Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 8


M412305
 Share

Recommended Posts

Szép napot tiger105!

Köszönöm a gyors választ, de még csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ha mindez teljesen normális dolog, akkor eddig miért nem volt látható? A pendrive-on eddig soha nem láttam. Előre is köszönöm a válaszodat!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ma jött 20 nemkötelező frissítés a 8.1Pro x64.hez, 19 le is ment rendben, egyet,  a KB3022345-t visszadobta. többszöri kísérletezés után a hibakódra rákerestem, de nem találtam megoldást.

erre letöltöttem a standalone telepítőjét, ami rendesen fel is rakta.

ennek ellenére a winupdate újra és újra kiírja telepítendőként és ismételeten többszöri kísérletre sem sikerült neki,

 

mi ilyenkor a teendő, hogy ne ugráljon fel ajánlott frissítésként?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok,

 

Az új win 8.1 et telepítettem az upgraddel, de a gond, hogy az usb 3.0-át nem kezeli rendesen nekem a laptopon.

A korábbi verzióhoz feltudtam rakni az intelnek a driverét, de most ha azt próbálom, akkor azt írja, hogy nem 64 bites rendszerre találták ki. Az intel nem adott ki újabb drivert. Van valakinek vmi tippje tapasztalata, hogy mi a megoldás?

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok, laptopomon van ket graf kartya (integralt intel es nvidia graf kartya). Alapbol az integralt "energiatakarekos" Intel graf.kartya fut a windows alatt, a masik programtol fuggoen kapcsol be, szoval azt hogyan tudnam megoldani, hogy a rendszer elindulasa utan a fo nvidia graf kartyara kapcsolnek at?! Koszi

Link to comment
Share on other sites

BIOS-ban vagy NVIDIA Control Panel-ben nincs semmi erre utaló lehetőség? Szerintem kellen lennie.

Szia neztem, de ott minimalis beallitasi lehetoseg van, hosszas kereses utan ratalaltam:

 

1. Right Click on Desktop

2. Select nVidia Control Panel

3. In left panel select "Manage 3D Settings"

4. In right panel select Global Tab

5. Under "Preferred Graphics Processor" select "Auto-Select" and hit APPLY button

 

Now try again and see if it properly selects correct GPU. If not

 

6. Repeat steps 1 thru 3 above

7. In right panel select "Program Settings" tab

8. Under section 1., check the box for "only programs on this computer"

9. then hit the "Add" button and find the program that you want to run on nVidia card

10 Go down to section 2. and select nVidia processor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Kicsit összezavarodtam. A gépemmel együtt vettem feltelepítve (használtan, de cégtől) a Windows 8.1 programot. Szeretném feltenni egy másik gépre, ami vacakol- azon még win 7-es van, de nincs meg a termékkulcs. Azaz kiszedtem a gépből- elolvastam a neten, hogy kell licensz kulcsot "csinálni" jegyzettömb segítségével. eddig a legnagyobb nyugalomban voltam, de ma, valamiért bementem a gépházba és lemásoltam az ott lévő adatokat a Windowsról ( az akartam tudni, hogy pro, vagy valami más), és ott kiadott egy termékazonosítót, ami teljesen más, mint amit kiszedtem anno a másik módszerrel. Kicsit körülményesen írtam le, de így érthetőbbnek gondolom. A termékazonosító mi lenne pontosan?

Még egy kérdés: mi van akkor, ha ugyanazt a termékkulcsot használom két gépnél is itthon. Lesz valami aktiválás probléma, vagy ilyesmi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...