Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Én 2008-ban találkoztam vele, pont Pesten volt a sulijukkal, talán 1 Bacardi Breezer-t (maradjunk annyiban, hogy gyümölcsös alkoholjellegü löty :D ) mi betoltunk :D Jah s pont aznap vettem meg a 24 harmadik évadját :D Sőt azt is megmondom, hogy hol xD Na jó nem ragozom (pedig milyen jó csajt csekkoltunk közben xD)

Link to comment
Share on other sites

Sony mi volt az első profiliod nickje? Amúgy sajnálom azokat az embereket, akik tízezreket fizetnek a szigetért, mert én speciel innen a negyedikről ingyen hallom :D Tegnap este volt valami facásos technónak beazonosított hangzörej :D

 

A hétvégéi lehűlést meg már úgy várom, mint a messiást, mert enni, s aludni is alig tudok. Tegnap előtt hazaértem este 3/4 12kor, s volt 4 - 1/4 5 mikor elbírtam aludni...

 

Kedden kiugrottam anyámhoz is Csepelre, ahhoz képest, hogy elvileg jövő hónapban műtik nem látszik rajta, hogy ideges, pedig nem éppen 5 perces, könnyű műtét lesz. Tegnap meg apámékhoz is kiugrottam, s beteg tesómmal elugrottunk fagyizni (valami móka kedvence) volt, amit galád módon elpusztítottam :D

Link to comment
Share on other sites

fúú hát nekem nagyon nem megy ez a masterelés v hogy hívják :D , folyton nem jó valami, mert állandóan az van hogy vagy túl halk a basszus (mély), ergo nem hallani rendesen, vagy olyan hangos hogy berezonál, betorzít... vagy az van újabban hogy nagyon halk és betorzít, ha meg egy p*naszőrnyit lejjebb veszem a mélyet, akkor meg már nem is hallani rendesen... ><

Link to comment
Share on other sites

Na megkaptam a "havi segélyemet", ami szerencsére megint jó lett, s szerdán ki ugrok Pünkösdfürdőre pancsolni, de csak akkor ha haver(ok) is jönnek. Terveztem Siófokot is egyébként, főleg, 4400 ft oda-vissza a jegyem. Szóval most agyalok, hogy mi legyen (szívem azt mondja, hogy Siófok legyen...)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Super Woofer: Én is azt javasolnám, hogy egy picit a basszust állísd halkabbra. Régebben én is próbálkoztam az FL-el, de hamar feladtam mindig. Venni akarok majd egy Line6 hangkártyát a gitárhoz, és akkor szerintem újra elő fog kerülni az FL is :)

Talán a legelfogadhatóbb próbálkozásom ez:

http://www.youtube.com/watch?v=sZoDSW1Zm6w

Holnap ha minden igaz fogászat. Már úgy fél éve kattog az állkapcsom, valószínűleg a bölcsességfog miatt. 1 Hete teljesen kiakadt. Alig tudom kinyitni. Remélem nem kell műteni, hanem egy harapásemelővel megúszom a dolgot. Végre egy picit lehűlt a levegő, de eső még mindig nem esett! Jó lenne már.

Link to comment
Share on other sites

na megvolt az idei béremelésünk is, ami kemény bruttó 4 ezer 100 forint (azaz jó ha + 2ezret kapok pluszba)

Link to comment
Share on other sites

hát ha nettóba adnának ennyit pluszba nem lenne poén :D A cél, a havi 110-120k / hó (valljuk be ennyi kell minimum a normális élethez)

Link to comment
Share on other sites

Srácok, középszintű angol/német tudással van-e lehetőség Horvátországban ill. Szlovákiában dolgozni? :) Mellesleg gondolkodtatok-e már azon, hogy kimenjetek külföldre dolgozni pár hónapot? :)

 

Szerk.: My God.. Legalább hetente rá szoktam pillantani a profilomra, hogy kaptam-e valamilyen pontocskát és tök furcsa a koromnál 19 évet látni.. :D Ha ez így megy tovább nem sokára elérem a harmincat is.. :D

Link to comment
Share on other sites

Haha nekem már a 17 is olyan furának tűnik. :D Nem szeretem ezt a számot olyan semmilyen :D A 20-at várom az szép egész :D

 

Én ha egyszer kijutnék külföldre és lenne munkahelyem akkor nem csak pár hónapot maradnék ott az hétszentség :D Egyik életcélom az, hogy eljussak Angliába. A nyelvtudás meglesz hozzá csak valami kelendő szakma is kellene hozzá :D Meg kezdetnek nem ártana egy 'kis' pénz sem :D

Link to comment
Share on other sites

17 vagy, tanulsz még, menj el diákmunkára, tedd félre legalább a pénz felét, mikor végzel sulival, meg amivel kell, egyből mehetsz is külföldre.. (és ott vagy befejezett sulival + tudsz nyelvet is és még pénzed is van így nem 0-ról indulsz..jah, és ha már kijutottál és van munkahelyed, maradj is ott, miért jönnél vissza, ha már van 1 biztos háttered, munkád stb.? elmész a jóba, visszajössz a sz@rba? hát...... mert itt csak szívni fogsz a havi 90-100K-s (jobb esetben) játékbérrel SZVSZ. és a Zárak csak nőnek..) én is ezt fogom most tenni.. pénz fele megy félre, a többit eliszom xD áh nem..

 

használd ki amíg van lehetőség ilyen diákizére, mert aztán kitudja mit hoz a jövő.. ezekből a '''izékből'' még azt is kinézem h eltörlik ezt a lehetőséget... meg most még könnyebb is, mert nincsenek ilyenek h kötelező kiadások, rezsi ilyesmik.. úgyhogy ja....

 

szerk.: nekem is Anglia a célpont :D

Link to comment
Share on other sites

Én is Angliát jelöltem meg, mint célpont :) Nagyobbik húgom (akinek tegnap volt a 15.ik születésnapja) idén volt kint sulival Angliában, s gondoljátok el volt a Chelsea stadionjánál, nagypénteken meg Franciaországban a Notre Dame nál :)

 

Amúgy ha Anglia akkor ezekben a városokban dolgoznék : Liverpool, London , s Manchester

 

 

Mint írtam tegnap volt húgom születésnapja, s így kiugrottam anyuékhoz felköszönteni, örült is nekem a húgom, csak hát anyám a szokásos b@cogatásaitól már kezd a tököm tele lenni... azt nem veszi soha észre, hogy egyedül álloként élni sokkal nehezebb, mint családdal... de tök jó ma zárok azaz lesz 1 - 1/2 2 mire hazaérek alszok (megint 5-6 órát aztán menjek ide-oda amoda) szerintem az lesz, hogy hazaérek megcsinálok mindent aztán only Dead Island egész nap, főleg, hogy lakótársaimnak szó szerint hosszú hétvégéjük van, mert csak csütörtökön mennek először s így holnap este mennek iszogatós bulira. Mondjuk én a Gödörbe mentem volna le csak úgy, mint jó múltkor Doogkával :) Csak hát sok meló, kevés idő...

Link to comment
Share on other sites

Svájc egy érdekes nemzet 1 nyelvet sem beszélnek hanem hármat rosszul :D

 

Kinek, hogy telt augusztus 20?

 

Este engem elengedtek 11 kor, így egy olyan sprintet toltam le, hogy Ursain Bolt megirigyelhetné :D A tüdőm valahol az Aréna s a Keleti között várt meg :D Lényeg hazaértem éjfél körül. Lakótársaimmal megnéztük a Project X -t (én már láttam régebben) aztán 20-án este a Diktátort néztük meg, amin megszakadtam a röhögéstől, nézzétek meg ha röhögőgörcsöt akartok! :)S 3/4 5 kor feküdtem le 19-én szóval jó volt :)

Link to comment
Share on other sites

anti az a legjobb film tőlük :) Ám nem elég, hogy nagyon kurtán le vagyok maradva a cikkírással (szeptemberre terveztem eredetileg az új cikkeimet, erre ellenőrzés még nincs) + írok a Dead Islandról egy kritikát, ami miatt mostanság 4-5 esetleg 6 órákat alszok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...