Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Szia Vicu! Hát köszönöm kérdésed most már jobban vagyok, múlt héten volt 1 szabadnapom, akkor szemészet (pontosabban Vision Express + fülészet volt a programom) most hétvégén meg annyi melóm volt, hogy már azon filóztam, hogy érjek haza vasárnap este. "Szép" a Tescosok élete... Glamour hétvége volt, s mindenki fejvesztve vette a ruhákat. Kriszti ismerősöm óta, én valahogy nem vennék bringát, még ősszel volt egy "balesete", az akkori "pasija" pénzért annyira szarul csinálta meg a bringáját, ami miatt Kriszta finoman szólva összehorzsolta magát + ha pár centivel kivül történik a baleset, lehet, hogy ott marad. Héten vettem ismerőstől 1 számítógépet 15 ezerért, mert az én gépem annyira lassú volt, hogy csoda, hogy a pasziánsz nem akadozott.

Link to comment
Share on other sites

Szia Vicu

 

Először is köszönöm kérdésed vagyok. Másodszor ha már kerékpárt akarsz venni akkor én trekkinget vennék a helyedben. Az egy igazi városi bringa vagy a cross trekking az hosszabb túrához is igen kényelmes.Amint olvastam te melóba járáshoz akarsz venni akkor csak egy sima trekking is jó.Lehet venni használtan is jó árban.De ez attól függ mennyit szánnál rá és mennyire fontos a minőség?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

hát most kicsit lelomboztál Szikla,egy ismim is azt mondta tuti letolnak az autosok az utrol meg tök veszélyes..hátha veszek ezek után akkor minőségre mennék..ha már kiadok érte, majd megnezem ezt trekkinget..

Link to comment
Share on other sites

Vicu ne legyél lelombozva.ha tudod a kreszt  akkor nincs gond :) na jó ez nem elég de nem kell attól félned mert akkor tuti le fognak tolni.Én mindig paráztam,hogy el fogok esni és el is borultam tavaly 2x idén meg 12x.........de mégis élek :) Ebban az évben tekertem eddig 1 hónap alatt több mint 600 km-t és egyszsem toltak le az útról persze volt aki elég közel ment el mellettem de ez előfordul sajnos :( A kerékpározás csupa csupa jó dolgot hoz magával hidd el. Ha kell segítség akkor szívesen segítek neked. csak szól vagy keress meg a facén bátran. kerékpárosok tartsunk össze. Vicu te,hogy vagy? Hogy telt a napod?

Link to comment
Share on other sites

Ha akartok egy jó éjszakai fent lévő módszert : meló után menj hétvégére (lehetőleg hosszú) bevásárolni, s otthon vedd észre, hogy nincs meg a pénztárcád... Na nekem ez sikerült, annyi szerencsével, hogy a melóhelyemen maradt a pénztárcám (összes zsetonnal + sz.ig-el) Krisztám hivott fel, hogy bent maradt (persze miután neki is megvettem ami kellett, s visszavittem a recire a cuccokat). Annyira szar volt, hogy a mai 12 órázás előtt nagy  nehezen aludtam 3 órát...

Link to comment
Share on other sites

Fura ma el voltam beszélgetni egy eléggé érdekes témáról már megint biztosítás...........na mondom a szokásos blama és nem. Nem ígér nagy számokat megmondta mennyit várhatok stb.....Érdemes ilyenbe 3 évig havi x összeget tenni?? nem tudom.dehogy mostanában nem kerékpároztam és flusztlárt vagyok ez tény.ja és itt a húsvét de nem vártam........de mázlim mert hétfőn megyek melózni :) kedd város és szervíz otthon.Nekem ez a tervem ja és tanulnom is kell. Vicces de 2012-ben 80 000ft volt,hogy biztonsági őr legyek erre 2013-ban kitaláltak egy vizsgát melyet 5 évente kell tenni 11500ft.vicces???

Link to comment
Share on other sites

Schindler : Bent nálunk is ugyanez van, hogy az összes biztiboy mondja ez nem más csal lehuzás... de tudod : valakinek kell az új lakásra / kocsira...

 

Tegnap úgy mentem be 12 órázni, hogy kemény 3 órát birtam aludni (ugyebár idegroncs voltam, mert nem volt nálam semmilyen okirat... bent betoltam 3 kávét 3/4 12 s este fél 8 között, majd este 8kor mikor a második szünetemet vettem ki akkor "taktikát váltottam" s fél liter monster rehab jött. Basszki ez többet ért, mint a 3 kávé együtt...

Aztán este kolléganöimmel minimális ivászat (értsd 2 sörike) közben szokásos ökörködés :) Hajnali fél 3 kor Újpalotán várom, a buszomat, erre kiirják, hogy 50 perc s jön... na ujabb taktika vissza a Zugló Vasútállomásig, onnan gyalog 5 villamos megállót (cirka 20 perc volt) szerencsémre pont jön az éjszakai :) A tervezett 3 - 1/4 4 helyett hazaértem 1/4 5kor. S ma családlátogatás a menü, de összintén szólva, ahhoz is dög vagyok, hogy megdöglödjek...

Link to comment
Share on other sites

sziasztok Fiúk, nekem a nyuszi hozott egy pasit:) szóval happy vagyok. bicajon még gondolkodok..Schindler ha van nyelvvizsgad akkor inkább gyere el valutapénztárosnak,az nem kerül ennyibe -már a képzés és kb 1hetes és el lehet vele helyezkedni:)


meg tudsz mellette mást is csinálni..


és jobban is lehet ezzel keresni..

Link to comment
Share on other sites

Akkor Gratula Vicu :)

 

A héten nekem ami megmaradt annyi, hogy egyik új kedvenc játékomnak a Remember Me-nek végighallgattam a zenéit, s egyszerűen lefagytam, annyira megfogott, pedig nem szeretem a depis zenéket, de az utolsó szám annyira elkapott. Tegyük hozzá, hogy főboss-t még nem sajnáltam játékban.

 

S erre betették ezt a számot hozzá :

https://www.youtube.com/watch?v=sOw2NzOdfkc

Csoda volt, hogy " nem tört el a mécses"

 

Kriszta s köztem tegnap egy új fordulópont ért el, ugyanis tegnap hallotam a kisfiának a hangját. Asszem én végleg elkelek lassan, de biztosan :) Szóval most nálam is minden happy :) ( Csak legyen így is mostmár)

Link to comment
Share on other sites

Gratula Vicu :) Köszönöm az információt de imádom a munkámat és szeretem ezt csinálni :) Nekem ezen a héten minden siker és kudarc utol is ért de rendesen :) Viszont még mindig happy vagyok. Ide a húsvéti nyúl már régóta nem jár mert ki lett tiltva :D Szikla attól még mert nem szereted a depis zenét lehet jó. Van is erre egy frappáns kis idézet de most nem ugrik be így hirtelen :(

Link to comment
Share on other sites

Schindler : szeretem a depis zenéket (is) a zene komorsága miatt, éreztem azt, hogy el fog törni a mécses :)

Link to comment
Share on other sites

Persze mindegy, lehet, hogy nálam azért is tett rá egy lapáttal, mert ez volt az első olyan játék, ahol a főellenséget is sajnáltam, erre ezzel a számmal rákontráznak. Most néztem végig a Hachi a leghűségesebb barát c. filmet, ami a zene után úgy mond olaj volt a tűzre. Ha még nem láttátok, úgy nézzétek meg, hogy papír zsebkendőket készitsetek be, mert itt "szem nem marad szárazon"

Link to comment
Share on other sites

Én ha szemet akarok nedvesíteni akkor előveszem a kedvenceimet és már megy is mint a Niagara :D Nem igazán szoktam már gépen játszani inkább csak filmet nézek meg ilyesmi. Csak sajnos mostanság kevés "jó" filmet készítenek ezért a régi kedvenceket szoktam újra nézegetni. Nektek van kedvenc filmetek?

Link to comment
Share on other sites

Akad egy pár kedvenc. Pl : Tropusi Vihar, Scott Pilgrin, Austin Powers, Éhezők Viadala, Vaskabátok s még sorolhatnám. PS3-n játszok Pc-n csak netezek + filmezek + esetleg csengőhang(okat) vágok.

Link to comment
Share on other sites

Oh nagyon jó :)

 

Annak idején amikor vettem (2009) volt Linux telepitési lehetőség is. Most konkrétan egy jó számitógéppel felel meg, filmet játszik, mp3- t tudsz hallgatni stb... annyi hibája van, hogy csak a FAT-re formázott cuccokat ismeri, MKV-t nem játszik...

Link to comment
Share on other sites

ujonnan kb 50-60 ezer már. Én anno 2009-ben használtan 90kért vettem, s mai napig tökéletesen megy :)

Link to comment
Share on other sites

Szivesen, bármi kérdésed van dobj 1 pm-t ;) Nos a tegnapi nap :

 

Mentem melózni, műszak vége előtt kb 10 perccel szolnak, hogy Gabesz tudsz maradni tovább? Mondom persze, ugyis buli lesz... na lényeg, hogy 3/4 12 kor fütyültem egy time up-t. Egyik csoportvezetőm addigra odaért, s vártuk többieket (Kriszta, Viki + 1-2 kolléga)

jött a pezsgőzés, nem vagy pezsgős, főleg, hogy nem pezsgek... :D aztán jött az a pillanat, hogy elmentek a kollégáink nagy része (hál istennek)maradtunk hatan... köv pont : nincs cigi, s mint tudjuk szar buli ha nincs cigi, na ott betankoltunk sörikével is :) Aztán Viki, Kriszti, én elkezdtünk mászkálni... közben dumcsiztunk, azt vettük észre, hogy 1/2 4 van. Krisztámat elkisértem a Bosnyák Térig, s ott jött az igazi pofáncsapás : a busz, ami nekem segitene, hogy hamar hazaérjek 50 perc múlva jön... na a multkori esetből tanulva go gyalog, pont jött egy 1-es villamospotló arra fel, s ugye le a Reitternél, hogy ott fel a 30-asra, s kiszurtam, hogy jön egy busz... na elő a vésztartalékot, s futok,  mint az állat. Igazábol csodálkoztam is, hogy még erre van erőm. Na tökéletesen kiszámoltam, hogy 5 re hazaérek :) Most keltem 1 órája, s csoda, de nem fáj a fejem :D

Link to comment
Share on other sites

Szép kis napod lehetett.Nekem a szokásos események történtek tegnap melyek kaotikus és bringamosásos meg anyázós főnök látogatós pisztoly mutogatós volt. Ma meg keró szervíz frissen egy 24-es meló után.Reggel 4kávét ittam,hogy biztos be is érjek a városba és ott ne aludjak el majd haza. Holnap újra meló. Szombaton meg Velencei tó kör lesz a friss 24-es meló után jól fog esni a 70km kerékpározás tuti :) Május 18-án és júni 7-én is Velencei tó kör lesz utóbbin 10x lehet megkerülni lehet bevállalok 5-öt az 140km plussz onnan még haza majd.

Link to comment
Share on other sites

Na ezt én is írhatnám Schindler, de úgy vagyok vele, hogy előbb- utóbb mindenki megtalálja élete szerelmét :)

Tegnap megkaptam meló helyen az éves értékelésemet. Hoztam a "kötelezőt" vagyis a zöld értékelést (megvannak elégedve a munkámmal) mondjuk merem is ajánlani, hogy elégedettek legyenek, ha már szólóba tolom december közepe óta :D

Link to comment
Share on other sites

lehet, de nem biztos, hogy elkelek ... :) Béremelést jelent, de nem az a hú összefossuk magunkat tőle, tavaly vagy tavalyelőtt bruttó 2ezerrel kaptam többet... inkább az amit kitűztem célul azért jár majd a gratuláció (persze ha sikerül) vevőszoli pultban fogok gyakorlatozni heti kétszer egy órát.

Link to comment
Share on other sites

bruttó 2 ezer??? fúú bakker az rengeteg :D sok sikert kívánok mind2 dologhoz remélem sikerül el is kelned meg minden. Itt semmi extra minden változatlan.dolgozok mint atom........aztán másra időm sincs sok. a melóhely a feleségem a kerékpár meg a szeretőm :D de néha megcsalom egy kis tv-nézéssel vagy egésznapos ágyban fekvéssel ami ritka.......várom már a foci vb-t főleg mert a kis hazánk válogatottja ismét nincs kint........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...