Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Zulu : nekem ha jól emlékszem a 7-8 volt a kedvencem, aztán jött a WLM ami nem is volt rossz annyira.

 

Szergi : Pont erre gondoltam, akkor nem csak nálam fagyott ki :D

Link to comment
Share on other sites

Én már ott tartok, hogy a facebookról átállok a twitterre :) Igazából ha belegondoltok eleinte myvip volt a nyerő aztán jött az iwiw s a myvip finoman szólva meghalt... s a face meg most öli meg az iwiw-et...

Link to comment
Share on other sites

Zulu : Még hiszel a mesékben? :D Világvége ide vagy oda a Tesco nyitva lesz :D

 

Ám mindenkinek Áldott, Békés Boldog Karácsonyt kívánok! :)

Link to comment
Share on other sites

Kellemes ünnepeket és jó pihenést mindenkinek :)

 

Ajj a vérnyomásnál nem átlagot számoltam >.< Csak lehagytam a második számot :D

 

 

Egyébként megvettem a 2. s 3. Tűz és Jég Dala könyvet (Trónok Harca sorozat) , csak kettőre volt pénzem most, vaciláltam, melyik kettőt kellene. Azt mondták, hogy az első könyvet szinte teljesen visszaadj aa sorozat első évada, viszont a második könyvet már nem annyiraa második évad, szal a második könyv mellett tettem le a voksomat. A 3. meg tuti vétel volt, mert állíatólag az a legjobb könyv eddig,meg aszerint jön a 3. évad majd márciusban. :D Viszont tuti nem fogom tudni kiolvasni gyorsan, szerintem majd tavaszra végzek vele :D Összesena két könyv 2100 oldal (meg azért az elsőt is elolvasom, viszont azt gépen :D )

Link to comment
Share on other sites

Ennél rosszabb karácsonyom még nem volt soha, hatalmasat csalódtam az egyik családtagban.. Miután hazajöttem a nagy rokontalálkozóról (így hívom mikor mindenki lecsődül ide városról), itthon azért a szokásos ajándékozás megvolt, de mondom a varázsa az egésznek elveszett, kár volt ma kimenni a házból, ennyi lenézést/lekezelő hangnemet egy nap alatt még nem kaptam. Na de nem baj, mindenből tanul az ember. Majd én is azzal kezdem a családi bulikat, hogy mindenkit megalázok a soványsága/kövérsége alapján, mert az biztos nem esik rosszul senkinek, mindenki poénra tudja venni hát hú de vicces az :D:) Mert karácsonykor ezt kell csinálni :) De mindegy is kb. ez megy már évek óta, csak most egyik rokon csúcsra járatta a témát, kb. minden fél órában hangoztatva lett, hogy én mennyire vékony vagyok (persze nem így, hohó) mert azt hiszik csak a kövéreknek esik rosszul ha a külsejük miatt piszkálják őket :D (de még ha nem pont a mai napon csinálta volna...) és elszakadt a cérna. persze csak itt a billentyűzet előtt. Mások előtt nem fogok vergődni, pont karácsonykor. Mondjuk máskor sem. Nekem az "nem fér bele az etikettbe".

Link to comment
Share on other sites

Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!

Sony : nem kell foglalkozni ilyennel ;) Ám a korábbi postod felé lenne 2 kérdésem :

 

-mennyit olvasol 1 nap amikor utazol?

-kb hány oldal 1 könyv?

 

Amikor a Da Vinci kód, s társait olvastam (kb 600 oldal/ könyv) 1-1,5 hét alatt kiolvastam. Kb 2 órát utaztam naponta. Persze volt illetve van olyan könyvem, hogy miközben mentem az utcán úgy olvastam, annyira lebírt kötni.

Ám gyors kérdés : Castlevania illetve Metal Gear Solid könyv jött ki magyarul?

Link to comment
Share on other sites

"nem kell foglalkozni ilyennel" nem kell nem kell de azért egy rokontól nem ezt a viselkedést várná az ember :/

 

 

Na szóval :D

 

1 nap mikor utazok (szóval suli van :D) az 20 oldal körül van (na már most ez trónok harcát tekintve eléggé sok, mert tömör a cselekmény és aprók a betűk :D). Olvasnám tovább is de mégiscsak ott vannaka más teendőim, ilyenkor nehéz letenni :D

Ha nincs suli és semmi elfoglaltság akkro addig olvasom őket míg el nem álmosodom :D (mert kb. estefelé szoktam olvasni), szerintem olyan 50 oldal megy el. Emlékszem harry potter könyveket két nap alatt daráltam le :D (Az első 3-at, azok "rövidek")

 

A trónok harca könyvek hát az első könyv kb.800 oldal, a második 970 körül, a harmadik 1220-at üti :D Szóval van bőségesen belőlük :D

 

Ám mikor stephen kinget olvastam (Rémautó, Rémület a sivatagban, Szem, Az, stb.) na az még általános sulis korszakom vége felé volt akkor nagyon ráértem kb. 100 oldalak mentek el napotna :D

Link to comment
Share on other sites

Hu én otthon ritkán olvasok, pedig van választék. Utoljára az Elveszett Jelkép utolsó kb 100 oldalát olvastam, de őszintén szólva ott az utolsó 20-30 oldal felért egy vallatással :D ugyanis annyira unalmas volt. Ám azon is filoztam, hogy miket olvasnék el :

-Trónok Harca

-Metro 2033/2034 (játék kimaradt, de érdekel)

-Metal gear Solid (thehuton, zavvin láttam már, sőt lakótársamnak azt rendeltem születésnapjára)

-Mass effect (múltkor pislogtam, mikor láttam könyvben)

Gyakorlatilag nem kell "sztár" írónak lenni, hogy olvassunk 1 könyvet csak letudjon kötni. A gyűrűk úrákat megnéztem, de semmi pénzért nem olvasnám el.

Link to comment
Share on other sites

Ez igaz, Verne bevezetői nagyon unalmasak :D A némó kapitány viszont nagyon jó könyv !! :D Az az egyik kedvencem tőle :) Meg a kétévi vakáció is nagyon jó :D Gyűrűk urát meg réégebben el akartam olvasni de a könyvtárban sajnos nincs meg.

 

Wass Alberttől még nem olvastam, magyaroktól nem is nagyon szeretek. Leslie L. Lawrence (Lőrincz L. László) könyveit szeretem csak szinte a magyarok között :D A kötelezők közül meg az összes hányadék, főleg az Aranyember a legrosszabb. Egy van amit szeretek, a Pál utcai fiúk. Az legalább emészthető és nem alszik el közben az ember.

Link to comment
Share on other sites

Kinek hogyan telt a karácsony? Én tegnap már sajna dolgoztam, s ezúton köszönöm annak a "kedves úriembernek" azt a 4 órás bombariadót, amit az Aréna Plázába alkotott, remélem megtapasztalja milyen sok időt szó szerint a hűvösben eltöltenie... na ma még megyek utána 9éig szabad vagyok, mint a madár :) Holnap átmegyek anyámékhoz (fel ér egy halálos ítélettel) utána 30án már gyúrok szilveszterre, s valószínűleg egész éjjel fent leszek, s lakótársaimmal filmezünk orvérzésig :) 31-én meg BB első évadja vagy Batman : Beginst megnézettem vele :) Közben mászkálunk egy jót, s persze ökörködünk, mint mindig :)

Link to comment
Share on other sites

Zulu : Tudod nem könnyű átmenni, főleg, hogy 90 perces útról beszélünk, s a múltkori olyan volt, hogy ott voltam 2 órát, s utaztam kétszer 1,5 órát. Na viszont tegnap óta itt vagyok, s kellemesen csalódtam. A holnapi buli nekem ugrott, mivel cimborám lebetegedett. Viszont tegnap óta húgommal, illetve mostohaapámmal filmmaratont tartunk. Amik eddig lementek:

 

-Paul

-Warrior

-Tron : Örökség

- Batman : Kezdődik!

Link to comment
Share on other sites

Én nagyszüleimen és szüleimen kívül kb. az összes rokonommal olyan semleges viszonyban vagyok. Mikor lejönnek vidékre akkor atmegyünk hozzájuk és jó -jó megvan a jópofizás meg kb. 4-5 órán át beszélgetnek anyámék velük (én elvagyok intézve kb. 3 kérdéssel: suli?barátnő van már? MÉNINCS? MIKORHÍZOL? XD) én pedig mivel nincs egy "kortársam" sem :D gubbasztva ülök a szobában és alig várom hogy végre szedelőzködjünk és hazajöjjünk. Kb. mindig ez van/volt. Mostanában már nem, mert úgy sozktam, hogy mikor megjönnek átmegyek köszönni fél óra múlva jövök is, aztán mikor az ősök mennek át akkor engemaz már nem érdekel :D Beszélgessék ki magukat, de az én időmet ne rabolják. >.<

Link to comment
Share on other sites

Oh Sony az én nagyszüleim is ilyenek voltak, annyi körítéssel, hogy előttem jópofáztak hátam mögött meg... Csak én nem lettem, s nem is leszek alkoholista...

S tudni kell, hogy amikor még nem dolgoztak folyamatosan ezt hallgattam, hogy miért nem dolgozol? mi lesz belőled? Arra nem gondoltak, hogy nem olyan könnyű állást találni..., de a legjobb példa erre apai nagymamám csávója (mostoha nagyapám, mivel az igazi apai nagyapámat nem ismerem) dolgozott életébe talán 2-3 évet...

 

 

Anyámba viszont nagyon kellemesen csalódtam a múltkori eset (augusztus 20ai) után végre kijelenthetem, hogy megérte átjönni. Lassan indulunk Húgommal anyám elé, mert megyünk Tökölre szilveszterezni, remélem nem tökölünk el semmit :D

 

Boldog Új Évet mindenkinek!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...