Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Én meg ma főztem egy 6 literes lábos töltött káposztát.

Holnap csak levest főzök mást nem.

Tuti hogy két-három napig káposztán élünk ami két napig

még elmegy de hogy utána mi lesz vele azt nem tudom.

Még azt se tudom mi a frászért kellett ennyit főzni belőle.

Szerintem a fagyasztóba fog kikötni.

Link to comment
Share on other sites

arab? nem akarsz neki véletlenül bemutatni? :D (még mielőtt elkezdenél velem IS vicceskedni, nem, nem erre gondoltam -> ,,l,,)

látom mostanába nagyon megy a hülyeség...xdd

 

 

ha jól tudom van pasija :) Egyébként én anno a volt barátnőmmel rádióztunk is, s ismerek 1-2 ismertebb arcot (Kovács Áron, Harsányi Levente, bár nem nagyon tartjuk már a kapcsolatot), s a rádióban olyan volt a hangulat, hogy a hülyéskedés alapkövetelmény volt, szóval ez rajtam maradt :)

 

Vadica : hmmm speciel én imádom a töltött káposztát :) Mostohaanyám édes káposztával szokta csinálni, nagyon gondolkodok rajta, hogy fizukor főzök magamnak :)

 

Na ez a nap enyém ha már nevem napja van :) Volt osztálytársam, s egyben egyik legjobb barátom pont éjfélkor küldte el a névnapi köszöntő sms-t :) Remélem melóhelyen nem lesz annyi szívás, mint tegnap, mivel konkrétan nagyon pocsékul aludtam, hiába tegnap szétjártam magamat, s járdányi erőm sincsen... fincsi lesz így a mai 7 órás műszak

Link to comment
Share on other sites

Köszi Sony! :)

 

Na így húsvérkor romlott el a monitorom, így apáméktól netezek most, de elvileg délután újra online leszek (már ha online leszek xD)

Mindenkinek boldog nyulat!!

 

Szombaton záros voltam bent, s durván 6 év alatt a legfainabb szervezést kaptuk taxival kapcsolatban ugyanis durván másfél órát kellett várnunk mire jött a mi taxink...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mit árulsz majd super? Remélem nekünk pirátésekneknek (főleg a mindennapjainkos embereknek) adsz valami kedvezményt :D

Bár én most 2 ezerért fogom beszerválni Blu-rayen a Vissza a Jövőbe trilógiát :P

Link to comment
Share on other sites

még nem mondanék semmi konkrétumot, egyelőre még titok :D

hogy adok-e kedvezményt? hmm.. még meglátom, nem akarok ígérni olyat amit LEHET, hogy nem tartok be..

de az tuti hogy lesz ilyen FB-s megosztós lájkolós ny.játék, sorsolás.. na persze nem ilyenek mint pl BMW meg iPhone és a többi..

kis dolgok, de azok mindenképp kisorsolásra kerülnek majd.. ez jó nekem is, meg a megosztónak is.. én kapok egy kis reklámot, promóciót, aki meg megosztja az meg ingyen kapja a cuccot :D

bár már az a baj hogy a sok hülye elszúrta az emberek bizalmát, akik iphone-okat meg hasonlókat "sorsoltak" ki aztán meg kamu volt az egész.. na de lényegtelen, én bízom benne h jó leszek és "felfutok"..

 

na és most pedig ana rooo7 "hagwalah" bissabab ana uhibu 'drift' :D

Link to comment
Share on other sites

kösz Sony :D

nem tudom, vhogy "vonzódom" hozzá, de fene se tudja miért, de lassan jobban fogok tudni arabul, mint angolul :D

bár azért van még mit tanulni.. bőven van :D

amit tudok az kb lepkefinggal egyenlő :D

 

kezdődött az egész úgy kb 2011 augusztusba mikor egyik ismerősöm megosztott 1 arab driftes videót FB-n, végignéztem mind a 10 percet, azt gondoltam magamba ez nem is rossz..

utána találtam 1 videót ahol LFS-be arab driftelgetnek, le is töltöttem gyorsan, aztán ott driftelgettem magamnak :D

nem sokkal utána meg multiba, volt is pár bannolás elején xD

(JÁTÉKOK -> LFS topikba meg tudod nézni mit alkotok.. utolsó oldalon xD )

aztán így kis idő elteltével egyre jobban "belegabalyodtam" ebbe az egészbe..

most már szinte csak ez megy.. arab drift, közbe meg szól Rashed Al Majeed, vagy Mona Amarsha, ez is jó anyag :D

és most már ott tartok h szinte minden érdekel ami arab :D :D

Link to comment
Share on other sites

omg2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

kaptam egy ilyen levelet, már majdnem bedőltem neki O.o

aztán mikor megláttam h a feladó: admin@djflowerz.com

egyből rájöttem h kamu...ráadásul mikor rámentem a djflowerz.com oldalra, nem engedett be ezért:

 

A(z) Google Chrome letiltotta a(z) djflowerz.com elérését. Ezt a weboldalt adathalász webhelyként jelentették be.

 

szóval aki ilyen levelet kap az ne reagáljon rá.. törölje ki !

Senki ne adja meg az adatait..!

 

U.I.: ha meg esetleg az otpbank email címe van a feladónál, akkor se ... inkább menjetek be a bankba, azt intézzétek el személyesen

 

na most biztos hülyének néztek h ilyen egyértelmű dologról vakerálok itt :D de sztem sose baj az ha figyelmeztetve vannak az emberek.... mert sajnos néhányan bedőlnek ezeknek, főleg egy kezdő netező emberke..

Link to comment
Share on other sites

Kisebbik húgommal főztem Nápolyi mártást :) Jól sikerült (mint mindig) :) Szerdán végre talizok haverommal is, mint a messiást úgy várjuk mint ketten.

Link to comment
Share on other sites

Én túl messze lakok, így természetesen semmi sem volt :D Itt csak egy lengyel kamion borult bele az árokba ami miatt 2 napig 1 órát késett minden busz mert kerülőúton kellett menni :D

 

Holnapután meg megyek nyelvvizsgára (írásbeli), kedden pedig a szóbeli következik. Most érdekes mert egyáltalán nem izgulok, múlt héten meg még be voltam pörögve. Ahogy közeledik egyre inkább nem érdekel és bízom benne, hogy sikerülni fog :D

Link to comment
Share on other sites

Itt Újpesten sem lehetett érezni a földrengést. igaz minden napom olyan volt, hogy az ágynak úgy örültem, mint a messiásnak. Szerda este végre megtudtam nézni a Verdák első részét, konkrétan szakadtam a röhögéstől. Kajakra mondom, ezentúl örömmel nézek animációs filmeket, azokban sokszor jobb poénok vannak, mint 1 vígjátékban. Elsején meg végignézem a Felhőatlaszt. Májusban meg készül az új best of bumerángom, hasonló, mint amit tavaly vágtam össze, csak most inkább a poénokra fogok építeni. Gyors kérdések is lennének :

 

van a playstationcommunity.hu . S egy ilyen hasonló kaliberű oldalt akarok csinálni, csak filmekkel. Kellenének filmkritikákat író emberek + 1-2 webfejlesztő. Én extra. hu-s megoldáson is filozom, mivel nincs pénzem domain regre... ki vállalná

 

A film kritikát így képzelem :

 

Verdák ---> Film címe

 

Ízirájder öcsém! Ízirájder --> valami beszólás ide, lehet poénos is.

Link to comment
Share on other sites

Köszi szikla! :D

 

Jövőre meg jöhet az emelt szintű angol és egy középfokú német is jól jönne. Úgyis nyelvvel fogok továbbmenni (már ha megyek, ha meg nem akkor elszegődök szakácsnak :D).

 

Most nyáron pedig a jogsin van a sor :D

Link to comment
Share on other sites

nm ;)

 

Nagyon "kellemes hangolodással " hangolódok a jövő vasárnaptól induló szabimra, mivel ínhüvelygyulladásom van ... Konkrétan 3/4 4 kor bírtam elaludni, s ma reggel 8kor arra kelek, hogy sírok a fájdalomtól... Holnap azt fogom csinálni, hogy közel 3 napnyi alvást + filmezést bepótolok, aztán holnapután meló, mert nem fogok táppénzre elmenni...

Link to comment
Share on other sites

Köszi! Persze jobban vagyok, sokat segített kínai kézsegítő barátom Fás Lee :D Nekem még 3 munkanapom van (csütörtök-péntek-szombat) utána 9 nap pihi :)

Link to comment
Share on other sites

én tegnap este voltam Balkán Fanatik koncerten(és a koncerten találkoztam életem nőjével,de már ismerem régóta..)hajnalba hazaértem(kicsit aludtam)de,azóta a gépen lógok...

"és....mert ismét bebizonyosodott hogy a barátok nagyon jók ha Vannak,jók azért mert meglepnek,jók azért mert szeretnek,és végül azért JÓK MERT MEGSZORÍTJÁK a kezedet,és az EGEKBE REPÍTIK a SZÍVEDET!!!!!"

ezt írtam neki,szerintetek jó szöveg?köszönöm a segítséget! :)

Link to comment
Share on other sites

Gyerekek holnap ünnepelek , ugyanis betöltöm a 28-t. Basszus kimondani is nehéz. Úgy volt, hogy ma megyek a ZP-be egy havercsajjal, de az idő s a lové közbeszólt (megint) holnap viszont haverral lógok egy kicsit :)

Link to comment
Share on other sites

Köszi Deathproof! :)

 

Kb 20 perce lettem kész az oprendszer telepitésével, miután este egyszerűen megadta magát az XP-m...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...