Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Mi más jöhetne megint, mint egy rossz dolog!? Az öcsémet műteni kell, nemsokkal a születésnapja után. Mert azok a szerencsétlen orvosok elszúrtak valamit Nyíregyházán. Persze tisztelet a kivételnek. Komolyan mondom már meg sem lep semmi. A doki előtte mondta, hogy műteni kell, és nem is sírt. Már van olyan erős lelkileg, mint én. Ennek örülök.

Link to comment
Share on other sites

Hű gyerekek... egy nagyon húzós héten vagyok túl, iszonyatos mennyiségű munkán, egy szülinapi betépésen és még sok mindenen. Várom a jövő hétvégét, mert addigra a következő, legalább ilyen tré/tartalmas héten is túl leszek. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Anti : Jobbulást Öcsédnek!!

 

Egy viszonylag nagyon jól sikerült hétvégén vagyok túl. Kezdődött az egész azzal, hogy péntek helyett már csütörtökön rajta volt a fizum (nagyon nagy megkönnyebbülés volt) azután 2 nap pihi. Apám pénteken felhív, hogy menjek át hozzá, mert tesómnak ma tartják a születésnapi bulit :) 12 éves lett a tesóm (sajnos tartós beteg) örömmel mentem át, buli után csörög a telefon... vevőszoli igazgató kérdezi, hogy szombaton nem tudnék e bemenni, mert Csongorita művészkisasszony kihisztizte magának, hogy szombaton ne keljen dolgoznia, persze én meg mondtam, hogy család az első nálam. Tegnap meg egész nap bent voltam (10-től 10ig) S péntekről lemaradt : megcsináltam az idei ősz-tél első forralt borát, amiben megint újítottam, ugyanis almás -lime citromos forralt bort csináltam, s meglepően finom lett :) Egy másik fórumon egyből kaptam a tanácsot, hogy legközelebb csilis forralt bort csináljak :D

Link to comment
Share on other sites

Szikla: Szerintem ha az új adag forraltborba belezbaggyintasz két evőkanál Erős Pistát az már úgy megfelelő :D A tesódnak pedig boldog szülinapot így utólag, és jobbulást! :)

 

Anti: Jobbulást az öcsédnek!

 

Nekem a melóban a tegnapi nap volt a hónap csúcsa... Egyedül voltam Pénzügyön, és hát úgy lényegében kicsináltak a partnerek, meg a napi teendők, és mire az elmaradt dolgokhoz nyúlhattam volna, már bezombultam, és így nem túl jó a főkönyvbenbogarászómindenszutykotkivakarókészségem, így inkább mára hagytam, de ma sem volt már erőm fökönyvikakát pucolni... Reméltem, hogy egy jó darabig nem lesz ilyen, de a főnököm megnyugtatott, hogy ugyanez a pörgés lesz Márciusig... Könyvvizsgálat szeptember hóig, aztán készülés az éves zárásra, december elején hétvégi irattárazás, aztán egy kicsit lazább hét karácsony után, aztán újév, utána pedig egy húzós hét, és mielőtt az újévi felfordulás, és az őrült bolt töltögetés véget érne, és egy kis nyugalmunk lehetne, jön is az éves zárás. Nagyszerű!! :D

Link to comment
Share on other sites

Gery : A másik fórumon Soldier nevű fórumtársam a csili paprikát ajánlotta na most ötvözöm ezt a kettőt ,s elkeresztelem a "pokol borának" :D

 

Köszönöm a tesóm nevében, hát nem tudom, hogy az autizmust hogy lehet gyógyítani, de a legfontosabb, hogy nagyon szereti mindenki :)

Link to comment
Share on other sites

Szikla: csak csínján az erőspistával, mert sós ;)

 

Nagyon kemény volt: Főnököm, konkrétan leb@szott, hogy ne maradjak már pénteken tovább :D Aztán mondtam, hogy ezt-meg azt ígértem mára a partnereknek, aztán hazaküldött, hogy ráér hétfőn. :P Szóval ma Dizsi-Havai van!! :D

Link to comment
Share on other sites

Én meg ma vásárlási történelmet állítottam fel! Ugyebár a Tesco,Auchan s még sorolhatnám a vásárlóknak adja el a portékáit, igen ám ,de ma én adtam el a Tesconak 1 bútorakasztó fület (ezzel dolgozunk amúgy bent a Tesconál) csak hát hiány volt belőle, s aztán tegnap az Obi-nál vettem 2 darabot 1nagyot, s 1 kicsit. S a kicsit megvették tőlem :D Kicsit Epic fail a cucc xD

Link to comment
Share on other sites

elolvastam a szürke ötven árnyalatát de kissé twilight-os érzésem lett töle..

Azon tanakodtunk a kolléganőmmel létezik-e ilyen mindent elsöprő kivánás férfi és nő között?

vagy csak mi még nem találkoztunk ilyen férfival,akinek csak mi kellünk de mindenáron?

szerintetek?

én kiváncsi lennék rá ,valaha is megtapasztalom azt az érzést amiről olvasok az ilyen szerelmes ponyvaregényekbe..

mert volt aki tüzbe hozott és viszont de nem tartott tovább 1-2 évnél a lángolás-és nem részemről hült ki a dolog ,sajna....

Link to comment
Share on other sites

Ha jól tudom pár éve kezdtek az angolok egy úgy mond boldogságmérést.40ezer embert figyelnek/ figyeltek 20 éven át. S úgy voltak boldogok :

 

" nincsenek öt éve együtt, öt év után a boldogság elkezd csökkenni. Még nincsenek gyerekük, viszont van diplomájuk."

 

Amúgy az összevágott bumerángba benne van ez, majd megkeresem,s holnap meló után feldobom :)

Link to comment
Share on other sites

Lehetne egy személyes kérdésem?

Ki hol szokott ismerkedni?

Nem ciki ha egyedül megyek disco-ba?És ki jövök onnan sértetlenül ? Életembe tán kétszer voltam barátnőmmel meg haverokkal...

Most meg már a barátaim igen nagy része otthon babázik...Úgyhogy csak magányosan tudnék menni..

Az utcán nem sikerül senkivel még egy szemkontaktig se jutnom..lehet fogynom kellene :blush:

a neten gusztustalan férfiak tucatja ír -akkor inkább a zárda..

munkahelyen nem szeretnék..

régen olyan könnyű volt ez a párkapcsolatosdi ,de most..

vagy csak én csinálom bénán?! :wacko: ha van ötlet szívesen várom.. sorry ,hogy ezzel zaklatlak titeket igy ismeretlenül...

Link to comment
Share on other sites

Lehetne egy személyes kérdésem?

Ki hol szokott ismerkedni?

Nem ciki ha egyedül megyek disco-ba?És ki jövök onnan sértetlenül ? Életembe tán kétszer voltam barátnőmmel meg haverokkal...

Most meg már a barátaim igen nagy része otthon babázik...Úgyhogy csak magányosan tudnék menni..

Az utcán nem sikerül senkivel még egy szemkontaktig se jutnom..lehet fogynom kellene :blush:

a neten gusztustalan férfiak tucatja ír -akkor inkább a zárda..

munkahelyen nem szeretnék..

régen olyan könnyű volt ez a párkapcsolatosdi ,de most..

vagy csak én csinálom bénán?! :wacko: ha van ötlet szívesen várom.. sorry ,hogy ezzel zaklatlak titeket igy ismeretlenül...

Mintha magamat olvastam volna :D Ugyanez a problémám nekem is... mostanában úgy érzem nagyon nyitni kéne új emberek felé, ismerkedni kéne, meg eljárni ide-oda Pesten, de nincs meg a bátorság az első lépéshez. Úgy könnyebb lenne ha lenne valaki aki velem tart, még ha csak 1 emberről is van szó :) De nincs most ilyen sem..

Link to comment
Share on other sites

Lehetne egy személyes kérdésem?

Ki hol szokott ismerkedni?

Nem ciki ha egyedül megyek disco-ba?És ki jövök onnan sértetlenül ? Életembe tán kétszer voltam barátnőmmel meg haverokkal...

Most meg már a barátaim igen nagy része otthon babázik...Úgyhogy csak magányosan tudnék menni..

Az utcán nem sikerül senkivel még egy szemkontaktig se jutnom..lehet fogynom kellene :blush:

a neten gusztustalan férfiak tucatja ír -akkor inkább a zárda..

munkahelyen nem szeretnék..

régen olyan könnyű volt ez a párkapcsolatosdi ,de most..

vagy csak én csinálom bénán?! :wacko: ha van ötlet szívesen várom.. sorry ,hogy ezzel zaklatlak titeket igy ismeretlenül...

 

"Csonttal csak a kutya játszik" ;) Egyébként ha új embereket akarsz megismerni, mindig keresd az újdonságot, és ha van egy lehetőség, mondjuk valamilyen program, ahol mondjuk segíthetsz másoknak, vagy tudom is én, akkor ne mondj rá nemet... :P NEm azt mondom, hogy ha 18:00-ig dolgozol, akkor utána még menjél el valami programra, és önkénteskedj, de sok jó embert ismerhetsz meg, ha olyan programokra jársz, ahol nem magadért csinálsz valamit. Én rengeteg jó embert ismertem meg így, és a mostani barátnőjelölttel is egy ilyen kis "csoport" jóvoltából kerültünk közel egymáshoz... :)

Link to comment
Share on other sites

Lehetne egy személyes kérdésem?

Ki hol szokott ismerkedni?

Nem ciki ha egyedül megyek disco-ba?És ki jövök onnan sértetlenül ? Életembe tán kétszer voltam barátnőmmel meg haverokkal...

Most meg már a barátaim igen nagy része otthon babázik...Úgyhogy csak magányosan tudnék menni..

Az utcán nem sikerül senkivel még egy szemkontaktig se jutnom..lehet fogynom kellene :blush:

a neten gusztustalan férfiak tucatja ír -akkor inkább a zárda..

munkahelyen nem szeretnék..

régen olyan könnyű volt ez a párkapcsolatosdi ,de most..

vagy csak én csinálom bénán?! :wacko: ha van ötlet szívesen várom.. sorry ,hogy ezzel zaklatlak titeket igy ismeretlenül...

 

Mintha a laktótársamat s engem látnám egybegyúrva :

 

Én nem vagyok nagy diszkóba járós, lehet, hogy időhiány miatt. Viszont lazán megszólítok bárkit bármikor. Szerintem ez személyiség függő is, de ezt ne vedd 100%-ra. Lakótársam (Pisti) meg nyáron szakított a barátnőjével, s benne van egy olyan hiba, amibe én próbáltam segíteni, hogy nem mer megszólítani senkit sem. Itt most nem felszedésre gondolok, de valami alapkérdéssel se, pl, hogy mennyi az idő? S anno voltunk hétvégi bevásároláson, s a tésztáknál egy teljesen átlagos kérdést tettem fel egy csajnak Pisti meg csak lesett. A kérdés ennyi volt : "Szia! Spagettit szeretnék csinálni, s az a kérdésem, hogy milyen tésztát ajánlanál?"

 

De a legfontosabb : Ne szégyelld ha duci vagy egy kicsit ;) Vállald fel, hogy te ilyen vagy ;)

Az internetes ismerkedésnek én se vagyok a híve egyébként. Egyébként részben igazad van azzal, hogy régebben könnyebb volt az ismerkedés, de tegyük hozzá, hogy sajna a mai tizenévesek azon versengenek, hogy kinek mennyi csaja/ pasija van, mikor vesztette el stb... s sajna ez így nagyon rossz.

 

Na túl vagyok a hónap utolsó délelőttös műszakán :) Ráadásul nem gyengén megfáztam valamelyik nap konkrétan hangom alig van, mondtam is bent, hogy a következő Voice-ra már készülődök :D S tegnap este elkezdtem egy számomra új sorozatot nézni ez pedig nem más, mint a Breaking Bad.

 

S nekem is lesz egy kínos kérdésem :

 

Munkahelyemen minden hétvégén (péntek-szombat csak) van 1 diákcsaj, akin látszik, hogy belém zúgott. Na a gebasz az egészben az, hogy én májusba leszek 28 ő meg 17 lesz csak jövőre! S mint minden úriember nem fektett meg 18 éven aluli csajt, illetve maximum akkor ha én 10 évvel fiatalabb lennék, igen ám, de nem tudom, hogy mondjam el neki, mert nem akarom megbántani...

Meg hát ugyebár a másik tényező a szülők, hogy állnának hozzá ehhez...

Link to comment
Share on other sites

"Csonttal csak a kutya játszik" wink.png Egyébként ha új embereket akarsz megismerni, mindig keresd az újdonságot, és ha van egy lehetőség, mondjuk valamilyen program, ahol mondjuk segíthetsz másoknak, vagy tudom is én, akkor ne mondj rá nemet... tongue.png NEm azt mondom, hogy ha 18:00-ig dolgozol, akkor utána még menjél el valami programra, és önkénteskedj, de sok jó embert ismerhetsz meg, ha olyan programokra jársz, ahol nem magadért csinálsz valamit. Én rengeteg jó embert ismertem meg így, és a mostani barátnőjelölttel is egy ilyen kis "csoport" jóvoltából kerültünk közel egymáshoz... smile.png

mennék én de reggel 8-9 körül megyek dolgozni és este 9-nél nem érek haza elöbb nagy átlagba és ez van 15 napba a maradék 6 napon meg este 7-re értem haza a melóból..még szerencse,hogy imádom amit csinálok:)de lehet egy szabad napomat be áldozom és kiprobálom a lelkemnek mindenképp jó lesz hiszen segíthetek valakin/vagy valakiken.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...