Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

"" Fent is van egy út, meg lent is van egy út"

 

 

:D

 

Szomszédomra rájött a bulizhatnék, nem tudom lehet ma van a lúzerek és a nagy senkik (konkrétan, itt piálnak, bandáznak az utcában huszon x éves létükre se egy szakma, semmi végzettség, munkahely se semmi) világnapja de délután 4 óta dübögteti a rohadt tákolt hangfalát és ahogy ismerem nem fog megállni éjfélig. :') De ha még normális zene menne, és nem ez a tüc tüc tüc végig. :D A másik oldalon meg egy tök aranyos család lakik szóval a kettő kiegyenlíti egymást :D Nektek milyenek a szomszédaitok? :D (Ha jól tudom itt a legtöbben panellakók, én vidéki vagyok :D)

Link to comment
Share on other sites

"" Fent is van egy út, meg lent is van egy út"

 

 

:D

 

Szomszédomra rájött a bulizhatnék, nem tudom lehet ma van a lúzerek és a nagy senkik (konkrétan, itt piálnak, bandáznak az utcában huszon x éves létükre se egy szakma, semmi végzettség, munkahely se semmi) világnapja de délután 4 óta dübögteti a rohadt tákolt hangfalát és ahogy ismerem nem fog megállni éjfélig. :') De ha még normális zene menne, és nem ez a tüc tüc tüc végig. :D A másik oldalon meg egy tök aranyos család lakik szóval a kettő kiegyenlíti egymást :D Nektek milyenek a szomszédaitok? :D (Ha jól tudom itt a legtöbben panellakók, én vidéki vagyok :D)

 

 

Csak nem Project X eznek? :D

Link to comment
Share on other sites

Pedig a filmre gondoltam :) De ha tetszett akkor annak örülök, s akkor most a " Hogyan Szivassuk meg Magunkat első lépése:

 

Kedvenc zenédből vágod a csengőhangot, s a vágást véletlenül a zene eredeti helyére teszed (ergo felülírod!!!) este sikerült :D

Link to comment
Share on other sites

agenzs1 figyu már ha itt vagy hátha okosabbak leszünk.

Ez felfüggesztés lenne ha belépéskor ez fogad?

Mert 3 napja ez fogad engem is , kérdeztem 1 másik moderátort még aznap és azt írták , hogy aktív a tagságom , se warn se bant nem kaptam még is ez fogadott , engem is

 

Bann és felfüggesztésnél nem ilyen hiba üzenetnek kellene fogadnia

Snap1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Link to comment
Share on other sites

Kicsit keveritek a szezont a fazonnal, amúgy mindkettőtök nickjei élnek, csak nem tudtok velük belépni.

 

Na hát , ezt magunktól is észrevettük , mivel nem tudtunk belépni :lol::lol:

De a kérdés az , hogy miért is egész pontosan , mert nekem momentán se warnom se semmim nem volt ?

Ami a másik meg az , hogy ha felfüggesztés van akkor miért egy html hibakód fogad ?

Nem ezt kellene kiírnia a fórumnak vagy az már a motor hibája , hogy nem jelenik meg.

Valamint miért felfüggesztés ?

A bann az működik és abból megértenénk , így lövésem se volt , hogy mi ez a hiba üzenet.

Link to comment
Share on other sites

Agentzs1 nagyon kezdem unni.

Engem miért tiltasz ki mindig?

Azért mert Senior vagy nem vagy Isten, ha megsértődsz ha nem.

 

A műveltségedről meg ne is beszéljünk.

Ameddig nem mondod meg miért tiltasz ki, addig folyton újra fogok regisztrálni, majd ha kell megyek a rendőrségre.(az ok csak annyi hogy szekálsz, istentjátszol, és embereket zaklatsz)

Link to comment
Share on other sites

--1--

Az okot meg kellett hogy kapjátok.

Nem kaptunk semmilyen okot , én legalább is nem és ezt te is tudod , mert ez csak kitaláció védekezésből , hogy ne basszanak ki téged.

Ha kaptam volna , akkor nem kérdezősködnék itt ez egyértelmű.

 

--2--

A hozzászólásaitok meg úgy általában amit egy ideje műveltek az nem fórumra való (a fórum használatát már meg sem említem).

Ezt nem mondod , komolyan , ez gyenge és semmi konkrétum nincs benne , semmi ok.

Ennyi erővel ezt bárkinek lehetne írni.

Ez rád is jellemző , mert csak elég visszaolvasni a dolgaidat és látni , hogy a viselkedésed nem a fórumra való.

Akkor te most miért nem vagy felfüggesztve ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Komolyan mondom, mint 2 óvodás. Az okot leírtam, pedig csak kettőtökre és a moderátorokra tartozik, a többi usernek nem lenne semmi köze hozzá.

A témát itt befejeztem veletek, privátban lehet érdeklődni a moderátoroktól a miértekről (bár ugyanazt a választ fogjátok kapni).

Link to comment
Share on other sites

De milyen választ??????????????????????????????????

Ha bajod van velem akkor azt itt mond meg mindenki előtt és ne titkoljuk jó?

Azt hiszed még levelet fogok neked írni hogy: Kérlek megmondod hogy miért nem tudok belépni?

Komolyan ezt hiszed?

Itt és most mond a választ ha nem szartál be!

Link to comment
Share on other sites

De baszki pont ez a lényeg , hogy semmilyen okot nem írtál le , mert nincs is semmilyen ok.

És most elbasztad mert a legtöbb moderátorral itt jóban vagyok , beszéltem velük a napokban és ma is és ők sem tudtak a dolgaidról most tudták meg.

Teljesen ki vannak rád akadva.

Nyugodtan kérdezd meg őket. :lol:

Most elbasztad a lépést mert lebuktál , lebuktattad saját magad , pedig ezt is megúszhattad volna mint a többit :lol::lol:

 

kutyafejű is ezért mondott le mert már nem bírta elviselni amit itt csinálnak a moderátorok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...