Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Mindig hordanod kell? Nekem csak akkor ha gépezek :D

 

"majd hozok 1-2 fotót, ha érdekel valakit"

 

Kíváncsivá tettél : D

 

 

Nyáron nem hordtam, akkor a napszemüvegemben mászkáltam, na most ezt a Keleti pályaudvar környékén kicsit komoly :D Amúgy amikor munkába vagyok akkor viselem, mert lehet, hogy a benti fény miatt is romlott a látásom, viszont itthon nem hordom, mivel pihentetni is kell, bár nyáron nem nagyon hordtam. Feldobhatsz egy-két képet, én nekem most a remélhetőleges másod álláshoz csináltatok haverom barinőjével képeket ( ráadásul tőle bérlem a szobát), bár most anyagi okok miatt, lehet, hogy nem sokára mennem kell...

Ezért is akarok másod állást ill nyelvvizsgát letenni.

 

Na megnéztem az új Resident Evil-t a Kárhozatot ( nem ez megy a mozikban!!) hát amennyire jónak mondták, annyira csalódtam benne kb annyi volt belöle Resident Evil, hogy Ada, Leon ,s a fertözött emberkék ehhez alkottak valami gagyi sztorit. 1-2 helyen viccesen menekült meg főhösünk... Sajnálom, hogy nem azt kaptam, amit elvártam, főleg a Bioterror után, bár most pár napot várok, hogy " leülepedjen" s ha utána üt akkor megnézem mégegyszer. Adát nagyon eltalálták laza a szövegei.

 

Másik amit vártam ma, hogy nézzek a Strike Back második évadja. Ma úgy voltam vele, hogy befejezem, mert a héten már láttam belöle az első 3 részt, s az nem gyengét ütött, erre a negyedik részt úgy elb@szták nálam, hogy nem látok sok értelmet innen. Konkrétan : SPOILER!!! A főgonoszunk meghal a negyedik rész végén, s az ötödik rész teljesen új köritéssel indult...

 

 

Holnap kezdödik az utcsó 3 napom, s utána kemény 4 nap szabi :D

 

Link to comment
Share on other sites

A képek engem is érdekelnének, minden mennyiségben :) Én is vettem anno fotógépet, csak nem nagyon van időm kattogtatni sajnos :'(

 

Am én a kontaktlencsén gondolkodom már egy ideje, mert a szemüveg elfedi a jóképűségemet :lol: Illetve idegesít, hogy olyan a perifériális látásom, mint amikor egy gólya rápottyant a szélvédőre a vezető felőli oldalon, ráadásul a szemüveg hamar koszolódik, és hülyén törik meg rajta a fény is. :P

Link to comment
Share on other sites

pedig a szemüveg öltöztett Gery :) Én viszont kontaktlencsét soha nem hordanék, mert tőlem ne várja el senki, hogy naponta kinyomom a szememet, arra elég a munkahelyen a bérpapír... :D

Link to comment
Share on other sites

A leltározás lényegében azt jelenti, hogy megszámolod miből mennyi van készleten. :P Igazából nem nehéz, csak hosszú, és monoton. <_<

 

Erre azért van szükség, hogy feltűnjön, ha valamiből kevesebb, vagy több van, mint amit a rendszer mutat, illetve ha a rendszer valahol megborul, akkor a leltár alapján lehet korrigálni, és ha valamiből nagy a leltárhiány, akkor ki kell deríteni miért, ugyanis ilyenkor gyanús a lopás. :P

Link to comment
Share on other sites

Itt az egyik info tanárt Gordon Freemanné öltöztetné ha felvenne egy SZTK keretest :D

 

Meg a kezébe egy pajszert kellene adni? :D

Link to comment
Share on other sites

Most komolyan 140 feladatot csináltam kedves matektanáromnak (minden egyenletet/függvényt megszámoztam) és kijön a 140 ha összeszámolja, de neeem ő ehhez túl lusta inkább a végére odapöccintette : ez kicsit túl kevés 140nek... csinálj még 50et.

 

Ha nem lennének ilyen kcsög tanárok még szeretni is lehetne az iskolát.

 

Itt az egyik info tanárt Gordon Freemanné öltöztetné ha felvenne egy SZTK keretest

 

Ha a mi osztályfőnökünknek adsz egy vasvillát a kezébe tök ördögien néz ki :D

Link to comment
Share on other sites

Igen nekem lesz hasznom de mondd meg miért nem tud minden tanár normálisan viselkedni? :D A legtöbbjük olyan, hogyha a diák nem tud valamit akkor egyből bepöccen és elkezd kiabálni, attól a gyerek csa kmégjobban leblokkol. Kb. 3 olyan tanárt tudok mondani aki mindig higgadt fejjel teszi a dolgát, leadja NORMÁLISAN az órai anyagot, netán még viccelődik is mert nem egy idegroncs. Miért nem tud mindegyikőjük ilyen lenni mondd meg? :D A diák is szívesebben megy be az olyan órára ahol nem egy bármelyik percben robbanó tanárral kell egy teremben ülnie, hanem egy jókedélyű és viccelődő (ettől függetlenüla szigor az megvan) oktatóval.

Nem a plusz ötven feladat miatt lettem mérges, hanem hogy odairja, hogy nem csináltam annyit, pedig igen is, csak ő lusta volt átszámolni hozzáteszem egész nyáron nála volt a füzet... Ha úgy adja fel a plusz ötvenet, hogy nem ír oda semmit és azt mondja, hogy ezen kívül csináljatok még akkor nem érdekelne, de ezt így "személyes sértésnek,rágalmazásnak" veszem :D Meghazudtol :D

Link to comment
Share on other sites

Ja a fegyelmezetlen diákokkal egyetértek, általános iskolában tényleg így volt, ott szinte minden tanárom idegroncs volt de azt meg is lehetett érteni (kisebbség). De gimiben azt tapasztalom, hogy amelyik tanár normális a diákokkal azt a diákok is sokkal jobban tisztelik, becsülik.

Link to comment
Share on other sites

hajaj mi történt? kihaltak innen az emberek?

 

Nem tom :D Nekem a múlt hetem kicsit sűrűre sikeredett, és olvasni olvastam ugyan a fórumot, de maximum megint nyavalyogni tudtam volna, arra meg gondolom senki nem kíváncsi, szóval inkább nem írtam semmit. :D

 

Én nem nagyon voltam gépközelbe a hétvégén végre volt 1 kis családi programom :)

 

És ez nálatok jót, vagy rosszat jelent? :D (Nálunk a családi program azt jelenti, hogy összejövünk nagybátyámékkel, meg unokatesómékkal, nagybátyám Anyámmal meg mamámmal politikai sületlenségekről, meg a régi szép időkről vitatkoznak, unokatestvérem öcsémnek dicsekszik az új telójával, vagy az újabbnál újabb meggazdagodási terveiről, én meg igyekszem nem halálra unni magam, és kitalálni valami elfogadható indokot, hogy miért kell most azonnal lelépnem, több-kevesebb - de általában kevesebb - sikerrel. :D Illetve amikor Apámmal találkozom, azt szeretem. :rolleyes: )

 

Egyébként a mostani is egy "szabvány hétvége" volt... beültünk törzshelyünkre haverokkal, és beszélgettünk, szívtam kicsit a pincérnő vérét... :D Igazából úgy érzem hiányzik az extra mostanság az életemből :huh: Nem azt mondom, hogy nem szeretem a törzshelyünket, de minden hétvégén ugyanaz... kicsit már unalmas. :blink: Asszem valamit ki kéne találni... Vagy elmenni buliba bepartyzni egy estére valami könnyűvérű kiscicát, vagy betépni, vagy leinni magam a sárga földig... esetleg ezt mind egyszerre! B) Rég rúgtam már ki a hámból, és nem is tudom mikor.. őőő.. "táncoltam" már egy jó kiadósat :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nem tom :D Nekem a múlt hetem kicsit sűrűre sikeredett, és olvasni olvastam ugyan a fórumot, de maximum megint nyavalyogni tudtam volna, arra meg gondolom senki nem kíváncsi, szóval inkább nem írtam semmit. :D

 

 

 

És ez nálatok jót, vagy rosszat jelent? :D (Nálunk a családi program azt jelenti, hogy összejövünk nagybátyámékkel, meg unokatesómékkal, nagybátyám Anyámmal meg mamámmal politikai sületlenségekről, meg a régi szép időkről vitatkoznak, unokatestvérem öcsémnek dicsekszik az új telójával, vagy az újabbnál újabb meggazdagodási terveiről, én meg igyekszem nem halálra unni magam, és kitalálni valami elfogadható indokot, hogy miért kell most azonnal lelépnem, több-kevesebb - de általában kevesebb - sikerrel. :D Illetve amikor Apámmal találkozom, azt szeretem. :rolleyes: )

 

 

Azt tudnod kell, hogy öseim elváltak mikor lehettem 7-8 éves... amikor apámnál vagyok néha szidja anyámat... anyám viszont megmondja, hogy ilyen nem is történt soha (mármint amit fater mesélt)... néha már a tököm van tele szó szerint az ilyenekkel (néha kiváncsi vagyok arra, hogy szerették e egymást...) na mindegy ez nem a lelkisegély szolgálat... most hál istennek nem volt ilyen, hanem apámmal, apám egyik volt kollégájával, (akit több mint 10 éve nem láttam) s a hugommal fociztunk, a tesóm (aki sajnos autista) ö nem focizott. Aztán még fifa 12-ztünk Hát azt toronymagasan megnyertem, pedig nem fifáztam régen ...

 

 

Ps3-n most elkezdtem tolni a Half-life 2-t hát gyerekek ez még mindig ott van a szeren, pedig 8 éves játék..

 

Dawide : Tudom, hogy bitang jó... amikor én hallotam havertól könnyeztem a röhögéstől.

 

Én mindennap edzek... futok... a busz után :D

Link to comment
Share on other sites

Tudom, de a gépem finoman szólva karcsú hozzá. Szerintem ezen a gépen a 2 se futna el, illetve ha elfutna akkor is minden low beállitással. Amúgy a Black Mesa az nem más, mint a Half-life 1 a Half-life 2 motorjával csak kicsit feltuningolva

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...