Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

XD

 

Neked mindent :D

 

Kivariáljuk a dolgokat :) Főleg, hogy lehet, hogy Krisztámmal s a kisfiával is együtt leszek :)

 

Addig is "Készüljetek! Mit szüljünk?"

Link to comment
Share on other sites

Kicsit Burleszk lenne ha te bringáznál én meg futnék utánad egy hátitáskával, s úgy dumálnánk :D

 

Na kialakitjuk majd  a programokat, mert olyan vagyok, mint az excel dokumentum ( be vagyok táblázva)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Nagyon régen jártam már itt, sajnos az időm nem igazán engedi a fórumozgatást mostanában, mert meló mellett tanulok ezerrel. Remélem mindenki rendben van. :)

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok! Hát nálam is zajlik az élet, aminek örülök, mint fajom a nemiszervének ...

 

Múlt hétvégén gyúrtam éjjelre, mert 30-án nagy leltár volt, s este 6-tól reggel 7ig voltunk bent, utána Krisztámmal meg 1-2 kollégákkal söröztünk... én hazaértem este olyan fél 11 körül, mert Krisztával, s Lacikával (Kriszta kisfia) együtt voltunk. Imádom őket. Lényeg, hogy kb 36 óra ébrenlét után dőltem ki ...

Link to comment
Share on other sites

Schindler : akkor te is láttad a Lego kalandot? Hát most kemény kritikát írok róla : annyira hypeolta a lakótársaim, hogy megnéztem, kacagtam rajta, de amolyan semmilyen ez a film...

Link to comment
Share on other sites

Én azt mondom,hogy annyira gáz szinte.....de az a zene na az tetszős volt :D......mostanság tele van a púpom mindennel és néha sokat vállalok ja meg tesóm is szekál de amúgy minden ok ha leszámítjuk azt,hogy tiszta ideg lettem és alig alszom.

Link to comment
Share on other sites

hallod én is bent folyamatosan idegeskedek (hol jogosan  / hol nem ) s örülök ha 5-6 órákat tudok aludni, de "minden szupi szupi szuper" :D

Link to comment
Share on other sites

ááá dehogy :D

 

Haver holnap jön fel (egy héttel elöbb) örülök is meg nem is... örülök, mert látom, de sikeresen kettévágta a szombati Krisztás napomat, de vasárnap megyünk Krisztámmal s Lacikával a Decatlonba :)

Link to comment
Share on other sites

Nálam is minden szupi szupi szuper :) Kedden ott aludtam Krisztánál Lacika is örült neki :) Valahogy nem volt kedvem otthon lenni, mostanság ez így van, s ez így jó, hogy mindenre van időm :) Töltöttem 10 szál cigit (ezelőtt még soha nem töltöttem, basszus egyre könnyebb) Úgy volt, hogy szerdán iratkozok be a suliba, ahova fogok járni, de Krisztámmal délután fél 3ig aludtunk :D

Link to comment
Share on other sites

Szikla! Milyen suliba készülsz?? :)

 

Évek után ... jöttem beköszönni, látom már nem nagyon vannak itt régi motorosok, de jó látni, hogy ha nem is régi fényében, messze nem ... de van némi élet itt a fórumon. :)

Link to comment
Share on other sites

A Kodály Köröndtöl kb 10 perce van a Szirnyei Merse Pál gimnázium, s ott akarom levelezőn letenni az éretlenségit ( elvileg 2 év alatt is le lehet tenni ) úgy néz ki, hogy heti 2 nap kell bejárnom, ez kedd, csütörtök 15:30-20:30 között, s fél évente vizsgázok. A többi napon értelemszerűen meló. Viszont ha nagyon fáradt lennék, akkor max 1-1 napot kihagyok a suliból.

 

Itt a suli weblapja :

http://www.terezestigimi.hu/
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Vannak még itt régi motorosok? Szikla, Jaire, kik maradtak még itt a régiek közül? :) Egy kis tanácsadásra lenne szükségem igazság szerint olyantól, aki Budapesten él már jóideje. Két napig most Pesten leszünk a párommal melóügyben és albérletet is szeretnénk nézni, viszont nem tehetjük meg, hogy nonstop a neten lógunk. Milyen újságokat, kiadványokat ajánlottok, amiben lehet böngészni? Valamint melyik az a Nyugatihoz legközelebb eső hely, ahol lehet venni 24 órás BKV bérletet? Arra mindenképp szükségünk lesz, mert elég sok helyre kell mennünk. Köszi előre is a tippeket. :)

Link to comment
Share on other sites

Piero : Pesten szinte mindenhol így a nyugatinál is a Metro bejárat mellett lehet bérletet venni!

 

Weboldalakból ajánlatos csekkolni az expresszt, sima újságból a Pesti Est-et  vagy az Exit-t (ezek szinte minden mozinál találsz, ráadásul ingyenes) albira mennyit tudtok rászánni havonta? Elvileg az a rész ahol lakok, most van kiadó albérlet (Nyugatitól kb 20-30 perc)

Link to comment
Share on other sites

Köszi Schindler kelleni is fog. Holnap reggel 6 kor kell(ene) kelnem, mert mennem kell reggel 8-ra a háziorvosomhoz Csepelre, onnan mutteromhoz, s végül kolleginával is talizok, mert Krisztámnak veszünk ajándékot szülinapjára :)

 

Schindler : Neked is sok sikert, mind Krisztádhoz + mind a szakma / nyelv miatt.

Link to comment
Share on other sites

Köszi Szikla Kriszti levesbe került szinte érzetem,hogy nekem ez nem fog menni..........azt még nem döntöttem el,hogy rendezvény biztosítást vagy angol nyelvet tanuljak.jövőre el fogom adni a montim és veszek egy országúti bringát.De most van 3nap amikor nem 5:30 kor kell kelnem :) ezt ki kell használnom...........igaz ezer felé kell rohannom megint de majd lesz valahogy hisz akkor szép az élet ha zajlik nem?Miért mész orvoshoz szikla?

Link to comment
Share on other sites

Tüdőszűrésre kell mennem, de beutaló kell ... Ha rám hallgatsz angol nyelvet tanulj, mert azzal többet érsz sokszor, mint a szakma, főleg, hogy a szakmán belül is kell / kellhet angol nyelvtudás. Hát Krisztám sincs valami jó szituban, de mondtam neki ha gáz van szóljon kitalálunk valamit. Holnapután végre együtt leszünk, mind a ketten ill hárman alig várjuk :)

Link to comment
Share on other sites

Volt 1 kis ideg bennem :

Péntek este jöttem haza Krisztáméktól. Újpest- Központnál vártam a 30-as buszomat, amikor egy csávó, aki nagyon csúnyán be volt állva, s elesett, de a fejét a pad élébe verte be, nagyjából a halántékánál. Mondanom sem kell ha 1-2 centivel lejjebb / feljebb veri be a fejét akkor ott hal meg... Azonnal hívtam a 112-t, mert a csávó nem mozdult, a feje mind két oldalán vérzett. Az a kb 5 másodperc, amíg a diszpécser megszólalt az a örökkévalóságnak éreztem. Elmondom, hogy mi történt, erre diszpécser : pontos címet kérek. Mondom Újpest-központ az a része, ahol a 30,220,147-es busz megállója van. Aki Újpesti tudja, hogy ez egy helyen van. Kb 5perc után megszólal küldöm a mentőt. Újabb 10 perc mire oda ért. Hála istennek a csávónak semmi baja nem volt, mindenesetre ha úgy vesszük megmentettem az életét %29.gif De ezt a parát nem kívánom senkinek.

Link to comment
Share on other sites

Volt 1 kis ideg bennem :

Péntek este jöttem haza Krisztáméktól. Újpest- Központnál vártam a 30-as buszomat, amikor egy csávó, aki nagyon csúnyán be volt állva, s elesett, de a fejét a pad élébe verte be, nagyjából a halántékánál. Mondanom sem kell ha 1-2 centivel lejjebb / feljebb veri be a fejét akkor ott hal meg... Azonnal hívtam a 112-t, mert a csávó nem mozdult, a feje mind két oldalán vérzett. Az a kb 5 másodperc, amíg a diszpécser megszólalt az a örökkévalóságnak éreztem. Elmondom, hogy mi történt, erre diszpécser : pontos címet kérek. Mondom Újpest-központ az a része, ahol a 30,220,147-es busz megállója van. Aki Újpesti tudja, hogy ez egy helyen van. Kb 5perc után megszólal küldöm a mentőt. Újabb 10 perc mire oda ért. Hála istennek a csávónak semmi baja nem volt, mindenesetre ha úgy vesszük megmentettem az életét %29.gif De ezt a parát nem kívánom senkinek.

 

Én ezen már meg sem lepődök. :) Én a múltkor tűzesethez hívtam a 112-t, 30 perc volt telefonálással együtt, mire egy rendőr kijött és értesítette a tűzoltókat is. Egyébként köszi a segítséget, nem tudtam hogy minden metrómegállóban van jegy-bérlet automata, rég jártam már Pesten. Albérletet úgy találtunk, hogy reggel beültünk az Árkádba és böngésztük az apródot, a legelső szimpatikust felhívtuk, kedden már költöztünk is, szóval már másfél hete itt lakunk, ráadásul munkát is sikerült találni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...