Jump to content
PirateClub.hu
M412305

Microsoft Windows 8

Recommended Posts

én továbbra is pro230 módszerét ajánlom, nincs krekk, csak néhány sor másolása és teljesen hitelesen aktiválva van a microsoft-tól.

Azt hozzátenném, hogy nem hitelesen, és nem a Microsoft-tól van aktiválva. :) Azaz egy tört szerver felé van irányítva a Windows, hogy arra kapcsolódva kérjen aktiválást. A szerver, mivel tört, elfogad szinte bármilyen érvényes kulcsot, és visszaküldi az aktiváló jelzést. Viszont ez nem von le az értékéből a dolognak.

Az aktivátorokat a Windows 8 esetében (nem úgy, mint a Windows 7-nél) én fenntartásokkal kezelném, de mindenki azt használ, amit akar. Valószínűleg egy ilyen "tartósan aktiválva" feliratot is simán meg lehet hamisítani, ha már egyszer a rendszerfájlok között turkál. Mindegy, mi szóltunk. :)

Szerk.:

Ha már aktivátor, akkor KMSnano, ami "csak" egy KMS szervert indít a gépen az aktiválás idejére, semmibe nem nyúl bele. :P

Azért mára csak sikerült rájönnöm miért nem tudom telepíteni a windows 8-t. :)

régebbi gépeken is futni fog a win 8.......

Error code:0x0000005D :blush:

A processzornak támogatnia kell a PAE SSE2, NX funciókat....

A Nortwood mag, p4-s 3,2 Ghz-s Ht-s processzorom nem támogatja a PAE és NX-t. :excl:

Nagy kár,hogy ezt csak az "apró betűs részben" részletezi a Microsoft.... <_<:angry2: :angry2:

akkor nem kínlódtam volna 3 napig vele..

http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows-8/what-is-pae-nx-sse2

@pro230: well, de így telepíteni lehet a mediacentert, ami, ha jól értettem, egyenértékű a végleges aktiválással, vagy tévednék? az általad leírt ellenőrzési módszer szerint véglegesen aktivált a 8 pro-m, vagy az is csak egy átverés?

Természetesen nem átverés, viszont a WMC-s módszer azóta már nem él. A meglévőeket nem bántja a Microsoft, de az új aktiválások már ki vannak szűrve.

Azt hittem, hogy a KMS-re mondod, hogy hitelesen a Microsoft-tól, bocs. :)

jó ezt tudni, mert mindenkinek a te wmc-sedet szoktam ajánlani :)

Felment a w8pro, arról írok. Nagyon jó a w8, nekem totál bejön, És általad ajálott pro230 aktiválási módszerét is megcsináltam, tökéletesen müködik, bár kissé lasabbnak tűnik. :)

Mármint hogy az aktiválás lassította volna be? (Csak mert az nem valószínű. :))

Parteigenosse:

Én is a WMC módszert ajánlottam mindenkinek, amíg aztán december 11-én sikerült végleg elcsesznem a Windows-példányomat. :D KMS-sel volt aktiválva, de a Media Center kulcsot is megadtam, hiszen úgyis működik a dolog. Nagy hiba volt. Ledobta az aktiválást, és mivel Pro-ból Pro with Media Center lett a Windows verziója, nem fogadott el többé Pro kulcsot, ami a KMS-hez kellett volna.

Másnap újrahúztam a rendszert, azóta is KMS van.

Ahogy utána néztem neten, aznap, vagy egy nappal előtte kezdtek megszaporodni ezek az aktiválási hibák, szóval jól időzítettem, pont akkor lőtte ki a módszert a Microsoft. :D

Az aláírásomban lévő hozzászólás már egy ideje át van szerkesztve, hogy más lehetőleg ne fusson bele ebbe. :)

Fogalmazásom félre érthető volt. Alapban el sem tudom képzelni hogy egy aktiválás ugyan miért lassíthatná be a windowst :)

@pro230: akkor továbbra is ajánlani fogom, hogy téged olvassanak az aktiválni vágyók :)

:)

tartarosz:

Én sem tudom elképzelni, azért kérdeztem. :)

Szerencsére NVIDIA driver már a hivatalos Windows 8 megjelenés előtt is volt. :)

Bálibee:

Röviden: sehogy. Olyat lehet, hogy saját magad által választott ikont tenni az eredeti helyére (neked kell ikont szerezni / készíteni), természetesen csak külső programmal, rá lehet keresni ilyenekre.

goolyoo:

Ne használj ilyen-olyan aktivátort! KMS-sel aktiváld!

anita4817:

Sajnos ebbe én is belefutottam egyszer, nem működött sok beépített alkalmazás. Újratelepítettem a Windows-t, feltettem minden frissítést Windows Update-ről, azóta is jó minden. Nem kizárt, hogy volt valami hiba, ami megnövelte a valószínűségét, hogy lehalnak az appok.

Köszi Pro, újratelepités tényleg segített! :)

Aktiválásra ajánlom a Win8crack.exe-t, újraindulás után kiírja, hogy tartósan aktiválva. Viszont volna egy olyan problémám, hogy a Realtek HD alaplapi hangkártya mikrofon része elkezd hangosan zúgni, ha feltelepülnek a frissítések, miért? Előtte semmi baja, nem a hangkártya drivert frissíti. Így használhatatlan a Skype. A másik alaplapon is ilyen hangkártya volt, ott is ez volt a gond. Realtek ALC887.

Erről senki nem tud semmit?

@pro230: meddig működik a consumer preview még? mintha azt olvastam volna, hogy rövidest lejár, közben még itt is vannak, akik újra és újra el akarják sütni a feltöltéseiket.

Elvileg január 15-ig mennek az előzetes verziók, aztán sorozatosan leállítják a gépet, hogy ösztönözzenek a váltásra. :D Azt máig nem értem, hogy miért kell feltölteni a régebbi tesztverziókat újra és újra...

mert mindíg akadnak netes csecsemők, és nekik új...

mal a propos, ma összefutottam egy 4.5-ós winrarral, és ugyebár, te szoktál hozni tört magyarítottat :D

Az igen. :D Kár, hogy a legújabb verziója 4.20...

akkor erről ennyit :)

Sziasztok,

én windows 8 enterprise verzióját használom és nagyon jól mukodik nekem bejott csak eggy valamit nemtudok megcsinálni rajta: Az uzenet progit ami a W8-ban ujjdonság nemtudom miért de nem megy bekapcsolva kiírja a jobb felso sarokba hogy a facebook és a windows live kapcsolatban van de mégsem fogad uzenetet és nem is tudok kuldeni sott az állapotot sem tudom beállítani, mindig kiírja hogy informáciagyujtés és semmi más. Nemtudom, valamit a tuzfalon vagy valahol engedéllyezni kell a kapcsolatot?

Ha valaki tud segítsen, elore is koszonom.

Roli

üdv! meggyűlt a bajom az aktiválással.
kmsnano 11-es (Manual.cmd) windows 8 enterprise-ra ráeresztve.
már csak 11 nap van hátra. hogyan lehetne tartósra aktiválni?

A win8crack.exe sem működik.

Edited by bikatoke

Látom, az én problémán nem érdekel senkit. Pedig rájöttem, hogy ha bekapcsolom a hyper-v szolgáltatás, akkor elszaródik a mikrofonom. Vagy tegyem fel máshol ezt a kérdést?

@pro230: talán emléxel még, hogy az általad leírt "mediacenteres" módszerrel aktiváltam a nyolcasomat.

nincs egy perce, hogy kaptam egy mélt a ms-től:

'Emlékeztető: aktiválja termékkulcsával a Windows Media Center Pack csomagot'

és benne a már egyszer megkapott kulcs.

ugyanakkor, a win azt írja: a windows aktiválva van. az ezen a gépen futó windows aktiválva van. jelenlegi kiadás: windows 8 pro with mediacenter. jelenlegi termékkulcs: kellő számú * és a felhasznált termékkulcs utolsó öt jegye,

szerinted van bármi tennivalóm? :D

Maximum összetenni a 2 kezedet :D én naív módon felraktam, és nem volt aktiválva... cmd aktiválás se ment... frissíthettem újra win 8 pro-ra. Ilyenkor örülök az SSD hatalmának, 10-15 perc alatt kész lett.

@trilon: aktiválva van, ha nekem ajánlottad az imádkozást.

Látom, az én problémán nem érdekel senkit. Pedig rájöttem, hogy ha bekapcsolom a hyper-v szolgáltatás, akkor elszaródik a mikrofonom. Vagy tegyem fel máshol ezt a kérdést?

Az, hogy nincs válasz, nem azt jelenti, hogy nem érdekel senkit, max. hogy nem tudja senki, mi lehet a megoldás.

@Parteigenosse: Azzal semmi teendő nincs. Automatikusan kiküldött üzenet, ha aktiválta a kulcsot, ha nem, megkapja mindenki. Örülj neki, hogy aktivált maradt. :)

@bikatoke: Akkor inkább használj szervert az aktiváláshoz. Az aláírásomban lévő leírást frissítettem, hogy Enterprise esetén is használható legyen. :)

Valaki nem tudja hogy a KMS-el aktivált Win8-ra lehet-e csinálni Windows-fiókot az áruházas baromságok miatt?

Lehet. Én személy szerint mindig is úgy használtam.

Sziasztok!

A windows 8-nál belehet állítani, hogy az asztal legyen a kezdőképernyő,esetleg, hogy ne legyen?

2.) Miért van az hogy sokszor a lapokat html nézetbe tölti be? Majd egyből frissítek és akkor már jól tölti be.

Köszönöm

Nem. Egyrészt jó az, másrészt kattintasz egyet az Asztalra, és onnantól nincs rá gondod. :)

köszi

Miért van az hogy sokszor a lapokat html nézetbe tölti be? Majd egyből frissítek és akkor már jól tölti be.