 

Néhányotok ismerem a modern facebookról .. :)) de úgy igazából, mint anno itt nem beszélgetünk, egy közös bezsélgetés, majd találkozás, barátokkal barátnőkkel, menyasszonyokkal együtt :)

Álom .. álom .. vagy?? :)

 

Good Night Pirates! :)

Link to comment
Share on other sites

Jaire : Megigérem neked, hogy ha lesz lehetőségem leugrok már hozzátok :) Holnap úgy is jön Paul Church hozzánk állítólag:)

 

Régi szép időket én is visszasírom : Egyszer volt alkalmam Lac69-el találkozni talán 5 éve, talán ő még jobban emlékszik mint én :)

Realpat-t kihagytad a sorból :) Ő is nagyon nagy arc volt, csak eltűnt :( Vagy aki még emlékszik a Pirateclub hősidejéből Phulay-ra...

Szergej-jel néha napján (szökő havonta :D) szoktam találkozni, ugyebár a PMM magazin miatt...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mivel nem nagyon tudok felnézni, mivel Januárban vizsgázok... Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szép nagyot, és nagyon boldog, sikeres 2015-öt kívánok mindenkinek! :)

Ezen túl, mivel sajnos egen ritkán van alkalmam itt életjelet adni magamról, kicsit mesélek is ha nem bánjátok. :) Igazából az elmúlt egy évem kőkemény szívás volt, hétköznap meló, hétvégén suli, vasárnap pedig intéztem egyéb ügyes-bajos dolgaimat, szóval nem nagyon volt sem időm, sem pedig gazdasági hátterem különösebben kipihenni magamat. :) Ellenben jövőhét szerdán kezdődnek a záróvizsgák, szóval ha minden jól alakul, két hét múlva ilyenkor, már okleveles gyógymasszőr leszek. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Először is mindenkinek Boldog Új Évet!!

 

Kedden lesz az első 4 vizsgám, így jövő hétre szabadságot kértem :) Szilveszterkor Krisztámmal elmentünk egyik kolléganőnkhöz iszogatos szilveszteri "bulira". Mondtam már, hogy utálok fejfájásra kelni? :D

 

Amúgy Kriszta és én hasonlóak vagyunk, mint gery11111 és barinője : Mindketten defektesek vagyunk, s simán elviseljük egymást. Elviseljük? Imádjuk egymást :)

Hétfőn éjjel nem bírtam aludni, Krisztám sem így hajnalok hajnalán (értsd : reggel 3/4 6kor elindultam itthonról hozzá) s onnan kimentünk a Budaörsi Új köztemetőbe, mivel Kriszti egyik barátját itt temették el, s nagyon régóta terveztük, hogy kimegyünk. Visszafele jött a legnagyobb gond, hogy fáradtak voltunk. Én speciel a Tesco-s buszon bealudtam (értsd : bólogattam ütemre :D )

Holnapig no stressz, mivel holnap derül ki melyik Tescos áruházakat zárják be... az okokat nem írom le, mivel nincs kedvem újraregelni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szikla remélem jól sikerültek a vizsgáid. :)  

Szerencsére nekem is meglett minden vizsgám, szóval most már hivatalosan is művelhetem. :D Illetve úgy néz ki, hogy szerveznek Sportmasszőr ráépülőt, +80 ezerért, amit, ha meglesz a 10 fő és elindítják, akkor februárban egy összegben kell kipengetni... :blink: Kicsit összehúzom a gatyaszíjat, és igyekszem nem éhen dögleni, de akkor is megcsinálom, mert ez az utolsó lehetősségem, mert mióta elkezdtem a sulit, megváltozott az oktatási rendszer EÜ része...   :D

Nekünk a szilveszter kicsit érdekesen telt... igazából nem vagyok nagyon vedelős, csak ha ki vagyok lelkileg (utoljára ilyen buli 2013.10.31-én volt, és miután lerészegedtem, nyakon ragadtam egy üveg (0,75l) 52%-os házipálinkát, és beültem a 110°C-ra fűtött szaunába gondolkodni... Kb 15-20 perc múlva rángattak ki, üres üveggel a kezemben, mert lehánytam a lávaköveket...  :wacko:  Szerencsére nem emlékszem semmire, csak hogy utána egy hétig nem maradt meg bennem semmilyen szilárd táplálék, és minden a rossz oldalon távozott...  :D ), szóval csendben elborozgattunk/pálinkázgattunk gyerekkori barátom barátnőjénél a pincében, aztán a házigazdacsajszi öccse is lekeveredtek a barátaival, (14 éves forma kiskölykök...) beleittak mindenbe, aztán összehánytak mindent, annyi idő alatt, hogy felfogni nem volt időm...  :D 

Ezek szerint már kiderült, hogy megmarad-e a TESCOtok?  :huh:

Link to comment
Share on other sites

Jaja mi megúsztuk egyelőre a bezárásokat. Hát a vizsgáim felemásan sikerültek, ahhoz képest, hogy 9 tantárgyból fél évnyi anyagból úgy írtam, hogy alig volt időm tanulni, meglepően jól sikerültek. Ok összejött egy karó nyelvtanból, de úgy kell elképzelned, hogy irodalmat és a nyelvtant egy óra alatt kellett megírni vagyis fél órád volt 1 tantárgyra. A legjobban az angol idegesitett, mert 4 pont kellett volna a 4-eshez, s az a 4pont úgy mond benne maradt a kezemben, mert tudtam a válaszokat, csak akkor leblokkoltam...

 

Na, de jöjjenek az eredmények :

 

Kémia : 2

Angol: 3

Történelem: 2

Biológia : 3

Irodalom : 2

Nyelvtan : 1

Matematika : 2

Fizika : 5   (házi dolgozatom ennyire jó lett :D  )

Földrajz : 3   (Krisztim megjegyezte : háromszor rajzoltad le a földet? :D  )

 

Most a héten itthon vagyok, mivel Krisztimmel "megnyertünk" egy kis kellemes vírusos influenzát. Mostanság indie játékokat tesztelek a számitógépemen. Most a " The last inua" ami megy. Aki szerette a Limbo-t azoknak ez is be fog jönni! :)

 

gameplay :

https://www.youtube.com/watch?v=R0N0cQjmZw0
Link to comment
Share on other sites

Köszi! Igen 11 év után úgy döntöttem márciusban, hogy szeptembertől belevágok az érettségibe :)

Link to comment
Share on other sites

Kemény vagy! :) Nagyon sok sikert kívánok hozzá, és kitartást! :)

Én jelenleg meg lettem kopasztva keményen... 100 rugó körül keresek... ugye nem régen végeztem a gyógymasszőr sulival, na most a sulinak sikerült indítania egy még régi rendszerű ráépülőt 80 rugóért... szóval maradt 20 rugóm hó végéig, amiből még vagy kétszer meg kéne váltanom a világot. :D Lényegében esélytelen, hogy nem kelljen előleget felvennem. :( Viszont áprilisban lesz még egy bizim! :D 

 

Valamint kérlek, szorítsatok nekem kicsit, mert csajszinak szeretnék alkotni egy kis apróságot Valentin napra, és rendeltem neten ezt-azt, főleg alkatrészeket... szóval jó volna, ha legkésőbb pénteken reggel minden megérkezne, ami koránt sem biztos eddig. :D 

Link to comment
Share on other sites

Oh azzal a 20k-val nálam multi milliomos vagy :D Én január végén döltem ki vírusos influenzával, s mivel hó elején tértem vissza, így igazolatlan táppénznek könyvelik el, így kaptam 79k-t ebből -21 k a bank törlesztő, 20k az albi + 15k a rezsi + 2k a közös cuccok (wc papir, papirzsebi stb...) most van még kb 5k-m +4k bőzsim... Viszont ma megkaptam a 10k ajándékutalványt, amit még novemberben 1 "nyertem". Nem vettem még dohányt + hüvelyt (ez kb 1200 forint)  Köszi kelleni is fog, főleg, hogy elvileg március - áprilistól rendesen megváltozik az életem (összeköltözök Krisztivel !!!!! :)  )Neked is sok sikert!!! Én szombat éjjel a Véres valentint tervezem meg nézni! Kicsit morbid nem? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Minden esetre kedves. :D Én Budapestelek csajszival... két hete nem láttam, szóval nagyon hiányzik már. Én is olyan ügyes vagyok, olyan csajsziba szeretek bele, aki a világ másik végén lakik... naaaa mindegy. :D Igazából már mínuszban is vagyok, de valahogy majdcsak lesz... :P  

Úgy néz ki, hogy minden megérkezett, és íme, elkészült a kis apróság... Anno egy randin szerváltunk neki egy hegyikristály-ónix angyalkát, és ezt ahhoz gondoltam neki elsősorban. Mivel nem vagyok egy nagy ékszerész, és ilyen téren ez az első alkotásom, véleményeket kérek:

IMG_20150212_232856_www.kepfeltoltes.hu_IMG_20150212_232919_www.kepfeltoltes.hu_

 

Link to comment
Share on other sites

Vasárnap újabb fontos állomásához érkezik Kriszti s a köztem levő kapcsolat, ugyanis anyámékhoz megyünk ki a gyerekkel. Nagyon-nagyon izgulok, hiszen mint tudjuk a bemutatás az mérvadó tud lenni egy kapcsolatban. Munkában is egyre jobban kezdek izgulni, mivel kevesebb, mint 2 hetem van, hogy betanuljam az önkiszolgáló pénztárak működését, mivel márciustól ezt is fogom csinálni (amolyan előléptetés)

 

Utóbbi időben 3 szám megy a fejemben, ebből 2 a Borderlands 2 betétdala (amit szombat éjjel platináztam ki ps3-n)

 

The heavy - how you like me now:

https://www.youtube.com/watch?v=oBZvcxC38CQ

The heavy - short change hero

https://www.youtube.com/watch?v=P1QUZzeZoPQ

The Prototypes - Kaleidoscope   ( Fifa 07 ost)

https://www.youtube.com/watch?v=3vYzC3ujxIo
Link to comment
Share on other sites

Hajrá-hajrá! ;)  Egyébként mióta vagytok együtt?  :) 

Egyébként az önkiszolgáló pénztár nem azért önkiszolgáló, mert nem kell hozzá dolgozó? :huh: 

Nekem most a lista első kb 11 száma szól állandóan...  :happy: 
 

https://www.youtube.com/watch?v=ScMbMsLNqes&list=PLuo9yxT09Zf0OlLZfKyXEGoIgVo7E1hzH

Egyébként a nyakláncra visszatérve, úgy tűnik jobban tetszett neki, mint vártam.  :)

Link to comment
Share on other sites

5 éve ismerjük egymást, de úgymond komolyabban tavaly pünkösd óta vagyunk együtt, ekkor találkoztam először a kisfiával is :) Nem felejtem el, hogy mennyire ideges voltam, hogy elfogad - nem fogad el, de ezen kár volt izgulnom, egyből úgy fogadott, mintha az apja lennék :) Kell mindig asszisztens az önkiszolgáló pénztárakhoz, hogy lopás / csalás ne nagyon legyen. Tudnék mesélni, hogy milyen trükköket találnak az emberek :) Tegnap már gyakoroltam, hát nem egyszerű, de hála istennek jó tanítóim vannak :) Kedden elmaradt a suli (Putyin miatt valószínűleg), legalább együtt voltam egy kicsit Krisztivel, s Lacikával :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :D Gondoltam beköszönök már, lassan itt az érettségi nekem is. Boldog új évet már nem kívánok, azzal már sajnos nagyon elkéstem. :D Remélem mindenki jól van!:D Én épp a cigiről szokok lefele, kemény 2. napnál tartok... :D (másfél éve szívom ezt a gyászt..). Elég rossz, de ki kell bírni mert barátnőmnél betelt a pohár most már végképp nem tolerálja, ha bagószagú vagyok. :D 

Szikla sok szerencsét az érettségihez! :D

Link to comment
Share on other sites

Neked meg sok sikert a leszokáshoz! Én tavalyelőtt februárban letettem, ehhez kellett egy erős megfázás is, s év végéig bírtam, de a végére meghülyültem már...

Link to comment
Share on other sites

Sony, Jarie hajrá-hajrá! :) Nekem eddig a leghosszabb kihagyás 1,5 év volt... tapasztalataim szerint az első pár napban kívánod nagyon, az első hónap végéig legyilkol az ideg, utána már nem vészes, csak nem szabad elcsábulni... :D Nekem egy nyaralás vetett véget a szünetnek. :D 

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem Március a szívás hónapja lesz sajna...

 

Februárban a vezetőm kitalálta, hogy az Asco-t (önkiszolgáló pénztárt) tanuljam be. Ergo : több munka, több felelősség ugyanannyiért (egyelőre)... Azon filózok, hogy áprilistól átmegyek Non-foodon éjszakába. Vasárnap Krisztivel s a gyerekkel voltunk anyáméknál. Sajna mostanság nincs meg az köztünk, ami volt, remélem nem az amitől tartok. Mondjuk mindketten idegesek vagyunk szintén a munka miatt, bár Kriszti állandó éjjeles lesz, így a gyereket eltudja hozni, s el is tudja vinni elvileg. Ha meg úgy van akkor én is.

15-én meg lehet, hogy megyek megint suli kirándulásra, igazából jó lenne, mert kellene egy kis reset az agyamnak. Sajna kezdek belefáradni, hogy sehova se tudok elmenni évek óta, Jaire-t is lassan (5 ?) éve nem láttam :(

 

Jaire : ha az amire gondolok, akkor Sok sikert!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Hát Szikla régen jártál felénk, meg hát én se nagyon jutok el mostanság fővárosunkba egy kicsit hosszabb időre .... de, ami késik nem múlik ! :)

 

Ezt a Mindennapjaink találkát meg össze kell hozni! Haladunk a korral és facebookon alakítunk egy csoportot a régi "keménymaggal", illetve újabb tagokkal, bár a fórumozás haldoklik, szal max régi - újak vannak inkább lásd kedves előttem szóló ! :)

 

Szal ez egy idei terv, mert ha az én tervem sikerül, akkor nekem már nem lesz lehetőségem ilyenre mostanság ... ;)

 

Na Bye! :)

Link to comment
Share on other sites

Jaire :  ez a facebookos csoport + mindennapjaink találka ez jó ötlet!

 

Holnap lesz egy "kellemetlen" beszélgetés az egyik vezetőmmel, ahol végre elmondom a gondjaimat, mert Kriszti este szólt, hogy valamit csináljunk, mert magamat őrlöm... este megpróbáltam pár hónapra átmenni a non-foodra éjjelesként csak azért, mert kell egy kis változatosság... persze, hogy nem sikerült. Szörnyü az egészbe, hogy másfél éve egyedül csinálom, ill aki segített nekem normálisan elvették tőlem. Maradtak a selejtes emberek.... finoman szólva, közel voltam / vagyok ahhoz, hogy áthelyeztessem magamat másik áruházba... ennyit ér 8 év

Link to comment
Share on other sites

Fiúk !

 

Ha esetleg főzni akartok, akkor ezentúl így csináljátok

https://www.youtube.com/watch?v=OH0n_Ew2YDM

Amint Krisztivel összeköltözünk, mi áttérünk erre :D

Link to comment
Share on other sites

közel 8 év  Tescozás után döntöttem, s beadtam a pályázatomat az ALDI-ba. Egyszerűen elegem lett. Aki ismer tudja, hogy nyugodt természetű vagyok, de az, hogy gyomorideggel járok be, az már tényleg sok. Légvonalban egyébként közelebb is van az új melóhely, s ha összejön, akkor öröm lesz a mindennapjaim. Még a rész munkaidős is többet keress, mint én 8 órában! Kicsit morbid szerintem...

Link to comment
Share on other sites

Sok sikert SziklaTesó! :) Örülök, hogy megtetted! "azért dolgozunk, hogy éljünk", nem pedig fordítva, számít a pénz, na meg a munkahely. Reméljük összejön és mindenben jobb lesz a mostaninál! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...