Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Zulu : elképzeltem, hogy valami zombis játéknak te adnád a címet :D

 

- Zulu of the dead ( The house of the dead)

- Resident Zulu (Resident Evil)

- Silent Zulu (Silent Hill)

 

Én most azon vacillálok, hogy holnap mit csináljak mivel szabadnapos leszek. Terveim között szerepel, hogy befejezem a Breaking Bad első évadját (végre)+ kicsit karbantartsam (nem szó szerint) a számítógépemet + takarítás, de haverral is kellene ütköznöm.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Egész jó ez az új kinézet, kedvet kaptam újra fórumozni.... :D

Sajnos elképesztő még mindig, hogy milyen szerencsétlen emberek ülnek a gép előtt. :lol:

Topik címe: X vagy Y csapatnak szurkolsz.

 

Erre leírják, hogy Z-nek, Sz-nek Q-nak.... :lol: hát ennyi idiótát én még nem láttam.

 

De úgy látom, hogy itt és a fórum többi részén megmaradtak az okos, gondolkodni tudó, jó fej emberek! :)

Link to comment
Share on other sites

Hihi... Plats vs Zulu :D

 

Bármi :D Igazából nincs sok tapasztalatom, ami van az meg irodai... amolyan titkárnős. Ebben van gyakorlatom, és igazából jó is lenne ezen a vonalon maradni, de most az a világ van, hogy bármi jó, ha nincs az amit szeretnék.

 

Ha csak nem akarsz reggelente Dabasra buszozni, vagy vonatozni, nincsen ötletem... :(

 

Én az egyszerű embereket kedvelem...,hallgassatok reggel délben este Archívumot!! :)

 

Gondolom ez valami zene szerűség, és a nevéből valami szélsőséges jobb oldali "himnuszsorozatra" tippelek, és ha igazam van, akkor részemről ki van csukva, hogy akár csak kíváncsi legyek rájuk, és az ésszerű gondolkodást hírből sem ismerik. ;) Igazából én zene alatt az Emil.Rulez!, Deák Bill, Kálloy Molnár Péter, Cseh Tamás színvonalat megütő muzsikákat értem, mondjuk még a disco, és a báli zenéket is élvezni tudom, de csak buliban, sörrel a kezemben, csajokkal és/vagy haverokkal, de inkább Blues, Jazz, Rock és Alternatív ami közel áll hozzám. :)

 

 

A napom kissé hosszúra nyúlt, de megéri :P Még jövőhét keddig bent maradok 8-ig, és mindennel megleszek, ami még jövőhét hétvégéig rám vár, aztán vár a jól megérdemelt hoszzúhétvége :D Beszéltem főnökömmel, és úgy néz ki, 5-6-7 az enyém :P Ráadásul megyünk 5.-én csajszival tánc színházba, aztán csütörtökön lehet bemegyek vele suliba ismerősöket, meg régi barátokat látni, pénteken szalagavató, ahol ő is szerepel, szombaton meg elhívott valami előadásra :P Szóval, ha minden összejön, aktív pihenés a köbön! :D

Link to comment
Share on other sites

Nem akarok összeveszni, de most hogy válaszoltál, Kíváncsi voltam, hogy igazam volt-e, így meghallgattam egy számot...

Ez valami neonáci fos. ;)

Ha azt kérdezed, mit értek az "ésszerű gondolkodás" alatt, azt mondanám rá, hogy a dolgok lehető legtöbb oldalát megismerve, mérlegelni, és döntést hozni, vagy véleményt nyilvánítani. Azonban amíg valaki csak egy oldalt képes látni, és elfogadni addig a nézőpontja mindig szubjektív marad. :huh:

 

Am Klezmer-t nem ismerem :)

Link to comment
Share on other sites

Úgysem fogunk egyetérteni soha, szóval amennyiben ebben egyet értünk, felesleges ragozni a témát. ;) Bocsánat, hogy leszóltam a zenédet, ha ez áll közel hozzád, akkor egészségedre, semmi közöm nincsen hozzá, mit hallgatsz. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Hihi... Plats vs Zulu :D

 

 

 

Ha csak nem akarsz reggelente Dabasra buszozni, vagy vonatozni, nincsen ötletem... :(

 

 

 

Gondolom ez valami zene szerűség, és a nevéből valami szélsőséges jobb oldali "himnuszsorozatra" tippelek, és ha igazam van, akkor részemről ki van csukva, hogy akár csak kíváncsi legyek rájuk, és az ésszerű gondolkodást hírből sem ismerik. ;) Igazából én zene alatt az Emil.Rulez!, Deák Bill, Kálloy Molnár Péter, Cseh Tamás színvonalat megütő muzsikákat értem, mondjuk még a disco, és a báli zenéket is élvezni tudom, de csak buliban, sörrel a kezemben, csajokkal és/vagy haverokkal, de inkább Blues, Jazz, Rock és Alternatív ami közel áll hozzám. :)

 

 

A napom kissé hosszúra nyúlt, de megéri :P Még jövőhét keddig bent maradok 8-ig, és mindennel megleszek, ami még jövőhét hétvégéig rám vár, aztán vár a jól megérdemelt hoszzúhétvége :D Beszéltem főnökömmel, és úgy néz ki, 5-6-7 az enyém :P Ráadásul megyünk 5.-én csajszival tánc színházba, aztán csütörtökön lehet bemegyek vele suliba ismerősöket, meg régi barátokat látni, pénteken szalagavató, ahol ő is szerepel, szombaton meg elhívott valami előadásra :P Szóval, ha minden összejön, aktív pihenés a köbön! :D

 

Az Emil.Rulez frontembere a Hajós András?

 

Hu ma megint hallgattam a saját összevágott bumerángomat, amit anno már megosztottam veletek itten. A Levél az Ausztrál Miniszterhez c. számból van 1 mondat, amin bármikor tudok olyanokat röhögni, hogy mindenki engem néz. Így hangzik :

 

" Maga elküld egy kérdőívet a HÁZAMBA, amiben megkérdezi, hogy hol a picsában lakom?"

 

Na a mai napom egyenlő is lehetett volna a hóhér akasztásával, konkrétan amennyit rohangáltam a tüdőmet kiköptem, s valahol még ott van a plázában...

Link to comment
Share on other sites

Igen ő, de annak ellenére, hogy iszonyat jó humora van, és a zenéjükben is bőven érezhető, elég komoly mögöttes tartalom is van itt ott :) Érdemes meghallgatni annak, aki nem ismeri :P

Link to comment
Share on other sites

Két nagy kedvencem tőlük, de rossz számukat még nem hallottam :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=wQfG04_41Eo

 

http://www.youtube.com/watch?v=OzkplN3TpK8

 

Zulu: nem tom.. nekem egyébként is szimpi a manus, a humorát, meg a zenéjét pedig kifejezetten csípem. :)

Link to comment
Share on other sites

Hu skacok kivégeztem a Breaking Bad első évadját :) Mostantól ha keveset lennék itt akkor az vagy meló vagy sorozatnézés miatt van :) Kurta nagyon, csekkoljátok!

Link to comment
Share on other sites

Zulu a papné valahogy jobban hangzik :P Nem is mondtam egyébként, hogy szeretni kell :P Ez az én zenei ízlésemhez áll közel, nyilván ahány ember annyi féle, és ez így is van jól. :P

 

Szikla azért ne tűnj el nagyon :D

 

Hát skacok... úgy néz ki, hogy a szerdai táncszínházasdi ugrott... Pedig a leányzó naagyon be volt már zsongva :unsure: Mondjuk várható volt, hogy nem megy minden simán.. Túl könnyen megkaptam a szabit :D De azért szívesen elvittem volna a csajszit, csak sajnos nagy az esélye, hogy nem érnénk el az uccsó buszt hazafelé és neki csütörtökön suli van. :( De a szabit már megkaptam, szóval pihenek egyet, és lehet csatlakozom hozzá az iskolában :P A tanárokkal, meg a biztonsági őrökkel úgyis puszipajtások vagyunk, szóval nem lesz gond... :D

Link to comment
Share on other sites

Skacok megosztom veletek az első évadból a legepikusabb jelenetet, minimális spoiler van!

http://www.youtube.com/watch?v=3avhU0N5lJI

 

Hu meghallgattam 1 számot a youtubeon az Emil! Rulez-től ez a "Zazie az Ágyban", s basszus anno ez tetszett. Tény nem rossz zenét csinál Hajós, csak sokan elitélik gondolom azért, mert mindenbe belevág ( Benne leszek a tévében, Heti hetes stb... )

Róla el kellene dönteni, hogy most tévés, zenész esetleg rádiós akar lenni...

 

Gery: Én nem is olyan régen összejöhettem volna 1 kollégámmal aki egyidős velem, de dobtam illetve nem akarok tőle semmit, mert :

- Van 1 kisfia (ami még nem is lenne gond)

- A csaj sajna nagyon közelit ahhoz, hogy menthetetlen alkoholista legyen :( Okokat inkább nem írnék.

 

Amúgy a csajt nem értem, ha akar táncolni, s veled akar lenni akkor valamit áldozni kell (valamit valamiért elv)

én speciel szombat éjjel nem aludtam semmit, pedig húzós műszakom volt, de hazamentem várt az új Batman film DVD-ben + másnap reggel feljött rég nem látott haverom Győrből. Cirka 35-36 órát voltam fent. Estére kb úgy néztem ki, mint a Resident Evil negatív figurái (zombi)

Link to comment
Share on other sites

Nagyszerű jelenet :D Am nem tánc, hanem táncszínház, de a csaj is tud táncolni, illetve 6 éves kora óta táncol... :P Experidance előadás :D Nem azért nem jönne, mert nem akar, hanem mert szallagavatón szerepel, és próba van reggeltől estig. Amire lehet én is elmegyek :P Am Hajós tudtommal előbb volt zenész, mint egyéb, és ebben is a legjobb szerintem. :)

 

A csajszis sztorira a melóhelyedről emlékszem. :)

 

Egyébként nagyszerű napom volt... Egész napom... A főnököm felmondott, szóval dec.15-étől egyedül leszek 4 ember munkájára. Azt hiszem, nem fogom sokáig bírni. <_<

Link to comment
Share on other sites

Tudom, hogy sok különbség van de most nagyon ráfüggtem :D Hamar befejezem az első évadot, ha 1 rész / 1 nap gyorsasággal haladok (gyorsabban meg nemakarok mert elveszne a varázsa, bár nehéz megállni :D) aztán osztálytársam meg azt mondta, hogy nagyon jó a könyv is, meg mindenhol ezt olvasom, hát végül is szeretek olvasni úgyhogy érdekel :D (persze vannak kivételek, kötelezőket utálom kivéve a Pál Utcai Fiúkat, :D)

Link to comment
Share on other sites

Én nem akarom elsiteni, hadd legyen valamit nézni, mert walking deadnek meg most jön az utolsó része hétfőn (lement a fele évad, másik felét majd februárban folytatják!! :( ) aztán nem lesz mit nézni, legalább ezzel kitöltöm az űrt még ha nem is sokáig :D

Link to comment
Share on other sites

Gyerekek a rekord az enyém akkor :

 

24 első évadját elkezdtem egy hétfői nap reggelén s aznap estére fejeztem be ( egyhuzamban néztem végig) azóta 1 sorozatnak se sikerült ezt megcsinálnia. A Breaking Bad első évadjánál úgy voltam, ahogy sony is írta 1 nap 1 rész, kivétel az utolsó 3 részt, mert azt egybe néztem meg. A trónok harcára én is kíváncsi vagyok, szerintem ha kivégeztem a breaking-et akkor jöhet az. Amúgy anno (talán a 2010 szeptemberi ) pirateclub moziújságjába én írtam kritikát a 24-ről. Nem kevés időmbe telt amíg a gondolataimat egybe leírtam róla. A Dexter-rel egy nagy bajom van. Túl van hypolva. Anno sajna csak szinkronosba tudtam beszerezni (ez volt 3 éve talán) s azóta nem jutottam el addig, hogy végignézzem. A legtovább talán a hatodik rész volt. S nem azért, mert szinkronos volt. Hanem egyszerűen nem jött át a varázsa, amiért sokan szeretik. A BB-vel is így voltam egyébként, de ott mégis kaptam olyat, amire azt mondtam na ez egy korrekt sorozat. Faterom meg a Jóbarátok, s a Két pasi meg 1 kicsiért van oda.

Link to comment
Share on other sites

Hajaj ti sportot úztök ebből:D

 

Én nem akarom elsiteni, hadd legyen valamit nézni, mert walking deadnek meg most jön az utolsó része hétfőn (lement a fele évad, másik felét majd februárban folytatják!! :( ) aztán nem lesz mit nézni, legalább ezzel kitöltöm az űrt még ha nem is sokáig :D

 

Basszus! most lesz vége... nos igen akkor kell keresni valamit. Mondjuk Braking bad jól hangzik, lehet elkezdem.

Link to comment
Share on other sites

Na gyerköcök elkezdődött az őrület azaz a karácsonyi szezon. S nincs annál jobb, amikor a részlegeden (vevőszolgálat) a karácsonyi szezon elején kiderül, hogy durván 600-700 órányi minuszban vagyunk emberileg ( ez cirkán annyit jelent, hogy kb 5-6 esetleg 7 ember kellene pluszba, hogy ha nem is zavartalanul, de menjen minden.) Ráadásul az egyik kolléganőnket most csütörtökön kirúgták, bár őszintén szólva várható is volt, csak ez miatt megint mi fogunk szívni.) A diák csaj, akiről múltkor meséltem, hogy érzem, hogy nyomul rám mondtam neki, hogy januárba esetleg februárba tarthatnánk egy kisebb közös délutánokat (figyelem! Nem randit kértem tőle!!)

 

Dawide : anno amikor még csak ismerkedtem a 24-el (ezelőtt 5,5 éve) akkor a Coolon ment minden este. S pont az utolsó részt nem láttam meló miatt, aztán gyorsan le az akkor még üzemelő bitgate-ről aztán másnap neki is estem, s annyira bejött, hogy kb 2-3 hónappal később megvettem a második évadot ekkor már az Arénában dolgoztam. A harmadik évadot kb 6 hónap késéssel vettem meg, pont aznap amikor Piero kollégával találkoztam a West End mellett. Ez volt 2008 szeptemberében. Aztán megint durván fél év, s jött a negyedik évad, amit megvettem. az ötödik-hatodik évadot csak azért nem vettem meg, mert nem találtam sehol illetve láttam csak éppenséggel sokkal durvább áron. A hetedik évadot idén áprilisban kaparintottam meg a Csepeli Tescoban 2000 forintért (!!) sikerült beszereznem, amit még mindig nem néztem végig. Valahogy aláhagyott a 24-es lelkesedésem. Lehet, hogy a helyszín váltás miatt. Ám azt tudtátok, hogy készült a 24-ből 3+1 könyv ? A " +1" az a filozófiája a 24-nek. míg a másik 3 az rendes sztori könyv, ami az első évad előtt játszódik.

 

Sony : A Walking Dead-re is kíváncsi vagyok, de mondok olyan sorozatokat, amiket többre tartok, mint a WD (ezzel nem azt mondom, hogy rossz a sorozat!)

 

- A Szökés (megvan mind a 4 évad csak még nem jutottam el addig, hogy végignézzem)

- Kaliforgia

- Sliders (régi kedvencem)

- Odaát ( volt osztálytársam is ajánlotta)

- Kockafejek (első 3 évad megvan, ráadásul feliratosan, csak legyen rá időm)

 

S akkor mozifilmek, mert ebből is van mit néznem:

 

-Rango

-Az Amazonas Kincse

-Hercegnő és a Béka

-Elrabolva 2 (amit kijön DVD-ben)

-Felhőatlasz (lehet, hogy most decemberbe megnézem moziba, mert érdekel)

 

s ezt még lehetne sorolni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...