Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Tegnap kolleginát kicsit megzavartam, de sikeresen :

 

Megkért, hogysegítsek neki, mondta, hogy cserébe bármit megtesz. Megkérdeztem : Bármit? Igen! Bármit! Hmmmm.... :D amúgy is nagyon jóba vagyunk, s most kell neki a lelkivigasztalás, mert az apja most halt meg egy hete :(

 

Mondtam is neki, hogy hívjon nyugodtan vagy arckönyvön írjon rám, s ha kell menjünk el kicsit mászkálni. De legalább tudtam csalni rá egy kicsi őszinte mosolyt :)

 

Én meg tegnap ota visszamentem pár hónapos babába úgyanis egy olyan fájdalom hasitott bele a lábamba, hogy járni alig bírtam. Kb olyan, mintha idegbecsipődés lenne... így szó szerint fél lábbal kell kibirnom még egy hetet, s utána szabi

Link to comment
Share on other sites

Sok sikert és kitartáást szikla :D

 

Na meg is van az idei első egyes. Miből másból hát persze, hogy a matek. :D Amúgy az mindenkivel így van/volt vagy csak nálam van az, hogyha hozok egy rosszabb jegyet egész nap arról folyik a papolás, hogy miér nem tanulok többet, ha pedig hozok egy jó jegyet az le van tudva egy hümmögéssel :DDD

Már most előre félek a matek érettségitől, amennyi hülye hasztalan dolog van ebben a tantárgyban (nyílván az gondolja így aki nem a matek felé akar orientálódni, másoknak lehet ez a tantárgy az ász) a felét el fogom felejteni 2 év alatt.

Link to comment
Share on other sites

1 bibi van a csajjal, hogy van egy 2 éves gyereke, bár a gyerek apjáról semmi info, csak annyi, hogy elváltak...

Link to comment
Share on other sites

elképzeltem magamnak az "álommelót".. : DD

jelentkezni kéne 1-2 éjszakai munkára, aminek az lenne a lényege h éjszaka kellene energiaitalt kóstoltatni meg hasonlók (mondjuk jelentkezek 2 helyre ahol lehet éjszaka promózni, mondjuk 1 kóstoltatós munkára, +1 kézbeadós szórólapozós munkára [pesten]) aztán annyi lenne a lényeg h vmi forgalmasabb helyen kiraknék egy asztalt meg egy széket, (nem ott ahol útba lennék hanem vhol félreállnék, tehát nem az útközepére :DD ) kipakolnék mindent az asztalra [szórólap + pia], aztán fogynának a cuccok.. :D

esetleg vinnék laptopot is aztán játszanék, játszva pénzt keresnék, tök fain lenne :D

 

most így ezt találtam ki, bár lehet hülyeség.. :D

Link to comment
Share on other sites

super : ha jól tudom régebben volt ilyen project pesten, tehát nem hülyeség :) Bár laptopot nem vinnék föleg a VII-VIII-IX-X-XIII kerület vonzáskörében :D

Link to comment
Share on other sites

szikla22 jobbulást, és hajrá a csajszihoz! A gyerek szerintem ne ijesszen el, bár nyilván mindig is ő lesz az első, de ha ezt szem előtt tartod, akkor szerintem nagyon jó dolog is kisülhet belőle. :)

 

super woofer Lehet kényelmes meló, de ebből sajna nem élnél meg azt hiszem :unsure:

 

sony vegas Vedd komolyabban a matekot, mert jól fog jönni ;) Egyébként az általános iskola lényege, hogy első 4 osztályban megtanítsa az embert az alapokra, a felső4 tagozat nyolcadikig megtanít a logikus gondolkodásra és ad egy alapot a középsulinak, a középiskola pedig alap műveltséget ad. A tanulás része, csak az után következik, hogy az ember leérettségizett. Vedd komolyabban, mert nagyon laza ahhoz képest, ami a továbbtanulásnál vár, és ha ellazázod, akkor ott leszel, mint én. Idén államvizsgázhatnék, de nem vettek fel oda ahová menni akartam, mert nem voltak meg a pontjaim. Azért ez elég demoralizáló... Ehelyett nyáron végeztem egy logisztikai OKJ-t, és most minimálbér környékén könyvelek egy multinak. :P

Link to comment
Share on other sites

De minek paterolnak el egy egész témát csak úgy??? Legalább maradna olvasható. HALLJÁTOK ADMINOK? Nem fogtok belehalni ha meghagyjátok nekünk ezt a pár száz oldalt :D

 

 

jah 2005-2006 óra gyült a szöveg ezek meg kidobják-.-

 

Mivel a beszélgetés itt kötetlen dolgokról szól és bizonyos időnként túlságosan felhalmozódnak a hozzászólások, új témát szoktunk nyitni, rég bevált dolog ez már. Fölöslegesen miért terheljük az adatbázist és a rendszert olyan többszáz oldalas topikokkal, amelyekben még csak keresni sem szokott szinte senki?

Link to comment
Share on other sites

Piero : Akkor letöltjük,s olvassuk mondjuk. doc fájlként xD Amúgy jogos, amit írtál :)

 

Gery: Én is ezen vacilálok, de most nagyon sok gondja van neki, s most barát kell neki, s nem társ...

 

Sony : Amit Gery írt, azt annyival megtoldanám még, hogy köztudott, hogy aki jó matekból annak a stratégiák jól mennek, de szerintem ez visszafele is müködhet. Beszélek én aki alapból hülye volt a matekhoz, de abból is a geomatriai részből voltam síkhülye :D

 

Vasárnap végre szabadnapos leszek, erre annyi mindent elhatároztam így valószinüleg mozinap lesz. Ilyeneket fogok nézni (remélhetőleg) : Strike Back S02, az új anime beütésü Resident Evil (aki látta a Bioterror-t az tudja miről beszélek), s még a Következő három napot is megszeretném (valahára) nézni :)

 

Aki nem ismerné a Strike Back-et : Ez gyakorlatilag az Angolok 24-e :)

Link to comment
Share on other sites

Mai reggelt két filmmel indítottam : A diktátor és Project X. Mind a kettőről áradozik az ismeretségi köröm, hogy milyen jó hát nem is tudom :D 5/10 pontnál egyiknek se adnék többet. Túl alpáriak a poénok. Most pedig meg akarom nézni a The Greyt (Liam Neeson) azt mondják az jó film :D

 

"Vedd komolyabban a matekot, mert jól fog jönni"

Az a baj ha komolyan veszem akkor se nagyon fogom tudni. Sziklához hasonlóan a geometriai résznél hasalok el a legjobban (máshol is de ott a legjobban) a szerkesztések egyáltalán nem mennek :D Az a baj az osztályunk meg olyan, hogy félig matek félig angol tagozatos és a tanár azt hiszi, hogy mi is matekosok vagyunk, embertelen gyorsasággal haladunk az anyaggal és ha 1 óráról kimaradsz már csak nézel, hogy wtf?

Link to comment
Share on other sites

Szikla: Szerintem ez most egy remek alkalom, hogy közelebb kerülj hozzá, és amikor megnyugszik a víz, majd elhívhatod csónakázni :D

 

Sony: Most mondanám, hogy korrepetállak, mert a matekhoz van érzékem, de így fórumon kissé para... :D

 

Am én magyar szakra akartam menni, BTK-ra mert ebben láttam kihívást és ezért nem foglalkoztam a matekkal komolyabban, most meg pénzügy-számvitelen kötöttem ki. :D

Link to comment
Share on other sites

Sony : A Project X-ből csak a buli volt jó, de a sztori, mint körités az valami B kategóriás tini vígjátékra emlékeztetett. Liam Neeson-tól amit megakarok majd nézni az a Elrabolva 2, de azt is szigorúan Hd esetleg BRrip-ben. Viszont Neeson-től van olyan film, amit akkor se néznék meg ha fizetnének, ez az Ismeretlen Férfi. Egyszer megnéztem, s végiguntam... Azt vágjátok, hogy hétföhőz 1 hétre indul az RTL 2 ? Előre félek csatorna lesz

 

Gery: Tudom, csak az a gáz, hogy melóhelyen egyszerűen zéró esélyem van arra, hogy kicsit beszéljünk, s nem vagyok facebook mániás, mert maximum ott tudnánk beszélni. Egyébként mondtam neki, hogy egyszer jöjjön át, aztán elmegyünk mászkálni ide-oda :) Basszus tegnap azon vaciláltam hazafele, hogy mennyire megöregedtem... 5 éve mikor elkezdtem dolgozni, s azt mondták, hogy holnap tudnék e túlórázni akkor lazán mondtam, persze s nem a lovetta miatt, hanem éreztem, hogy számitanak rám, de most már annak örülök ha lejár a müszakom, s hazaérek...

Link to comment
Share on other sites

Tudtam én, hogy zseni vagyok, de ezt végre más is kimondja ! :D Köszi mester! Ám veled mizujs? Nem is tudtam, hogy elköltöztél Debrecenbe :)

Link to comment
Share on other sites

Szikla: szerintem ha csak egy jó barátot szerzel akkor is megéri facebookolni addig, amíg nem megoldható, hogy máshogy beszéljetek :P Én is csak ilyen célokra használom a facét, nem vagyok facekocka, de sokat beszélgetek olyanokkal, akikkel máshogy nem tudom megoldani. :P Vagy kérd el a telószámát, és sms-ezzetek... csak az nincsen ingyé :)

 

Piero: ha tényleg meg lehet oldani, az nagyszerű lenne! :D

Link to comment
Share on other sites

vagy elérhetővé tenni a szemetest, online csövezés, hát imádom... ^^

 

szikla, te meg tesó vagy.. :D

én is akarok segíteni 1 csajnak. (csak még nem tud róla xD)

azt mondta enyém, h néha esténként még kérdőívezik is (rohadt sok meló mellett), szted segítsek neki? :D (egyébként egyedül soha nem csinálnám ezt, utálom az ilyesfajta melókat:D)

 

+ lehet h járna nekem 1 jó pont ha segítenék neki, + nem 1x mondtam már neki h mindenbe számíthat rám, szóval most itt lenne az alkalom h bizonyítsak is.. : DD

 

szted segítsek? :D

Link to comment
Share on other sites

5 éve mikor elkezdtem dolgozni, s azt mondták, hogy holnap tudnék e túlórázni akkor lazán mondtam, persze s nem a lovetta miatt, hanem éreztem, hogy számitanak rám, de most már annak örülök ha lejár a müszakom, s hazaérek...

 

Ezt úgy hívják, hogy az újdonság varázsa :D Minden csoda 3 napig tart stb. :D Én is imádtam a gimnáziumot úgy kb. fél évig mert új volt a társaság. Most már ugyanúgy utálom, mint az általános sulit. :D (Mármint nem a társaságot, csak már nincs semmi újdonság, kezd unalmas lenni a mindennap ugyanolyan menetrend :D)

Link to comment
Share on other sites

Tudtam én, hogy zseni vagyok, de ezt végre más is kimondja ! :D Köszi mester! Ám veled mizujs? Nem is tudtam, hogy elköltöztél Debrecenbe :)

Visszaköltöztem, mert a szívem oda húzott inkább (mint Nyíregyre), így iskolát is ott választottam. Web-programozónak tanulok, mellette pedig dolgozom a 11k-s Tescoban, mint kasszás-árufeltöltő, meg próbálkozok valami "szakmába" illő melót is találni, gyakorlat szempontjából jó lenne. Veled mi újság?

 

Piero: ha tényleg meg lehet oldani, az nagyszerű lenne! :D

Nem tudom pontosan, hogy meglehet-e, de utána fogok nézni! ;)

 

vagy elérhetővé tenni a szemetest, online csövezés, hát imádom... ^^

Túl sok abban a szemét, ritkán jár a kukásautónk... :)

Link to comment
Share on other sites

oho piero miylen régen nem forumozott :o. Még emlékszem rá nem admin korából, azóta is érdekel h h lett admin, mi volt ez a cserebere.

Nagyon régen. Nem admin lettem, először moderátor voltam, elég sokáig.

 

Piero: Köszi előre is! :) Egyébként tényleg jól eltűntél, mióta admin vagy... örülök, hogy ismét olvashatunk! :rolleyes:

Sajna sok időm elveszi a suli és a meló. :( Egyébként:

701299-20120923-KlUDJC.png

 

Piero te voltál az aki Mátészalkán tanult az Esze Tamás Gimiben? :D

Hát ezt meg honnan tudod? :D

Link to comment
Share on other sites

Visszaköltöztem, mert a szívem oda húzott inkább (mint Nyíregyre), így iskolát is ott választottam. Web-programozónak tanulok, mellette pedig dolgozom a 11k-s Tescoban, mint kasszás-árufeltöltő, meg próbálkozok valami "szakmába" illő melót is találni, gyakorlat szempontjából jó lenne. Veled mi újság?

 

 

Hát én tavaly április óta albérletbe éldegélek. Stílszerűen azt mondanám, hogy Budapest déli sarkáról az Északi sarkára költöztem. Most meg úgy vagyok, hogy gyűjtök lovettát, s leakarok tenni egy angol nyelvvizsgát, s utána ki külföldre melózni, hogy végre normális legyen az anyagi hátterem.

Meg időközben újra elkezdtem hangokat vágni a Sound Forge-al, mivel régen azzal elég sokat foglalkoztam, s nem is olyan régen elkészült az elő ilyen komolyabb projectem a Best of bumeráng 2011. márciús (amit azóta már feldobtam ide a forúmra, ha jól emlékszem az elöző mindennapjaink topicban volt benne.

 

S sajna beléptem a szemüvegesek táborába, amit köszönhetek a tesco-nak is...

Ha jársz valamikor Pest felé, üzend meg, s ütközhetnénk ;):) Múltkor Szergej-jel is találkoztam :)

Link to comment
Share on other sites

Én is albérletben lakom két jóbarátommal, meg az egyikőjük barátnőjével, jó kis társaság. :) Én egy éve körül vettem egy komolyabb fényképezőt és azóta is tanulgatom a fotózás "mesterségét", azzal próbálok egy kis kesst összekaparni, mostanra azt mondhatom, elég jól megy, majd hozok 1-2 fotót, ha érdekel valakit. :) Pestre úgy volt, hogy csütörtökön megyek a Budapest Parkba, mert Punnany Massif koncert lesz, én pedig megszállott rajongójuk vagyok, de mivel egy leányzó hívott, akivel hát nem akar sehová alakulni a kapcsolatunk miatta, valószínűleg kihagyom. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hát ezt meg honnan tudod? biggrin.gif

 

Emlékszem még régen tablószavazáshoz kértél segítséget itt a fórumon :D Akkor láttam a suli nevét. Most én is oda járok, a te évfolyamodat váltottam, akkor lettem elsős mikor te elmentél :D

 

S sajna beléptem a szemüvegesek táborába, amit köszönhetek a tesco-nak is...

 

Mindig hordanod kell? Nekem csak akkor ha gépezek :D

 

"majd hozok 1-2 fotót, ha érdekel valakit"

 

Kíváncsivá tettél : D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...